Acum este Vin Mar 29, 2024 7:03 am

Ora este UTC + 2


Symbol

Aici puteţi discuta despre muzică, poezie, pictură... tot ce ţine de artă şi cultură

Moderatori: Dedeea, Dory

Symbol

Mesajde alexrefflex » Dum Dec 18, 2005 4:03 pm

O parte din voi stiti deja...o parte nu :lol: .Eu impreuna cu andytzu lucram la un proiect numit `symbol` ... asa... cativa din voi atzi fost curiosi... & daca vreti puteti intra pe www.kat.ro sa va inregistrati acolo... sa ascultati si daca va place sa ne votati.... deoarece ne-am inscris si noi in acel concurs...in care trupa cu cele mai multe voturi va scoate un album cu cat music :P ... si mno...ma rog , nu e reclama mascata cum probabil credetzi...doar asha..va place nu va place...va datzi cu parerea aici..si poate votati...fara obligatii:)
Piesele sunt : Cum ramane cu dragostea si La inceput , compuse de echipa Win si `trase` la Win Production!si chiar sunt bune....cel putin Cum ramane cu dragostea :roll: .Multumim & sper sa va placa

PS: piesele cred ca o sa fie gata de ascultat de luni sau marti....azi le-am trimis la validat...si... atat :P ...bye bye
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Elle » Dum Dec 18, 2005 5:20 pm

sunteti draguti :wink: .. dupa ce primesc mailul de confirmare o sa-mi spun parerea si despre muzica :P
Elle
 

Mesajde ilica » Dum Dec 18, 2005 9:01 pm

Ma bucur ca ai decis sa deschizi un topic despre voi.Eu sincer chiar sunt curios sa vad ce veti face.Am sa intru imediat shi pe link shi am sa va votez. :wink: Sa ne mai tineti la curent cu noutatile legate de trupa voastra,da? :P
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Lun Dec 19, 2005 4:27 pm

O sa va tinem la curent cu tot ceea ce priveste Symbol!Acum chiar avem nevoie de ajutorul vostru!Dupa ce o sa fie validate piesele si o sa intre in concurs, intrati pe site-ul Kat, inregistrati-va cu mail-ul si o parola aleasa de voi, mergeti la sectiunea Artisti la litera S, apoi la Symbol unde veti putea asculta jumatate din fiecare piesa,deoarece nu am putut trimite tot!Iar daca va place, puneti un vot!Daca puteti sa va puneti si prietenii sa voteze ar fi super :lol: Oricum,speram sa va placa si poate cu ajutorul vostru vom ajunge departe :wink:
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Dec 19, 2005 8:48 pm

Ne place,nu ne place tot va votam. :lol: :lol: :lol:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Mie Dec 21, 2005 7:43 pm

hi hi hi!!!merci mult ... & piesele au fost validate!acum putetzi asculta!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mie Dec 21, 2005 11:00 pm

Am ascultat piesele,sunt ok.Incerc de vreo ora sa va shi votez,sa speram ca voi shi reushi. :P
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Joi Dec 22, 2005 4:31 pm

Ma bucur ca iti plac piesele!Ma rog,avem nevoie de super multe voturi si nu stiu daca o sa poata fi stranse:(Noi speram totusi ca lumea va asculta si le vor placea piesele...Mersi,ilica...Sper sa gandeasca si altii ca tine :wink:
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Dec 22, 2005 5:48 pm

Din cate am auzit...cei care au primit mai multe voturi de pe acelashi Ip,vor pierde voturile suplimentare deci...s-ar putea sa se schimbe destul de radical clasamentul.
Eu tot nu am reushit sa votez. :oops:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Joi Dec 22, 2005 8:25 pm

Pai, bifeaza optiunea Utilizator cand te loghezi!Si o sa poti vota cu siguranta!Sper ca cei care au primit mai multe voturi de pe acelasi IP sa piarda voturile suplimentare, pt ca observ ca doar trupa de pe primul loc inregistreaza crestere de voturi!Speram sa fie corect...
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Lun Dec 26, 2005 9:38 pm

Saluuuut!!!Prieteni,a mai ascultat cineva piesele noastre?Daca da, vreau sa-mi spuneti si mie parerile voastre sincere despre cum suna! :!:
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Dec 26, 2005 10:01 pm

Pai eu am mai spus piesele sunt ok,nu pot spune ca sunt fantastice dar pentru inceput e ok. :wink:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Vin Dec 30, 2005 1:55 pm

mmmmm....misto melodii...sa aveti succes...numai sa tineti minte de unde ati plecat....intelegi nu?
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Dec 30, 2005 4:51 pm

adik d p forum 3se :lol: :lol: :lol: glumeam :P
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Vin Dec 30, 2005 8:26 pm

gata.... intrai si yo pe acolo... v-am ascultat.... v-am placut.... v-am luat acas.. oops :oops: v-am votat :P

serios, chiar v-am votat ;) si nu v-am votat pt k ne-atzi rugat... ci pt k imi plac
Vizitator
 

Mesajde BaRoNu` » Vin Dec 30, 2005 9:12 pm

sunt tari melodiile...imi plac :)
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Dec 31, 2005 12:16 pm

mai.... fara suparare, dar acum am ascultat si yo melodiile kre au mai multe voturi si intr-adevar sunt mai frumoase :?
Vizitator
 

Mesajde ilica » Sâm Dec 31, 2005 9:11 pm

Mai nu sunt cele mai bune dar...merg.Pana la urma nu sunt nici cele mai proaste deci... :P
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Sâm Dec 31, 2005 9:25 pm

Le-am ascultat si yo si...imi plac! :D
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Ian 01, 2006 12:00 pm

Este firesc ca opiniile sunt impartite,pana la urma nu cunosc nici macar o piesa care sa placa tuturor.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Dum Ian 01, 2006 4:36 pm

Parerile sunt impartite, ca in orice situatie!Dar nu incercati sa ma convingeti ca trupa VIRUS care este pe primul loc are piese mai bune...Acum,sincer!De ceilalti nu vb,pt ca nu am ascultat,dar VIRUS sunt praf...Parerea mea!Si lumea nu are rabdare sa asculte,asculta doar piesele de pe primele locuri!Oricum,noi speram ca poate ne va asculta cine trebuie...adica domnul Dan Popi!Si daca ii va placea...Oricum,suntem mandri ca avem piese facute de echipa Win...Sincer :!: :!: :!: :wink:
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Ian 01, 2006 6:58 pm

Stai linishtit ca nu intra doar puturoshi pe acolo.Va sunt ascultate shi voua piesele. :P
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Joi Ian 05, 2006 2:33 pm

:)) mai mai...ce agitatie.... oricum din chestia aia cu toate voturile tot cine vrea Popi o sa fie pe primul loc!!
Avantajul nostru fata de ceilalti este ca am lucrat cu niste profesionisti si se cunoaste la piese. Da sunt si piese mai bune...nu zic nu... dar sunt facute acasa...prin cine stie ce programe...cu jumate din sunete luate din alte piese .... nu comentez. Si lasa...ca vom avea noi si piese mai bune...indiferent daca o sa iasa ceva din concursul asta sau nu!continuam...avem destule usi care se deschid...multi oameni care ne-au placut si ne-au promis ca o sa ne ajute! Nu se opreste totul aici! :lol: Va pup...& multumim :D .bye bye
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Ian 05, 2006 10:24 pm

Pai...aveai vreo indoiala ca nu se vor deschide ceva ushi?!Sa fim serioshi...
Eu ashtept clipul. :P
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Ian 07, 2006 8:09 pm

Mi-a placut foarte mult a 2-a piesa, dar nu mai stiu cum o cheama :oops:
Elle
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico