Acum este Joi Mar 28, 2024 2:26 pm

Ora este UTC + 2


cand aveti de gand sa schimbati stirile???????

Au fost si nu trebuie să se piardă

Moderatori: Dedeea, Dory

cand aveti de gand sa schimbati stirile???????

Mesajde muscel raluca » Mar Aug 16, 2005 5:01 pm

ce tot face administratorul asta?????de ce nu schimba stirile astea???? :evil: cand am vazut noua imagine a saitului m-am gandit ca o sa stiu tot despre aparitiile lor!!!despre concerte,news(stiri)despre ei...tot ce trebuie sa sa stii despre artistul favorit....in loc sa se ocupe de saite vorbiti intruna de lucruri care nu-si au rosrul,asa ca sa ocupati locul degeaba...mor de ras cate nebunii aberati aici :lol: ....fara suparare [-X dar spre deosebire de alte saituri lasa cat umpic de dorit...
inafara de pozele publicate,care sunt super...restul e ...ma abtin.
daca spun baietilor zic ca sa iau legatura cu cel care se ocupa,asa ca asta si fac.sper sa ma auda cineva si sa se ia masuri....m-am saturat sa deschid saitul si sa vad aceleasi idei scrise de o luna incoace ar trebui sa loati in calcul parerea asta, nu ca va rog eu ci pt fani care vziteaza saitul.luati exemplu de la trupa voltaj, vizitati saitul si vedeti ce bine este realizat.stiri,concerte..actaualizate merau...face-ti ceva va rog mult!!!!!!!!


va multumesc
raluk fan 3se pana la moarte!!!!!!
muscel raluca
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iun 26, 2005 9:56 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Elle » Mar Aug 16, 2005 7:19 pm

:roll: simplu: pt ca nu se plateste intretinerea site-ului ....
Elle
 

pai si ce aveti de gand sa faceti??????

Mesajde muscel raluca » Mie Aug 17, 2005 7:59 pm

pai da nu-i iubiti voi pe 3se????de ce nu faceti ceva??????faceti ceva!!!!!ca dai sunteti fani nu!!!eu nu prea stiu de calculatoare dar daca as sti m-as ocupa cu drag!!!!! luati legtura cu baietiii poate sa rezolvati ceva!!!nu e pacat????:cry:
muscel raluca
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iun 26, 2005 9:56 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Aug 17, 2005 8:11 pm

:roll: ce sa rezolvam?? rezolva tu daca poti....
Elle
 

cum sa se rezolve??????

Mesajde muscel raluca » Joi Aug 18, 2005 1:12 pm

cum????v-am zis luati lagatura cu ei...ce administratorul nu are un contact personal cu ei? cu prima ocazie cand "pica"un concert cu ei ii iau la intrebari si aflu mai multte poate asa gasim o rezolvar.e imposibil o trupa ca ei sa aiva un site asa...
o trpa ca ei merita ce-i mai bun,dar imi bat gura degeaba o sa incerc sa iau legatura cu ei cand vin in bucuresti,si poate o scoate la capat!!!!
3se forever
muscel raluca
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iun 26, 2005 9:56 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Aug 24, 2005 8:28 pm

itzi intzeleg suferitza pt k si eu ma oftic knd vad aceleasi noutatzi zi de zi..... macar dak ar scrie "vechituri" in loc de "noutatzi" :P
poate k pe baietzi nici nu-i intereseaza asa mult sa aiba un site si de aceea nici nu platesc sa-l intretzina! in cazul asta i-ai putea convinge sa-si faca un nou site, dar de care sa se ocupe cineva fara sa ceara bani ;)
Vizitator
 

Mesajde Vizitator » Dum Sep 04, 2005 7:01 pm

admin-ul nu ne citeste topic-urile, nu-l intereseaza pe el; eventual ii putetzi trimite un mesaj privat...... dar nici asa nu stiu ce sanse avetzi ;)
Vizitator
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico