Acum este Vin Mar 29, 2024 11:45 am

Ora este UTC + 2


Un potential viitor artist ? Oare ? :)

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Un potential viitor artist ? Oare ? :)

Mesajde danny_qt » Mar Noi 28, 2006 3:45 pm

salut, nu sunt sigur daca ai trebuia sa postez dar fiind off topic am zis ca aici e locul :P

Presupun ca majoritatea dintre voi a-ti auzit de proiectul My Band la garsoniera lui maruta.

Recent m-am inscris si eu la acest concurs, si fiindca 3SE este o formatie care ma inspira pe mine foarte mult in cea ce fac, am zis sa dau un link si aici cu speranta ca voi auzi niste pareri in cea ce priveste munca mea

http://www.myband.ro/Dj_Darone

Acolo puteti intra sa ascultati, iar daca v-au placut sau nu puteti sa lasati si un scurt mesaj cu un comentariu pro sau contra

Thx :)

LONG LIVE 3SE
Avatar utilizator
danny_qt
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 81
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:31 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Kisss » Mar Noi 28, 2006 3:55 pm

Aham e buna reclama asa gratis. :wink:
Si Alexa de la noi de pe forum s-a inscris acolo de curand...o puteti vota daca va place cum canta. :mrgreen:
De mentionat faptul ca Alexsa a participat de curand la un concurs in al carui juriu s-a aflat si Moga.A luat locul 2 si acesta a felicitat-o personal. :mrgreen:

http://www.myband.ro/alexsa
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mar Noi 28, 2006 4:00 pm

Copile scoate-ti poza aia cat casa de la avatar ca nu facem preselectie de mister aici.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde danny_qt » Mar Noi 28, 2006 4:07 pm

lol nush ce avea poza de apare asa mare in fine, am scos-o.

am sa-ti raspund si tie, 1 la mana copil nu prea mai sunt :P

2 la mana, poate parea ca o initiativa de reclama gratis, si m-am gandit sincer ca cineva poate spune asta, faza e ca pentru mine conteaza parerile celor de pe site pentru ca am adoptat un stil apropiat celor de la 3SE anume (new wave, electro).

Si ca dovada ca nu incerc doar sa las link si sa-mi vad de treaba (cum probabil or sa gandeasca majoritatea) am inceput lucru si la negativul pentru imnul 3SE, chiar aseara am vb cu Baronu (bogdan) si am inceput un plan care va evolua.

Nu am zis toate astea sa ma apar intr-un fel, vreau doar parerile voastre obiective legate de piesele mele, daca nu e ok si asa.
By adapting global music trends, are young people dancing on the graves of their cultures or building new hybrid identities? - Caspar Melville
Avatar utilizator
danny_qt
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 81
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:31 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mar Noi 28, 2006 4:24 pm

Ma bucur ca ai crescut.Imagine
Daca te apucashi tu de imn inseamna o sansa pt tine sa te remarce baietii in caz ca ajunge imnul pe la ei.Imagine
S-au mai aratat cativa viteji cu acelasi scop.Stiu eu ce vorbesc.ImagineDar sa zicem ca tu esti baiat bun.Imagine
Si cum ai zis ca vrei parerile noastre,ti-o zic eu pe a mea.Mi-e nu-mi place negativul ala pe care l-ai plasat la Baronu pt imn.ImagineE mult mai interesant al lui Fritzu.Daca s-ar lucra la el ar suna destul de bine,ma gandesc.Imagine
Insa mi-ar fi placut sa dai pt imn negativul ala cu numarul 2 pe care l-ai pus pe My band.Ala ma incanta.ImagineSi imi place mult si 6. :)


Aaaa....era sa uit.Mijto cercel ai...dar mi-ar fi placut in urechea stanga.Imagine
Ultima oară modificat de Kisss pe Mar Noi 28, 2006 4:31 pm, modificat 1 dată în total.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde danny_qt » Mar Noi 28, 2006 4:31 pm

melodia Dance Around ?

nush de ce dar la majoritatea le plac mel aia :)

faza cu ce i-am dat eu lui Baronu aseara e un proiect :P nu stiu daca ti-a explicat, sunt 3 melodi in una acolo 1 lini melodice diferite. Eu am inceput altul aseara mai complex cu tot cu aranjament si care suna (din punctul meu de vedere) si bine.

Melodia lui Fritzu nu o stiu, dar o sa vb cu bogdan si poate imi dai si mie sa ascult :)

Si nu tin neaparat sa ma remarce baieti, pentru mine e destul sa fac si eu ceva pentru ei, deoarece melodiile lor m-au ajutat si ma inspira lafel cum poate te inspira si pe tine :)
By adapting global music trends, are young people dancing on the graves of their cultures or building new hybrid identities? - Caspar Melville
Avatar utilizator
danny_qt
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 81
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:31 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mar Noi 28, 2006 4:34 pm

Imi place mai mult 6.Imagine
Ma bucur ca te inspira piesele baietilor.ImagineDa' recunoaste ca n-ar fi rau sa iti auda si piesele!Nu cred ca e un motiv sa nu te bucuri.ImagineMulti incearca sa ajunga la ei pe diferite cai....tu de ce nu ai vrea sa-ti auda vreo piesa?Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde danny_qt » Mar Noi 28, 2006 4:45 pm

pentru ca multi se duc la ei pentru simplul motiv ca vor sa devina vedete peste noapte, iti dai seama ca m-as bucura sa aud de la ei ca le plac piesele, pentru mine e ok sa-mi spuna si o singura persoana ca i-a placut o melodie si imi e destul.

si faza cu de ce nu as vrea sa-mi auda piesele, hmmm as vrea sa le asculte dar sa o aprecieze ca melodie nu ca produs :)
By adapting global music trends, are young people dancing on the graves of their cultures or building new hybrid identities? - Caspar Melville
Avatar utilizator
danny_qt
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 81
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:31 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Lun Feb 19, 2007 3:50 pm

as dori sa stiu ce s-a mai intamplat cu cel ce a deschis acet topic.. :? need help :?
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Feb 19, 2007 7:00 pm

A participat la Eurovision anul asta. :lol: Cu o tipa...Ada...sau parca asa se chema.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Joi Sep 20, 2007 8:53 am

Userul nu prea a mai dat pe forum,si nu s-a mai auzit nimic de el....Marutza a plecat la Pro Tv....deci,topic inchis. :wink:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Yandex [Bot] şi 10 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico