Acum este Vin Apr 19, 2024 5:26 am

Ora este UTC + 2


Garsoniera lui Maruta...

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Garsoniera lui Maruta...

Mesajde 3seluver » Vin Dec 01, 2006 8:37 am

Mai intrati si voi pe garsoniera lui Maruta... Cititi la topuri, cine va disparea din muzica rom in 3 ani, cele mai bune voci :) dati-va si voi cu parerea;)
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Kisss » Vin Dec 01, 2006 10:20 am

Ce invitatie! Imagine
Da' sa nu parem needucati Imagine ii invitam si noi pe cei de pe Garso la noi. Imagine Mai schimbam impresii....una alta.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Dec 08, 2006 1:12 pm

Stati maica acasa,si lasati alte forumuri....voi abia postati pe aici,si aveti pretentii sa intram pe altele :roll: :roll:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Joi Dec 14, 2006 8:36 pm

^ Chiar asa :?
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Joi Dec 14, 2006 8:46 pm

Am lãsat topic-ul acesta pentru cã mi se pare cã am putea discuta pe aici despre emisiunea lui Mãruþã.
Mi-a plãcut emisiunea cu Marcel Pavel,când a primit cadou acea gãinã.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Dec 14, 2006 11:34 pm

Am vazut zi-noapte Anda Adam la Maruta.ImagineDeloc impresionant.Cik s-ar zvoni ca ar fi cu Victor Slav,ca s-au apropiat in urma concursului "Dansez pt tine."ImagineSi a mai fost la emisiune parca redactorul-sef de la Tango.A prezentat ultimul numar al revistei,in care e si un pictorial cu Anna Lesko si Catalin Dezbracatu(care e gol completImagine).Cik si acestia doi ar fi impreuna.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Dec 15, 2006 9:55 am

ShowBiz-ul de la noi e o mare familie Imagine Care cu cine apuca Imagine Clar e un grad de rudenie intre toti Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Vin Dec 15, 2006 2:57 pm

Eu zic k Maruta are o emisiune buna mai ales k vin si 3se la el in emisiune :mrgreen: si stie cum sa-i puna pe unii in situatii ridicole ( ma refer la cei kre nu au voce si vin la el in emisiune)
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Dec 15, 2006 9:30 pm

Da,e o emisiune interesantã,în special atunci când vin tot felul de netalentaþi în emisiune.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Sâm Dec 16, 2006 9:54 am

Ziceam si eu asa... ca fanii amimalelor au fost cam impertinenti... ma rog, nu cred ca conteaza c zic ei... ata ete...Daca vreti si aveti timp, sunteti welcome sa scrieti, eu incerc sa-mi fac timp pt. amandoua forumurile, si asa numai la astea 2 scriu... :-P
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Sâm Dec 16, 2006 10:14 am

Mie imi place emisiunea lui Maruta atunci cand vin 3SE si cand ii invita pe cei kre nu au voce si ii pune sa fredoneze, doamne da ce penibili sunt aia care nu au voce si gasesc tot felu de scuze numai sa nu cante :lol:
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Deeya » Vin Dec 22, 2006 11:51 am

Baietii vor fi invitati miercuri 27 decembrie in emisiunea lui Catalin pentru a face bilantul muzical al anului care tocmai se incheie. :wink:
Imagine
Deeya
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 137
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:52 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Dec 22, 2006 12:33 pm

O sa urmarim :mrgreen:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Dec 22, 2006 1:00 pm

Presimt ca vor spune aceleasi lucruri ca intotdeauna.ImagineOricum nu sh de ce sunt invitati la o emisiune cu un asemenea subiect,pt ca ei au lipsit aproape tot anul din peisaj.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Vin Dec 22, 2006 6:29 pm

taci bre, poate cade joi emisiunea, cand e bagarea-n seama :mrgreen:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Ian 15, 2007 11:04 am

Azi a fost prima emisiune din 2007.Invitata a fost Delia.Iar Maruta era in renovare.Imagine
Imi place foarte mult pt ca el tine cont de parerile oamenilor din jur.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Ian 19, 2007 3:00 pm

Luni,la Tonomatul DP2 vor fi difuzate in premiera videoclipurile pieselor alese pt Eurovision 2007.De asemenea,incepand cu saptamana viitoare vor veni in garsoniera lui Maruta totii artistii care participa anul acesta la Eurovision ca sa dezvaluie cate ceva legat de concurs si sa-si motiveze participarea in cadrul acestuia.


Astazi invitata a fost Luminita Anghel si s-a facut o scurta istorie a ultimilor ani de Eurovision.S-a anuntat ca Andreea Balan si-a retras piesele din concurs pe motiv ca in acea perioada are de sustinut un concert in Germania.
De asemenea Mandinga au anuntat retragerea pe motiv ca dansatoarele si inca un membru al formatiei sunt in concediu,plus ca regulamentul permite doar 6 membri pe scena concursului iar ei sunt mai mult de atat.S-ar fi iscat ceva divergente cu privire la cine sa participe din trupa si cine nu.Conform anumitor zvonuri,Elena,cea care a inlocuit-o pe Elena Gheorghe in trupa,va fi data afara.Impresarul spunea ca aceasta nu s-a integrat prea bine si ca cele doua dansatoare cubaneze dau toata stralucirea trupei.Acesta a anuntat o revenire in forta a proiectului Mandinga si multe surprize pentru fanii trupei.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde skipy » Sâm Feb 03, 2007 4:49 pm

Misto tare de tot si emisiunea si site-ul
Avatar utilizator
skipy
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Ian 06, 2006 10:18 am
Localitate: Focsangeles
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mar Feb 06, 2007 10:49 am

Maruta e genial Imagine Are o mareeeeeee stapanire de sine sa nu rada la cate non talente vin la el in garsoniera Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Joi Feb 08, 2007 1:13 pm

Mistoooo emisiunea de azi Imagine Dintre artisti mi-a placut mult de Paula Seling...are o voce deosebita si e foarte frumoasa Imagine
Admir mult la Maruta,ca are o relatie apropiata cu forumisti lui...chiar azi au fost vreo 10-12 in studiou,adunati de prin toate colturile Romaniei Imagine Printre ei,au fost si 2 dintre userii care au postat sau posteaza si la noi aici......ady_akcent si Skipy Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Feb 18, 2007 4:15 pm

A inceput din nou My Band.Mi-a atras atentia de mult o fata de vreo 15 ani din Ct.O cheama Rucsandra si are o voce super.Deci,exista inca oameni cu voci bune in Romania.Sper ca pe vremea copiilor mei sa nu mai existe "artiste" ca Anna Lesko sau Issa(ex-Elegance). :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mar Feb 27, 2007 4:20 pm

Hmmmm...a fost destul de nice si mai altfel decat ne-a obisnuit pana acum emisiuunea de azi.Au fost invitati Alexandru Arsinel,Maria Buza si inca cineva dar nu-i mai retin numele :oops: Au facut o atmosfera placuta si fiecare a cantat cate ceva :D
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Joi Mar 08, 2007 12:23 am

Mi-a placut azi de "querida" Oana Imagine E foarte sincera,foarte directa si nu prea se teme de paparazzi Imagine Dupa urechea mea de om normal,si nu mare cunoscatoare de muzica a cantat ok,numai ca parca nu are melodii care sa-i puna calitatile vocale in valoare Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexsa » Joi Mar 08, 2007 10:53 pm

acum k ne-au mutat de dimineata la sc ..nu mai am cum sa vad emisiunea ..decat pe net cand vin de la sc ..sau seara in reluare :(
Imagine
Avatar utilizator
alexsa
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 4:35 pm
Localitate: slatina
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Joi Mar 29, 2007 4:41 pm

De vreo saptamana Maruta are invitate numai mamici in platou,pentru ca face miss de "mamici cu copii acasa" publicul lui tinta la emisiune. Imagine
In fiecare zi il vad band lapte dintr-un biberon,si punand mamele la diferite probe (sa spuna o poveste,sa cante,sa le puna intrebari despre cresterea unui copil),iar azi zicea ca are nevoie de vitamine pentru ca a avut parte de cateva premiere in direct....o alaptare direct de la san si o schimbare de scutece :lol:
In fiecare zi a avut invitata o vedeta:marti pe Radu Ille,miercuri pe Maria Dragomiroiu si azi pe Nicola.
Maine parca zicea ca e Marea Finala :lol:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot] şi 28 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico