Acum este Joi Apr 25, 2024 9:07 pm

Ora este UTC + 2


Avantajele înscrierii intr-un fan club.

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Avantajele înscrierii intr-un fan club.

Mesajde BaRoNu` » Dum Iun 26, 2005 5:56 pm

avantajele inscrierii intr-un fan club...3se bineinteles...cam care ar fi acestea???
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde M|ha3la » Lun Iun 27, 2005 8:21 am

avantaje?!?!....placerea de a te intalnii cu ei "3se" si de a stii cat mai multe despre ei.....
altele nu cred ca mai sunt....adica ce vb eu?!...sa zica cei care sunt inscrisi!! :twisted:
M|ha3la
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Iun 22, 2005 12:43 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olga » Lun Iun 27, 2005 9:15 am

is mai multe avantaje! :)
primul ar fi ca primesti noutati despre trupa/artistul preferat..., poti face schimb de afise, postere, articole..etc cu fanii din acel fan club..
Poti primi materiale cu 3SE, daca e un fan-club oficial...si nu mai stiu..
is multe avantaje si cred ca nici un dezavantaj
Avatar utilizator
olga
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 89
Membru din: Vin Noi 26, 2004 10:31 am
Localitate: Cluj
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dea » Lun Iun 27, 2005 11:25 am

wow materiale despre 3se.....daca eshti inscris intr-un fan-club oficial....fan-clubul din orashul meu n-a primit niciodata nimic...shi e oficial......ori o fi luat preshedintele tot? [-X ...... :D ....vinovatzii sa fie trashi la raspundere :D
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Iun 27, 2005 11:47 am

lol... pai nu le dau 3se, asta organizeaza fan-clubul ! din cate stiu eu :?
adik se duc ei si platesc sa se faca tricouri cu 3se, cani, pixuri.. etc
Vizitator
 

Mesajde Elle » Lun Iun 27, 2005 12:21 pm

:roll: mai demult parca trimiteau si cei de la music&music fancluburilor afise.
Elle
 

avantajele inscrierii intr-un fan club....

Mesajde fanclub3seIasi » Lun Iun 27, 2005 4:33 pm

Pt ca am infiintzat Fan Clubul din iasi mai intai m-am gandit la un singur lucru, am vrut ca totzi cei ce-i iubesc pe 3se sa traiasca aceleasi momente extraordinarea pe care le-am trait si eu la prima mea intalnire cu 3se. Avantaje sunt, acum depinde din ce punct de vedere vezi totul si cat esti de deschis pt a intra intr-un Fan Club. Avant in vedere ca se inscriu intr-un fan club doar cei carora le palce 3se, atunci trebuie sa te gandesti ca vei cunoaste oameni ce au acelasi interes ca al tau,de a-si intalni idolii, iubesc aceeasi muzica, colectzioneaza si ei articole, postere , au poze pe care tu nu le ai, deci vei avea ce discuta la o intalnire a fan clubului; ai ocazia sa ii intanesti pe baietzi de fiecare data cand vin la tine in oras,iar daca mai e si un fan club, bine pus la punct, gandestete ca o sa ajungi sa stai la un pahar de vorba cu cei ce pana acum nu-i vedeai decat al tv si doar visai ca ii vei intalni candva ; ai ocazia sa itzi faci noi prieteni ; si nu in ultimul rand potzi petrece timpul liber vorbind despre ceea ce itzi place cel mai mult...
In sperantza ca nu vam plictisit :D....va salut pe totzi si avetzi griaj de voi...
P.S. : merita sa va inscrietzi intr-un Fan Club 3se oricare ar fi acela din orice oras..
Cu respect si prietenie Mirella presedinta Fan Clubului 3se din Iasi.
Sa facem lumea 3se din ce in ce mai mare!!!
fanclub3seIasi
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 03, 2005 9:48 pm
Localitate: Iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde student » Sâm Iul 16, 2005 1:23 am

olga scrie:
is mai multe avantaje! :)
primul ar fi ca primesti noutati despre trupa/artistul preferat..., poti face schimb de afise, postere, articole..etc cu fanii din acel fan club..
Poti primi materiale cu 3SE, daca e un fan-club oficial...si nu mai stiu..
is multe avantaje si cred ca nici un dezavantaj


noutati despre trupa primesti si daca deschizi un ziar , poate chiar mai repede si mai multe noutati , schimb de afise , postere , articole , numa un semidobitoc ar face asta , sa-si schimbe posteru nou cu unu la mana a doua a unui fan din tecuci , si materialele le primesti cu bani draga oloago , nimic nu e GRATIS ! e o pierdere de timp faza cu inscrisu intr`un fan club , doar atata ca presedintele se lauda cu cati mai multi membri , restu... cu imensa onoare de a se numii "membru"
student
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 15
Membru din: Vin Iul 15, 2005 11:05 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Iul 16, 2005 12:02 pm

impusca-te student...... sunt avantaje si asta depinde de fiecare presedinte.... sunt unii presedintzi kre nu poarta legatura cu trupa respectiva, deci noutatzile..... intr-adevar tre'sa le afli din ziare.... dar nici asa nu e bine, pt k majoritatea "noutatzilor" sunt minciuni sau incorect spuse. cat despre limbajul tau, te sfatuiesc s-o iei de la capat cu cls I (k sa nu zic cu cei 7 ani de acasa... :roll: )
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstBoys » Lun Dec 12, 2005 8:53 pm

Eu sunt inscris intr-un fan club, al carei presedinta este chiar iubita mea (era presedinta inaintea de a-mi fi iubita)si in afara de faptul ca am cunoscut-o pe ea alt avantaj nu exista.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Dec 12, 2005 8:56 pm

Mai exista avantajul de a cunoashte alti fani 3se,de a va ajuta intre voi cu poze,inregistrari,etc.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Lun Dec 12, 2005 10:11 pm

Crede-ma ca acest avany nu se concretizeaza pt. cei din capitala. Am incercat sa fac posibila o intrunire a fanilor 3se din Buc. si nu a reusit.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Dec 12, 2005 10:59 pm

Conferinte pe mess,in care sa va cunoashteti mai bine.Sa faceti schimb de informatii...sunt avantaje.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Lun Dec 12, 2005 11:03 pm

Astea pot aparea si fara a face parte din vreun fan club.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Dec 12, 2005 11:34 pm

Fac parte din cateva grupuri virtuale 3se. :wink:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Dec 12, 2005 11:52 pm

Pentru ca nu cred ca acel fan club m-ar putea ajuta mai mult decat grupurile astea. :wink:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Mar Dec 13, 2005 6:53 am

Asa e, dar ma tem ca nu vei fi luat inn calucul ca numar de fani.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Mar Dec 13, 2005 3:18 pm

eu n-am inteles o chestie vizavi de fan cluburile ''reale'' de ce le ia atat de mult timp sa dea un raspuns in momentul cand soliciti inscrierea?...hai o luna, 2, maxim 3 mai zic :wink: ,dar sa treca anii intregi si nimic.Niciodata n-am inteles asta. :)
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Dec 13, 2005 3:20 pm

dar unde ai trimis si nu tzi-au raspuns? spune exact adresa
Vizitator
 

Mesajde madalina_3se » Mar Dec 13, 2005 3:25 pm

in 7 ani de zile au fost destule ,sincer nu-mi amintesc. :wink: ,acum probabil unele s-au schimbat si nu mai are nici o importanta.
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Dec 13, 2005 3:43 pm

madalina_3se scrie:
eu n-am inteles o chestie vizavi de fan cluburile ''reale'' de ce le ia atat de mult timp sa dea un raspuns in momentul cand soliciti inscrierea?...hai o luna, 2, maxim 3 mai zic :wink: ,dar sa treca anii intregi si nimic. :)

Pai e greu sa raspunzi la 50 de persoane asha prin poshta.Pe cand un e-mail il trimiti in 1 minut.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Mar Dec 13, 2005 6:37 pm

Da dar daca e un fan club activ nu ar trebui sa se raspunda chiar asa greu. Atunci nu ii mai vad rostul fan clubului, poate doar pt. a avea cineva un motiv sa se laude ca este "presedinte".
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ruxyteodora » Lun Mar 26, 2007 6:39 pm

madalina_3se scrie:
eu n-am inteles o chestie vizavi de fan cluburile ''reale'' de ce le ia atat de mult timp sa dea un raspuns in momentul cand soliciti inscrierea?...hai o luna, 2, maxim 3 mai zic :wink: ,dar sa treca anii intregi si nimic.Niciodata n-am inteles asta. :)
ai dreptate tu pt k si eu am trimis mail-uri la nush cate adrese dar...a trecut cred k mai bine de un an si nimik, asa k faza cu fan-club-urile nush mi se pare aiurea dak nu se tin de treaba presedintii... :x
Sunt si voi ramane fan 3se pana la moarte !!!
Avatar utilizator
ruxyteodora
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Lun Iul 17, 2006 11:30 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ruxyteodora » Lun Mar 26, 2007 6:39 pm

madalina_3se scrie:
eu n-am inteles o chestie vizavi de fan cluburile ''reale'' de ce le ia atat de mult timp sa dea un raspuns in momentul cand soliciti inscrierea?...hai o luna, 2, maxim 3 mai zic :wink: ,dar sa treca anii intregi si nimic.Niciodata n-am inteles asta. :)
ai dreptate tu pt k si eu am trimis mail-uri la nush cate adrese dar...a trecut cred k mai bine de un an si nimik, asa k faza cu fan-club-urile nush mi se pare aiurea dak nu se tin de treaba presedintii... :x
Sunt si voi ramane fan 3se pana la moarte !!!
Avatar utilizator
ruxyteodora
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Lun Iul 17, 2006 11:30 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Lun Mar 26, 2007 7:42 pm

hai, ma, k mi s-a facut dor de ilica :D ... nu l-am mai tachinat de mult :oops:
oh 3SE, when you sing you drive me crazy
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico