Acum este Vin Mar 29, 2024 8:39 am

Ora este UTC + 2


"Marea" Demascare !!!

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Care dintre urmatoarele persoane crezi ca e unul dintre baietii de la 3SE?

Andytzu
1
2%
alexrefflex
1
2%
3SudEstBoys
15
24%
olteanu dan
3
5%
Nicu
2
3%
tanasie florian cosmin
0
Niciun vot
cassy
3
5%
dany&koto
20
32%
duli
17
27%
 
Voturi totale : 62

"Marea" Demascare !!!

Mesajde 3SudEstBoys » Vin Mar 25, 2005 12:03 am

Baietii intra pe forum 100%, cel putin asa mi-a spus mie Viorel, dar n-a vrut sa-mi dea si nick-ul cu care intra. Hai ed-ti sa incercam sa-i demascam.


later edit: deoarece am fost rugata de cineva , am facut un sondaj sa vedem cine pe cine crede ca face parte din trupa 3SE :D ... s-ar putea sa nu se afle in top... cine stie?
ah.. si scuze daca am bagat din greseala fete in top , dar nu-s sigura daca unii deintre useri sunt fete sau baieti :wink: ...
din pacate nu am reusit sa pun chiar toti userii care am banui ca ar putea avea legatura cu 3SE , deoarece nu accepta forumul mai mult de 10 optiuni intr-un chestionar ..
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde 3SudEstBoys » Vin Mar 25, 2005 12:05 am

La intrebarea; "cu ce nick intrii?" EL (ViorEL) mi-a raspuns; "ar fi trebuit sa stii de la inceput pana acum", deci e si un fel de TEST pentru noi.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Mar 25, 2005 12:39 am

:lol: cred ca acest topic va avea cele mai multe pagini
Ce-ar fi sa ne spui tu prima oara care dintre utilizatori crezi ca sunt baietii?

edit:oh, well.. chiar mi se parea interesanta aceasta "demascare" , dar mi-am adus aminte de ceva(mai demult m-am uitat la IP-uri sa vad daca cineva posteaza cu 2 usere: sa-i dea bann Admin-ul) :arrow: si mi-am dat seama care dintre useri sunt baietii(s-ar putea sa ma-nsel, dar nu prea cred :wink: )... dar oricum nu va spun :P .. nu cred ca e corect sa ma folosesc de statutul meu de moderator si sa dezvalui identitatea lor..
Elle
 

Mesajde 3SudEstBoys » Vin Mar 25, 2005 8:51 am

Habar nu am, da a spus fraza aia pe un ton de parca as fii printre putinii de pe forum care inca nu s-au prins. Nu inteleg dc secretul asta, pe forumul Voltaj baietii scriu regulat si se semneaza chiar cu numele lor "de scena".
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Mar 25, 2005 12:01 pm

:roll: ok.. dar tu care dintre useri ai vrea sa fie cei de la 3SE ?
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 12:04 pm

am si yo o intrebare pt tine, 3SudEstBoys: CUM AI REUSIT SA INTRI IN CULISE SA VB CU EI???

si pt Elle: NU INTZELEG... DC SA II DEA BANN? poate cineva nu are net acasa si se duce la vecinu' sa dea un msj, kre si ala la randu' lui este inregistrat .... bine.. nu e cazul meu, dar e posibil :idea:

uitandu-ma pe lista "top 10 utilizatori" , constat k dintre baietzii kre au scris cele mai multe mesaje sunt: alexrefflex , usher , Lucian , cio@b@ si 3SudEstBoys ; pe acestia ii rog insistent sa spuna cine sunt sau macar sa spuna cateva vorbe despre ei !!!

citind cateva dintre mesajele baietzilor enumeratzi mai sus am ajuns la concluzia kre dintre ei sigur nu este nici unul dintre baietzi ....elimin...elimin.... pana ajung la o concluzie finala! (nu va spun cine, va las sa aflatzi singurei)

uitandu-ma si la mesajele altor urilizatori, kre nu intra in "top 10" , ii rog pe olteanu dan si Andytzu sa spuna si ei cateva vorbe

pt baietzi: " spuneti mai repede cine suntetzi, in spatele carui nick va ascundetzi !!!! ppplllllssss [-o< [-o< [-o<

chiar dak vor spune pe forum cine sunt, probabil nu voi crede pana nu ii aud pe ei, cu guritza lor la tv sau la vreun concert ...oricine poate spune "eu sunt"
Ultima oară modificat de Vizitator pe Vin Mar 25, 2005 12:14 pm, modificat 1 dată în total.
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Mar 25, 2005 12:13 pm

:roll: ma uitam daca mai este cineva ca usher (aka Lucian) care si-a facut clona... nu cred ca cineva se duce la vecinu sa posteze pe forum :lol: ..

Citat:
uitandu-ma pe lista "top 10 utilizatori" , constat k dintre baietzii kre au scris cele mai multe mesaje sunt: alexrefflex , usher , Lucian , cio@b@ si 3SudEstBoys ; pe acestia ii rog insistent sa spuna cine sunt sau macar sa spuna cateva vorbe despre ei !!!

cio@b@: e un spammer de 14-15 anisori...
usher si Lucian sunt una si aceeasi persoana si a intrat pe forum doar k sa-i faca probleme fostei iubite(stie ea cine este)
mai ramane alexrefflex si 3SudEstBoys .....si , desigur , olteanu dan & Andytzu :D
Ultima oară modificat de Elle pe Vin Mar 25, 2005 12:17 pm, modificat 1 dată în total.
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 12:15 pm

il cunosti personal pe cio@b@ ?
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Mar 25, 2005 12:21 pm

nu personal... dar il stiu de pe un alt forum si ma inteleg bine cu unul dintre prietenii lui care si el la randul lui practica acest sport numit "spam"... si chiar prietenul lui mi-a zis ca s-au inregistrat k sa se distreze :lol: (adica sa ne enerveze pe noi , fanii , cu spammingul) ...
Elle
 

Mesajde Elle » Vin Mar 25, 2005 1:25 pm

am pus si un chestionar in topic sa vedem ce parere au ceilalti.. care dintre mai sus sunt baietii de la 3SE :wink:
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 1:31 pm

asa te vreau :wink:
momentan tre'sa mai studiez , dupa kre voi vota si yo, nu sunt lamurita inca
Vizitator
 

Mesajde cassy » Vin Mar 25, 2005 2:40 pm

Devine amuzant..........pe bune!!!! Eu cred ca pana la urma ei vor spune cu ce nick intra, dar chestia asta cu datu' cu presupusul este aiurea! Exista intr-adevar sansa sa-i "descoperim", dar exista si posibilitatea de a ajunge la o concluzie falsa........
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde daniel » Vin Mar 25, 2005 10:10 pm

Sunteti siguri ca l-ati trecut si pe ,,Viorel,,?Cititi un mesaj si o sa vedeti ca se da de gol.Am avut o tresarire cand am citit mesajul acela.Suna a funny Viorel!!!!!!!!!!
daniel
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mar Ian 18, 2005 11:37 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Vin Mar 25, 2005 10:27 pm

EU cred ca "suspectul" nu se afla in Topul primilor 10, deoarece baietii mereu invoca lipsa timpului, deci nu prea au timp sa intre si sa mai si scrie asa mult, poate sa citeasca si sa mai dea si ei cateva raspunsuri.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Mar 25, 2005 10:49 pm

:roll: nu toti sunt din top 10 :wink:
Elle
 

3SE

Mesajde Andytzu » Vin Mar 25, 2005 11:13 pm

Salutare again!:)Vreau sa zic ca eu nu ar trebui sa fiu in lista de mai sus deoarece nu sunt nici unul din baieti!Puteti sa-mi ziceti si mie unde scrie mesaj "Viorel"?
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Vin Mar 25, 2005 11:44 pm

Nici eu n-am ce cauta printre "suspecti".3SudEstGirl va poate confirma.
Didi TE IUBESC.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Mar 26, 2005 12:10 pm

:lol: si totusi aveti amandoi cate un vot..
Elle
 

Mesajde 3SudEstGirl » Sâm Mar 26, 2005 1:08 pm

hihiih uite uite....puiu meu (SudEstBoys) este banuit ca este vio al nostru..(n-ar fi rau sa fiu nevasta de vedeta ):)) asa-i puiule??:P..alexrefflex si Andytzu sunt amicii mei....deci..din start am eliminat 3 :))
aaaa si apropo...misto subiectul... imi place mult :)
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Sâm Mar 26, 2005 3:40 pm

Eeee, eu am creat Topicul, si si tot eu sunt suspectul nr. 1. As vrea eu sa fiu oricare dintre ei (mai ales Viorel care e super de treaba cu fanii).
Tocmai de aceea am si recunoscut din prima ca n-am cum sa fiu eu, pt. ca si eu vreau sa aflu cine e. Daca as fii VIOREL sa stii ca nu m-as incurca decat cu fete de la Angelina Jolie in sus :D, nu cu "urate" ca tine. )(
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde isa » Sâm Mar 26, 2005 8:05 pm

:lol: sacré Viorel!
ps: scuze ...dar este o expresie si nu stiu cum sa o traduc ....
dar nu am putut sa ma abtin cind am vazut subiectul ...
isa.B
CARPEDIEM
isa
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Dec 01, 2004 8:01 pm
Localitate: Bordeaux France
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstGirl » Dum Mar 27, 2005 5:29 pm

Iuuuui iubitule :^o ...nu zice tot din casa [-X ..acum inteleg ca ma faci urata doar cand suntem noi 2..dar acum, si aici !?!?! pfuai` :) bine ca esti tu frumos,imi ajunge atat :P...urata ca urata dar, sunt printesa :armyok: :-# =)) TE IUBESC
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Mar 28, 2005 11:09 am

si totusi, 3SudEstBoys nu mi-a spus cum a reusit sa intre in culise sa vorbeask cu baietzii !!! :x
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstBoys » Lun Mar 28, 2005 4:34 pm

Foarte simplu, cunosc 2 fete care sunt lasate sa intre, si eu intru cu ele. Plus ca bineinteles nu vad concertul din fata scenei ca toata lumea, ci din spatele ei.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Mar 28, 2005 5:49 pm

yo cred k e mai mare placerea sa stai cu ei de vb decat sa-i vezi neaparat din fatza scenei ;) nu oricand ai ocazia asta
Vizitator
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 35 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico