Acum este Vin Apr 19, 2024 5:02 am

Ora este UTC + 2


Muzica realizata de 3SE

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Muzica realizata de 3SE

Mesajde angelofmine » Lun Mai 09, 2005 7:11 pm

Buna tuturor. As vrea sa va intreb pe toti ce parere aveti de creatia baietilor de la 3SE: Trident?
Credeti ca au facut o investitie buna sau nu?
angelofmine
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mai 09, 2005 7:07 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Elle » Mar Mai 10, 2005 1:51 pm

:roll: dupa cata publicitate le-au facut dupa RMA , nu cred ca nu vor avea succes :wink: .. au aparut la carcotasi , in ziare si au dat in reluare romanian music awardsul de multe ori..
Elle
 

Mesajde alexa » Mar Mai 10, 2005 7:20 pm

sincer?! mie nu-mi plac trident...nu neaparat pt muzica lor ...la acest capitol n-am cum sa ma pronunt ca nu prea am stat sa le ascult......ci pt imaginea pe care si-au creat-o .... pe mine ma dezgusta ... deci parerea mea despre ele coincide cu cea a lui elle ..... imi pare rau pt ele k's dragutze...dar se folosesc mult prea mult de frumusetea lor...si eu una sunt satula sa vad tipe care se apuca de cantat si se expun in halul ala....mai au putin si o sa apara ori in costum de baie pe scena sau poate si in costumul evei :roll:
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde angelofmine » Mar Mai 10, 2005 7:28 pm

sincer mie in primul rand imi place muzica. melodia cu un sarut e superba! e cea pe care au cantat-o la rma. :)
angelofmine
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mai 09, 2005 7:07 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Mie Mai 11, 2005 1:01 pm

alexa scrie:
sincer?! mie nu-mi plac trident...nu neaparat pt muzica lor ...la acest capitol n-am cum sa ma pronunt ca nu prea am stat sa le ascult......ci pt imaginea pe care si-au creat-o .... pe mine ma dezgusta ... deci parerea mea despre ele coincide cu cea a lui elle ..... imi pare rau pt ele k's dragutze...dar se folosesc mult prea mult de frumusetea lor...si eu una sunt satula sa vad tipe care se apuca de cantat si se expun in halul ala....mai au putin si o sa apara ori in costum de baie pe scena sau poate si in costumul evei :roll:


Mie unul imi place mai mult cum arata decat cum canta.Spui asta ptr k esti fata,dar te asigur k dak erai baiat alta iti era opinia.

P.S.imi place si cum canta
;)
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SuperRoxy » Sâm Iun 04, 2005 3:39 pm

alexa scrie:
sincer?! mie nu-mi plac trident...nu neaparat pt muzica lor ...la acest capitol n-am cum sa ma pronunt ca nu prea am stat sa le ascult......ci pt imaginea pe care si-au creat-o .... pe mine ma dezgusta ... deci parerea mea despre ele coincide cu cea a lui elle ..... imi pare rau pt ele k's dragutze...dar se folosesc mult prea mult de frumusetea lor...si eu una sunt satula sa vad tipe care se apuca de cantat si se expun in halul ala....mai au putin si o sa apara ori in costum de baie pe scena sau poate si in costumul evei :roll:



lollllllllllllllll

te inseli ! :roll:

3rei sud est sunt cunoscuti pentru ca pur si simplu melodiile lor sunt cele mai buneeeeeeeeee 8)
Imagine
Avatar utilizator
SuperRoxy
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 84
Membru din: Joi Mar 31, 2005 5:46 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Sâm Iun 04, 2005 6:59 pm

mi-ar place sa ma insel.....
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SuperRoxy » Sâm Iun 04, 2005 9:37 pm

8) fiecare are parerea ei
Imagine
Avatar utilizator
SuperRoxy
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 84
Membru din: Joi Mar 31, 2005 5:46 am
Puncte de reputaţie: 0

hac , mparerea mea

Mesajde catalin_gl » Sâm Iun 11, 2005 8:29 pm

Sal to all , asta e pentru prima data cand intru pe acest forum (super mishto) .
... mi-a ramas in minte ink din timpu liceului o fraza ca la timpu respectiv nu am crezut ca am sa o folosesc vreodata : N. Stanescu considera ca exista 10poezti buni, unul f. bun si Mihai Eminescu -> deci dupa el Mihai Eminescu nu putea fi cuprins in vreo ierarhizare ... asa am putea zice si noi despre 3SE : exista 10 trupe bune , una f. buna si 3rei sud est deci ...no coment. :D
catalin_gl
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Iun 11, 2005 8:18 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dea » Sâm Iun 11, 2005 10:59 pm

trydent?...mi se par dezgustatoare...e trupa ce se bazeaza doar pe imagine....sa fim serioshi ,daca n-ar fi avut jeans-ii aia taiatzi erau egale cu 0...ideea e fost sa shocheze....au vreun videoclip?le-atzi ascultat la radio?....mi se pare ce mai proasta investitzie a celor de la 3se...mihai ar fi trebuit sa se ocupe in continuare de sora sa....era o muzica ce imi placea,suna bine,versuri bune.....shi sa nu mai zic de ce reputatzie are in orashul natal tipa din hushi....
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

ddadda

Mesajde tweety_girl » Sâm Iun 25, 2005 9:42 pm

mie mi se pare k baietii au facut o treaba destul de buna...au compus atatea melodii si s-a mentinut atatia ani.Au facut f bine, bv lor si sa o tina tot asa k mere treaba!!
don`t know me...f*** off....don`t judge me:P
Avatar utilizator
tweety_girl
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iun 16, 2005 4:31 pm
Localitate: roman
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde adyna_3se » Dum Iul 10, 2005 9:25 pm

acele fete de la trident au creat o imagine,dupa parerea mea,jalnica cu acei blugi taiatzi si cred k asta le-a facut oarecum cunoscute,nu anumite calitati vocale de exceptie,desi melodia Sarut este frumoasa. nu mi se pare o trupa care sa se ridice la nivelul trupelor lansate pana acum de baietii!de obicei acelea aveau mare succes.dar poate k sunt doar la inceput.sa vedem ce le rezerva viitorul.poate k in curand ne vor uimi cu un clip super tare! :roll:
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Iul 11, 2005 3:59 pm

adyna_3se scrie:
poate k in curand ne vor uimi cu un clip super tare! :roll:


mda... ma intreb in ce parte vor mai avea taiatzi blugii in clipul urmator :P :roll: :?:
Vizitator
 

Mesajde adyna_3se » Lun Iul 11, 2005 5:29 pm

da,e si asta o chestie.oare in ce parte vor avea blugii taiati?sau poate k vor lipsi de tot. :lol: o alta posibilitate ar fi k blugii sa fie in perfecta stare si sa fie ceva deosebit in partea de sus,pentru a soca in continuare si pentru a-si pastra "minunata" imagine creata pana acum :P
adyna_3se
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Mie Iul 06, 2005 9:32 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Mar Iul 12, 2005 4:11 pm

mie imi plac fetele...dar si ce canta :P
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Iul 12, 2005 4:13 pm

atunci este CLAAAAAAAAAAAAAAAR dc critici muzik 3se :lol: ....
Vizitator
 

Mesajde BaRoNu` » Mar Iul 12, 2005 5:50 pm

daca este creatia lor...si mie imi place...deci nu critic 3se :wink:
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Iul 12, 2005 5:58 pm

dada ai dreptate :lol: :wink:
Vizitator
 

Mesajde Yrynna » Lun Iul 18, 2005 9:29 pm

Mai, nu vreau sa par nesim, dar mie mi se pare k a fost o pierdere de timp,alea pot sa fak orice....mai putin sa cante....... :twisted: Sorry
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde karla_iulia » Mar Iul 19, 2005 1:24 pm

eu sunt zic <ca si alexa>ca nu sunt cine stie ce fetele<la voce,mai ales k au incercat sa cante la tonomatul dp2 si a fost naspha!!!>CERT E CA NU AU VOCE!<putin de tot poate>.Desi nu-mi vine sa cred k Laur a acceptat ca cineva ca ele sa-i cante creatiile<melodiile sunt k lumea>!oricum eu tot pe Laur il felicit pt melodii :wink:
Nimeni nu iubeste marea,cum o iubesc pescarusii;
Nimeni nu iubeste cerul,cum il iubesc stelele;
Nimeni nu va iubeste cum va iubesc eu!
<3rei Sud-Est>
Avatar utilizator
karla_iulia
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 19
Membru din: Sâm Iun 25, 2005 4:54 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde aclamantu » Mar Iul 19, 2005 4:44 pm

sal
ma cheama valeanu cristian si sunt din dej si nick-ul meu este aclamantu si sper sama simt bine pe acest sait
SAluty
aclamantu
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 19, 2005 4:07 pm
Localitate: DEj
Puncte de reputaţie: 0

///

Mesajde Smeker_u » Mar Iul 19, 2005 4:47 pm

Salut sunt IonUtz....si eu sunt nou tot din dej si sper sa ne intzelegem bine ...va pup...
Salutari SI SPER SA IMI RASPUNDETY LA MESAJ
Smeker_u
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Iul 19, 2005 4:12 pm
Localitate: dej
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde aclamantu » Mar Iul 19, 2005 6:27 pm

al ne bucuram ca eti alaturi de noi
al ne bucuram ca eti alaturi de noi
SAluty
aclamantu
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 19, 2005 4:07 pm
Localitate: DEj
Puncte de reputaţie: 0

///

Mesajde noni » Mar Iul 19, 2005 6:40 pm

Salutari tuturor....ma numesk Andrei si sper sa ma simt bine pe acest site....
sal...........raspundeti la mesaj
noni
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Iul 19, 2005 6:29 pm
Localitate: dej
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Sâm Sep 03, 2005 10:11 pm

:twisted: :twisted: :twisted: Imi plac Trident,sunt nishte fete foarte dragute.Sunt originale tocmai prin faimoshii blugi,au venit cu ceva nou,lucru foarte rar pe la noi. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico