Acum este Mie Mai 01, 2024 2:01 pm

Ora este UTC + 2


Aberaţii

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

da?

Mesajde usher » Lun Dec 13, 2004 7:04 pm

Gata cio@b@, iarta-ma. Promit sa nu te mai onfesez in nici un fel si iti recunosc inteligenta ta, net superioara alei mele...
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: da?

Mesajde cio@b@ » Lun Dec 13, 2004 7:09 pm

usher scrie:
Gata cio@b@, iarta-ma. Promit sa nu te mai onfesez in nici un fel si iti recunosc inteligenta ta, net superioara alei mele...


Asa vezi... :roll: N-a fost greu...
cio@b@
 

:D

Mesajde usher » Lun Dec 13, 2004 7:16 pm

Gata, e clar... Merit ban. Domnu' admin te rog. Ban me... FOR GOOD... :D
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

un motiv pt kre 3se nu sunt iubitzi de unele persoane!

Mesajde Vizitator » Lun Mar 28, 2005 11:03 am

ha! am vorbit cu..... cineva; am sa va spun pe scurt dialogul dintre noi, si am sa va rog sa va datzi seama dc 3se nu sunt iubitzi de toata lumea:

-Ai fost aseara la concert?
-La kre?
-Din Tineretului.
-Nu.
...
-Itzi plac 3 Sud Est?
-Nu.
-De ce?
-K nu-mi plac!
-Pai de ce? Nu-tzi place cum canta??!?!!?!
-Nu.
-De ce?!
-Pai... prea ii lauda toata luma, prea ii place multa lume...!
-Bine, bine, asta e motiv de invidie, dar ei canta bine!
-Mie nu-mi place! knd il aud pe fratele meu k incepe sa cante "Cand soarele rasare" imi vine sa-i dau si doua! (tzine-tzi cont: fratele este manelist)
-Pleak, mah, asta e motiv de invidie sau de gelozie k au prea multzi fani!
- (no comment)
Vizitator
 

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 3:15 pm

goddd...si yo am vazut cum reactioneaza lumea la concerte...cum reactioneaza andreea banik atunci knd pe ea nu o aplauda mai nimeni si 3se ridik sala in picioare...sau cum ii privesc incepatorii (o anume natasha sau natalia..nu mai sh)..asa nu sh cum...cu admiratie oarecum,dar poti observa oarecum o umbra de invidie..so..fiekre cu gusturile lui..sentimentele si dorintzele..:D
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Apr 01, 2005 4:50 pm

Citat:
nop...nu de'aia..
sa radetzi pt k am auzit k oamenii d akolo sunt mai reci si se considera undeva deasupra tuturor


totzi tzaranii la bucuresti! aia se cred mari si tari... k au ajuns si ei in capitala :roll: mare shmecherie (pt denyssa)

am postat aici msj-l deoarece acolo nu aveam voie
Vizitator
 

Mesajde denyssa » Vin Apr 01, 2005 4:56 pm

:) or fi ei tzarani...dar si mitocani..unii cel putin..:( si din pakte,nu te simti d loc in largul tau cand esti luat la mijto,kiar daca sti sa dai replicile potrivite..:)
oricum aici nu sunt inkdrati toti bucurestenii,pt k sunt unii de akolo cu care ma inteleg kiar ff bine...! :)
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Apr 02, 2005 8:04 pm

Citat:
dely nu inteleg ce te bagi peste tot unde vezi BUCURESTI.


imi spui si mie mai clar la ce te referi???? asta dak vrei sa-tzi raspund (3SudEstBoys)
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Vin Apr 08, 2005 8:18 pm

hhuuuuuuuaaa stiu k n-are nici o legatura cu 3se, dar sunt curioasa... si voua va pare CHIAR ATAT DE RAU k a murit papa?!?!?!?!?!?
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Apr 08, 2005 8:48 pm

:roll: pai a fost un om ce a realizat multe... nu imi pare rau de el ca Papa , ci ca om.. normal ca imi pare rau ca a murit..
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Apr 08, 2005 9:01 pm

da a realizat, dar pe mine ma oftik faptul k lumea il ridik mai mult in slavi decat pe Iisus, kre El a patimit muuuuuuuuuuuuuult pt noi, iar papa n-a facut nici macar 5% din cate a facut El pe lumea asta :evil: auzi.... asta e culmea: l-au facut si sfant! ntztztzt bine ar fii sa fie asha.... dar prea s-au grabit sa-l numeask sfant, n-au dovezi ink
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Apr 08, 2005 9:04 pm

a facut chiar foarte multe... mai bine te uiti la reportajele ce le tot fac despre el sa vezi cata lume a ajutat ..
Elle
 

Mesajde alexa » Vin Apr 08, 2005 10:26 pm

sunt de acord cu tine elle...a facut multe pt lumea asta pacatoasa, care intr-o anumita masura nu cred k merita tot c a facut pt noi..... oricum eu l'am admirat pe Papa...eu cred k a fost un inger trimis pe pamant....pt mine asta semnifica si nimeni si nik nu-mi va schimba parerea
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Apr 09, 2005 9:37 am

il admir pt ce a facut (in afara faptului k este catolic) , dar pe mine nu el, papa, ma oftik, ci lumea! de Iisus ce parere avetzi? il putetzi compara cu papa?! El kre a fost si este cel mai important om din lumea asta nu are parte de atatzia credinciosi la slujbe (ex de Inviere, de Nastere) , nimeni nu-l vorbeste atat de mult, nimeni nu se gandeste k El S-a chinuit de N ori mai mult decat papa..... iar acest om, kre a fost trimis de Dumnezeu, are mult mai multa slava decat Cel ce l-a trimis..... asta mi se pare dovada de inconshtientza, si nu ma putetzi contrazice!

sa vedem catzi oamnei se vor aduna de Inviere sa ia lumina... multzi probabil, dar catzi vor asista pana la sfarsitul slujbei, asa cum au facut la papa???
Vizitator
 

Mesajde Elle » Sâm Apr 09, 2005 10:58 am

:roll: helloo... Invierea se tine in fiecare an... Papa a murit acum cateva zile si era normal sa-i tina o slujba lunga... anul viitor vor fi deja uitate toate astea.. Invierea se va tine din nou si din nou in fiecare an , dar nu cred ca Papei i se vor mai tine slujbe in fiecare an...
Elle
 

Mesajde Vizitator » Sâm Apr 09, 2005 11:12 am

auzi, dak vretzi sa va tzin predici va tzin k ma pricep :lol: pt cate a facut El pe lumea asta merita sa ne adunam IN FECARE AN la slujbe :wink:

ps: vetzi vedea k papa va fii numit sfant (stiu asta din surse sigure); si stitzi si voi k un sfant se sarbatoreste in fiecare an.... asa k nu-l va uita nimeni
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Lun Iun 20, 2005 2:13 pm

le multzumesc mult celor kre m-au incurajat si kre mi-au ridicat moralul }}{{ ... ma simt mult mai bine knd vad k cineva este alaturi d mine , suntetzi cei mai tari :D
Vizitator
 

Mesajde Elle » Mie Iun 22, 2005 3:05 pm

:roll: mai o zi si scapi de capacitate

ati observat cata lume s-a inregistrat pe forum doar in timp de o ora? :shock:
Elle
 

Mesajde Vizitator » Mie Iun 22, 2005 3:15 pm

cate? :lol: n-am vazut
dap.... Doamne ajuta ! abia astept sa scap de agitatzia asta....
Vizitator
 

Mesajde Elle » Mie Iun 22, 2005 3:19 pm

pai scrie si la pagina de start "Cei mai mulţi utilizatori conectaţi au fost 15 la data de Mie 06 22, 2005" ... adica azi
Elle
 

Mesajde Vizitator » Dum Iun 26, 2005 5:48 pm

singura mea alinare acum mai este .... 3se ... pare o aberatzie , dar .... chiar ma mai linistesc knd ii ascult si... knd ma aflu printre fanii lor... adik voi :cry: :cry: :cry: :cry: .... rusine mie :oops:
Vizitator
 

Mesajde Elle » Dum Iun 26, 2005 6:32 pm

rusine :shock: ? de ce ti-e rusine?
ce ti s-a intamplat?
Elle
 

Mesajde Vizitator » Dum Iun 26, 2005 7:44 pm

am picat.... m-a respins .... :oops: :cry:
Vizitator
 

Mesajde Elle » Dum Iun 26, 2005 9:36 pm

sorry :(... asa am inteles ca daca ai avut media destul de mare atunci o aduna cu ea si tot te vor baga intr-un liceu ;)
Elle
 

Mesajde M|ha3la » Lun Iun 27, 2005 8:17 am

dely stai linistita....viatza merge inainte!!! noi suntem cu tine :wink:
M|ha3la
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Mie Iun 22, 2005 12:43 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: DotNetDotCom.org [Bot], Google [Bot], Yandex [Bot] şi 48 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico