Acum este Mar Apr 30, 2024 8:47 pm

Ora este UTC + 2


Top 3 penibili.

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde alexrefflex » Mar Noi 23, 2004 9:52 pm

spre deosebire de tine usher...eu stau acasica :lol: !si nu visez...ci am sa-ti arat ca asha va fii! l00ser!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

you are good

Mesajde usher » Mar Noi 23, 2004 10:51 pm

eu ma pun la banii tai alecs? iti permiti sa stai acasa in fotoliu si sa tastezi in scarba .... ai sa-mi dovedesti ? cu bani faci orice in viata asta , iti cumperi si "voce" daca e nevoie
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

:-)

Mesajde lulu » Mie Noi 24, 2004 11:20 am

i have a life usher , si una destul de frumoasa pot zice...si ...mmmm...sa vedem, ce fac eu ptr a ma pregati ptr viitor? am emisuni la radio aproape in fiecare saptamana , la tv din 2 in 2 sapt ( dak nu am aparitii , macar am schimb de experientza cu persoanele experimentate).Asa...Sunt editor-sef la revista de franceza a colegiului , sunt in cenaclul de engleza , creatzie literara , muzica si dansuri .Iau lectii de teatru,adica arta dramatica , si contribui la revista de engleza a colegiului.In plus , m-am apucat sa invatz o a treia limba , si anume italiana iar in curand voi lua cursuri de chineza sau japoneza ( nu m-a hotarat inca).
Ti se pare de ajuns ptr 16 ani jumate`? Si as mai face mult mai multe , dar din pacate nu mai am timp , k mai am si scoala`
So....U get a life!
Si lasa-l p alex in pace , fiecare are visul lui si eu cred k va reusi .
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Re: you are good

Mesajde alexrefflex » Mie Noi 24, 2004 1:37 pm

usher scrie:
eu ma pun la banii tai alecs? iti permiti sa stai acasa in fotoliu si sa tastezi in scarba .... ai sa-mi dovedesti ? cu bani faci orice in viata asta , iti cumperi si "voce" daca e nevoie



n-am nevoie sa-mi cumpar...si nu ma intelege gresit.nu vroiam sa zic asta,vroiam doar sa fiu rautacios .. ca si tine! vreau sa-ti spun ca de azi in colo ... nu iti mai raspund la nici un mesaj in afara de cele care au legatura cu 3se! so... vorba ta...zici de toti..get a life!!...incearca tu sa-ti iei o viata!cauta-ti si o prietena.pa!

ps: nu tastez in scarba,tastez de placere!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

egzact

Mesajde alexrefflex » Mie Noi 24, 2004 4:29 pm

:)))))))))))))))))))))))))) lol ma...da nu virtuala.una care sa fie langa tine:D
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Sâm Noi 27, 2004 2:21 pm

ba ... le-am vazut pe bordel in playboy.....oooooooaaaaaaaaaaaaauuuuuuu ce bune is
!!!! pacat ca le strica fata :lol: .. fata si muzica...
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

:-)

Mesajde lulu » Lun Noi 29, 2004 7:45 pm

Sunt Oltean :PPP
asa`i k`s bune? :roll:
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

interesant...

Mesajde alexa » Joi Dec 09, 2004 4:52 pm

elle se pare k s-a cam mutat numele forum-ului tau...:)
topul ar trebui sa fie luuuuuuuuunnnnnggg tare...dar hai sa incerc...
1. axxa, bordo,spicy....si toti de genul....
2. fizz
3. restul penibililor.....

cam rar muzica buna in tara noastra...in starinatate....no comment
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde tanasie florian cosmin » Joi Dec 23, 2004 3:32 am

3.laguna(daca se poate numi o formatie... :twisted: )
2.bamby....No Comment...
1.TOTZI MANELISTI care "nu stie sa vorbeste romaneste" si cu pretentii de marii vedete.
ps trebuia sa se faca un top 20.....ca la cate trupe naspa sunt...am pierdut o juma de ora sa ma decid.... :roll: :idea: ....
Avatar utilizator
tanasie florian cosmin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 10, 2004 11:42 pm
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lavinik.52 » Vin Feb 04, 2005 5:33 pm

de ce sunteti rai?mie chiar imi place fizz,dar cand deschide gura e jale.e atat de frumushel!fireste k nu se compara cu minunatiile de la 3se.
lavinik.52
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Feb 01, 2005 3:02 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Feb 18, 2005 8:48 am

1.MANELE
2.ROCK
3.MA MAI GANDESC, Paaarerea mea
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Feb 18, 2005 8:50 am

olteanu dan scrie:
1.MANELE
2.ROCK
3.MA MAI GANDESC, Paaarerea mea

Aaaa! Mi-am adus aminte:Locul 3 rezervat trupelor care apar peste noapte(ca ciupercile dupa ploaie,sau ma rog...) :roll:
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Pixelina » Dum Feb 27, 2005 9:36 am

olteanu dan scrie:
1.MANELE
2.ROCK
3.MA MAI GANDESC, Paaarerea mea

Hai oltene ca aici topul tau este penibil! In primul rand, Rock-ul este un GEN de muzica nu o formatie (ca si manelele) Iar in al doilea rand, daca tu crezi ca rock-ul, ROCK-UL e penibil, atunci dragule ai carentze mari in cultura ta muzicala, ori parintii ti-au bagat in cap ca rock-ul e "muzica diavolului"! Ca recomandari, incearca un Pink Floyd, Dire Straits, Red Hot Chilli Peppers...cu siguranta daca vei cauta, vei gasi ceva care sa-ti place cu adevarat.

PS. Iar la categoria muzica romaneasca, iti recomand Phoenix. Mai vorbim!

Topul meu acum:
1.Fizz (il merita cu felicitari)
2.Gyorfi (sau whatever cum se scrie)
3.Adrian De Vita
PvP FTW!
Avatar utilizator
Pixelina
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Ian 10, 2005 8:31 am
Localitate: FL, USA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Feb 27, 2005 11:15 am

dak omului nu-i place rock-ul ce-ai cu el? ce-tzi place tzie inseamna k tre'sa le plak tuturor???? te inseli...
Vizitator
 

Mesajde Pixelina » Dum Feb 27, 2005 8:58 pm

dely_3x scrie:
dak omului nu-i place rock-ul ce-ai cu el? ce-tzi place tzie inseamna k tre'sa le plak tuturor???? te inseli...

Hai sa fim realisti: 1. te-ai bagat ca musca-n lapte, iar 2. Rock-ul e cam pe gustul tuturor ;)
Si ca sa nu mai fim off topic, nu am vazut top-ul tau.
PvP FTW!
Avatar utilizator
Pixelina
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Ian 10, 2005 8:31 am
Localitate: FL, USA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Feb 27, 2005 10:32 pm

dak era o discutzie privata mai intzelegeam sa-mi spui k m-am bagat k musk in lapte, da' din moment ce este un subiect unde ar trebui sa participe totzi, dc sa nu-mi dau cu parerea?!?!?!?!

tu nu vrei saintzelegi o chestie: NU TOATA LUMEA ARE ACELEASHI GUSTURI!!!! dak marea majoritate asculta un gen, dak ar fi sa ne luam dupa tine, totzi ar trebui sa asculte acel gen de muzik... ceea ce e total aiurea! ce farmec ar mai avea viatza dak totzi oamenii ar gandi la fel :?:

nu mi-ai vazut topul pt k nu l-ai cautat
Vizitator
 

Mesajde Pixelina » Dum Feb 27, 2005 10:57 pm

Of of chubs, esti closed minded. Daca ascult un gen de muzica, asta nu inseamna ca I stick with that kind only! Doamne, m-as tampi daca asa as face. Am preferinte muzicale eclectice. Asa cum imi place rock-ul imi place si opera, sau country, sau chiar metal. ANYWAY thats not the point. The point is ROCK IS NOT A BAND, AND CERTAINLY NOT ...hai ca nici in engleza nu poti scpune ca rock-ul e penibil.
PvP FTW!
Avatar utilizator
Pixelina
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Ian 10, 2005 8:31 am
Localitate: FL, USA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Feb 28, 2005 2:25 pm

pixelina, dak vrei sa faci pe inteligenta te rog sa-tzi creezi un nou topic, si asta pt k nici nu citesti mesajul cum trebuie si gata te grabesti sa dai raspuns; zi-mi si mie unde am spus k rock-ul e penibil? doar i-am luat apararea baiatului pt k are si el gusturi diferite, si asta nu inseamna k tre' sa-i dam in cap! o fi rock-ul un gen de muzik f bun, da' dak urechile lui, creierul lui nu suporta ce? e anormal?
Vizitator
 

Mesajde Elle » Lun Feb 28, 2005 5:58 pm

calmati-va nimeni n-a murit din cauza ca cineva a incurcat "trupa" cu "genul muzical"... big deal, nu-i place rock-ul si gata..
Elle
 

Mesajde 3SudEstBoys » Mie Mar 16, 2005 11:47 am

1.Stefan "Basica" Jr. :evil:
2.Holograf :twisted:
3.Marius "Moca" :cry:
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Mar 16, 2005 2:04 pm

mie-mi place marius moga, nush dc zici k e penibil :?:
Vizitator
 

Mesajde olteanu dan » Mie Mar 16, 2005 2:25 pm

dely_3x scrie:
dak omului nu-i place rock-ul ce-ai cu el? ce-tzi place tzie inseamna k tre'sa le plak tuturor???? te inseli...

Ce sa zic:mersi ptr ca imi iei apararea dar daca desteapta aia se crede chiar asa "BURICUL PAMANTULUI" atunci sa se inscrie intr-un club al alora cu aere de vedeta sau si mai bine sa se impuste.Cand am scris acolo ca nu-mi place rock-ul mi-am dat seama ca nu vorbesc despre vreo formatie si cum numele toicului e "TOP 3 PEMIBILI" eu am vrut sa fac un top al genurilor muzicale,care e problema(s-ar putea sa para ca as vrea sa ma scot,dar nu e asa,eu chiar asta am vrut sa fac,ok?)


P.S. Stiu ce canta PINK sau ce mi-a mai spus ea pe acolo si chiar ca nu-mi plac. :!: :!: :!:
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Pixelina » Mie Mar 16, 2005 5:56 pm

Here's a better idea: du-te si te impusca tu! awesome benefit for the eco-system. :armyok: imi pierd prea mult timp cu tine
PvP FTW!
Avatar utilizator
Pixelina
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Ian 10, 2005 8:31 am
Localitate: FL, USA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Joi Mar 17, 2005 2:12 pm

Pixelina ai o atentionare. La urmatoarea cearta sau incalcare a regulamentului vei primi o avertizare (pe "lista neagra") . Nu mai vreau sa vad certuri si nici nu vreau reply-uri la acest post. Daca ai ceva de spus in legatura cu atentionarea postezi la nemultumiri sau imi trimiti mesaj privat. Cearta o puteti continua , la fel , prin mesaje private , dar nu aici.
Fiecare are gusturile lui si ,va place sau nu , trebuie sa le respectati .
Elle
 

Mesajde Pixelina » Vin Mar 18, 2005 7:02 am

Omg! Am o atentionare! Si voi fi si pe lista neagra! :-({|=
Nu, stii ce? Mai bine I give myself the honor to kick my own ass outta here. Save u some time, hon. Y'all go on and celebrate!
Salut voios si sa fiti iubiti! :armyok:

Nu-ti inteleg reactia. Dupa ce ca incepi o cearta fara sens(si o si continui) si ii jignesti pe ceilalti te astepti sa fi aplaudata sau ce? Elle
Avatar utilizator
Pixelina
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Ian 10, 2005 8:31 am
Localitate: FL, USA
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], DotNetDotCom.org [Bot], Google [Bot], Yandex [Bot] şi 46 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico