Acum este Vin Mai 17, 2024 11:46 am

Ora este UTC + 2


Fan Cluburi 3rei Sud-Est

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde mariuca » Vin Noi 18, 2005 11:26 am

Daca vreti sa va inscrieti in Fanclubul oficial 3rei Sud Est Bucuresti dati un mail la fanclub3se.b@gmail.com pentru mai multe informatii! Va astept!!! :wink:
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Vin Noi 18, 2005 11:33 am

te pomenesti k tu esti presedinta din bucuresti si noi nu stiam... :)
Vizitator
 

Mesajde mariuca » Vin Noi 18, 2005 7:15 pm

Nu sunt presendinta fanclubului din Bucuresti, sunt doar un membru... :wink: E o poveste foarte lunga: fanclubul s-a infiintat cand 3rei Sud Est erau la Music&Music si era oficial. De atunci, unii au mai renuntat si in final, acum am mai ramas doar 5. Am vorbit cu impresarul baietilor si a zis ca fanclubul este inca oficial, asa ca acum vrem sa il facem mai organizat si mai numeros! :wink:
Noi asteptam cat mai multi sa trimita mail la fanclub3se.b@gmail.com!
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Mar Dec 13, 2005 7:34 pm

Da-ne mai multe detalii. Cine e presedintele, ce ar trebui sa contina e-mail-ul respectiv.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Mie Dec 14, 2005 9:28 pm

Fanclubul nostru exista de mai mult timp, de fapt de vreo 3-4 ani, insa in timp multi fani au plecat, asa ca noi vrem sa il facem sa renasca... E oficial - am discutat acest lucru cu impresarul baietilor! Credem ca mai multi fani organizati intr-un fanclub ii pot sustine mult mai bine pe 3rei Sud Est, decat o pot face fanii separat! De asemenea, ne-am gandit ca poate fanii din Bucuresti care nu stiu de acest fanclub vor sa cunoasca si alti fani care gandesc la fel ca ei, sa isi impartaseasca impresiile de la concerte sau sa vada poze facute de alti fani cu 3SE!
Cam asta pot sa iti spunem despre fanclubul din Bucuresti... Vrem sa tinem legatura cu cat mai multi fani din Bucuresti si nu numai! Prin fanclubul acesta, vrem sa punem accentul pe faptul ca un fan adevarat ii admira pe baieti pentru ceea ce fac, pentru muzica lor, in principal, si pe planul al doilea pentru cum arata sau cum se imbraca; un fan adevarat intelege cand vrea de la ei un autograf sau o poza ca trebuie sa se gandeasca intai ca si ei sunt oameni, poate sunt obositi sau se grabesc; un fan adevarat intelege ca trebuie sa ii respecte pentru ceea ce sunt si pentru ceea ce fac pentru noi, iar noi trebuie sa ii rasplatim la randul nostru intr-un fel: in primul rand, prin cumpararea albumului original, apoi, prin prezenta la concerte si prin cadouri la ocaziile speciale (ziua 3SE, zilele lor de nastere etc)!
Presedinti au fost multi de-a lungul timpului dar au plecat si fanclubul a ramas fara presedinte mai ales ca acum suntem cam putini si ne-am gandit ca accentul trebuie pus pe dezvoltarea fanclubului si nu pe alegeri de presedinti (sau, altfel zis, suntem cam 5 presedinti :wink: )...
In e-mail trebuie sa iti scrii si tu numele si ca daca vrei sa te inscrii (nu e mare lucru pentru ca oricum cu fanii care ne trimit mail-uri ne intalnim cat mai curand posibil)... Daca vrei, in loc de mail poti sa imi dai mesaj privat mie si mai vorbim!
Apropo de intalniri, daca vrei sa te inscrii in fanclub, poti sa vii sa te intalnesti cu noi vinerea asta la ora 4 in fata la Unirea (acolo la Mc Donald's)! De altfel, oricine vrea sa vina e binevenit!!! :wink:
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Dec 14, 2005 9:57 pm

mariuca scrie:
(sau, altfel zis, suntem cam 5 presedinti :wink:

nu intzeleg :-s
dc 5, si nu 6? pe sectoare.... :-k
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mie Dec 14, 2005 10:11 pm

Cam 5,poate insemna shi 6.Poate ca sunt pe sectoare,mai shti...
Eu inca ashtept fan club-ul 3se din Constanta. :x
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Mie Dec 14, 2005 11:21 pm

dely_3x scrie:
nu intzeleg :-s
dc 5, si nu 6? pe sectoare.... :-k


Pai, nu suntem pe sectoare sau ceva de genul asta! Ma refeream ca cei care am ramas din fanclubul initial putem fi considerati toti presedinti pentru ca toti ne ocupam cam in mod egal de fanclub si suntem si foarte buni prieteni! Poate cand fanclubul va deveni mai mare, vom alege si un reprezentant...pana atunci, ne concentram pe inscrierea noilor fani!!! :wink:
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde loredanasudest » Sâm Dec 31, 2005 9:39 am

Hey eu sunt din craiova si imi doresc foarte mult sa infiintez un fan club 3se. Vreau sa stiu ce trebuie sa fac . Am auzit ca imi trebuie cel putin 50 de fani. OK ASTA NU E O PROBLEMA. cUM TREBUIE SA PROCDEZ IN CONTINUARE? cU CINE SA IAU LEGATURA?
loredanasudest
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Dec 04, 2005 9:51 am
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Dec 31, 2005 12:30 pm

am intzeles k exista deja un fan club in craiova ;)
Vizitator
 

Mesajde Elle » Sâm Dec 31, 2005 12:39 pm

loredanasudest scrie:
Hey eu sunt din craiova si imi doresc foarte mult sa infiintez un fan club 3se. Vreau sa stiu ce trebuie sa fac . Am auzit ca imi trebuie cel putin 50 de fani. OK ASTA NU E O PROBLEMA. cUM TREBUIE SA PROCDEZ IN CONTINUARE? cU CINE SA IAU LEGATURA?

Fara suparare , dar deja sunt 2 fan-cluburi in Craiova si au fost si multe certuri intre ele. Ma intreb ce se va intampla daca mai apare unul :lol: .

(edit pt msj-ul Baronului: n-a fost greu sa-mi dau seama dupa ce mi-ai aratat la ce te refereai :wink: )
Ultima oară modificat de Elle pe Dum Ian 01, 2006 1:33 pm, modificat de 2 ori în total.
Elle
 

Mesajde BaRoNu` » Dum Ian 01, 2006 12:14 pm

se pare ca domnisoara elle s-a documentat intre timp :P
(edit la mesajul ellei : greseala a fost :P se puncteaza la impresia artistica :lol: )
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Denisa-Marina » Joi Ian 05, 2006 8:20 pm

As vrea sa stiu si eu dak e vreun membru sau chiar presedintele fan-clubului din PITESTI pe aici pt ca am mi-am trimis toate datele pentru inscriere si acum nu mai primesc nici un raspuns. :?
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cassy » Vin Ian 06, 2006 7:39 pm

eu sunt presedinta fan clubului pitesti si esti inscrisa in fan club. vei primi legitimatia in curand :wink:
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Denisa-Marina » Vin Ian 06, 2006 8:53 pm

Thanks, scuze dak te-am suparat.Doar k nu prea stiu cum stau lucrurile.Sorry! :wink:
Cu tine voi fi
Cand vei suferi
S lacrimi iti voi trimite de sus ...http://img217.imageshack.us/img217/6002 ... 252ne9.jpg

deny3se
Avatar utilizator
Denisa-Marina
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Aug 01, 2005 11:45 pm
Localitate: Pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Fan Cluburile 3rei Sud Est

Mesajde dia3se » Joi Feb 23, 2006 7:26 pm

FAN CLUB 3SE ONESTI
Daca esti "Cu capu-n nori" vino "Alaturi de ingeri" si vei avea parte de multe surprize. Taxa de inscriere: 1leu. Relatii : diana-0743033725 sau e-mail: micutzacat3se@yahoo.com, fan_club_3se_onesti@yahoo.com. :D
Avatar utilizator
dia3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 45
Membru din: Mie Feb 08, 2006 6:56 pm
Localitate: Onesti
Puncte de reputaţie: 0

Re: Fan Cluburile 3rei Sud Est

Mesajde Vizitator » Joi Feb 23, 2006 10:35 pm

dia3se scrie:
Taxa de inscriere: 1leu.

am trait s-o aud si pe asta #-o taxa de inscriere in fc
Vizitator
 

Mesajde Elle » Joi Feb 23, 2006 11:37 pm

Dely , gandeste-te ca altfel fetele trebuie sa scoata din banii lor timbrele si toate lucrurile de care are nevoie fan-clubul. 1 leu chiar nu mi se pare mult.
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Feb 24, 2006 12:30 pm

pai sa scoata! e prima oara knd aud de taxa de inscriere intr-un fan club...
nu vad pt ce le trebuie timbre.... fiecare membru primeste cate o foaie (xeroxata.... deci pe asta ar putea da bani, 1000 de lei maxim) pe kre scrie NUME, PRENUME, TEL FIX/MOBIL, ADRESA, PORECLA (si alte chestii, ce mai doreste presedintele)..... yo asta am primit knd m-am inscris intr-un fc din buc, fara sa platesc :roll:

10000 la prima vedere nu sunt multzi, asa ziceam si yo, sunt putzini, knd imi cerea cineva... "hai da si tu... mori pt atat?" , dar.... cu timpul m-am saturat catzi bani am aruncat, putzin cate putzin :) . dar chiar ii cere degeaba

imi deschid si yo un fc, neoficial, dar spun k e oficial (cum a mai spus si domn'shoara Ioana Sava... cik are fc central) si iau d la fiecare cate 10000.... nu mi-ar pik rau :roll:
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Feb 24, 2006 1:30 pm

Dar daca ea a intrat pe forum inseamna ca vrea fani din toata tara , deci are nevoie de timbru.. care inca putin si ajunge la 1 leu (daca nu a ajuns pana acum)..
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Feb 24, 2006 1:39 pm

nu va trimite nici o scrisoare ea..... ii poate spune prin tel sau mail ce date ii trebuie (asta va face); si dak stau sa ma gandesc bine inscrierile se pot face si prin mail :D apoi ea acasa isi poate face un dosar sau ce vrea cu totzi membrii
in fine... n-au decat sa trimita... yo oricum dorm linistita :lol:
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstGirl » Sâm Feb 25, 2006 9:36 pm

Dely !! Ce rautacioasa esti !!:)) Fiecare fan club isi face propriile reglui de desfashurare. Intradevar,multe dintre fan cluburi nu am pus nici un fel de taxa..dar fiecare fan club are proiectul lui, care este hotarat de conducatorii fan clubului respectiv. Sper ca in curand sa se puna` pe picioare un poiect si sa colaboram cu casa de discuri a baietilor,sa primim tot felul de chestii pt concursuri. Poiectul inca e discutabil de cel care se ocupa de fan cluburi(Sorin) si sper sa se si desfashoare,sa nu ramana` doar vorbe :*
Fan Club 3rei Sud Est Zalau !!!
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

FC CLUJ_NAPOCA

Mesajde Gina Maria » Mie Mar 01, 2006 12:27 am

AM SI EU O INTREBARE STIE CINEVA DACA EXISTA FAN CLUB 3SE IN CLUJ-NAPOCA?
EU STIU DIN AUZITE CA E UNA SIMINA DAR NU SE PREA OCUPA!!!!
CE SE INTAMPLA IMI SPUNE SI MIE CINEVA?


fara caps lock. Elle
Sunt vicepresedinta fan-clubului 3SE din Cluj
si as prefera sa fie multe discuti intre membrii si presedinte-vicepresedinte al fan-cluburilor si din alte orase
Gina Maria
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 13
Membru din: Dum Iul 31, 2005 10:07 pm
Localitate: Cluj-Napoca
Puncte de reputaţie: 0

fan club 3rei Sud Est

Mesajde Andreea Dinu » Dum Mar 12, 2006 7:36 pm

Spune-ti-mi si mie, please daca stiti adresa fan clubului din Bucuresti. M-am saturat sa gasesc numai adrese din alte orase.
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Lun Mar 13, 2006 8:52 pm

Daca vrei sa te inscrii in Fan-clubul Oficial 3rei Sud Est din Bucuresti trimite un mail la adresa fanclub3se.b@gmail.com.
Te asteptam cu drag
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico