Acum este Vin Mai 17, 2024 7:59 pm

Ora este UTC + 2


Muzica realizata de 3SE

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Yrynna » Sâm Sep 03, 2005 10:34 pm

Offfffff, tzie iti place de alea doar pt k-si arata qru prin niste blugi naspa!!!!!!!!!!!!!!!!CUM RAMANE Q VOCEA?????????Mai bine pozeaza in Plaiboy, s-asa vor sa fie faimoase,makr asa ne scutesc de vocile lor oribile!
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Elle » Dum Sep 04, 2005 1:01 am

:shock: oribile? tu le-ai auzit cantand la Callatis Club? au cantat foarte curat refrenele mai multor piese..
Elle
 

Mesajde Yrynna » Dum Sep 04, 2005 11:19 am

nu, nu eram in tara cand a fost callatis club, dar le-am auzit la marutza si mi s-au parut groaznice
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Sep 04, 2005 1:28 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Au pozat in "Playboy"shi pozele sunt foarte reushite,daca vreti sa le vedeti mergeti pe site-ul "Playboy".Da,nu au voci bune dar macar aduc ceva nou,lucru ce sa recunoashtem nu prea se intampla des in muzica romaneasca.La Callatis nu le-am vazut. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Lun Sep 05, 2005 5:27 pm

Cu -Trident- ne-am lamurit. :) Dar ce spuneti de fetele de la -Heaven-?Mie imi place cum canta fetele astea si sunt si dragute...mult mai decente, ca sa spun asa decat Trident. :wink:
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Sep 05, 2005 5:29 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Sunt cam banale. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Sep 05, 2005 5:30 pm

chiar nu ma atreage deloc muzik lor... :?
Vizitator
 

Mesajde ilica » Lun Sep 05, 2005 5:34 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Muzica imi place pentru ca este facuta de Duta. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Lun Dec 12, 2005 9:07 pm

In primul rand, Trident nu poarta semnatura 3se in nici un fel, pt. ele compun alti e baietzi care intradevar lucreaza la studioul lui Viorel (Win Production), dar Laurentiu nu are absolut nici o legatura.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Dec 12, 2005 9:11 pm

Mai...le-a compus Negrutzu,shtiu sigur.Nu am idee cine le compune acum dar...shtiu ca shi Duta shi Mihai le-a compus.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Lun Dec 12, 2005 9:14 pm

Oricum e creatia win :D
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Dec 12, 2005 9:16 pm

Poate ca ei le-au descoperit dar Mihai&Duta le-au compus.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Dec 13, 2005 3:09 pm

de Mihai nu stiu, dar de Dutza stiu sigur k el le-a compus.... cel putzin asa s-a spus peste tot :|
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mar Dec 13, 2005 4:14 pm

iti spun eu ca shi Duta le-a compus o piesa.Nu imi mai amintesc care dar...le-a compus shi el.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Apr 05, 2006 2:14 pm

imi pare rau k nu l-am scris knd a aparut, in urma cu 2 zile, pe 3 apr, dar n-am avut timp.
am ales sa scriu aici articolul pt k la info..nu prea avea rost
e vorba despre ce realizeaza Laur pt altzii

so... pt cine nu a citit in ziarul ZIARUL am sa va scriu o parte din articol...

LESKO facuta din butoane
In dubla calitate de cantaretz si compozitor, Laurentiu Duta de la 3SE a declarat recent k o melodie poate deveni hit chiar dak interpretul ei nu are o voce foarte buna

Melodia "Anycka Maya" cantata de Anna Lesko si compusa de L. Duta face ravagii in Romanian Top 100. In ciuda celor care spun ca frumoasa rusoaica suplineste lipsa vocii cu prezenta ei sexy, melodia se mentine de aproape o luna de zile pe primele 3 locuri intre cele mai difuzate cantece la radiourile romanesti. Cu toate acestea, Anna a demonstrat ca este adepta play-back-ului si ca nu poate face fata unui recital live. Anul trecut ea a facut playback pe scena festivalului de interpretare Callatis si a refuzat sa cante o piesa live alaturi de In-Grid, pe motiv ca nu stie limba cantaretei franceze. Mai mult, in spectacolele pe care le-a avut in tara, Anna Lesko a fost nevoita sa se dezgoleasca mai mult pentru a distrage atentia publicului care o huiduia pentru ca falsa.

A VENIT SI A CERUT
Atunci care este secretul succesului de care se bucura cantareata? Mai ales ca si L.D., compozitorul melodiei "Anycka Maya", pare sa aiba ceva retineri in ceea ce priveste calitatea vocii Annei Lesko..
Surse din anturajul compozitorului ne-a povestit ca L. a fost intrebat la un moment dat daca fosta iubita a lui Irinel Columbeanu are voce, iar L. a spus ca din butoane poti scoate orice, numai bani sa fie.
Componentul trupei 3SE ne-a declarat ca are putine voci preferate pentru care compune din placere. L. le-a oferit personal colaborarea cantaretelor Elena (ex-Mandinga), Nico si Andreea Banica. Restul de 90% dintre interpreti vin la el pentru piese. Iar Anna Lesko se incadreaza in categoria celor care au venit si au cerut. D. a compus 9 melodii pentru albumul "Ispita" al interpretei.

AMBITIA DE A CANTA
Oficial, compozitorul L.D. ne-a declarat insa ca Anna Lesko are o voce buna sustinuta de vointa si ambitia ei de a fi cantareata. Inregistrarile la cel mai recent album al Annei Lesko s-au facut la noul studio Gala Records, unde L.D. colaboreaza cu Gabi Huiban zis si Jazzy.
Pentru ca Anna voia o melodie cu influente slave, L. spune ca, inainte de a compune "Anycka Maya", a ascultat foarte multe melodii rusesti cantate la balalaika.



si acum pararea mea: chiar nu suport fitzele fetitzei asteia :evil: :lol:
Vizitator
 

muzica realizata de 3se

Mesajde dia3se » Mie Apr 05, 2006 5:50 pm

in spatele lui Anna Lesko este irinel, in spatele fetelor de la trident tot dansul , laur are un contract iar irinel multi bani, in ziua de azi cu bani poti face orice. Luar compune niste melodii frumoase dar trebuie sa respecte contractul pe care-l are
Avatar utilizator
dia3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 45
Membru din: Mie Feb 08, 2006 6:56 pm
Localitate: Onesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Dum Apr 30, 2006 6:43 pm

o noua productie 3se...trupa atraktion 8) ..formata din sorin cristina si alin..este pregatita sa sparga topurile :wink: ...succesul e garantat pt ca au lucrat atat cu Win Production,cat si cu Beat si Gala records :wink:
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Apr 30, 2006 6:48 pm

wow, wow, wow!!! abia astept sa ascult o piesa de-a lor!!! :D presimt k vor aveam muuult succes!!! :D
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Dum Apr 30, 2006 8:10 pm

yep..sigur vor avea succes..au niste piese super tari!!! :wink: ..baietii deja au avut spectacole..atat in tara cat si in strainatate...\:D/
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Lun Mai 01, 2006 1:28 am

dely_3x scrie:
de Mihai nu stiu, dar de Dutza stiu sigur k el le-a compus.... cel putzin asa s-a spus peste tot :|

Asa s-a spus, dar sigur nici unul nu le-a compus. Doar cei de la win. Stiti si voi ca daca cineva zice ca Laur le compune muzica, imediat sare in ochi si primeste putina publicitate pozitiva. La fel si daca se foloseste de numele Marius Moga sau 3SE :wink:
Elle
 

Mesajde BaRoNu` » Lun Mai 01, 2006 10:45 am

au fost fetele intr-o emisiune ieri...si-au spus ca au lucrat numai cu profesionisti,respectiv mihai,laurentiu si viorel de la 3se,si acum in ultima piesa cu manzotti...
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Mai 01, 2006 10:53 am

si eu le-am auzit spunand prin emisiuni ca le-a compus cik toti 3rei....
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Lun Mai 01, 2006 5:38 pm

sunt curioasa cum suna piesele trupei atraktion :)
dar de Reflex sau de Pops ce se mai aude? ... mi-ar fi placut sa aud albumul fetelor care contine piese realizate la Beat.
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Lun Mai 01, 2006 5:45 pm

eu am o piesa pops...."aproape de inima mea" si din cate stiu eu, e de pe noul album.. piesa e super! :D

btw: am ascultat 3piese atraktion, sunt bestiale alina, ai avut dreptate! :P
de reflex...alexxxx :D nu ne zici tu cate ceva? :D
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea3SE » Vin Mai 05, 2006 10:04 pm

Stiu ca baietii de la REFFLEX ne pregatesc o mare surpiza..se pregatesc ptr o revenire in forta :)
Deea
Andreea3SE
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 40
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:59 pm
Localitate: botosani
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 36 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico