Acum este Vin Mar 29, 2024 7:46 am

Ora este UTC + 2


E greu sau uşor să fi fan 3rei Sud Est?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

E greu sau uşor să fi fan 3rei Sud Est?

Mesajde andrada necsulescu » Joi Noi 16, 2006 4:54 pm

salut...in sfarsit iatama!mam gandit sa va intreb si pe voi (mai ales pe cei de sc sau liceu etc) cum este cand spunetzi "mie imi place 3se" .?spun asta pentru ca in cazul meu mia fost destul de greu ... in aceasta lume unde se asculta rock si manele si hip-hop-ul.mai ales rock.cei din sc mea considera ca rock ul e cel mai tare....aproximativ 85% din ei asc rock si sunt fani iris...TH .....etc muzica de la noi din tzara este considerste "nashpa" . la fel cum spun ei despre 3se....<numai aberatzii>imi este destul de greu sa stau eu impotriva tuturor.din fericire rezist bine ......si asa va fii mereu <pt imi place si e trupa mea de suflet>...si pt k am o gasca in care 3se este adorat>....
de aceea vreau sa stiu si de la voi cum va descurcati cu toti manelistiii si rock-arii ,rapperii?
Ultima oară modificat de andrada necsulescu pe Joi Noi 16, 2006 6:02 pm, modificat 1 dată în total.
you're an angel of beaut, flyin' around
waiting again to be found
you're a star from the heavens, you fell from the sky
and you landed on my life.
Avatar utilizator
andrada necsulescu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 92
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 5:56 pm
Localitate: PLOIESTI
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Dedeea » Joi Noi 16, 2006 5:34 pm

Pai...cred ca nici noi,nici cei pasionatii de alt gen de muzica nu at tb sa ne privim unul pe altul ca pe niste specii :wink: Cum ai spus tu "cum va descurcati cu toti manelistiii si rock-arii ,rapperii?",suna putin cam uratel....suntem oameni,si tb sa invatam sa convietuim chiar daca avem gusturi,opinii sau stiluiri diferite.
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andrada necsulescu » Joi Noi 16, 2006 6:01 pm

ok asta am inteles si mi se pare corect pt k sunt o fire intelegatoare.dar tot ei sunt cei care ne considera pe noi "fraierii care asculta 3se".(cel putin in cazul meu).si de aceea nici noi nu trebuie sa lasam de la noi <cel putin asa mi se pare corect>de accea am spus manelistii ,rapperii si rock-arii.si nu am luato ca pe niste specii ci ca pe niste categorii de oameni daca se poate spune asa
you're an angel of beaut, flyin' around
waiting again to be found
you're a star from the heavens, you fell from the sky
and you landed on my life.
Avatar utilizator
andrada necsulescu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 92
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 5:56 pm
Localitate: PLOIESTI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Noi 16, 2006 6:23 pm

Cand oamenii se vor maturiza suficient,vor scapa de astfel de catalogari.Stai linistita si asculta 3se cat te tine!Nu e obligatoriu sa dai explicatii celor din jur din ce motive asculti un anumit gen de muzica.Si nu ai de ce sa le spui tuturor in gura mare ca esti fana 3se.Fii doar pt tine si in sufletul tau!Asculta doar ce iti place!
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Joi Noi 16, 2006 6:32 pm

dragutel topic..
eu acum ceva timp am avut de facut un referat la muzica despre trupa preferata.. si eu am facut despre 3se... in mom in care am orezentat referatul, la inceput cand au auzit "3se" unii au zambit ironic.. dar din fericire le-am zis lucruri interesante care nu le stiau.. si in fine.. asa cum eu le accept gusturile celor din scoala.. asa le accepta si ei pe ale mele. La noi la lic la bal, s-a cerut 3se IUBIRE de foarte multe ori...
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Adriana Alina » Joi Noi 16, 2006 7:49 pm

eu una sunt de parere ca "gusturile nu se discuta", atat timp cat eu nu fac comentarii la adresa altora pt ca nu-mi place ce asculta..nici eu nu ar trebui sa faca:) si am zis bn.."nu ar trebui"..eu ii iubesc si punct!:) poop!
O noapte alunga trei zile cu nori, un vis mi-e deajuns sa zambesc mii de ori..
Imagine
Avatar utilizator
Adriana Alina
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2440
Membru din: Joi Noi 09, 2006 8:58 pm
Localitate: Vaslui
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alexandru » Joi Noi 16, 2006 8:44 pm

Sunt si de o parte si de alta a topicului. E USOR sa fii fan 3SE fiindca sunt cei mai draguti 3rei baieti de care mie imi place si muzica lor e originala. E insa GREU sa fii fan 3SE, in cazul in care iti este greu sa te ''indragostesti'' de ei, fiindca ei (3SE) sunt la fel de buni ca cei care ti-au placut inainte.
Imagine
Avatar utilizator
Alexandru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2792
Membru din: Sâm Sep 02, 2006 3:27 pm
Localitate: Trimmelkam (St. Pantaleon), Austria Superioara
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Joi Noi 16, 2006 9:02 pm

Si la mine in clasa unii mai stramba din nas cand aud de 3se,dar una kre e manelista 100%, cand a auzit "Cu capu-n nori" a devenit fana 3se si o lasa mai moale cu manelele.
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Deeya » Joi Ian 11, 2007 4:41 pm

Eu nu cred ca e nici foarte greu , nici foarte usor sa fii fan "3SE".Cred ca important e sa ascultam muzica lor, sa mergem la concerte cand putem si sa ii sustinem , pentru ca sunt cei mai buni.
Si sa le multumim ca exista :wink:
Imagine
Deeya
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 137
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:52 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Joi Ian 11, 2007 5:18 pm

Nu e greu sa fii fan 3SE :-P E chiar sooper...Trebuie sa-i sustii pe baieti in mai multe chestii...
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dely_3x » Sâm Ian 13, 2007 11:34 am

la mine in liceu se asculta 3se k orikre alta trupa. mai sunt shi d'ashtia, anti3se, dar in principiu se asculta... shi sunt din buc ;)

in primul rand, cine isi creaza o parere proasta despre cineva doar pt k asculta nu shtiu c gen d muzik, clar este imatur... ai de gand, andrada, sa pui la suflet vorbele lor? vorbele unor imaturi?
shi yo am trecut prin asha ceva, trec in continuare shi cred k voi trece toata viatza, da' deja a ajuns o obishnuintza shi nu ma mai intereseaza aja mult pararea altora.
tu dak eshti fata isteatza potzi folosi cateva trucuri. d exemplu d kte ori eshti intrebata c trupa itzi place, c ascultzi etc, tu raspunzi cu o fatza zambitoare shi fruntea sus: "3SE!", dak se stranba t strambi shi tu shi incerci sa-l faci sa se simta shi el prost, de exemplu ii raspunzi "vreo problema? tre'sa ascult c ascultzi shi tu?!"... indiferent ce raspuns itzi da, il lashi cu pararea lui shi pleci d langa el, t faci k ai treaba.
apoi knd mai vine ocazia sa vb despre 3se s-o faci cu incredere, optimism; eventual mai shi fredonezi kteva versuri kre au avut priza la public. shi tot asha, pe parcurs tot repetandu-le, repetandu-le (in limita in kre sa nu-i plictiseshti) vor ajunge sa aiba aceeashi parere k a ta! shi vei vedea cum la urmatorul hit vor recunoaste (probabil cu chiu, cu vai) "da, ma, uite asta chiar e reushit".
daca nu ma crezi adu-tzi aminte k SIGUR tzi s-a intamplat makr o data in viatza sa nu-tzi plak o melodie, da' p parcurs fiindk tot ai ascultat-o fara sa vrei a inceput sa-tzi plak ;) . aja shi cu manelishtii, dak le tot repetzi parerea ta shi vor rerererereasculta melodii 3se vor ajunge, nu neaparat fani, ci ascultatori.
yo nu cred k am degete p ktzi i-am convins

aja k nu mi-e deloc greu sa spun k-s fan 3se, chiar sunt mandra :mrgreen:
imi place topicul
oh 3SE, when you sing you drive me crazy
Avatar utilizator
dely_3x
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 567
Membru din: Lun Iun 05, 2006 10:18 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Mar Ian 16, 2007 8:41 pm

de ce ar fi greu sa fii fan? cred ca fiecare e fan din placere, pentru ca ii place muzica 3SE.
ba chiar imi mai usureaza viata, ma pot refugia in muzica lor. Imagine
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cristysudest » Mie Feb 07, 2007 10:43 pm

Depinde cat de mult te implici si cat timp ai la dispozitie :roll:

Din partea mea nu e greu 8)
Avatar utilizator
Cristysudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 438
Membru din: Mar Noi 09, 2004 9:36 pm
Localitate: Constanta :X
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mie Feb 07, 2007 10:48 pm

Ca sa fii fan,tre sa-ti placa Imagine.....si mie imi place mult Imagine de aproape 10 ani Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Sâm Feb 10, 2007 10:22 pm

mai greu e pt cei care se ocupa de fancluburi
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Dum Feb 11, 2007 2:19 am

Am trecut si eu prin faze aiurea... faceau misto d mine k ascult 3se, dar acum s-au obisnuit si stiu k ii am in sange:D GUSTURILE NU SE DISCUTA!!!!!!!!!!!!!!!: :oops:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde daniel_3se » Dum Feb 11, 2007 1:27 pm

E usor sa fii fan 3SE,dar e si greu.
daniel_3se
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 129
Membru din: Dum Ian 21, 2007 8:10 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Feb 11, 2007 2:04 pm

daniel_3se scrie:
casa fi fan 3se ii ji greu ji usor


Si eu vreau sa-mi cumpar una Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Sâm Feb 17, 2007 6:42 pm

oare de ce ar fi greu...?
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Mie Mar 21, 2007 7:09 pm

hmmmm...tin minte k in liceu toti colegii isi bateau joc de 3se..k sunt ratati, afemeiati, prosti..tot ce se putea mai rau...dar am rezistat si i-am infruntat pe toti ...iar acum la facultate..cam acelasi lucru..numai k fetele sunt impotriva lor(baietii nimik nu spun, e ciudat)...dar mie imi e bine sa fiu fana...nu ma mai deranjeaza parerea celorlalti..infrunt totul :)
Ultima oară modificat de Violette pe Mie Mar 21, 2007 7:49 pm, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mie Mar 21, 2007 7:45 pm

vyio3se scrie:
hmmmm...tin minte k in liceu toti colegii isi bateau jos de 3se..k sunt ratati, afemeiati, prosti..tot ce se putea mai rau...dar am rezistat si i-am infruntat pe toti ...iar acum la facultate..cam acelasi lucru..numai k fetele sunt impotriva lor(baietii nimik nu spun, e ciudat)...dar mie imi e bine sa fiu fana...nu ma mai deranjeaza parerea celorlalti..infrunt totul :)


Cu ce?Cu ciomegele? :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Mie Mar 21, 2007 7:49 pm

nu cu ciomegele(oricum, nu mai aveam mult) ci cu cateva vorbe ce stiam ca au un anumit efect asupra lor... :D
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Joi Mar 22, 2007 7:32 pm

Mdeah, nu inteleg de ce toti reactioneaza asa cand aud de ei. Cei de la mine vb k Laurentiu e mai bun k Moga...ma bucur k au zis shi ei ceva bine.
Pentru mine e usor sa fiu mega-fana 3SE, pt k ii iubesc.Imagine
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Vin Mar 23, 2007 11:39 am

Andreea Dinu scrie:
Mdeah, nu inteleg de ce toti reactioneaza asa cand aud de ei. Cei de la mine vb k Laurentiu e mai bun k Moga...ma bucur k au zis shi ei ceva bine.
Pentru mine e usor sa fiu mega-fana 3SE, pt k ii iubesc.Imagine


nici eu nu inteleg...cei de la mine nici cu moga nu's de acord..dak s-ar putea doar gutza, devito si tot neamul lor(bleah!!!)..dar, ma rog, fiecare cu parerea lui...
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lary3reise » Vin Apr 20, 2007 8:14 pm

e cel mai ushor lucru din lume,pt k baietzii t fac sa-i iubeshti prin tot c fac! :oops:
3SE-4EVER THE KINGS OF DANCE!!!!!!!
sunt q kpu'n noooooooooooori!;-DD
Avatar utilizator
lary3reise
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 55
Membru din: Sâm Apr 14, 2007 9:59 pm
Localitate: campina(PH)
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 67 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico