Acum este Vin Mar 29, 2024 7:04 am

Ora este UTC + 2


Pentru fanii ADEVARATI

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

Pentru fanii ADEVARATI

Mesajde olteanu dan » Vin Dec 03, 2004 10:51 am

:arrow:Aici sunt invitati sa scrie doar fanii 3se, nu toti care n-au ce face si mai bat si ei campii in lipsa de altceva. :!: :!: :!: :!: :!:
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: Pentru fanii ADEVARATI

Mesajde Vizitator » Mar Dec 07, 2004 9:18 pm

olteanu dan scrie:
:arrow:Aici sunt invitati sa scrie doar fanii 3se, nu toti care n-au ce face si mai bat si ei campii in lipsa de altceva. :!: :!: :!: :!: :!:


shi ce-ar trebui sa scriem aici???? :?: :shock:
Vizitator
 

Mesajde lavinik.52 » Mar Feb 01, 2005 3:38 pm

ok,va asigur k sunt un fan adevarat.adevarul e ca sunt superbi.o fi doar parerea mea?cred k nu.sunt milioane de tipi si tipe care ii adora.asta dupa stiinta mea.
lavinik.52
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Feb 01, 2005 3:02 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Mar 25, 2005 2:36 pm

hmmmm pe kre va tzine sa le facem o surpriza baietzilor???
Vizitator
 

Mesajde cassy » Vin Mar 25, 2005 2:44 pm

Eu vreau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!puteti conta pe mine
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mie Apr 06, 2005 4:21 pm

Ar fii super COOL sa le facem o surpriza de ziua lor de nastere! (...ceva de tip farsa...sau :roll: nu stiu...oricum ceva distractiv...sa vada si ei ca milioane de fani se gandesc de 111100000000000000000000000000 de ori pe zi la ei! :D
...dar pt. a realiza o asemenea surpriza...hmm! ne trebuie informatii, nu joaca!...adica, sa fie cineva apropiat lor, care sa le cunoasca programul, sa stie TOT despre fiecare dintre ei...si poate cine stie...ii auzim la kiss fm (spre exemplu) - farse@kissfm.ro


ps: hmm! ..cassy, dece spui ca am putea sa contam pe tine :?: ...esti cumva asa apropiat/a de vreunul dintre ei :?:
Intreb si eu... :roll:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Apr 06, 2005 5:59 pm

Mirabella scrie:
sa fie cineva apropiat lor, care sa le cunoasca programul, sa stie TOT despre fiecare dintre ei...


nu-tzi face probleme in privintza asta.... se gasesc repede cunostintze, dar probleba este CAND?CUM?CE?UNDE? etc... :) intzelegi :wink:
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Joi Apr 07, 2005 12:11 pm

Pai...o buna ocazie ar fii...de ziua lor , spre exemplu!
...ca o alta ocazie mai buna si mai potrivita eu nu gasesc! :roll:
...sau poate...cine stie..gasesc...adica...GASIM!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 08, 2005 8:42 am

Farsa spuneatzi....?????....Eu stiu....Va da_ti seama k trebuie ceva klumea.Oricum nu merita sa ne gandim mai mult??? Mai e ceva pana la ziua lui Laur(ptr k ziua lui e cea mai apropiata) si poate cine stie.Sau poate am facut eu o gafa.Era vorba de ziua in care s-a infiintat trupa?Spunetzi la ce va-ti gandit!!!
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Vin Apr 08, 2005 2:36 pm

e o idee super buna mira...:P bravo..
dan ...e vorba de ziua fiecaruia de nastere (cred, eu una asa am inteles)
puteti conta pe mine.....sa le facem farse :twisted: :p
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Apr 08, 2005 5:19 pm

pai la ziua aia m-am gandit initzial! de ziua in kre s-a infiintzat trupa, adik 17 septembrie; pana atunci avem timp (sau asha ar trebui) sa ne cunoastem mai bine si sa ne gandim la asha zisa "surpriza" 8)
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Apr 08, 2005 7:12 pm

si eu vreau sa le facem o farsa :wink: .. puteti conta pe mine :)
Elle
 

Mesajde Andytzu » Sâm Apr 09, 2005 1:59 pm

E super tare ideea!Dar ce fel de farsa?Trebuie sa ne gandim bine...Poate reusim sa-i enervam...Doamne fereste:)
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Apr 09, 2005 3:27 pm

apropo, dak avetzi vreo idee nu o postatzi pe forum ; spunetzi-va ideea doar celor kre suntetzi siguri k nu sunt baietzii, 3se, prin mesaj privat! .... k altfel... ce farmec mai are :lol:
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Lun Apr 11, 2005 2:18 pm

...pai eu la ziua lor de nastere m-am gandit...sa le facem o farsa chiar de ziua lor! ...si cum a lui Laur este cea mai apropiata...(4 mai )... :wink: hmm! ce ziceti?? :?:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Lun Apr 11, 2005 4:09 pm

eu sunt de acord...tre sa ne gandim ce sa facem :twisted: :P
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Apr 12, 2005 5:36 pm

Pai hai sa ne gandim.... :roll: ..si voi fratiori fani, AJUTATI-NEEEEEEEEE!!!
...mai ales daca printre voi se afla cineva care stie mai mult despre LAUR...adica, cum decurge orarul lui zilnik...sau eu stiu :roll: ceva de care sa ne legam in farsa pe care urmeaza sa i-o pregatim! pai..nu-i asa??
...mai ziceti si voi...mai dati-va cu parerea ...dar ZICETI CEVA!...for the God sake...ca nu mai e asa de mult pana la ziua lui...si noi n-avem nici macar IDEI...darminte PLAN!!! :cry:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Mar Apr 12, 2005 8:46 pm

eu am o idee....nu stiu cat d buna e...dar o s-o ti-o zic pe mess.....si lui elle :) :*
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Apr 13, 2005 6:48 pm

Mirabella scrie:
ca nu mai e asa de mult pana la ziua lui...si noi n-avem nici macar IDEI...darminte PLAN!!! :cry:


eu v-am spus... astept ziua in kre s-a infiintzat trupa, adik 17 sept, nu vreau sa fac surpriza doar lui laur.... sorry
Vizitator
 

Mesajde alexa » Mie Apr 13, 2005 6:51 pm

pai nu ii facem numai lui..o sa le facem la toti si apoi si trupei pe 17 sept :)
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cassy » Mie Apr 13, 2005 8:03 pm

dar ei oricum pe 4 mai nu sunt in concert? Vreau sa spun k Laur nu o sa aiba programul lui obisnuit, fiind in turneu ( nu k l-as stii eu pe ala dar.....)si o sa fie oricum mai dificil in acest caz
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 15, 2005 8:56 am

dely_3x scrie:
Mirabella scrie:
ca nu mai e asa de mult pana la ziua lui...si noi n-avem nici macar IDEI...darminte PLAN!!! :cry:


eu v-am spus... astept ziua in kre s-a infiintzat trupa, adik 17 sept, nu vreau sa fac surpriza doar lui laur.... sorry

Si parerea mea este k ar fi mai dragut de ziua trupei.In primul rand k avem mai mult timp de gandire si apoi dak ar fi sa le facem pe rand,va dati seama k Mihai si Viorel se vor astepta la ceva de genu'.
Shi ink ceva:Dak ei intra pe forum shi afla ce planuim,care ar mai fi farmecul???
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Vin Apr 15, 2005 9:35 pm

eu as risca....dak tu ai multi prieteni inainte zilei tale de nastere...asta inseamna k tie nu-ti mai fac cadori pt k te astepti la diferite cadouri din partea lor?! :P ..parerea mea....poate lui vio si mihai o sa le facem altceva (asta e sigur!!!)
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

3 sud est

Mesajde larisa » Vin Apr 15, 2005 10:10 pm

vreau sa salut toti fanii 3se de aici si sa ma prezint in primul rand.eu sunt larisa din oradea,am 18 ani si imi place 3se de prin clasa a7-a:).numa acum mi-am facut user desi stiu de site de mult timp.acum cand scriu mesaju sunt foarte suparata pt ca am auzit ca s-a anulat turneul cu erotombola:((.voi mai reveni cu mesaje...cand is mai bine dispusa si mai inspirata.oricum baietzii merita tot respectul nostru si ii iubesc foarte mult}{
lary
larisa
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Apr 15, 2005 10:01 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: 3 sud est

Mesajde olteanu dan » Lun Apr 18, 2005 12:42 pm

larisa scrie:
vreau sa salut toti fanii 3se de aici si sa ma prezint in primul rand.eu sunt larisa din oradea,am 18 ani si imi place 3se de prin clasa a7-a:).numa acum mi-am facut user desi stiu de site de mult timp.acum cand scriu mesaju sunt foarte suparata pt ca am auzit ca s-a anulat turneul cu erotombola:((.voi mai reveni cu mesaje...cand is mai bine dispusa si mai inspirata.oricum baietzii merita tot respectul nostru si ii iubesc foarte mult}{

Ce-a fcut :?: :?: :? Cum sa amane turneul?Pai de ce?Haideti ma.lasati-va de glume de genu' asta.Am vazut ca nu s-a mai tinut la Timisoara dar din cauza ploii.
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico