Acum este Vin Mar 29, 2024 7:44 am

Ora este UTC + 2


Visul meu

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Visul meu

Mesajde ScumpicA3se » Mar Noi 15, 2005 9:46 pm

Am foarte mari emotii deoarece este pentru prima data cand scriu pe Forum.Ii iubesc, ii respect,ii ador nu am cuvinte sa ii caracterizez deoarece daca nu ar fi existat cred ca nu aveam la cine sa ma gandesc.Imi place foarte mult de LAURENTIU dar asta nu inseamna ca nu imi place si de Vio si Mihai,imi place la el ca este foarte modest, compune melodii super si in plus este foarte frumos.Nu stiu daca mai am posibilitatea sa ii vad (la Craiova) :wink: .Baieti daca cititi masajul meu sa stiti ca e cineva in localitatea Filiasi care va iubeste enorm de mult.Acea persoana sunt eu (Tudorica Daniela),mai stau si in Craiova pt. ca acolo fac scoala. :P :P :P Visul meu de vreo 5-6 ani este sa cant alaturi de voi pe o scena mare ,sa fac muzica(vreau sa il urmez pe Laurentiu)iar melodiile mele sa fie compuse de Laur. Cred ca este imposibil deoarece nu cred ca am posibilitatea .Sunt in clsa a 10 iar in clasa la mine este o vedeta foarte cunoscuta in liceu(canta muzica populara).Mi-asi dori enorm de mult sa ajung si eu ca ea.Eu va sarut si ii salut pe toti faniiiii din Romania. :P Va rog foarte mult sa imi raspundeti daca cititi mesajul meu.
Tudorica Daniela
ScumpicA3se
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Noi 15, 2005 9:16 pm
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde jenidiaconu » Mie Noi 16, 2005 11:41 am

Toata lumea are vise.Iti doresc succes si poate visul tau se va realiza
jenidiaconu
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 11
Membru din: Joi Mai 12, 2005 7:44 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Vin Noi 18, 2005 2:01 pm

ce-i atat de greu draga mea?sa-ti spun un secret...daca ai voce...si chiar crezi k poti...da-i inainte!!nu-ti fie frica....si nu te lasa descurajata de nimeni!!!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Noi 24, 2005 11:19 pm

Pai de ce nu le trimiti un demo ?Poate ai noroc. :wink: Din cate shtiu sunt mereu in cautare de noi talente deci...ce ashtepti?
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Vin Dec 02, 2005 12:00 pm

VISUL meu s_a implinit am vb cu ei am autografele lor i-am pupat ce as putea sa imi mai doresc? poate pe laur
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Vin Dec 02, 2005 1:08 pm

Pai daca l-ai avea pe Laur,ai distruge visele altor mii de fane. :lol:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde loredanasudest » Dum Dec 04, 2005 10:31 am

Visul meu cel mare este sa ii intalnesc pe 3SE, sa am ocazia sa-i imbratisez si apoi sa cant. Muzica e viata mea. Cant de la 4 ani si sunt la palatul copiilor din craiova
Ma pregatesc pt. anul urmator cand voi merge la concursuri
Cat despre baieti , ii ador si stiu ca va veni ziua cand visul mi se va indeplini!
loredanasudest
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 14
Membru din: Dum Dec 04, 2005 9:51 am
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Dec 04, 2005 11:57 am

Daca tot te pregateshti de atat timp,inseamna ca e posibil sa ai voce destul de buna.De ce nu incerci sa iti indeplineshti visul de a ii intalni,imbratisha...etc,trimitand un demo la studioul unuia dintre ei.
Poate ca te baga in vreo trupa sau ceva. :wink:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Dec 04, 2005 6:28 pm

statzi putzin... nu raspundetzi totzi aici.... topic-ul l-am lasat special pt fata aceea, ScumpicA3se....
dak vretzi sa va spunetzi visurile, o putetzi face la topic-ul vise
Vizitator
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 44 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico