Acum este Sâm Apr 20, 2024 12:24 am

Ora este UTC + 2


MONDEN-aberăm aici despre modă,muzică,cupluri,evenimente!!!

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Kisss » Mar Iun 19, 2007 10:08 am

^Am vazut aseara la Badea.Asta e febletea lui.ImagineBadea a sfatuit-o sa expermineteze cu doua clase din generatia ei. :oops: Eu o sfatuiesc sa se impuste.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde elle » Mar Iun 19, 2007 6:19 pm

Băi nene, Baltagul trebuia citit deja în clasa a 8-a ](*,)
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Iun 20, 2007 11:01 am

Ehee maica,lasa tu Baltagul,ea face practica la scena de dupa cuptor din Ion.ImagineAtata timp,atata munca...Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mie Iun 20, 2007 8:57 pm

Face practica pe cuptor cu ajutorul "Fefelegii",nu? Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Vin Iun 22, 2007 8:25 am

Dresaj perfect
Moga, la costum de dragul Iuliei Vântur
Imagine

Moga a renunţat la hainele de hip-hop-er, la sugestia Iuliei Vântur
Iulia Vântur a reuşit să-şi pună iubitul la punct. A pus piciorul în prag şi i-a recomandat lui Marius să adopte un stil vestimentar elegant, acesta conformându-se fără comentarii.

În ciuda numeroaselor speculaţii privind relaţia lor, Iulia şi Marius sunt mai îndrăgostiţi ca niciodată. Ei au venit împreună, miercuri, la petrecerea la care Anda Adam a primit discul de platină pentru albumul "Confidenţial", şi au stat nedezlipiţi toată seara. Marius nu a scăpat-o din ochi nici o secundă pe iubita sa şi a ţinut-o tot timpul de mână.

Influenţa Iuliei în viaţa lui Marius este evidentă. Deşi, la prima vedere, cei doi par foarte diferiţi, Iulia şi Moga fac, deopotrivă, compromisuri pentru ca aceste diferenţe să fie cât mai puţin sesizabile. Primul pas în acest sens l-a făcut "Micul Mozart", care, la sugestiile iubitei sale, a renunţat la hainele de hip-hop-er în favoarea unor costume din organza, pe care le îmbracă la evenimentele mondene.

Sursa:Ziarul Click


Poi ce faci mai Ade,il lasi pe mana la toate fufele? Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Iul 05, 2007 7:30 pm

Chivu a semnat cu Real Madrid!Ole ole ole! :lol:
Si Torres a plecat la Liverpool pentru 36 de milioane. :?
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Joi Iul 05, 2007 7:39 pm

Ba cica nu a mai semnat. :lol: Totusi,sper sa ajunga la Real in final...
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Joi Iul 05, 2007 9:56 pm

Hmmmmmm,Chivu e şşşâşâitul meu preferat din toate vedetele astea Imagine
La orice echipa ar fi,tot bine joaca Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Vin Iul 06, 2007 3:44 pm

de parcă te-ai uita cum se joacă ^

când îl vezi la tv, doar la felul în care joacă nu te uiţi, are alte calităţi mai valoroase 8-[
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Vin Iul 06, 2007 3:50 pm

chivu o sa moara la roma vecino ....=))))))).........e prea pretentios ..canavaro are 4 milioane pe an ..el vrea 5 al naibii [-(
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Iul 06, 2007 7:44 pm

^Mah sa stii ca pe aici pe posturile din Spania este foarte difuzat si dorit.Ba chiar se dadea o lupta intre Real si Barca,care sa-l ia.Eu sper sa vina la Real,asa ne va face tara cunoscuta! :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Vin Iul 06, 2007 8:25 pm

ROMANIA este f cunoscuta in spania datorita lu' STEAUA.......a eliminat pe betis ....din cupa uefa ....a eliminat pe valencia din cupa uefa ........ia scos peri albi lu real in spania .....a juca cu sevilla de la egal la egal ......deci e f cunoscuta :D
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Iul 06, 2007 8:29 pm

Da,foarte.Mai ales cand e vorba de genti si portofele.Cum aud spaniolii de Romania,cum pun mana pe geanta. :)
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mie Iul 11, 2007 12:14 pm

Adevaratul marketing on-line
Fiica Omidei, prima vrajitoare cu blog!

Au trecut vremurile in care vestea despre vrajitoare se ducea din gura-n gura. Acum, Vrajitoarea Rodica, fiica mamei Omida :), are Messenger ID, blog si site. Nu se pricepe ea cu internetul cum stie sa descante cartile, dar pana la urma tot a gasit pe cineva sa-i creeze blog, site si sa-i "compuna" un cont pe Yahoo Messenger.


"Lidera incontestabila a vrajitoarelor din romania", cum modest se prezinta pe blog, explica dintru inceputul blogului la ce se pricepe:

"Persoanele carora li se intimpla lucruri inexplicabile cat si cei care care cred ca i-a parasit norocul, persoanele care doresc sa intoarca persoana iubita, cei cu dezbinari familiare, declin in afaceri, persoanele care doresc sa-si cunoasca viitorul, atat persoanele care cred ca au probleme venite din farmece, cat si persoanele cu foarte multe boli fara leac, cum ar fi:
Epilepsia, Alchoolismul, Impotenta, Depresii, Frica si altele, persoanele care doresc amulete purtatoare de noroc si aparatoare de rau sa apeleze cu toata increderea si rezultatele vor fi garantate suta la suta".

Citim aceste randuri si firesc vine intrebarea “Cum?”. Dar nici nu conteaza. Mai jos aflam o mica istorioara din viata mamei Omida si intalnirea ei cu Elena Ceausescu. Povestea s-a sfarsit trist.

“In ultima vizita a Elenei Ceausescu la mama, aceasta i-a spus lucrurile ingrozitoare pe care le vedea, prezicandu-le moartea in conditii dezastroase intr-o luna decembriea aproape de o sarbatoare mare, anuntandu-i ca se si retrage". Mama Omida e legenda si zeci de "fiice adevarate" isi revendica azi harul mostenit de la aceasta.

Platile - prin "uestern iunion"

Rodica Gheorghe - adica vrajitoarea - are, din cate ne-a spus, clienti „numai” din strainatate. Plata pentru clientii de peste hotare se face prin „uestern iunion”.

Daca ii vine un sceptic la usa, care nu crede in vrajitorii, fiica Omidei vine cu dovezile.

„La persoanele care sunt putin mai sceptice le iau data de nastere, numele de botez si atunci eu le deschid cartile de tarot la ora 12.00 noaptea si le spun apoi tot ceea ce eu nu as sti despre ei si le spun ca si cum as fi langa ei si le-as cunoaste viata dintotdeauna”.

E normal, spune ea. Si cel mai sceptic om isi schimba parerea despre magie cand un strain iti spune problemele si secretele. In fiecare luna martie a anului vrajile se reinnoiesc. Si daca sunt reinnoite atunci sunt mai greu de dezlegat.

Impotenta, frigiditatea si epilepsia sunt maladii de care vrajitoarea spune ca le poate vindeca. Specialitate ei ramane dezlgarea vrajilor facute de vrajitoarele "rele".

Pretul unei sedinte „depinde de la caz la caz, nu e nici un caz asemanator cu altul”. Si depinde si de cat de des trebuie facut ritualul.

Ce nu poate face vrajitoarea Rodica

Fiica mamei Omida marturiseste ca vrajitoarele care se lauda ca vindeca boli cum ar fi cancerul sau dependenta de droguri sunt impostoare, dar ca argintul viu se poate scoate din om. Important e sa ai har, sa sti rostul cartilor si sa lucrezi cu Dumnezeu.

Acum lucreaza pe internet. „Oriunde sunt oameni nefericiti si sunt oameni care au vraji facute”, sustine vrajitoarea cu blog. Dar calculatorul nu o ajuta prea mult la vrajile propriu-zise. Astea le face in continuare dupa reteta stramoseasca.

Calculatorul, messengerul si blogul o ajuta insa la comunicarea cu clientii. Sau potentialii clienti.

Despre vrajitoarea Rodica si blogul sau mai relateaza Sorin Tudor

Sursa: http://www.hotnews.ro/articol_78059-Fii ... u-blog.htm
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Iul 11, 2007 12:15 pm

^Eu si ea. :? Pardon....si Elle.=))
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Mie Iul 11, 2007 12:17 pm

vrăjitoarele forumului :lol: ^
(inside joke)
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mie Iul 11, 2007 12:18 pm

Doah....aceste doamne ale mondenitati vrajitoresti :lol:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Iul 11, 2007 12:19 pm

^Domnisoare.=)))
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mie Iul 11, 2007 12:19 pm

Mi scuzi... :oops: :oops:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Iul 15, 2007 12:30 pm

Cate clipuri noi au aparut in ultima vreme! :arrow: Nicola,Andreea Balan,Keo,Analia Selis(care-mi place la nebunie...cachita bonita :lol: ),Miki etc. Ce parere aveti despre ele?
Am observat ca in ultimii ani trupele de pe la noi au lasat acel obicei in care faceau videoclipuri vara doar la mare iar acum imi este foarte dor de clipurile de la mare. :lol: Noroc cu cel al Nicolei.Este superb.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Dum Iul 15, 2007 3:51 pm

Pe cel al Nicolei nu l-am vazut, in schimb al Andreei Balan, Keo si Analia Selis le-am vazut, despre clipul Andreei pot spune ca seamana cu cel al Christinei Aguilera nu mai stiu cum se numeste piesa, dar mi se pare ca atunci aparuse Christina bruneta pt prima data, iar clipul lui Keo si al Analiei sunt destul de bune.
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Iul 15, 2007 8:09 pm

Place video lui Miki Imagine E super dulce fetita care apare in clip,mai ales cand spune "las-o ma ca merge asa" Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Dum Iul 15, 2007 9:12 pm

Melodia lui Miki nu imi place deloc! Nu am apucat sa vad si clipul,dar piesa nu e pe gustul meu...
Clipul nou al Andreei Balan mi se pare o cheltuiala inutila de bani...
Clipul nou al lui Keo este destul de bun.Imi place in mod deosebit modul in care este imbracat!Cadrele in care este filmat dintr-o parte,in bataia vantului,mi se par "cireasa de pe tort" a acestui videoclip! 8)
Cel al Analiei este simpatic.Si este,de asemenea,extrem de muncit!Nu e usor sa faci animatii 3D de genul acesta. :armyok:
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andrada necsulescu » Sâm Aug 11, 2007 7:47 pm

am citit pe net de mai multe ori cum ca vio se insoara in primavara sau in toamna!! e adevarat??!?!?!
you're an angel of beaut, flyin' around
waiting again to be found
you're a star from the heavens, you fell from the sky
and you landed on my life.
Avatar utilizator
andrada necsulescu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 92
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 5:56 pm
Localitate: PLOIESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Sâm Aug 11, 2007 7:50 pm

Aproape in fiecare an se zvoneste ca Viorel se insoara, asa ca nu stim ce sa credem :lol:
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], DotNetDotCom.org [Bot], Google [Bot] şi 46 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico