Acum este Sâm Mai 18, 2024 4:54 pm

Ora este UTC + 2


Nu cerem prea mult de la 3rei sud est?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Nu cerem prea mult de la 3rei sud est?

Mesajde roxi » Sâm Iul 22, 2006 12:53 am

nu credeti ca uneori cerem prea mult de la baieti? unii ar vrea sa-i vada in concerte peste concerte,in care sa cante foarte mult, sa-i vada si la televizor,dar nu se gandesc ca si ei sunt oameni si acesta e un efort. recunosc ca si eu vreau sa-i vad des dar ma gandesc si la ei si la cat de obositor trebuie sa fie cateodata pt ei. cred c-ar trebui sa ne gandim si la ei nu numai la noi oricat am vrea sa-i vedem si sa le ascultam muzica!
Imagine
Avatar utilizator
roxi
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2614
Membru din: Mie Iul 12, 2006 12:01 am
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Re: nu cerem prea mult de la 3rei sud est?

Mesajde skipy » Sâm Iul 22, 2006 7:54 am

roxi scrie:
nu credeti ca uneori cerem prea mult de la baieti? unii ar vrea sa-i vada in concerte peste concerte,in care sa cante foarte mult, sa-i vada si la televizor,dar nu se gandesc ca si ei sunt oameni si acesta e un efort. recunosc ca si eu vreau sa-i vad des dar ma gandesc si la ei si la cat de obositor trebuie sa fie cateodata pt ei. cred c-ar trebui sa ne gandim si la ei nu numai la noi oricat am vrea sa-i vedem si sa le ascultam muzica!


NU!
Avatar utilizator
skipy
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 173
Membru din: Vin Ian 06, 2006 10:18 am
Localitate: Focsangeles
Puncte de reputaţie: 0

Re: nu cerem prea mult de la 3rei sud est?

Mesajde Hordy » Sâm Iul 22, 2006 8:09 am

skipy scrie:
roxi scrie:
nu credeti ca uneori cerem prea mult de la baieti? unii ar vrea sa-i vada in concerte peste concerte,in care sa cante foarte mult, sa-i vada si la televizor,dar nu se gandesc ca si ei sunt oameni si acesta e un efort. recunosc ca si eu vreau sa-i vad des dar ma gandesc si la ei si la cat de obositor trebuie sa fie cateodata pt ei. cred c-ar trebui sa ne gandim si la ei nu numai la noi oricat am vrea sa-i vedem si sa le ascultam muzica!


NU!


BA!
Imagine
Armata nu te face mai barbat
Avatar utilizator
Hordy
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 11:17 pm
Localitate: Intr-o inima nevinovata
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Sâm Iul 22, 2006 8:27 am

sunt artisti care fac si mai mult decat ei...fac turnee an de an...scot 3 clipuri pe en...is promovati afara si fac fata...stai calma,nu e asa rau pe cat vrei tu sa para...de descurca ei...sa ii pui sa care ciment 8 ore pe zi si apoi sa ii chemi la concert...atunci ar fi mult...dar iti zic eu,nu e asa dramatica viata de cantaret...plus ca is platiti foarte bine pt ceea ce fac.unii au in 5 luni banii care ii iau ei pe un concert....si apoi,noi nu le-am cerut decat sa respecte promisiunile...sa faca muzica...buna daca se poate :lol: si sa nu ne mai amane
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde elle » Sâm Iul 22, 2006 9:18 am

in Timisoara nu au fost de vreo 2 ani jumate. si nu am cerut eu prea multe. :roll:
Avatar utilizator
elle
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10
 
Mesaje: 1599
Membru din: Lun Mai 01, 2006 8:16 pm
Localitate: around you
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde roxi » Sâm Iul 22, 2006 11:24 am

poate n-au fost invitati sa vina in timisoara.
alt lucru: un album nu se face asa repede si prefer sa astept mai mult si sa fie unul bune decat sa scoata 2 pe an care sa lase de dorit(ceea ce nu se potriveste la 3se)
Imagine
Avatar utilizator
roxi
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2614
Membru din: Mie Iul 12, 2006 12:01 am
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Sâm Iul 22, 2006 11:44 am

ruxi...zi si mie daca tot asteapta mai mult ca sa lucreze la un album cum se afce ca baietii de la win fac piese pt akcent gen "dragoste de inchiriat" si ii lanseaza afara si pt 3se compun piese gen "toata lumea"...?nu stii tu cat de repede se face un album...din studiourile lor hiturile ies pe banda rulanta
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde roxi » Sâm Iul 22, 2006 11:49 am

le prefer pe ale celor de la 3se decat ale lu' akcent ciar daca sunt lansati in strainatate.
Imagine
Avatar utilizator
roxi
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2614
Membru din: Mie Iul 12, 2006 12:01 am
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Sâm Iul 22, 2006 11:51 am

esentialu nu e ca au fost lansate afara...esentiala e calitatea....nu le cerem prea mult daca cerem piese de calitate...e o diferenta prea mare intrre piesele de pe album...se vede clar de la inceput care is piese de scos in fata si care sunt de umplutura
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde BaRoNu` » Sâm Iul 22, 2006 1:36 pm

cerber scrie:
3se compun piese gen "toata lumea"......din studiourile lor hiturile ies pe banda rulanta

cuvantul "ban" iti spune ceva..? :D
Imagine
Avatar utilizator
BaRoNu`
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1250
Membru din: Dum Iun 26, 2005 5:12 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Sâm Aug 05, 2006 7:28 pm

Mah, o sa va suparati p mne., da topicu asta mi se pare de kkt! Auzi, dk nu le cerem prea mult...mah sunt artisti care si-au dat viata pt fani si noi cik le cerem prea mult.... :roll: Dak ar avea turnee dupa turnee si nsh cate albume scoase p an si tone d clipuri as mai zice, da cum 3se nu scot mai mlt d 1album/1an ..... sorry da crd k meritam mai mult!
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crisutza » Sâm Aug 05, 2006 11:21 pm

Ai dreptate Irina;nu cerem mult de la ei...;eu personal as vrea sa implice si in discutiile cu fanii care nu au id ul lor de mess si care nu se pot deplasa sa ii vada la concerte...si ... sa nu ne mai lase sa asteptam mult timp un album nou...si ink ceva(( :lol: )) sa scoata videoclipuri la mai multe piese de pe noile albume,in viitor :wink:
''Cu greu vei gasi dragostea in gesturi extravagante...Ea se ascunde de obicei intr-o soapta sau intr-un...zambet cald!!!''
Avatar utilizator
crisutza
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 228
Membru din: Mar Iul 18, 2006 8:47 pm
Localitate: Undeva prin ...SUD-EST;)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Dum Aug 06, 2006 3:51 pm

Bai, fratilor, voi puneti problema de parca totul ar depinde numai de ei. Sa nu uitam ca toata echipa 3SE nu inseamna doar Laur, Mihai si Vio. Sunt o gramada de oameni in spate...Impresar, casa de discuri, echipe de compozitori...Vreti sa scoata ca tziganii de manelisti albumul la 3 saptamani?Se poate si asta...dar asteptati-va ca piesele sa sune...............Asa ca nu mai vorbiti in necunostina de cauza, vorba cuiva de aici...inainte de a fi artisti, compozitori, interpreti etc. etc., 3SE sunt oameni :wink:
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Dum Aug 06, 2006 5:45 pm

POi si inainte de a deveni artisti trebuiau sa se gandesca mai bine, ei au vrut-o, nu le mai luati atata apararea, si-ai facut-o cu mana lor, stiau ce0i asteapta
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Aug 06, 2006 8:17 pm

Andytzu scrie:
Bai, fratilor, voi puneti problema de parca totul ar depinde numai de ei. Sa nu uitam ca toata echipa 3SE nu inseamna doar Laur, Mihai si Vio. Sunt o gramada de oameni in spate...Impresar, casa de discuri, echipe de compozitori...Vreti sa scoata ca tziganii de manelisti albumul la 3 saptamani?Se poate si asta...dar asteptati-va ca piesele sa sune...............Asa ca nu mai vorbiti in necunostina de cauza, vorba cuiva de aici...inainte de a fi artisti, compozitori, interpreti etc. etc., 3SE sunt oameni :wink:


Anditz,pui,ai si tu dreptate....insa gandeste-te!Eu una as fi multumita cu un album pe an dar albumul ala as vrea sa fie fff bun....nu gen "Cu capu'n nori".Nimeni nu le-a cerut f mult...oricum daca le-am cere noi acum sa scoata 3 albume pe an n-o vor face....pt ca ii inteleg intr-un fel.Ei trebuie sa-si castige niste bani pe langa acest proiect si nu au timp numai de 3se.DAR......atat cer,eu ca fan,un album bun! :idea:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Aug 07, 2006 9:19 am

Adela, dart tie nu ti-a placut "Cu Capu-n nori"??? :(
Nu cred k cerem prea mult de la ei, sincer!
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mz-rulez » Lun Aug 07, 2006 9:47 am

Eu unul sunt multumit de felul in care "merg" lucrurile.Nu cred ca cerem prea mult sau prea putin de la ei.Pe mine,unul,nu ma deranjeaza ca scot doar un album pe an.Si daca ar dura mai mult,tot as avea rabdare(am experienta - Michael scoate un album nou o data la 5 ani :-P ).Adevarul e ca muzica de calitate cere timp si ca sa faci un album complet,de cel putin 10 piese,toate perfecte,iti trebuie mult mai mult de un an.Personal,nici mie nu mi-a placut la nebunie "Cu capul in nori",insa cateva piese de pe acel album au fost intr-adevar grozave si se vede ca au muncit la ele,atat cat au putut.Restul pieselor sunt,probabil,ceva mai slabe.Dar e de inteles.
Imagine
Avatar utilizator
mz-rulez
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1030
Membru din: Sâm Iul 15, 2006 12:40 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde the curse » Mie Aug 09, 2006 12:40 am

ca fan....cand nu iti mai place....schimbi artistul ... !!!!!!(asta pentru cei care nu cer altceva decat albume bune)=>si atunci cand li se pare un pic banal ceva,incep sa critice
de cerut fanii nu cer prea mult,inca puteti sa cereti de 15 ori mai multe ....traim intr-o tara libera...numai ca din alea pe care le cereti voi, ei indeplinesc numai ce pot si ce e in avantajul lor , ca asta conteaza ....
:D :D am revenit cu : the curse !!!! 100% original me ! :D :D
Avatar utilizator
the curse
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 147
Membru din: Sâm Dec 03, 2005 11:23 am
Localitate: blah blah ....brasov e bine ?
Puncte de reputaţie: 0

Re: nu cerem prea mult de la 3rei sud est?

Mesajde Kisss » Mie Aug 09, 2006 12:42 am

Hordy scrie:
skipy scrie:
roxi scrie:
nu credeti ca uneori cerem prea mult de la baieti? unii ar vrea sa-i vada in concerte peste concerte,in care sa cante foarte mult, sa-i vada si la televizor,dar nu se gandesc ca si ei sunt oameni si acesta e un efort. recunosc ca si eu vreau sa-i vad des dar ma gandesc si la ei si la cat de obositor trebuie sa fie cateodata pt ei. cred c-ar trebui sa ne gandim si la ei nu numai la noi oricat am vrea sa-i vedem si sa le ascultam muzica!


NU!


BA!


NU
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreya_3se » Mie Aug 09, 2006 11:19 pm

crisutza scrie:
nu cerem mult de la ei...;eu personal as vrea sa implice si in discutiile cu fanii care nu au id ul lor de mess si care nu se pot deplasa sa ii vada la concerte.. :wink:


Asta asa e!!! :D
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 


Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico