Acum este Dum Mai 12, 2024 8:13 am

Ora este UTC + 2


Aţi vorbit vreodată cu cei de la 3rei Sud Est?

Foloseste acest forum pentru a lua legatura cu membrii formaţiei

Moderatori: Dedeea, Dory

Aţi vorbit vreodată cu cei de la 3rei Sud Est?

Mesajde Vizitator » Vin Oct 29, 2004 3:34 pm

Salutare, prieteni.Salutare Lalu, Miha si Vio:).Vreau sa aflu daca fanii 3SE au ocazia sa va vorbeasca, sa va spuna exact cat de mult va iubesc si cat de mult ati intrat in viata lor(cel putin asa e la mine).Astept mesajele fanilor si ale Regilor!!!
Vizitator
 

Reclame

Mesajde giorgiana » Sâm Oct 30, 2004 2:07 pm

salut!sunt giorgi din arad si vreau sa spun k mam intalnit cu baietii de vreo trei ori! :D au fost niste intalniri de vis,mai ales kand am fugit pe ploaie ca sa ajung la ei si cand am ajuns,laur mia dat prosopul lui sa ma sterg si mia spus sa merg acasa sa fac o baie fierbinte si sa iau o aspirina k asa o sa faca si el!am facut de doua ori poze cu ei dar niciodata nu miau iesit!sper sa nu fi fost ultima oara cand sa vb cu ce mai dragutzi sai scumpici baieti!va tzuc dulce[/i][/b]
eu sunt giorgiana,sunt o tipa crazy rau si imi place la nebunie muzica baietilor de la 3se.am toate albumele lor,toate posterele(aproximativ...:)si mam intalnit de vreo 3 ori cu ei!va tzuc dulce,in special pe baietii cei mai dragutzi si scumpici!pusy
giorgiana
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 1:57 pm
Localitate: arad
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cassy » Sâm Oct 30, 2004 6:05 pm

si eu i-am intalnit, dar cred ca de 2 ori........am fost la toate concertele cu ei de la mare, din pit si chiar din bucuresti, dar numai anu' asta am reusit sa stau de vb cu ei :( . Oricum a fost super.......era in jur de 12 noaptea si eu alergam inebunita dupa ei........pe Vio l-am dat jos din masina, dar pe Laur nu l-am mai prins :cry:.....
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana3se » Dum Oct 31, 2004 10:27 am

ce frumos e sa te intalnesti cu baietii.eu cred ca este cel mai frumos cadou pe care il poti primi vreodata...eu am stat de vorba cu baietii acum 2 saptamani si au fost foarte draguti si ca intotdeauna disponibili si rabdatori.
Avatar utilizator
ana3se
Fan 3SE imperial
Fan 3SE imperial
 
Mesaje: 155
Membru din: Dum Oct 31, 2004 10:16 am
Localitate: husi
Puncte de reputaţie: 0

3se

Mesajde lulu » Dum Oct 31, 2004 2:56 pm

parerea mea e k ptr un fan 3se cea mai mare realizare , k sa ii zicem asa , e sa ajunga sa schimbe 2,3 vorbe cu idolii sai.cel putin asta am observat la fanii din jurul meu
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexandra3se » Dum Oct 31, 2004 4:34 pm

Eu m-am intalnit cu 3 Sud Est de 4 ori si de fiecare data au fost super simpatici si amabili cu fanii. Nu o sa va povestesc cum a fost ca ar fi prea lung. Dar, din pacate, nu prea am avut noroc cu pozele. De fiecare data s-a intamplat ceva cu aparatul(l-am uitat acasa, la-m scapat din maini si s-a desfacut, s-a stricat "numaratorul" si mi s-au terminat pozitiile). Dar, totusi, de fiecare data am fost foarte fericita.
Buzz off! Can't you see I'm living happily ever after?
alexandra3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Dum Oct 31, 2004 3:41 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Lun Noi 01, 2004 3:04 pm

Din pacate n-am avut ocazia sa stau de vorba cu baieti de la 3se,dar sper pe viitor sa apuc sa vorbesc cu ei.......SPER SA VINA SI PE LA LUPENI (HUNEDOARA)... :o :o
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde aditza » Mar Noi 02, 2004 3:11 am

din pacate nici eu nu am apucat vreodata sa vb cu ei .. dar asa in concerte i-am mai prins inainte sa vin in canada ... si as vrea sa ii intelnesc in persoana :D ar fii cred ca cea mai misto zii :D
Avatar utilizator
aditza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 7
Membru din: Mar Noi 02, 2004 2:54 am
Localitate: canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Noi 02, 2004 9:53 pm

nope.. n-am vb cu ei... era prea multa galagie in discoteca :x
Elle
 

Mesajde Mih » Mar Noi 02, 2004 10:10 pm

Dap...eu sunt fericita k am vorbit cu baietii d doua ori :). Din '98 ma chinuiam sa am si eu niste poze cu ei dar d fiecare data trebuia sa se intample ceva cu aparatul:((
Dar a venit si ziua d 14 august - CEA MAI FRUMOASA DIN VIATA MEA :).
Sincer...va doresc tuturor sa-i intalniti...baietii sunt prea tari :)
Mih
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 6:07 pm
Localitate: GaLaTi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Mie Noi 03, 2004 4:20 pm

Ce frumos... :) Eu i-am intalnit de 2 ori.Din fericire, am stat de fiecare data cu ei cam 3 ore.Cea mai mare parte a timpului mi-am petrecut-o cu Laur si cu Cornel de la Refflex(au avut un concert impreuna)la Sebes.Apoi, dupa 2 zile, la Rosia Montana...A fost super.Baietii sunt super de treaba, la fel si Rolly, Marius si Vali, bodyguard-ul lor.
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lavinia » Mie Noi 03, 2004 11:25 pm

Salutare baieti si tuturor fanilor.....Va astept in Pitesti...Am avut si eu vreo 2 discutii cu baiey=tii cand veneau un Arges la o Discoteca....sunt super de treaba...Pupici mari si mici...Lavinia.
Lavinia
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Noi 03, 2004 11:18 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Joi Noi 04, 2004 5:19 pm

De ce nu mai pot scrie pe forum?
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonika_cristinika » Joi Noi 04, 2004 7:12 pm

:oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: salutare tuturor sunt din chisinau si am hotarit sa scriu in scopul de ami face noi in prieteni fani 3se....raspunsul la intrebare daca m-am intilnit cu 3se este da.....si nu doar o singura data ci cred ca vreo 5 ?ori...la chisinau sunt prezenta la toate concertele in romania vara la mare ii admir in fiecare seara.TRAIASCA 3SE!!!!!
sunt fana 3se va iubesc si spoer sa ma iubiti
bombonika_cristinika
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Noi 04, 2004 7:07 pm
Localitate: ---
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alina » Lun Noi 08, 2004 11:20 pm

salutare!cedor imi este de voi iubiteilor!cind mai veniti pe la chisinau :?
alina
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Noi 08, 2004 11:09 pm
Localitate: chisinau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Emilia » Joi Noi 11, 2004 12:16 pm

Salut! :)
MA numesc Emilia si din PACATE, desi sunt o fana infacata 3se, nu am reusit sa ma intalnesc cu ei. :cry: De fiecare data cand am avut ocazia a intervenit ceva, si astfel nu am putut sa iau legatura cu ei. Mi-ar place la nebunie sa vb cu ei, dar nu stiu cum sa fac. Imi puteti da voi o idee???
:?:
Oricum ii pupik dulce si astept cu nerabdare ziua cand voi vb cu ei.!!!!!! :!:
Emilia
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 2:29 pm
Localitate: Vatra Dornei
Puncte de reputaţie: 0

Sa va spun eu cum am vorbit cu 3 S E

Mesajde bossss » Dum Noi 14, 2004 3:20 am

Pe vremuri, cand de 3 S E a auzit doar parintii lor, rudele si casa de productie, eram dj la un radio unde am promovat intens discul lor promo. Pot spune ca am fost unul dintre primi oameni care a difuzat 3 S E la un post de radio. I-am contactat mai apoi, am facut multe concerte impreuna, totul era minunat pana.... pana a venit succesul cel mare. Baietii si-au schimbat nr. de telefon, evident au uitat "binele" facut si... ce e si mai grav, m-am intalnit cu Laurentiu o data, la fosta casa de discuri Alpha Sound si ce credeti c-a zis catre mine ??? NIMIK ! :lol: Nici macar salut. Eh ... se intampla si la case mai mari. Va pup, aveti grija de voi !!!

Dj Bossss
bossss
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Noi 14, 2004 3:07 am
Localitate: Deva
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alinutza » Lun Noi 15, 2004 10:52 pm

Eu inca nu i-am intalnit pe baietii, dar sper sa-i intalnesc vreodata, mai ales cand vor mai avea concerte prin Pitesti!!!!
Pana atunci maresemnez doar cu acest forum, si sper sa mai aflu si eu noutati despre baietii nostrii geniali!!!!
Pupic dulci pt.toti!!!!!!!!!!!!!
HY.What's new?My name is Alina and i wanna bee your firend!!!!!Do you wanna be my friend?????
Alinutza
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 10:16 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

mmmmm

Mesajde lulu » Mar Noi 16, 2004 8:25 pm

eu... m-am intalnit cu baietii de ...cateva ori .... insa nu i-am mai vazut de ...ceva vreme si mi-e dor de ei :-) si de "the quiet man" si "pretty lady" cu pisicile lor :-)
uffffffff
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Mie Noi 17, 2004 12:15 pm

eh...si eu vreau la ei!!!dar in vacanta de iarna sper sa ajung pe la cta sa merg si pe la baietzi...sa facem o bataitza cu zapada,sa papam un gratarel , sa mergem pe la studio sa ma sparg in figuri p`akolo...si multe altele:)) , visez cam mult asha-i?
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

:-)

Mesajde lulu » Joi Noi 18, 2004 7:55 am

orice vis devine realitate .... stiu eu sigur asta :PP
si cine stie , poate o sa fiu si eu p acolo p langa voi si o sa va trag un bulgare drept in nas :P :p :P
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

pt alexandru :)

Mesajde usher » Sâm Noi 20, 2004 10:18 am

si eu sper sa ajung la usher in iarna asta ... poate facem o bila .. mai sti?
ce vise aveti ... in loc sa incercati sa visati la ceva ce se poate indeplinii stati si visati c-o sa dormiti , mancati , fiti prieteni cu 3se ... credeti ca ei numa la voi se gandesc ? sau ca ei o sa aiba timp de voi ? poate se gandesc la "fani" in general dar va zic eu sigur: "NU LA TINE" .. so get a life kids ;) visati si voi c-o sa luati autograf , faceti o poza cu ei , vise care se pot indeplinii ...
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: pt alexandru :)

Mesajde alexrefflex » Sâm Noi 20, 2004 11:09 am

usher scrie:
si eu sper sa ajung la usher in iarna asta ... poate facem o bila .. mai sti?
ce vise aveti ... in loc sa incercati sa visati la ceva ce se poate indeplinii stati si visati c-o sa dormiti , mancati , fiti prieteni cu 3se ... credeti ca ei numa la voi se gandesc ? sau ca ei o sa aiba timp de voi ? poate se gandesc la "fani" in general dar va zic eu sigur: "NU LA TINE" .. so get a life kids ;) visati si voi c-o sa luati autograf , faceti o poza cu ei , vise care se pot indeplinii ...




1:usher parerea mea e ca eshti un manelist rautacios care ai venit aici pe forum sa strici bunadispozitia altora!
2:stai linistit! acesta este un ``vis`` realizabil cand vor mushchii mei!intelegi?daca eu vreau cu adevarat sa il vad maine pe laurentiu sau pe vio sau mihai , iau trenul poana in cta il iau pe frate-meu de manutza si ma car la studio sau acasa la baieti...intelegi? NU te mai da tu atata cocosh p`aci!hai see yaaa!


ps:da!sa shtii ca baietii sunt f de treaba si daca nu au timp pt fani ishi fac!ok?
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: pt alexandru :)

Mesajde usher » Sâm Noi 20, 2004 3:05 pm

alexrefflex scrie:
usher scrie:
si eu sper sa ajung la usher in iarna asta ... poate facem o bila .. mai sti?
ce vise aveti ... in loc sa incercati sa visati la ceva ce se poate indeplinii stati si visati c-o sa dormiti , mancati , fiti prieteni cu 3se ... credeti ca ei numa la voi se gandesc ? sau ca ei o sa aiba timp de voi ? poate se gandesc la "fani" in general dar va zic eu sigur: "NU LA TINE" .. so get a life kids ;) visati si voi c-o sa luati autograf , faceti o poza cu ei , vise care se pot indeplinii ...




1:usher parerea mea e ca eshti un manelist rautacios care ai venit aici pe forum sa strici bunadispozitia altora!
2:stai linistit! acesta este un ``vis`` realizabil cand vor mushchii mei!intelegi?daca eu vreau cu adevarat sa il vad maine pe laurentiu sau pe vio sau mihai , iau trenul poana in cta il iau pe frate-meu de manutza si ma car la studio sau acasa la baieti...intelegi? NU te mai da tu atata cocosh p`aci!hai see yaaa!


ps:da!sa shtii ca baietii sunt f de treaba si daca nu au timp pt fani ishi fac!ok?





asa e ma ... ca fracto e Gigi Becali ;p)
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Sâm Noi 20, 2004 3:14 pm

hai las-o moarta!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico