Acum este Lun Mai 13, 2024 4:41 pm

Ora este UTC + 2


Viaţa mea fără 3rei Sud Est.

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Dory » Lun Feb 09, 2009 10:13 pm

este...goala...neagra... =((
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mar Iul 28, 2009 11:58 pm

[b]De ce cand vreau sa-mi amintesc de voi nu pot sa-mi amintesc doar de putinele momentele frumoase, de momentele in care nu-mi mai pasa de nimic altceva si eram pur si simplu fericita ca erati in fata mea? De ce fiecare amintire cu voi trebuie sa fie insotita de suferinta? De ce sunt depenedenta de muzica voastra? De ce nu pot sa ma obisnuiesc cu ideea ca v-ati despartit, de ce nu pot sa trec peste asta? De ce nu pot sa fac nimic ca sa va impacati?
Imi lipsiti foarte mult... cat timp 3SE a existat nu am putut sa fiu fericita atata timp cat nu va vedeam... in schimb acum, nu as avea neovie de nimic altceva... as vrea doar sa continuati...



Nici macar sa mai plang nu pot... :-[[/b]
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Mie Iul 29, 2009 5:27 am

Larisa e greu normal si pentru ca n-am stiut cum sa-ti zic exact, am gasit paragraful asta despre moartea lui Michael Jackson. Se aplica si la 3se, desi trupa a murit, ei nu si asta e foarte important. Incearca sa treci peste, gaseste alte lucruri care sa-ti ia gandul. Inteleg prin ce treci, dar chiar nu poti fi asa pentru totdeauna. Unele chestii chiar nu le putem controla. :hug:

"We must accept that this type of loss is beyond our control, and when it happens, we need to deal with our grief. We all deal with grief differently but it's important that we actually deal with our feelings, because unresolved emotions can grow in a negative way. It's quite reasonable to be affected by an artist's work, but to become so obsessed that you can't imagine a world without them is unhealthy to say the least.
Give yourself some time to be affected by someone's death but don't allow it to have a lasting impact upon your daily life. Try your best to focus on the great things you have going on in your life and keep moving forward. In the end, the only thing we can do is carry on with our lives. In the event that you are overcome by the sadness of losing someone, even someone outside of your own social circle, you should try and speak with a trusted friend or family member or seek grief counseling."


Look on the bright side! Learn how to smile more often! :D O:-)
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mie Iul 29, 2009 8:47 pm

Multumesc... :hug:

Ei bine, problema e ca... nu gasesc lucruri care sa ma faca sa uit, dar chiar daca gasesc mai mult de o saptamana nu dureaza...
Astept sa inceapa scoala

"In the event that you are overcome by the sadness of losing someone, even someone outside of your own social circle, you should try and speak with a trusted friend or family member or seek grief counseling."

Asta chiar ma ajuta doar ca pe termen scurt...

"Give yourself some time to be affected by someone's death but don't allow it to have a lasting impact upon your daily life."

Mi-am dat prea mult timp pentru asta... de fapt (ce minte ciudata am... :roll: si idei prostesti :roll: ) nu aveam de gand sa termin cu asta prea curand... sau nu pot... :-??

Cel putin am terminat cu asta... pentru un timp... sau nu...
:-[
Nici macar eu nu stiu ce vreau...
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Mie Aug 12, 2009 4:53 pm

doar piesele lor imi mai alina sufletul... :roll: in fond .. doar atat ne-a ramas...
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Hordy » Mie Noi 25, 2009 6:32 pm

Eo vă spuneam că se vor destrăma de acu 3 ani, dar voi nu şi nu ca păcală O:-)
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Ian 21, 2010 12:44 am

imi lipsesc mult =((
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde night_ady89 » Vin Ian 22, 2010 4:22 pm

si mie imi lipsesc dar asta este viatza ... deja am amintiri frumoase cu ei ... pacat ca s-au despartit ... Nimic nu este vesnic
Avatar utilizator
night_ady89
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1819
Membru din: Lun Feb 09, 2009 1:34 pm
Localitate: Searching 4 An Angel
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Razvan28 » Mar Apr 20, 2010 10:18 pm

va iubim 3SE for ever :-[
Blugi Online si nu numai,haine de firma importate din Anglia la preturi avantajoase si pentru toate gusturile .

Pentru mai multe informatii vizitati : http://www.britstyle.ro
Razvan28
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Apr 20, 2010 10:17 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico