Acum este Vin Mai 03, 2024 4:43 am

Ora este UTC + 2


MONDEN-aberăm aici despre modă,muzică,cupluri,evenimente!!!

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

MONDEN-aberăm aici despre modă,muzică,cupluri,evenimente!!!

Mesajde Kisss » Lun Iun 05, 2006 5:59 pm

Am creat acest topic...unde vreau sa va rog sa scrieti despre orice va trece prin cap in legatura cu moda,anumiti cantareti/e,trupe-ce videoclipuri au mai scos,cu ce se mai imbraca si cum,pe unde mai apar;evenimente mondene,vacanta,cine pe unde se mai da in spectacol,stiri fierbinti,cupluri consacrate,emisiuni care va plac! :arrow:
Daca mai aveti subiecte va rog sa le puneti in pagina! O:)
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde ilica » Lun Iun 05, 2006 8:53 pm

S-au despartit Sexxy.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Lun Iun 05, 2006 9:07 pm

si Demmo s-au dus... Anamaria a scris o carte pt copii de gradinita...si George (colegul ei de la trupa Demmo) i-a compus si un cantec pt carte.

Class cica se duc si ei... adica pleaca roscata sau are de gand... nu e sigur nimic... altceva.. hmmmmm :-k



Beyonce - al doilea album solo

Beyonce Knowles isi va lansa cel de-al doi-lea album solo, pe 4 septembrie - zi in care ea isi va sarbatori cea de-a 25 zi de nastere.
Beyonce a co-produs, scris si aranjat piesele de pe albumul pe care, inteligent, l-a numit "B-day"potrivit Undercover.
Desi este atat de tanara, ea se bucura de un succes global in acest moment, iar cariera este pe cale sa faca un salt mare in momentul care va aparea filmul Dreamgirls, in care Beyonce apare, in luna december.


Elena, ex-Mandinga, revine cu albumul 'Vocea ta'

Elena Gheorghe , fosta componenta a trupei Mandinga, va reveni pe scena cu piese compuse de Laurentiu Duta. Ea a filmat la studiourile Castel Films un videoclip la piesa “Vocea ta”, in decorul in care se turneaza un film american. In clip apare si un baietel de la Centrul de Plasament Domnesti, judetul Ilfov. Cu ceva timp in urma, Elena a botezat un copil de la acest orfelinat. Ulterior, solista i-a facut o vizita finului sau, cunoscandu-l si pe baietelul de 5 ani care apare in clip.
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mar Iun 06, 2006 11:00 am

Un articol care reflecta realitatea in care traiesc baietii de la ANIMAL X dupa despartirea de LAU.
:shock: :shock: :shock:



La scurta vreme dupa despartirea de Laurentiu Duta, cel care i-a propulsat pe piata muzicala din Romania, Hiena, Soparla si Vierme, adica trupa Animal X, inregistreaza esec dupa esec.

Revista Star dezvaluie faptul ca Soparla a fost nevoit sa schimbe Mercedes-ul pe un Matiz asta pentru a putea cumpara un apartament in care sa locuiasca impreuna cu iubita lui trecuta de 30 de ani Hiena a vandut Land Rover-ul si acum circula cu masini second-hand, iar Vierme a renuntat la apartamentul inchiriat si s-a mutat impreuna cu Hiena in casa mostenita de acesta de la o matusa generoasa.
Restructurarile pe care le fac cei trei tinerei nu se limiteaza doar la stilul de viata, ci se intindâ si in activitatea profesionala. Asa au ajuns sa inregistreze un videoclip de doar 2.000 de euro.
Bani irositi, pentru ca piesa, ce nu a fost compusa de Duta, a fost categorisita drept puerila si nu a facut decat sa le scada cota.
Gurile rele spun ca din fosta Animal X nu au mai ramas decat amintirea inregistrarilor de 20.000 de euro si cateva admiratoare care continua sa-i viziteze pe cei care aveau odata succes.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Iun 06, 2006 11:06 am

Asta din cate shtiu este un articol foarte vechi. :roll:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mar Iun 06, 2006 11:21 am

Eu nu-l stiam :roll: ...si nici nu era pe forum.Asa ca m-am gandit ca sa-l pun!Sterge-l daca e asa... :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Iun 06, 2006 11:24 am

Nu,nu am de ce.E ok articolul,doar ca...nu shtiu daca le merge la fel de rau shi acum.Parca articolul asta cred ca l-am vazut in "VIP".
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mar Iun 06, 2006 11:26 am

Pai tu nu vezi acolo k zice ca revista STAR dezvaluie!? :roll: Mah tu ai citit articolul sau nu? :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Iun 06, 2006 11:36 am

Da,asha scria in articolul din "Star",da' asta e alt articol. :wink:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mar Iun 06, 2006 12:11 pm

Moama!!!A murit Rocio Jurado...nu-mi vine sa cred :shock: :shock: :shock: Sunt shokata.Ea e una dintre cele mai mari cantarete ale Spaniei(un fel de Corina Chiriac sau Angela Similea ale Romaniei...cu diferenta ca acolo inca se mai asculta muzica ei si era foarte iubita si celebra) alaturi de Sarita Montiel..pe ea sigur o stiti..a venit si in Romania.Femeia asta avusese cancer la san.Cum bine stiti e foarte des intalnita aceasta boala in ultima vreme(si bunica mea a avut si i-au extirpat un san...dar inka traieste,slava Domnului!).Ei ii reusise operatia dar a murit in cele din urma. :cry: :cry: :cry: va pun si o poza cu ea...

Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Mar Iun 06, 2006 12:45 pm

si voi credetzi k an x nu se asteptau la "esec"? k dovada k au stiut sa treak cu brio peste si.... din cate stiu, o duc prea bine
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Iun 06, 2006 12:48 pm

Mda...shi eu cred ca o duc bine,acel articol aparuse din cate shtiu la vreo...7-8 luni de la ruptura dintre Laur shi Animal x.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mar Iun 06, 2006 12:51 pm

Pai spuneti-mi si mie...ca eu acum l-am gasit. :roll: :roll: :roll: :lol: De fapt comenta pe seama lui finul lui laur,Cristi Buta,k cik a vorbit cu Lau si sunt de acord cu ceea ce scrie in articol.Sper ca am inteles eu bine... :roll: :roll: :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Iun 06, 2006 1:03 pm

Da shtiu,a aparut pe grup.Da' e articol vechi.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mar Iun 06, 2006 6:01 pm

A aparut noul clip al Elenei(ex-Mandinga).Este in genul ultimului clip al Shakirei si e facut la piesa "Vocea ta".Piesa e mijto...ii pune vocea in valoare...e pe stilul piesei "Soarele meu". :wink:
Frumos...BRAVO Lau! =D>
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Iun 06, 2006 8:55 pm

Shi a aparut shi noul clip Blondy. :P
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Iun 07, 2006 1:31 pm

Mda...am vazut si eu clipul.Ma amuza ca sta prost la pronuntarea in spaniola...Lau i-a facut oare versurile? :roll: :roll: :roll: De obicei versurile spaniole pe care le pun romanii in piesele lor sunt fff proaste...nu sunt decat rime goale.Mai bune sunt versurile romanesti...fazta de alea...k si versurile romanesti nu exprima decat... :roll: :roll: :roll:
Daca ar auzi spaniolii versurile astea ar muri de ras...auzi sa zice Andreea Banica...a se citi AD LITERAM..."sigueme" in loc de "SIGHEME"! :roll: :roll: :roll: :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mie Iun 07, 2006 3:29 pm

offf....cand vor ajunge artistii din Romania sa le faca bine pe toate ?! :roll: ....e adevarat ca mai stalceste ea unele cuvinte dar una peste alta melodia e dragutza la fel ca si cea a Elenei (ex Mandinga) care din cate stiu tot de Laur e compusa :D
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Mie Iun 07, 2006 4:33 pm

voi atzi vazut clipul de la coldplay - "the hardest part" ? :shock:
nush de knd e, yo azi l-am vazut :oops: m-a dat pe spate baba aia :shock:
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Iun 07, 2006 5:09 pm

Si eu l-am vazut...e super-tare!!!Mai ales piesa...n-am mai auzit de mult o piesa asa buna...e super super super super!!! :armyok:
Iar babutza e super...flexibila!!!Sper sa ajung si eu la fel de flexibila atunci cand o sa am varsta ei! :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mie Iun 07, 2006 8:03 pm

Da,am vazut shi eu clipul.Da'...noroc ca e imbracata in costumul ala care ii acopera tot corpul ca altfel... :roll:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Iun 09, 2006 10:34 pm

A aparut noul clip al RAMONEI.Este facut la piesa ILUZII.La albumul ei compune Mihai...si se anunta de exceptie. :wink:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Vin Iun 09, 2006 10:57 pm

Pe ce canal a aparut?
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Sâm Iun 10, 2006 12:07 pm

eu vreauuu sa-l vaddd!!!!!! ador piesaaaaa :cry: :cry:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Sâm Iun 10, 2006 12:23 pm

atzi auzit interviul cu SUGABABES de la premiile mtv? :lol:
le-a intrebat ce artisti nu le plac si au zis "cheeky girls" :lol: au spus k le provoak rasul...... si nici nu stiau k sunt din romania :roll:
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 50 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico