Acum este Mar Apr 30, 2024 1:25 am

Ora este UTC + 2


Sa se casatoreasca shi Laurentiu&Viorel???

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde ilica » Lun Aug 29, 2005 3:19 pm

:lol: :lol: :lol: Multumesc. :twisted: :twisted: :twisted: Dar presupun ca atunci cand spui:"Bun venit printre noi"nu te referi la bun venit ,ca membru apartenent al aceleiashi specii. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde ANNYBLONDY » Mar Aug 30, 2005 9:06 am

Sincer eu nu vreau sa se casaroreask laurentiu asa curand makr sa se casatoreask peste 7 ani dak nu atunci sa nu [-X sa se mai casatoreask niciodata nu k ar fi super? :armyok:
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Aug 30, 2005 9:58 am

mai tarziu va fi prea tarziu.......
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mar Aug 30, 2005 12:41 pm

Bun venit printre noi Annyblondy,sa te servesc cu un ceiut, ceva?Ma bucur ca in sfarshit a mai venit cineva care este de aceeashi parere cu mine. :twisted: :twisted: :twisted: Ar fi OK shi sa nu se casatoreasca deloc oricum, dar mai OK ar fi pur shi simplu sa se casatoreasca muuuuuuuuuuuuult mai tarziu. :armyok: :twisted: :twisted: :twisted: Iar legat de tine Dely_3x v-a fi prea tarziu pentru ce??? :twisted: :twisted: :twisted: Pentru a se castori?Exista o limita, in care trebuie sa te incadrezi, pentru a te casatori???Daca da,vreau sa o shtiu shi eu ,shi in primul rand vreau sa shtiu cine a impus-o ,shi de ce??? :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Aug 30, 2005 1:04 pm

ilica, nush dak ma crezi, dar tu imi miroshi a ceva/cineva ciudat

nu e vorba k exista o limita, dar nu vor mai prinde "dulceatza" aceea kre are, pararea mea, cel mai mare farmec din toata viatza! acum cat mai sunt tineri, k mai tarziu..... nu vor mai fi la fel
nu vreau sa fac filosofie din asta, dar stiu sigur k e bine pt ei sa se casatoreask cat mai repede
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mar Aug 30, 2005 1:52 pm

Iti miros a ceva/cineva ciudat???Nu te inteleg fii putin, sau chiar daca se poate muuult mai explicita. :evil: :evil: :evil: Cred ca acea "dulceata"o poti"gusta"la orice varsta chiar shi la 80 de ani,pentru ca eu cred ca acea "dulceata"este data de DRAGOSTE,iar dragostea crede-ma ca nu se stinge niciodata. :twisted: :twisted: :twisted: Incep sa devin patetic... :cry: :cry::cry:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Mar Aug 30, 2005 7:12 pm

Mai,mai, da fie k va certati! :shock: Off. uitati k e viata lor&fac ce vor q ea. asa k nu va mai certati atat, exista timp destul pt toate, cand isi vor intalni jumatatea si vor fi pregatiti, atunci................cine stie
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Mar Aug 30, 2005 10:29 pm

:twisted: :evil: :twisted: Este viata lor ,shi nu ne putem permite noi sa-le impunem ce sa faca,dar putem sa ne spunem parerile,banuiesc ca in principiu de aceea au pus shi forum pe site-ul lor.Eu spun in tocmai ceea ce ai spus shi tu anume:"exista timp destul pentru toate"nu au intrat zilele in sac.Nu are sens sa se grabeasca. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Sep 15, 2005 9:57 am

D-ZEU sa ma ierte da sincer chiar nu vreau k laur sa se casatoreask doar dak s-ar casatori cu mine ........... nu k ar fi super ...sau ce nu am voie sa mai visez si eu???????? [-o<
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Sep 15, 2005 3:25 pm

:twisted: :twisted: :twisted:
Este frumos sa visezi asha ca nu ai decat...
Sa nu se insoare,sa ishi traiasca vietile liberi ,fara tot felul de ...acte shi alte prostii.
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde codryna » Dum Noi 13, 2005 11:01 pm

Eu nu cred k ar fi indicat k Laurentiu&Vio sa se casatoreask in viitoru' apropiat pt. k au o cariera de continuat si ce dak relatiile lor au vechime? poti sa stai si 20 ani cu o persoana si sa n-o cunosti cu adevarat, adik sa stii ce-i poate pielea. eu zic k insuratu' e ceva f.serios si trebuie gandit dak ai putea trai o viata cu pers de langa tine...Ce ziceti baieti? :cry: :idea:
codryna
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Dec 19, 2004 3:45 pm
Localitate: Piatra Neamt
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Noi 13, 2005 11:13 pm

nu plange codryna, oricum nu te vor alege pe tine de sotzie :lol: :wink: au deja o varsta, nu cred k mai au nevoie de sfaturile adolescentzilor ... stiu ei mai bine ce vor de la viatza :wink:
Vizitator
 

Mesajde [M.L.V.] » Mar Noi 15, 2005 2:20 pm

io zic ca si vio cu laur ar trebui sasi oficializeze relatiile cu prietenele lor...vio mai putin zic io..ca nu e asa lunga relatia lui cu laura.....acum va dati seama ca fiecare cand simte ca e momentul.....
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Noi 15, 2005 2:23 pm

da' de knd avem noi dreptul sa stabilim momentul knd tre'sa se insoare fiecare? :lol:
Vizitator
 

Mesajde [M.L.V.] » Mar Noi 15, 2005 2:25 pm

pei dely...nu noi treb sa stabilim....am si zis ei simt cand o sa fie momentul...acu am raspuns si io la topicul aista... :wink: :wink:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ANNYBLONDY » Joi Noi 17, 2005 9:17 pm

SINCER si eu cred k ar trebui k laur sa-si oficializeze relatia cu ianula as vrea sa o vad
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Vin Noi 18, 2005 12:49 pm

hey? ce sa zic...se shtie de muuuult timp ca vio e cu laura....eheee....si se inteleg super....si..mie imi place de ei!!! laur cu ianula...da...s-au cam ferit!! adik e oficiala relatia lor(nu s-au casatorit,cum inteleg unii...dar se shtie de ei...de f mult timp)!!numai k mai nimeni nu o cunmoashte!!asta e pb lor...viata lor personala... asha ca...lasati astea deoparte!va dati seama k nu ii convine sa fie in toatre ziarele...sau sa se strige dupa ea pe strada...wooow asta e iubi lu` laur...si lucruri din astea! mai ales la noi in ROMANIA...tara tuturor posibilitatilor! eu am o poza cu ianula si cu laur:P DA NU DAU LA NIMENI! :lol:
Ultima oară modificat de alexrefflex pe Vin Noi 18, 2005 12:57 pm, modificat 1 dată în total.
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Noi 18, 2005 12:53 pm

saptamana asta a fost cea mai socanta pt mine :shock: :shock: :shock: veshti ... kre mai de kre mai emotzionante.... :shock: bun.... macar ne spui si noua de knd s-au casatorit? :?:
Vizitator
 

Mesajde alexrefflex » Vin Noi 18, 2005 12:54 pm

dely_3x scrie:
saptamana asta a fost cea mai socanta pt mine :shock: :shock: :shock: veshti ... kre mai de kre mai emotzionante.... :shock: bun.... macar ne spui si noua de knd s-au casatorit? :?:


am zis eu ca s-au casatorit???
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Noi 18, 2005 12:55 pm

ai zis k e oficiala relatzia lor..... de knd e oficiala? :-s

edit post: ah... acum am intzeles :)
Vizitator
 

Mesajde ANNYBLONDY » Dum Noi 20, 2005 7:25 pm

SINCER eu nu vreau k laur sa se casatoreask ,as muri :) ,si tu dak ai o poza cu el si ianula de ce nu o arati nimanui?? :-s
Avatar utilizator
ANNYBLONDY
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 661
Membru din: Vin Iul 22, 2005 8:21 pm
Localitate: CALARASI...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Noi 20, 2005 7:29 pm

pt k Laur nu vrea s-o vada toata lumea pe Ianula.... a zis si la interviuri k nu vrea s-o stia totzi ;)
de ce si-ar strik el relatzia cu Laur doar k sa ne arate noua o poza :?: :lol:
Vizitator
 

Mesajde alexrefflex » Lun Noi 21, 2005 9:21 pm

ce fetitza deshteapta e delly :lol:
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Noi 24, 2005 10:53 pm

codryna scrie:
Eu nu cred k ar fi indicat k Laurentiu&Vio sa se casatoreask in viitoru' apropiat pt. k au o cariera de continuat si ce dak relatiile lor au vechime? poti sa stai si 20 ani cu o persoana si sa n-o cunosti cu adevarat, adik sa stii ce-i poate pielea. eu zic k insuratu' e ceva f.serios si trebuie gandit dak ai putea trai o viata cu pers de langa tine...Ce ziceti baieti? :cry: :idea:

Prudenta este bine venita oricand.Nu are sens sa se grabeasca,shi sper nici sa nu o faca. :twisted:

ANNYBLONDY scrie:
SINCER eu nu vreau k laur sa se casatoreask ,as muri :) ,si tu dak ai o poza cu el si ianula de ce nu o arati nimanui?? :-s

Am pus eu o poza cu Laur&Ianula la poze cu 3se. :wink:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Noi 25, 2005 10:56 am

serios? :shock: da-mi link-ul k yo n-o vad :shock:
Vizitator
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico