Acum este Vin Apr 19, 2024 8:59 am

Ora este UTC + 2


Astrologie si paranormal

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Dory » Mar Mar 04, 2008 8:27 pm

eu sunt varsator si nu mi se potriveste mare lucru din ce spune horoscopul...cred in horoscop numai cand se adeveresc lucrurile bune :oops: :lol:

Senzatii de deja-vu am avut de multe ori...am fost intr-un parc undse nu mai fusesem niciodata,iar mie mi se parea ca am mai fost acolo candva :?
sau am intalnit o persoana pe care nu o mai vazusem pana cand am inceput liceul...nici nu aveam cum,eu eram din Gorj,iar ea din Dolj,prima data cand ne-am vazut a fost in ziua in care am inceput clasa a IX-a,desi mi s-a parut k o mai vazusem sau mai voridseram si astea sunt doar cateva...mi se intampla des sa am deja-vu-uri,desi am gasit multe explicatii,nu prea cred ca ar fi adevarate(nu cred ca am avut o viata anterioara,dar...ma rog..) :oops:

zane,spiridusi,sirene-NU
dar...spirite,stafii,entitati....stiu ca nu exista si totusi imi este frica :oops: ...
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde 3SE_LariSa_3SE » Mie Mar 05, 2008 4:28 pm

Eu sunt balantza... :roll: ...nu prea cred in horoscop...
Am avut si senzatii d Deja-vu...destul d multe doar k nu-mi mai amintesc... :?
Eu nu stiu c se zic...cred cam 47% k exista famtome ,entitati ,etc...deoarece o data am fost plekta la tara ,trebuia sa mergem la biserik la un parastas pt un bunic si am plecat in baie sa duc cv si am mai stat putin...usa era deschis si dintr-odata am vz cv alb kre plutea... :shock: am inchis rpd usa si am inceput sa zbier mi-a fost f frik...si a incercat sa deschida usa asa incet...nu a zis nimik...a vn rpd mama mea knd a auzit si ea k zbier si m-a intrebat c s-a intampla...tremuram ,nu mai aveam voce de-abia mai putem sa vb...au zis k era defapt unchiul meu kre a plekt sa se imbrace...nu prea cred ...adik nu stiu c sa cred dar dak era el ma gandesc k spunea cv ...stiu si eu...park vor sa-mi ascunda cv...cv de kre mi-e frik... :( :shock: ...
Imagine

"Să identifici fericirea când se află la picioarele tale, să ai curajul şi hotărârea de a te apleca pentru a o lua în braţe... şi a o păstra. Asta-i inteligenţa inimii. Inteligenţa singură, fără aceea a inimii este doar o simplă logică şi nu e mare lucru de ea." Marc Levy, Şi dacă e adevărat...
Avatar utilizator
3SE_LariSa_3SE
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5875
Membru din: Mie Dec 12, 2007 8:45 pm
Localitate: In my world...
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Anterior

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Yandex [Bot] şi 50 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico