Acum este Joi Apr 25, 2024 10:16 pm

Ora este UTC + 2


Aberaţii

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde ky_l3ru » Joi Iul 26, 2007 10:37 pm

oricum.........
am spus si repet 3 sferturi din forum sufera de desteptaciune si maturitate acuta =)))))))))))......
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Andreya_3se » Joi Iul 26, 2007 10:38 pm

mda...m-am suparat rau de tot..cred ca imi iau o pauza si nu mai intru pe forum.. :roll:
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Iul 27, 2007 9:47 am

^Pana te mariti iti trece Imagine Andreya,nu stiu cum sa-ti spun,dar faza cu plecatul de pe forum e deja expirata.Cred ca toti am plecat de 7 ori de pe forum,si io-te acum tot aici suntem,mari si frumosi Imagine Te-ai suparat degeaba,pt ca Vlady chiar are dreptate.Imagine

Neatza forum! Imagine In dimineatza asta ceasul meu desteptator nu a mai cantat asa de mult Imagine


P.S Elle,ma doare burtaaaaaaaaa cu ciorile si urina ta Imagine Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Vin Iul 27, 2007 12:45 pm

hello girls and boys!!!
...am emotii..vin ai mei in tara peste cateva zile... :oops: 8-[ ...mi se inmoaie genunchii numai cat ma gandesc...

...see ya!... :D
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Vin Iul 27, 2007 1:55 pm

Am si eu o ultima vorba de spus pe acest forum. Fratilor, daca nu ma vreti pe forum, stergeti-mi contul, iar daca ma mai vedeti pe forun, suportati-ma asa cum sunt, sunt al dracului.
A zis BaRoNu' de respect. N-ai facut nimic ca sa meriti respectul meu, asa ca mai bine sa iti tii gura si sa vorbesti cum trebuie si cu cine trebuie. De pe acest forum doar 2 persoane au respectul meu 100%. Acelea sunt mady_u45 si Lily. No comment. Merita, ele m-au inteles intotdeauna.
Faza cu Vio pe mess nu trebuia sa o luati asa de rau, dar atin luat-o si bravo voua, ca ati gresit. Eu am vrut sa zic ca ma asteptam la un alt raspuns din partea lui, nu chiar la ala. Cat despre Viorel, e un ..., e asa cum e el. Cum il considerati voi, asa sa fie.
La "Propuneri pentru forum" eu mi-am dat parerea. Si persoana care a raspuns, a raspuns pe un ton mai urat. Sunt persoane pe forum, care chiar daca au la status "Avansat" , nu stiu cate smyle-uri sunt pe-aici. Si am dat doar o sugestie, nu cred ca v-am jignit. Daca da, imi cer scuze.
Din partea mea, eu va urez tot binele din lume, dar nu la toti, doar celor care merita. Puteti sa imi da-ti BAN sau sa imi sterge-ti conturile de pe acest forum, Popik si popik2. Le gasiti voi, daca vreti. V-as injura, dar nu pot, ca nu am de ce, inca nu m-ati enervat de tot, dar probabil ca o veti face mai incolo.
Faceti-va o favoare voua si faceti-mi si mie o favoare. Stergeti-mi cele 2 conturi ramase pe forum, ca sa va scapati de o persoane care v-a facut foarte multe probleme intr-un an pe forum.
Ramas bun la toti. Salutari multe pentru mady_u45 si pentru Lily. Respect pentru cei care cred ca merita.
ACESTA ESTE ULTIMUL MESAJ POSTAT DE MINE PE FORUM.
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Vin Iul 27, 2007 2:21 pm

Esti ca salamu' :?
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Vin Iul 27, 2007 2:33 pm

Au au ...eu cred ca aici ar trebui sa fie o admosfera placuta unde sa ne distram ...sa ne intelegem intre noi ...sa impartim ce avem ...( de datImagine Imagine ) k doar suntem fratori cu totii aici Imagine la fel k la scoala cu colegii ...de unde atata '' pica '' si instrainare intre noi ...o mare parte din timp o petrecem aici ...cu toate k ink nu prea vorbesc cu toti k nu am id -urile lor cu timpul cred k se va rezolva toate ...eu nu am intrat pe forum asa aiurea ...in primul rand imi place 3SE ...al doilea din placere si sa mai cunosc si alti fani carora le place 3SE...pt. ami face prieteni si a ma distra pe un forum in niciun caz NU ... sunt forumuri speciale pt. asa ceva ...sa stau pe mess sa vb cu nu stiu cine sa ascult minciuni m-am saturat ...cu pers. pe care le cunosc ...si vb. ca intre prieteni ...are rost sa schimb cate o vorba ...Intr-o zi din 100 % ma plictisesc 70 % si ascult muzica cam 75 % sa mai treaca timpul ... :cry:
Nu zice nimeni k trebuie sa fim perfecti ...cu capacitatea intelectuala ...stralucita ...si de aici se pot invatza multe ...trebuie sa fim atenti doar la modul cum vorbim...sa nu ne m-ai suparam noi intre noi ...dak gresim si nu se poate reface in bine din gresala sa suportam consecintele '' k doar nu om peri '' Imagine
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Iul 27, 2007 2:46 pm

Pace in lume si in sufletele voastre Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Vin Iul 27, 2007 2:55 pm

atat Deedeea :lol: spunele Imagine
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Iul 27, 2007 3:04 pm

Andr3utza,lasa vorba si hai sa ma ajuti la curatenie Imagine...chiar am nevoie de un ajutor...ia bicicleta si hai la Bucuresti Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Vin Iul 27, 2007 3:59 pm

^ Vin eu mai repede cu masina, daca ai nevoie de ajutor :lol: si asa am 2 soferi in casa :lol: :lol: :lol:
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Vin Iul 27, 2007 4:05 pm

Dedeea scrie:
Andr3utza,lasa vorba si hai sa ma ajuti la curatenie Imagine...chiar am nevoie de un ajutor...ia bicicleta si hai la Bucuresti Imagine

nu ma mai urc pe bicicleta ...m-am dat miercuri cu a lui varamea are un scaun k si acuma ma doare ..fundul de la el Imagine
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Iul 27, 2007 4:32 pm

Ptiuuuuuuuuu,cu toata modestia spun ca trebuia sa ma cheme Napoleon Imagine Eu joc,eu centrez,eu dau cu capul,eu dau gol si tot eu apar Imagine
Am mutat calculatorul singurea....ma rog,ma cam tinea operatia de acu ceva luni,da nu conte Imagine :mrgreen:


P.S Fetelor,oricine vrea sa ma ajute la curatenie,e bine venit.Dau o inghe de post,ca e vineri :lol: si un suc Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Vin Iul 27, 2007 4:59 pm

Popik scrie:
A zis BaRoNu' de respect. N-ai facut nimic ca sa meriti respectul meu, asa ca mai bine sa iti tii gura si sa vorbesti cum trebuie si cu cine trebuie.


oi bananier...eu nu ti-am zis sa-mi porti mie respect, am zis sa ai o oarecare doza de respect cand vorbesti,deci nu era vorba despre mine implicit...
ps: a...si sincer, mi se rupe ca nu mai postezi tu, si ni se rupe tuturor :wink:
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Iul 27, 2007 5:08 pm

Ia vezi mai V.I.P,ca mie nu mi se rupe nik Imagine De ce sa mi se strice mie ceva din cauza lui?Imagine
Si tie ar fi indicat sa nu ti se rupa nik,ca esti baiat in floarea varstei :mrgreen:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Vin Iul 27, 2007 5:17 pm

dedeea ca intotdeauna vrea sa mai imbie atmosfera :-P
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Iul 27, 2007 5:25 pm

Vrea ea,da oare reuseste? :lol:
Ete asa mai scrie V.I.P pe forum,mai des Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Sâm Iul 28, 2007 10:21 am

Andr3utzo .......aoleu ...daca tu 100 % din zi .....70 te plictisesti ..si 75 asculti muzica .....sau ce mai faci tu ....... cu restu de -45 ce faci mai ?=))))))))))))))))))))))=)))))))).... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Sâm Iul 28, 2007 10:52 am

vai de mine..cat spam..vechi de o saptamana!!!! :shock:
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Sâm Iul 28, 2007 12:04 pm

Hello!Imagine Azi sunt in petrecere Imagine Imagine
Am dat drumu la papagal din colivie pt prima oara Imagine Primul lucru pe care l-a facut a fost sa roada posterele cu 3SE Imagine si apoi sa se bage sub pat Imagine,dar l-am scos Imagine.
Am fost in trecere,insa acum va las....bye,pe seara Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Sâm Iul 28, 2007 3:35 pm

in sfarsit imi terminasem si eu manichiura ...ma distrez cu yonut pe net ...eram tare plictisita si deseara in oras ...zilele zalaului...trece timpul....
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Sâm Iul 28, 2007 3:37 pm

ce frumos...abia astept sa vina zilele galatiului..dar mai am de asteptat pana pe 30 noiembrie..abia astept sa ma dau in masinute, tornada si alte chestii din alea ce se invart :D ...
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Sâm Iul 28, 2007 3:46 pm

las k ma dau eu si pt. tine.din ala cu lantzuri ( Imagineda de sor rupe sa imi iau zborul )Imagine...te invarte ...knd te dai jos esti ametit... :lol:
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Sâm Iul 28, 2007 3:48 pm

ooo daa..stiu..era sa cad o data..doamne ce frica mi-a fost atunci...in chestia aia mare care te tine cu capul in jos te-ai dat pana acum?..cred k ciocan ii spune :?
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Sâm Iul 28, 2007 4:26 pm

nush ....pe chestii din alea nu m-am dat ....deocamdata ... :lol:
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot], Google [Bot], Yandex [Bot] şi 53 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico