Acum este Lun Apr 29, 2024 12:31 am

Ora este UTC + 2


Ce ne ofera 3 Sud-Est in schimb?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Consideri ca primesti suficiente informatii legate de 3 sud-est?

1.Da.
17
32%
2.Nu.Sunt dezamagit(a).
8
15%
3.Se poate mai bine.
27
51%
4.Nu cred ca e asa de important.
1
2%
 
Voturi totale : 53

Mesajde dea » Dum Oct 29, 2006 10:32 am

cerber scrie:
putem face o mie de chestionare de genu....ei o sa doarma la fel de linistiti....nu va mai chinuiti...nu is ei genu care sa tina fanii la curent cu concertele,cu evenimentele si etc...cand erau mai mici erau mai cu obraz....dar acum obrazul creste proportional cu banii din cont...si,asta e...fac multi bani din muzica...o ora pe saptamana,daca isi puneau ei capu la contributie si 20 ron cumparau singuri o carte de informatica si invatau cu sa repare site-ul...e jalnic...sunt trupe mult mai noi si mult mai slabe care au site-uri pe care intra si anunta si vb cu fanii si etc... is varza la multe chestii...daca ei au impresia ca eu ca fan am nevoie sa primesc 9 piese si gata se inseala...asa ma duc cu ochii inchisi la o taraba si iau unu(is sanse mari sa fie si mai bun si cu mai multe piese)....daca ei nu insufletesc relatia cu fanii atunci acel cd ramene doar o bucata de plastic.......apropos...care cumpara albume 3se originale vechi?


suparatzi mai suntem..of of....eu sunt super fericita de piesa "iubire" shi de succesul pe care il are....e piesa dance a ultimilor 6 ani de la "amintiri "incoace.....trebuie sa le multzumim baietzilor ca au putut compune o astfel de piesa.....pt mine 3se inseamna muzica lor ...pe mine nu m-ar bucura daca ash vb cu 3se toata ziua pe forumul 3se,ci mai degraba muzica lor.....shi tu cerber mai intra pe mess:D...
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Sorrynita » Dum Oct 29, 2006 10:40 am

..cerber,iti dai seama ca nu am facut topic ul asta in speranta ca va fi citit de unul din baietzi..stiu ca sunt slabe sanse..doar vreau sa va spuneti off ul,nu ca nu ati facut o pana acum..dar este adevarat ca la concerte sunt cam pe fuga si nu dau atentie fanilor..eu nu am patit o,dar stiu ca ati fost multi in situatia asta..sunt unii fani care se multumesc cu putin,altii care vor mai multa atentie..si altii care o si primesc pentru ca se afla printre preferati..nu as vrea sa dau nume pentru ca sigur as crea certuri..cine vrea sa stie,pot sa i raspund pe mp..fatza de alte trupe din romania,ca nu putem vorbi de trupele de afara,si sa facem o comparatie intre ele,cred ca exista o MARE lipsa de comunicare si de informare in relatia cu fanii..ar putea macar,daca sunt prea ocupati,sa numesca un reprezentat(o sursa sigura,cineva de baza) cu care sa tinem legatura si de la care sa aflam tot ce vrem sa stim..nu ii obkiga nimeni sa vorbesca cu noi pe mess,dar macar sa ne respecte..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cristysudest » Dum Oct 29, 2006 10:44 am

Eu as cumpara. Depinde ce albume. Scrie-mi pe privat niste detalii si pretul 8)
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Oct 29, 2006 11:00 am

ce mai faci andreea? :D nu neam mai vaz de mult...mi-am schimbat id-ul.... e numele meu cu _ intre nume si prenume :D
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Oct 29, 2006 11:25 am

cerber scrie:
putem face o mie de chestionare de genu....ei o sa doarma la fel de linistiti....nu va mai chinuiti...nu is ei genu care sa tina fanii la curent cu concertele,cu evenimentele si etc...cand erau mai mici erau mai cu obraz....dar acum obrazul creste proportional cu banii din cont...si,asta e...fac multi bani din muzica...o ora pe saptamana,daca isi puneau ei capu la contributie si 20 ron cumparau singuri o carte de informatica si invatau cu sa repare site-ul...e jalnic...sunt trupe mult mai noi si mult mai slabe care au site-uri pe care intra si anunta si vb cu fanii si etc... is varza la multe chestii...daca ei au impresia ca eu ca fan am nevoie sa primesc 9 piese si gata se inseala...asa ma duc cu ochii inchisi la o taraba si iau unu(is sanse mari sa fie si mai bun si cu mai multe piese)....daca ei nu insufletesc relatia cu fanii atunci acel cd ramene doar o bucata de plastic.......apropos...care cumpara albume 3se originale vechi?

Da Cerber,mare adevar graiesti ImaginePana si Cleopatra Stratan are un album de 12 piese(fara remixuri,extenduri,si cu o droaie de versuri,si are doar 3 ani :roll: ),si un concert de 2 ore susutinut de ea,la activ Imagine Se poate si mai bine...mai foarte bine,dar tb sa existe si vointa,ceea ce din parte lor nu prea vad Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Oct 29, 2006 12:11 pm

Te cred ºi eu cã un debuntant stã la vorbe cu fanii ºi are timp sã punã mâna pe o carte sã îºi repare singur site-ul.Iar de anunþat un concert,iar e uºor pentru un debutant,doar are un concert pe sãptãmânã.3SE au zilnic concerte ºi câte 2-3 pe zi(petrec ºi câte 10 ore în maºinã),iar voi vreþi sã aibã timp ºi de compus, ºi de stat pe forum,ºi de reparat site,ºi de emisiuni,ºi de stat câte 2 ore la autografe.Nici nu are sens sã mai spunem cã mai au ºi ei familii.Mihai are un copil care are nevoie de atenþie.Laurenþiu doar ce s-a însurat,ºi se pare cã e pe cale sã devinã tãtic.Viorel are o emisiune care nu se face în acea orã pe care o vedem noi la tv.Are o prietenã,are ºi el responsabilitãþile lui.Cred cã fac ºi ei ce pot astfel încât sã pãstreze o legãturã cât mai strânsã cu fanii,da' sunt foarte ocupaþi.Cred cã e firesc sã îi înþelegeþi ºi voi.
Nu e vorba de cont,aici chiar ai fost rãu,Cerber.E vorba de o mulþime de lucruri pe care le au de fãcut.Da' tot îºi mai gãsesc timp sã mai intre pe mess,chiar dacã foarte rar.Poate cã dacã atunci când intrã vreunul pe mess nu v-aþi duce toþi în acelaºi timp sã îl întrebaþi ce mai face,ci aþi trimite doar un delegat care sã punã doar acele întrebãri importante,aþi avea toate acele informaþii pe care vi le doriþi.Cred cã fac tot ce pot pentru a vã þine mulþumiþi,da' am impresia cã voi nu prea sunteþi dispuºi sã îi înþelegeþi.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 29, 2006 12:42 pm

Lily scrie:
Poate că dacă atunci când intră vreunul pe mess nu v-aţi duce toţi în acelaşi timp să îl întrebaţi ce mai face,ci aţi trimite doar un delegat care să pună doar acele întrebări importante,aţi avea toate acele informaţii pe care vi le doriţi.

Ar fi bine sa alegem un astfel de om.Daca aceasta ar fi una dintre modalitatile in care am putea afla ceea ce vrem despre trupa,eu consider ca trebuie sa facem ceva in legatura cu acest lucru.
Cat despre faptul ca nu au timp pt noi toti pt ca au familii si inca alte multe lucruri de facut,eu cred ca acesta e riscul meseriei lor.Ei trebuie sa impace cumva toate "meseriile".Nu cred ca cerem prea mult.Asa cum stiu sa dea mass-uri sa-i votam in topuri,pot sti sa dea mass-uri in care sa anunte date ale concertelor,aparitii ale albumelor,explicatie la aceasta repetata amanare a albumului....sau sa dea pur si simplu un mass in care sa spuna....dragi fani,va iubim si va multumim ca ne sunteti alaturi si ne sustineti.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Oct 29, 2006 1:02 pm

lily,iti inteleg pozitia de om care trebuie sa impace oamenii pe aici...dar inca cred ca am drepate....sunt artisti mai mari ca ei care au timp de toate?doar nu is singuri...nu cred ca ei is si impresari,si coregrafi,si bucatari,si soferi,si organizatori de turnee si etc....dar ac artisti ori trebuie sa fie la un nivel high mereu ori sa nu fie nik...cu 5 milioane orice pustan de liceu la mate-info le facea site nou...uite,sa se ofere unu din noi sa ii sune constant sa se intereseze de concerte,ma ofer chiar eu,pun abonamentul meu la bataie....is mult prea multe lucruri care4 merg rau cu trupa asta....
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sorrynita » Dum Oct 29, 2006 7:19 pm

..nush,dar nu se poate vb cu voi..parca nu vreti sa vedeti tot ce scriu..alegeti sa comentati doar ce nu va convine..cred ca m am exprimat destul de clar..pot sa spuna si baietzii cu cine ar vrea sa pastreze legatura..ca nu aveti de unde sa stiti toti ce face fiecare fan..asa toti spun ca vorbesc cu baietzii si de fapt e pe dos..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3se_GinaMaria » Mar Oct 31, 2006 9:25 pm

eu am cumparat toate albumele originale
3se_GinaMaria
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 1:10 am
Localitate: Chicago
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Vin Noi 03, 2006 6:36 pm

Se poate shi mai bine am votat :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cristysudest » Dum Noi 05, 2006 10:44 am

3se_GinaMaria scrie:
eu am cumparat toate albumele originale


Nu vinzi vreunul dintre primele albume ? :roll:
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dienuk » Dum Noi 05, 2006 8:47 pm

ziceti totzi ca se poate si mai bine, :evil: insa eu nu vad schimbari vai de mine pe site-ul acesta in afara de cei care lucreaza la aceasta pagina, dar baietzii de la 3SE nu i-am vazut de prea multe ori sa stea de vorba cu fanii lor :oops: , sa ofere poze cat mai noi, sa incerce sa afle ce parere au ceilalti despre formaria lor, nimic. :x Eu chiar sunt dezamagita rau si imi pare si mai rau pt ca imi facusem o parere frumoasa despre ei, dar se pare ca m-am inselat. :cry: Sunt dezinteresati total, interesul se pare ca il poarta numai banul. :roll: Asta e. 8)
dienuk
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Mar Sep 05, 2006 8:30 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Noi 05, 2006 8:58 pm

[quote="cristian_medias"][quote="3se_GinaMaria"]eu am cumparat toate albumele originale[/quote]

Nu vinzi vreunul dintre primele albume ? :roll:[/quote]


pe care vrei sa le cumperi? :D
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Noi 05, 2006 10:08 pm

Bãieþii de la 3 Sud Est vorbesc cu fanii chiar ºi pe mess.Poze noi cu ei mai dau,dacã le sunt cerute.Fac ºi ei câte ceva.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Noi 06, 2006 2:41 pm

:-P 3SE ne ofera in schimb multe bucurii, niste sooper melodii...Imagine sunt multe chestii...Imagine
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3se_GinaMaria » Mar Noi 07, 2006 11:33 am

pt cei curiosisi nu imi vand albumele nici gand
poate altele decat 3se daca vrea
3se_GinaMaria
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 1:10 am
Localitate: Chicago
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mar Noi 07, 2006 2:48 pm

Intelept lucru :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Dec 16, 2007 12:15 pm

Ce ne ofera 3se in schimb? O m*** mare, aia ofera 3se fanilor care cumpara albume in original.

Pentru ca de 10 ani nu au fost in stare sa se tina de cuvant atunci cand a fost vorba de o lansare.Ei mereu intarzie lansarea albumelor, promit ceva cu luni in urma si cand vine ceasul sa realizeze acel lucru inventeaza aberatii si le iau ochii fanilor cu zambete la tv si cu doar o piesa noua.

Exact asa au facut acum. Toti fanii se asteptau la un concert mare de 10 ani. Ok, am inteles ni l-au refuzat pe motive de prosti ,pentru ca daca te numesti 3se si nu esti in stare dupa 10 ani de cariera sa faci un concert numai pentru fani, atunci ai o problema prietene! (aka Marius) Adica ,scuza-ma, nici de asa ceva nu esti in stare?

Fanii au trecut si peste faza cu concertul aniverasar, au asteptat sa lanseze baietii doua piese noi cum au promis si videoclip. Aaa, pai si asta e dificil, ce credeati voi? Adica pana la urma au scos doar o piesa noua, au aparut pe toate posturile cu fetele alea de inocenti si de "luati-ne albumele in original ca noi va dam o m*** in schimb" si fanii gata, toti au lesinat. Nu au fost in stare sa puna un amarat de clip la "Vorbe care dor" pe dvd. Si dupa ce Marius a promis ca va exista un album reeditat cu videoclipul plus imagini inedite din turnee acum povestea s-a schimbat din nou.
Desigur, cum s-au obisnuit si fanii sa fie mintiti. Adica duceti-va naiba de prosti ca v-am luat 25 de roni pe pachetul ala cu 15 clipuri si 19 piese si asta lansand doar o piesa noua. Iar noi, daaaa, suntem o trupa respectabila, ne sustin fanii, am luat disc de diamant.
Eu zic sa vi-l bagati undeva, poate asa va amintiti de fani si de ceea ce merita ei pentru 10 ani in care v-au sustinut si in care v-au luat albumele in original, ca de aia aveti bolizi la usa.

Iar aia de cumpara rahatul ala de pachet de 10 ani, sunt chiar prosti. Da ma, sunteti prosti, v-au prostit 3se fraierilor! Va vinde m*** la 25 de roni si voi cumparati cu zambetul pe buze.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Dum Dec 16, 2007 12:25 pm

desi initial mi-a fost greu sa cred ca acolo unde scrie M*** chiar scrie M***...cred ca adela are dreptate...si desi mult o sa se trezeasca sa ii apare ca niste orbi adela tot are dreptate...incapacitatea lor de a lansa ce au promis duce la o reeditare care le va aduce si alti bani...ca pana la urma de bani e vb...au aparut la diverse emisiuni cu albumul lor nou,cu discul de diamant...suna bine dar de fapt sunt doar vorbe care dor pentru cei care isi dau seama ce se intampla....un concert aniversar nu sunt in stare sa faca,un album cum promit nu sunt in stare sa faca,un clip nu sunt in stare sa faca,o lansare la o data stabilita nici atat...nu au facut niciodata asa...
in mesajul revolutionar al adelei cred ca e o invitatie spre a trimite un mesaj celor 3 ca nu suntem chiar fraierii oricui...si asa e.daca sunteti la anumita varsta ar trebui sa va dati seama cand cineva isi bate joc de voi....
nici eu nu voi lua albumul asta...poate reeditarea daca va merita...daca nu voi pirata pt ca asa merita cineva care isi bate joc de altcineva
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cristysudest » Dum Dec 16, 2007 12:32 pm

Ai drepatate Adela ... ce sa mai zicem ... ai zis tu tot :)
Nu te las sa pleci
Nu stiu ce m-as face de maine
In brate te strang
Te simt tremurand
Nu te las sa pleci ...
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Dec 16, 2007 12:36 pm

Ca sa nu mai vorbesc de alta mancare de peste. Site-ul ala de 2 bani la care au stat 3 ani si tot un nimic mare le-a iesit. Nu sunt in stare sa puna nici datele concertelor pe el, de parca ar fi mare inginerie sa bifezi in calendarul ala virtual un concert si sa scrii locatia si ora.

Dar nuuu, ca ei au grija de discul ala de diamant. Il lustruiesc cu spirt sa nu rugineasca ,nu au timp de fani.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

CE NE OFERA 3SUD-EST IN SCHIMB

Mesajde danielainsuratelu » Dum Dec 16, 2007 3:00 pm

OK POATE AVETI DREPTATE DAR NU VA GINDITI SI LA EI :?: SINT SI EI OAMENI NU AU PUTERI CA SA FACA TOATE ASTEA IN TIMP. EI INCEARCA DAR DACA NU REUSESC NU E VINA LOR VOI DACA ATI FI IN LOCUL LOR CE CREDETI CA VAR ESI MAI BINE?CREDETI CA DACA SINT CELEBRI NU AU ALTCEVA DE FACUT AU SI EI FAMILII SA STITI CA CHIAR DACA AI BANI NU POTI SA FII FERICIT MEREU VOI CEI CARE SPUNETI CA SNTETI FANI SE VEDE CE FEL DE FANI SINTETI EU UNA DE 2ANI SINT DEPARTE DE ROM PT MINE IMPORTANT E SA ASCULT MUZICA LOR PT EU STIU CUM E SA MUNCESTI DE DIMINEATA PINA SEARA SI MAI ALES DACA AUZI PE UNU CA NU E MULTUMIT DE CEIA CE FACI PAI NU ITI VINE NICI SA MAI IESI AFARA DIN CASA VOI AR TREBUI SA VA GINDITI BINE INAINTE DE A SCRIE PORCARII DE ASTEA AICI.E SI VINA VOASTRA DACA EI NU VA SPUN MEREU CIND SI UNDE OR SA FACA UN CONCERT VOI AR TREBUI SA II SPRIJINITI NU SA II JUDECATI :x
Avatar utilizator
danielainsuratelu
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Sâm Dec 08, 2007 10:57 pm
Localitate: ITALIA
Puncte de reputaţie: 0

Re: CE NE OFERA 3SUD-EST IN SCHIMB

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Dec 16, 2007 3:46 pm

Sunt de acord cu danielainsuratelu!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Dum Dec 16, 2007 3:49 pm

^ daniela, daca au alte treburi mai importante se pot lasa de muzica ... daca stam bine sa ne gandim ei traiesc din muzica .. si atat!

Adela, eu am ajuns de mult la concluzia ta, dar nimeni nu ma baga in seama cand spuneam asta ... :roll:
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 33 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico