Acum este Sâm Apr 20, 2024 1:33 am

Ora este UTC + 2


Primul contact cu 3SE

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Sâm Dec 15, 2007 3:18 pm

Eu am inceput sa-ti calc pe urme... :cry: .Mult lucruri pe kre le-ai scr acolo mi se potrivesc si mie..nici eu nu mai prea traiesc in lumea reala,cea mai frumoasa zi din viata mea a fost tot knd i-am vazut,nici eu nu pot descrie ce-am simtit knd i-am vazut si knd Laur m-a pupat,nu mai puteam nici eu sa stau in picioare,si eu mi-as dori din tot sufletul sa mai simt ce am simtit atunci,si cred k voi ajunge sa cred k traiesc numai pt ei,ma gandesc tot timpul la ei,nu trece o zi in kre sa nu asc cel putin o sg data o mel de-a lor,si eu plang pt k nu pot sa-i vad,si pt mn 3SE sunt mai mult decat niste idoli.Nu stiu cum ai avut atata putere incat sa renunti la ei...sa renunti sa mai fi fan!Eu nu cred k as putea sa fac asa cv...cred,adik nu cred sunt sigura k ti-a fost f greu! :cry: Sper sa nu patesc asa cv!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde ANDR_A » Sâm Dec 15, 2007 5:50 pm

Draga Larisa, daca vrei sa discutam, uite id-ul meu de mess: piccola_andreea. Poti intra acolo si pot sa-ti povestesc mai multe. Poate vei fi interesata de ceea ce am sa-ti spun.
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Dec 16, 2007 8:35 am

M-a impresionat f mult pov ta ...am ramas :shock: dupa ce am citit-o!Nici nu mai stiu ce sa zic!
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Dum Dec 16, 2007 9:44 am

Primul conact cu 3SE...a fost ...park visam,nu mai stiam dak chiar ii vad sau dak visez!Am simtit in inima o bucurie imensa ,nu-mi venea sa cred...de atunci ii iubesc si mult mai mult!Acele doua zile in kre i-am vazut au fost minunate...nu le voi uita niciodata :cry: !Si sper sa mai simt ce-am simtit knd i-am vazut! :cry: De atunci nu i-am mai vazut...de atunci am inceput sa fiu tot mai trista...de atunci nimeni nu m-a mai inteles... :cry:
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANDR_A » Lun Dec 17, 2007 12:41 pm

Draga Larisa, astept sa vorbim, sa-ti explic ce s-a intamplat, ce m-a determinat sa renunt la visul vietii mele, la iubirea vietii mele, la cele mai mari sperante, la tot ceea ce am facut pentru ei.
Sa iti explic sentimentele prin care am trecut, cum mi-am pierdut contactul cu realitatea. Nu vreau sa le scriu aici pentru ca nu cred ca este cineva interesat de asa ceva si nici nu as vrea sa jignesc pe cineva care citeste. Nu mai pun si criticile sau batjocurile la care as fi martora daca as scrie aici ce am facut pentru ei si unde am ajuns din cauza deciziilor pe care le-am luat.Astept sa-mi spui pe mess cand poti intra.
Cel mai mare lucru pe care-l poţi face pentru un prieten nu este să-i dai din bogaţiile tale, ci să i le scoti la iveala pe cele care sunt ascunse în el însuşi. (Benjamin Disraeli)
ANDR_A
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Vin Dec 07, 2007 8:26 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mar Dec 18, 2007 7:53 pm

Primul contact cu muzica 3se a fost in 1997...erau la tv,cantau piesa Ai plecat,iar eu o ajutam pe mama la curatenie.Pe atunci imi placea Genius,dar dupa ce am ascultat melodia si am vazut cum danseaza baietii am inceput sa ii imit.(Adevarul e ca mamei mele i-au placut baietii inainte sa imi placa mie).Si asa s-a nascut dragostea mea pt 3se.
Primul contact face 2 face cu 3se a avut loc pe 22 noiembrie 2006...Am aflat de la radio ca vor veni sa cante la balul studentilor de la drept marti dupa masa.M-am dus la Universitate sa cumpar bilete dar se dadeau doar dimineata. Asa ca ,a doua zii am chiulit de la ora de sport si de la biologie k sa ma duc sa imi cumpar bilet.Balul incepea seara.pe la 20:00,dar eu eram deja acolo de la 18:30 ca sa prind loc in primele randuri.Si a meritat efortul...pt ca am fost exact langa ei...apoi am vazut ca niste fete au urcat pe scena langa ei,i-au pupat una pe laur,alta p vio,alta tot pe laur si niciuna pe toti 3rei.Am inceput sa plang de ciuda ca nu sunt si eu acolo pe scena langa ei...imi era rusine sa urc,dar ,pana la urma,vyo m-a apucat de mana si mi-a facut semn sa urc asa ca ,am urcat si i-am pupat pe toti3rei cum nu mai facuse nimeni...\:D/ Dupa concert,am vrut sa vorbesc cu ei ,dar nu am putut,nu am fost lasata fiindca nu eram studenta :( dar am realizat ca discoteca unde eram avea o singura intrare...i-am asteptat cand au iesit,le-am luat autografe si am facut poze...eram in al 9-lea cer..nu-mi mai pasa daca muream pt ca mi se indeplinise visul cel mai mare:sa ma intalnesc cu 3se.Ziua urmatoare cand m-am trezit am crezut ca am visat...abea cand am developat pozele mi-am dat seama ca a fost real.Baietii au fost foarte dulci,m-au pupat,iar Laur a fost primul care m-a luat sa facem poze,apoi Vyo si aman2 au zis ca le pare rau ca trebuie sa stea asa putin timp,pt ca trebuiau sa ajunga la un alt concert,unde cantau mai multe trupe.M-au mai imbratisat o data si apoi au plecat...sper sa ii mai vad macar o data... :cry:
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Beatrice » Mar Ian 29, 2008 1:57 pm

Categoric Doriana (fan 3se) atunci cand ne e mai greu ascultam 3SE, pt ca asa ne revenim dak suntem prost dispusi...sau orice altceva am fi patit!! primul contact 3SE ..:"Ai plecat,/Si multe nopti am plans!/Ai plecat,/Fara nici un cuvant..." + coregrafia!! pe vremea aia imi placeau si andre:)).
Avatar utilizator
Beatrice
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Mie Sep 20, 2006 2:12 pm
Localitate: Covasna/Brasov
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dana_nicole » Mie Ian 30, 2008 3:54 pm

primul contact cu 3se a fost acum muulti ani..ai plecat...dar c ziceti d ultimul..am plekt cu iubitul meu(viitor sot) la busteni sa petrecem craciunul.sambata p 22.si cand ajungem acolo aflam k in ziua respectiva s deschidea oficial sezonul d iarna p partia din busteni.concert 3se.am fost cea mai fericita cu toate k a trebuit s stau 5 ore in frig pana au cantat ei.dar a meritat,am facut poze,am cantat,am dansat.k un copil.si cu toate k am fost la mai multe concerte cu ei d fiekre data am aceleasi emotii.pt k ii iubesc si muzica lor imi face viata mai frumoasa
dana_nicole
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Ian 14, 2008 11:10 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Vin Feb 01, 2008 1:37 pm

dana_nicole si eu am fost la concertu de la busteni :D
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mie Mar 19, 2008 10:59 pm

Primul meu contact direct (nu doar asa din public) cu 3SE a fost pe vremea aia "Wow"....se intampla in vara lui 2006 la un festival al berii unde m-am intalnit pentru prima oara si cu cineva de pe forum,si anume Andreea Dinu.

Eram foarte fericita,am cantat,m-am manifestat ca o zapauga,desi aveam 19 ani inca ii vedeam perfecti.Tin minte ca nu cu mult timp inainte aparuse si melodia "Iubire",iar eu eram foarte incantata ca deja ii stiu refrenul.Am si sunat-o pe Alice (crazy girl) sa auda o parte din concert,eram toata numai o zarva.

La sfarsit cand totul s-a terminat,Andreea m-a luat de mana si m-a tras repede dupa ea sa mergem in spatele scenei,mai mai sa-mi pierd papucul din picioare.Ajunsa acolo nu stiam cum sa reactionez,si mai mult decat "imi dai un autograf?" si "faci o poza cu mine?" nu am putut spune,desi aveam o gramada de scenarii in cap Imagine

In timp m-am calmat,merg la concerte de cate ori pot,am timp si chef,incerc sa stau cat mai in fata pt ca sunt pitica si nu vad,dar nu mai stau dupa sa vorbesc cu ei.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Joi Mar 20, 2008 9:40 pm

Primul contact 3SE a fost unic...si din pacate la al III-lea contact cu ei ...nu am mai simtit ce am simtit prima data cand i-am vazut ...pur si simpul nu-mi venea sa cred k ii am in fata mea...dupa aproape 4 ani...si pupicul de la Laur...atunci cred k m-am bucurat cel mai mult :oops: :lol: ...si dak 3SE chiar citesc ce-am scris eu aici...le multumesc din tot sufletul pt autografe...
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde allexya » Joi Mar 27, 2008 2:39 pm

primul meu contact? n-a fost cu toti membrii formatiei, doar cu viorel! a fost acum vreo *** cred! aveam vreo 12 ani!! stand in aceeasi localitate cu viorel, m.kog, am mers impreuna cu 2 prietene la el acasa!! am ajuns in fata casei, un gard inalt, liniste .....pana cand am deschis poarta si am dat peste ditamai cainele!!! noroc ca a iesit sora lui de l-a chemat!!! nu credeam ca o sa iasa la niste pustoaice!! a stat cu noi ne-a dat autografe, am vorbit si am plecat super multumite!!! dupa un timp am fost la un concert in constanta si acolo i-am intalnit in formula intreaga!!
allexya
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mar 27, 2008 2:06 pm
Localitate: Mihail Kogalniceanu, jud Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana_beyance-2008 » Vin Mar 28, 2008 3:11 pm

eu iam vazut ,prima data la concertul anti drog,stiu ca mam dus langa autocar, si mam trezit singura in fata la usa, celelante o loase pe langa gard iar eu pe langa autocar,si iesise laur din el pr autgraf unui copil era atat de luminos, asta ca era intuneric in autocar si el era inbracat in alb ,eram at de emotonata ca am si uitat sa-i cer autgraf :oops: . mam speriat singura acolo, toti fani erau in jur, iar eu nu mai stiam ce sa fac :oops: ,asa ca mam intros cu spatele la el si cand am dat de vio si mihai,tomai veneau si mia zanbit,dar eu nu puteam sa imi iau ochi :shock: de la parul lui vio,era stralucitor de glaben,in cat credam ca este extratereescu :D :)
ana_beyance-2008
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Mar 17, 2008 10:03 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Iun 26, 2008 11:56 pm

primul contact cu 3se a fost acum....8 ani! atunci m-am indragostit de laurentiu! :lol: al doilea contact a fost acum 3 ani in turneul povestea trebuie spusa,unde am avut ocazia sa le cer un autograf. doamne ce emotii avea...imi tremurau picioarele intr-un hal! as fii vrut sa ii pup sa ii imbratisez sa vb cu ei...offf cate nu as fii vrut sa fac(acum nu va ganditi la prostii) dupa care in acelasi an mai precis iarna i-am vazut ptr a treia oara in fetesti! mi-am luat inima in dinti si i-am pupat...am vb cu ei...etc iar acum am avut marele noroc de a-i vedea de 2 ori intr-o saptamana...26 si 29 mai! a fost misto rau...imi parea rau d vio..era un pic racit..si avea o fata...de zici k nu mai dormise de 1 saptamana...
Another day has gone
I'm still all alone
How could this be
You're not here with me
You never said goodbye
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico