Acum este Vin Mar 29, 2024 7:20 am

Ora este UTC + 2


Cearta

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde ky_l3ru » Mie Aug 22, 2007 3:52 pm

ce presiune ma ..pun eu presiune =))))))))eu doar arat cat de mult va tineti partea si va mancati din palma una alteia ....luati chefu altora ca asa va vine voua :-&........dedeea spune !..Lily executa !.....asa cum face stapanu cu cainele ...du-te adu batzu =)))))))
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Dedeea » Mie Aug 22, 2007 4:11 pm

Macar putina minte de ai avea,sa gandesti ce aberezi.Ai face bine sa nu i te adresezi asa lui Lily pt ca nu merita.Ea si-a facut foarte bine meseria,si uite asa nici de a naibi eu nu cedez :mrgreen: Sa vad cum arde in tine focul....pa si pusy.Oricum,pt mine ca om ai devenit egal cu 0 (zero) datorita comportamentului acesta de mahala.....cainele moare de drum lung,si prostul de grija altuia.Atat am avut de spus.Restul poti sa faci si tumbe pe aici,iar eu ca moderatoare,cat timp ai sa o jignesti pe Lily am sa am grija sa-ti sterg cu multa mandrie fiecare post.Adio :roll: :roll: :roll:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Mie Aug 22, 2007 4:31 pm

dedeea cate ti-as zice eu tie .....:-J ......ma faci tu pe mine ..prost ...vai de capu tau ....daca ma facea cineva apropiat mie ma durea dar daca ma faci tu ........nu ma intereseaza ....comportament de mahala ..:-&....vezi si tu ce zici ca imi strici imaginea nu numai pe forum ....vb si tu cu cap ..poate persoanele care cat de cat au o parere buna despre mine si-o schimba .........nu cred ca, cand ne-am intalnit m-am purtat cu tine ca un mahalagiu si o am martora pe adela ...:).......si referitor la faza cu egal cu 0 ......e problema ta ......un prieten adevarat nu face ceea ce faci tu .....sau nu ar fi facut .......suferi prea mult de tine si gandeste-te ca o sa primesti si lovituri care nu o sa-ti convina ..atunci sa te vad cum o sa reactionezi .....si la fazele cu lily si cu favorurile ...am dreptate orice ai zice tu ......si mi-ai mai spus tu mie ca postez aiurea sa-mi fac mesaje ..uita-te si tu sa vezi cate mesaje am eu si cate mesaje ai tu ...eu zic ca ti-ai luat forumul prea in serios ......te crezi prea sefa pe forumul asta .....impui la lume anumite chestii ....si adio ..imi zici adio ....:-J....parca ai fi din filme cu adio asta al tau :-&
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mie Aug 22, 2007 4:43 pm

Prietenii adevarati nu spun ca s-a terminat o relatie de prietenie la prima "cearta",care nici macar nu a existat,si stai tu linistit ca are cine sa ma sustina pe mine in momentele grele.Cat despre imaginea ta pe forum,daca cei care te cunosc te stiu cu adevarat nu ar avea de ce sa-si schimbe parerea.Okis,te-ai comportat frumos de cand ne-am intalnit prima oara insa nu inteleg acum comportamentul tau asta asa razvratit.Ti-am luat cumva painea de la gura cu postura de moderator?Cat despre Ade,cu siguranta prietenii ei vom fi indiferent ca ne intelegem noi 2 bine sau nu,pt ca e o pers cu cap care stie sa judece ce e bine si rau pt ea si langa cine vrea sa stea.Nu mai vreau sa ma mai cert...chiar imi pare rau ca pt prima oara de cand sunt pe forumul asta sunt nevoita sa fiu apriga si rea in posturi fata de cineva.Eu aici termin discutia,si te rog,macar pt cei de pe forum,nu mai continua...ignora-mi mesajele pe forum si gata.cat despre Lily,acum serios te legi gratuit de ea,doar ca esti suparat pe mine.Chiar nu merita,pt ca pana acum ceva timp va intelegeati,si ne intelegeam bine.Cam atat....bafta in continuare.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Mie Aug 22, 2007 4:55 pm

adio si acuma iei cu bafta ..:)).despre adela zic doar atat sa nu se supere pe mine ....cum iti permiti tu sa vb de adela eu as tace din gura in locu tau ......inainte sa ma supar eu ai reusit tu sa faci ceva "inteligent " sa ma superi .......:-J..ai vazut ca ma simt bine ...si te-a deranjat treaba asta ...=)))..si cu postul de moderator nu ma intereseaza pe mine asa ceva ..eu pot renunta oricand la forum tu insa nu ..deci nu-mi mai zice ca mi-ai luat painea de la gura cu postu de mod :-&
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico