Acum este Sâm Mai 18, 2024 9:35 pm

Ora este UTC + 2


Stiu ca ii iubiti pe baietii de la 3 Sud Est......

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Stiu ca ii iubiti pe baietii de la 3 Sud Est......

Mesajde IRINA » Dum Ian 23, 2005 10:57 am

La care dintre baietii de la 3SE tineti mai mult?....si nu spuneti ca la toti trei ca trebuie sa fie unul mai... :lol: bine plasat in inimioarele voastre.....
3SE.....Sunteti cei mai tari!
Avatar utilizator
IRINA
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Ian 23, 2005 10:04 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Dum Ian 23, 2005 12:07 pm

ba yo indraznesc sa te contrazic! chiar imi plac totzi 3! prima oara mi-a placut doar de laur, apoi si de vio si intr-un final si de mihai, evident. nu mi-ar place sa-i vad la vreo emisiune doar 2 dintre ei, m-ar durea sufletu' sa nu-l vad si pe al 3-lea! se completeaa unu pe altu
Vizitator
 

Mesajde IRINA » Dum Ian 23, 2005 12:26 pm

Stai linistita ca nici mie nu mi-ar place sa ii vad la vreo emisiune sau la vreun concert 2 in loc de 3....si iti spun ca nu se poate sa iti placa de toti 3 in aceeasi masura...trebuie sa fie unul care sa iti placa mai mult decat ceilalti 2...gandeste-te!ca aspect fizic, voce, mentalitate, comportament....intelegi?
3SE.....Sunteti cei mai tari!
Avatar utilizator
IRINA
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Ian 23, 2005 10:04 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde IRINA » Dum Ian 23, 2005 12:33 pm

Aseara au castigat un premiu la ''Cei mai iubiti''.......la ''Cea mai buna trupa-pop rock dance''.meritau.....
3SE.....Sunteti cei mai tari!
Avatar utilizator
IRINA
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Ian 23, 2005 10:04 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

:(

Mesajde Luchian » Dum Ian 23, 2005 5:13 pm

mi s-ar rupe , sufletu, sa vad 2 sau 1 in loc de 3 , nu ne-ar face scaietzii aia 3 asa ceva
Bleoju Lucian inc.
Luchian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:10 am
Localitate: everywhere
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Ian 23, 2005 7:07 pm

vrei sa te asemeni cu Toma necredinciosu'? chiar nu exista diferentze de locuri in sufletu' meu, toti 3 se afla in acelashi loc; atata timp cat tu nu tzi la doua persoane in acelashi timp si la fel de mult, te cred k itzi vine greu sa crezi ce-tzi spun, dar crede-ma si tu k cineva cu sufletul mare poate iubii nenumarate fiintze la fel de mult
asa cum tu iti iubesti parintzii in egala masura (sau asa ar fi normal) asa si altzii iubesc 3 persoane simultan
sau ce exemplu sa-tzi mai dau....sa intzelegi... aaa (sper k nu faci parte din persoanele atee) cand spui k tzi la Dumnezeu nu cred k te referi doar la o persoana din Cele 3: Tatal, Fiul sau Sf Duh; sau nu poti spune k ti la Tatal dar pe Fiu il urasti. Dumnezeu k si 3se: 3 in 1! nu stiu catzi sunt de acord cu mine, dar yo una asa gandesc; eu personal nu pot spune k tzin mai mult la vio decat la mihai, spre exemplu; sau mai mult la Fiul decat la Sf Duh......
sper k nu v-atzi suparat k v-am luat cu religia, dar am incercat sa gasesc un exemplu k sa intzelegetzi cat de cat ce gandesc si cum pot tzine la 3 persoane in acelasi timp! :wink:
Vizitator
 

Mesajde Elle » Lun Ian 24, 2005 4:19 pm

IRINA: incearca sa scrii normal.. fara culori, italic sau subliniat.. aceste optiuni sunt pt a evidentia un cuvant , dar nu un enuntz intreg ... de data asta ti-am editat posturile :wink: ..
Elle
 

..

Mesajde Luchian » Lun Ian 24, 2005 6:28 pm

mai dute thu` sfatoaso`
Bleoju Lucian inc.
Luchian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:10 am
Localitate: everywhere
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde IRINA » Lun Ian 24, 2005 7:41 pm

Mersi pt sfata draga elle.... :? oricum nu asta era important.... nu avea chestia asta legatura cu tema topicului
3SE.....Sunteti cei mai tari!
Avatar utilizator
IRINA
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Ian 23, 2005 10:04 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Ian 25, 2005 8:29 pm

:roll: ok.. dar eu sunt moderatoare aici si mi-am facut datoria sa te previn , deoarece ai incalcat regulamentul forumului ( http://www.3se.ro/phpbb/viewtopic.php?t=6 ).. eu am dreptul sa fiu off-topic atunci cand previn p cineva..

Luchian ai o noua atentionare deoarece esti off-topic
Ultima oară modificat de Elle pe Mie Mar 30, 2005 5:17 pm, modificat 1 dată în total.
Elle
 

Mesajde Mirabella » Joi Ian 27, 2005 1:59 pm

Pai...3rei Sud-Est, prin forma lor de trio,prin atitudinea si felul lor de-a fi, reprezinta un INTREG, ceva foarte bine delimitat si conturat si prin faptul ca se completeaza in mod armonios unul pe celalalt,te face sa-i placi aproape in mod egal, pe fiecare..!
...dar cum mai exista si exceptii si eu fac parte din aceasta categorie, daca-as spune ca nu-mi place Vio si Mihai, as spune o mare si gogonata minciuna,pentru ca intradevar imi place Vio si Mihai..! ...si-mi place Muuult!...DAR in inimioara mea isi are un loc cu totul si cu totul aparte, este asezat la loc de cinste (ca sa spun asa..!),LAURentiu!
El este in sufletul meu dinaintea formarii trupei 3se, si anume il placeam de cand canta solo, si parca si-acum imi amintesc ce bucurie se contura in ochii si pe chipul meu atunci cand il vedeam la tv dansand si cantand la chitara..! ..stiu ca atunci il iubeam cu sufletul unui copil, dar acum , lucrurile s-au schimbat,sentimentele mi s-au schimbat si m-am schimbat si EU!!
Inainte ma intrebam deseori, daca exista persoane care sa iubeasca pe cineva sau ceva in mod dezinteresat, fara sa astepte nimic in schimb...! sa stie sa daruiasca si sa investeasca sentimente fara sa oboseasca! ..ei bine, am descoperit raspunsul la aceasta intrebare,de-a lungul timpului, si am constatat ca DA! EXISTA!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Ian 27, 2005 2:07 pm

Mirabella scrie:

Inainte ma intrebam deseori, daca exista persoane care sa iubeasca pe cineva sau ceva in mod dezinteresat, fara sa astepte nimic in schimb...! sa stie sa daruiasca si sa investeasca sentimente fara sa oboseasca! ..ei bine, am descoperit raspunsul la aceasta intrebare,de-a lungul timpului, si am constatat ca DA! EXISTA!


era mai misto sa ne lasi in suspans :lol: si sa nu fi spus "da, exista" sau "nu, nu exista" :wink:
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Joi Ian 27, 2005 2:26 pm

...nu stiu cum ar fi fost sau NU mai frumos, dar eu am spus ce am constatat eu odata cu trecerea timpului..!
Si am constatat ca INTRADEVAR se poate sa nu obosesti sa iubesti pe cineva, chiar daca acesta nu stie!
Il iubesc pe Laur de mai mult de 7 ani, 84 luni, 364 saptamani, 2556 zile, 61.334 ore, 3.386.880 minute, 203.212.800 sec....si in fractiuni de sec va las pe voi sa calculati..! hi-hi! :lol:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 12:58 pm

baietzi, incercatzi sa intratzi macar 2 minutzele in inimile noastre, sau aducetzi-va aminte de momentele in kre cineva drag (nu mai zic cineva pe kre il iubeatzi ff mult) statea departe de voi! va era bine? dak atzi reusit sa intratzi in sufletzelul nostru, CHINUIT, ce atzi observat? ceva de bine?
chiar dak atzi postat un mesaj, pt noi nu inseamna nimik atata vreme cat voi va pastratzi anonimatul !
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Mie Mar 30, 2005 4:25 pm

Asa este! protestaaaaam! vrem sa vorbim cu voi, 3scumpici! de ce nu vreti si voi?? :roll:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Re: Stiu ca ii iubiti pe baietii de la 3 Sud Est......

Mesajde olteanu dan » Mie Apr 20, 2005 12:26 pm

IRINA scrie:
La care dintre baietii de la 3SE tineti mai mult?....si nu spuneti ca la toti trei ca trebuie sa fie unul mai... :lol: bine plasat in inimioarele voastre.....

Eu tin in primul rand la trupa(k dor sunt baiat,ce D-zeu) si apoi tin shi la baieti dar ca oameni ptr k sunt speciali in felul lor.
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cafelyna » Mie Apr 20, 2005 2:32 pm

Preferatu meu este MIHAI BUDEANU! Este un tip super! Mi se pare cel mai serios si cel mai dulce artist! Este talentat,are o voce minunata,inconfundabila,un corp super sexy.....se comporta frumos cu fanii si le ofera acestora cu mare placere autografe! Din punctul meu de vedere este PERFECT!
NEGRUTZU'S NO.1 FAN!
Cafelyna
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Apr 19, 2005 8:31 pm
Localitate: IASI-ROMANIA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde kriss » Mie Iun 15, 2005 5:02 pm

nu pot face diferente intre ei..toti sunt la fel ( frumosi, destepti, talentati si ce mai vrei tu) ii iubesc la fel de mult pe toti; nu as putea sa zic k vio imi place mai mult k mihai, sau k laur imi place mai mult k vio si tot asa...este imposibil..ii iubesc pentru ceea ce sunt si pentru ceea ce fac, cred k parintii lor sunt foarte mandrii de ei
kriss
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 18
Membru din: Mie Iun 15, 2005 4:44 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Mie Iun 15, 2005 7:19 pm

pai .... eu tin la toti 3 la fel .... pt ca impreuna ne fac pe noi fericiti, nu unul dintre ei in mod special....toti au ceva special si fiind uniti acel ceva special se uneste cu celelalte si iese ceva magnific care il face si mai apreciat si iubit de noi...si pt a sustine ce zis eu acum....ascultati noul lor album.... si veti obseva ca la fiecare album avem ceva nou din partea lor, ceva si mai frumos...adik ei au mers din bine in mult mai bine ....lucru de admirat..... asadar 3se este acum marea mea dragoste ...nu doar unul din ei :)
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde loredanasudest » Dum Dec 04, 2005 10:24 am

Sincer imi place mai mult de Viorel nush are ceva...e vesel spontan... Il smpatizez si il iubesc un pic mai mult decat pe ceilalti.
Un PIC!
loredanasudest
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Dec 04, 2005 9:51 am
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Dec 04, 2005 11:47 am

Culmea la topic-ul asta nu am raspuns. :shock:
Imi plac toti trei.Sunt foarte simtiti shi modeshti toti 3.
Nu ash putea alege unul. :?
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Lun Dec 05, 2005 8:56 pm

la fel si mie :lol:
Mai sincer,eu ii iubesc pe toti 3rei la fel de mult.Fara unul dintre ei,3rei Sud Est n-ar mai insemna acelasi lucru.Fiecare are un loc special in inima mea,sunt niste scumpi. :D
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Dec 05, 2005 10:38 pm

Sunt diferiti.Nu shtiu cum ash putea sa stabilesc care este cel mai ok.Dupa ce criterii sa ma mai ghidez?!
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Joi Dec 08, 2005 10:35 pm

sincer.....nu e bine deloc sa ai un fav intro formatie..in cazul nostru 3 sud est...stiu eu ce zic...eu unu tin la toti 3 la fel.....ca doar sunt un SYMBOL :wink:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Dec 08, 2005 11:33 pm

symbolaurentiu scrie:
sincer.....nu e bine deloc sa ai un fav intro formatie..in cazul nostru 3 sud est...stiu eu ce zic...eu unu tin la toti 3 la fel.....ca doar sunt un SYMBOL :wink:

Se pare ca mai toti ii simpatizam pe toti 3 la fel.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 27 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico