Acum este Joi Apr 18, 2024 5:55 pm

Ora este UTC + 2


3se peste hotare

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

3se peste hotare

Mesajde alyc24c » Vin Iun 15, 2007 8:48 am

in 2002 bietii au fost invitati in italia la ''uno mattina''pe rai uno,cand am deschis tv si i_am vazut credeam ca visez,dupa 2ani au folosit melodia''IMI PLAC OCHII TAI''pt serialul''o la va,o la spacca'',e de la sine inteles ca l_am urmarit doar pt a vedea daca are succes,nici de data asta nu m_am inselat,a fost ritmul verii 2004 in italia,oriunde mergem auzeam refrenul,ma surprins pt ca se stie cat de ciudate sunt gusturile italienilor :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: :armyok: BRAVO 3SE
aly24c
Avatar utilizator
alyc24c
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Joi Iun 14, 2007 9:45 pm
Localitate: botosani
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde cerber » Vin Iun 15, 2007 1:32 pm

e ceva notabil insa nush daca e destul....atunci cred eu ,nu au profitat destul de moment...nush de ce dar simt ca unele trupe care ar putea iesi afara si ar face treaba buna ori se destrama ori o iau pe drumuri gresite....ei sunt cred pra batrani acuma ca sa ii ami ia cineva afara....se gandesc ca e riscant....daca ar ami scoate ceva gen "iubire" ar avea sanse in una din verile urmatoare....vita de vie a scos un album prost( dupa umila mea parere),vama veche sa destramat,akcent nu mai au succesul de alta data si etc...iar din linia noua nush cine ar avea sanse in afara de alex....asa ca ar trebui sa mai compuna o piese de calibrul piesei "iubire" si sa incerce mai mult....daca in urmatorii 2 ani nu ies afara nu cred ca ami au sanse...in maxim 3 ani preconizez ca se vor desparti...poate un succes afara sa ii ami tina un pic impreuna
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Vin Iun 15, 2007 4:01 pm

bătrânţea nu are nicio treabă cu succesul.
mulţi au ajuns cunoscuţi doar pe la 30 de ani. dacă ar face piese bune şi dacă şi-ar da măcar puţin silinţa, ar putea ieşi şi 3SE afară. mai ales dacă şi-ar găsi o trupă de instrumentişti în spate.
nici în România nu văd o cale mai uşoară de a supravieţui în industrie, doar cu instrumentişti, ore de probă pentru ca piesele să sune bine în concerte.
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Iun 15, 2007 4:10 pm

Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

CRED

Mesajde Jaguaru » Mar Iun 19, 2007 10:52 pm

EU UNU ZIQ K 3SE AR AVEA MAI MULT SUCCES AFARA DACA AR INCERCA SA IMBINE MAI BINE MUZIQ LOR D AQM K KEA KRE IA CONSACRAT, RESPECTIV MUZICA DANCE.CRD K NOUL LOR STIL PREA ELECTRO SI NU PREA IMI MAI ADUCE AMINTE D 3SE "AMINTIRILE". AR TREBUI SA INCERCE SA FACA RMX ELECTRO K ACEASTA MEL SI SA VADA K O SA IASA EU UNU ZIQ K O SA IASA UN MEGAHIT.
Singura greseala pe care o fac e sa ma dau batut
Jaguaru
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 28
Membru din: Joi Aug 25, 2005 11:39 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mie Iun 20, 2007 10:22 am

Fara Caps Lock nu se poate? :(
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico