Acum este Dum Apr 28, 2024 9:08 pm

Ora este UTC + 2


3rei Sud Est sau Animal X?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

3rei Sud Est sau Animal X?

Mesajde tanasie florian cosmin » Sâm Dec 11, 2004 1:16 am

CINE A GRESIT INTRE DESPARTIREA 3SE-AX???
DOAR O CURIOZITATE... :wink:
Avatar utilizator
tanasie florian cosmin
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Dec 10, 2004 11:42 pm
Localitate: craiova
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Sâm Dec 11, 2004 8:09 pm

decat ei shi Dumnezeu shtiu ce s-a intamplat! shi la urma urmei.... ce mai conteaza? dak 3se o duc bine, animal x la fel, au ambele trupe succes nu ar trebui sa ne intereseze asta, parerea mea! ce a fost intre ei nu ne priveshte pe noi
Vizitator
 

Mesajde alexrefflex » Mie Dec 15, 2004 11:32 am

mai parerea mea e ca a fost vina amandurora :) , dar mai mult a lu` serban...care este un nesimtit!!!! in fine! erau k-lumea animalx , dar acum nu mai sunt la fel kj inainte!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Dec 15, 2004 4:28 pm

nu vad ce va agitati atata... Laurentiu nu le mai compune piese si gata... si Alex poate sa compuna la fel de bine... si trupa 3SE are la fel de mult succes...
nu cred ca numai Serban este de vina pt aceasta ruptura :roll:
Elle
 

Mesajde alexrefflex » Vin Dec 17, 2004 2:56 pm

Elle scrie:
nu vad ce va agitati atata... Laurentiu nu le mai compune piese si gata... si Alex poate sa compuna la fel de bine... si trupa 3SE are la fel de mult succes...
nu cred ca numai Serban este de vina pt aceasta ruptura :roll:



woooow elle! gresesti!!! f mult! daca face alex ala melodii ca si duta eu ma duc la ciomu` si-i zic sa-mi taie ceva , iar apoi ma sinucid!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Dec 17, 2004 4:44 pm

sa stii ca nici mie nu-mi venea sa cred ca Alex (aka Soparla) a compus piese asa de bune... nu prea-mi place ax , dar am ascultat piesele d p noul album si sunt destul de bune... chiar mai bune decat cele c le cantau pana acuma... oricum nu se compara cu nici o piesa cantata d 3SE :wink:
Elle
 

Mesajde Roxana si Alexandra » Dum Dec 19, 2004 8:02 pm

Eu am avut ocazia sa vb cu Laur de chestia asta si mi/a zis niste faze super nasoale cu AX...Ei au crezut ca se pot descurca singuri si iata ce a iesit>O varza!!!!Oricum in toata povestea asta singurii vinovati sunt AX pt ca Laur s/ar fi ocupat de ei in continuare daca ei,mai ales Serban,nu l/ar fi vorbit pe Laur de rau pe la altii(asta o stiu de la Laur si de la Valy).A fost foarte urat din partea lor mai ales dupa tot spriginul pe care l-au primit de la3SE.In fine despre povestea asta nici nu se mai merita discutat....V-am pupacit!! :D
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Pixelina » Joi Ian 27, 2005 8:42 pm

Roxana si Alexandra care din voi a scris mai sus? Suna asa de penibil! Nu cred ca Laurentiu te-a luat pe tine dupa umar si "hai scumpo sa-ti spun eu ce s-a intamplat intr-adevar! Vezi tu Serban ma vorbeste pe la spate, si eu am vrut sa fiu un mentor bun dar m-au injunghiat pe la spate" etc. Formeaza-ti mai bine propozitiile, si fa-le mai credibile nu atat de patetice. Nu cred ca Laur s-ar da drept martir niciodata. I-ar daca cu adevarat asa s-a intamplat, well im pare rau pt voi, dar nu sunteti demne de vicepresedinte sau presedinte (ce-o-ti fi) al clubului 3se pt ca ce v-a spus Laur voua ar trebui sa fie strict pt voi si clubul vostru si membrii clubului. Cine mai vrea sa faca parte din clubul vostru cand poate afla toate detaliile si toate interviurile cu 3se pe internet?? Mai documenativa in domeniul de leadership dragelor.
Aaaa si asta nu vrea sa spuna ca tin partea cuiva.
PvP FTW!
Avatar utilizator
Pixelina
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Ian 10, 2005 8:31 am
Localitate: FL, USA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Ian 28, 2005 8:30 pm

pixelina, draga, nu te-nfuria asa tare, n-are rost.... si chestia asta ( faptu k ei nu au crezut k Animal X vor avea succes fara ajutorul lui Laur) au spus-o si pe post, chiar ei, 3se!
Vizitator
 

Mesajde Andytzu » Dum Ian 30, 2005 7:42 pm

Ce tot atata tevatura?Animal X au piese varza!!!!!!!Singura care imi place e Pe Net!Celelalte...decat sa cant ca ei mai bine deloc!
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Confidential

Mesajde Ioana Sava » Mie Feb 02, 2005 1:48 pm

:oops: Dragele mele Alexandra si Roxana,
In primul rand va dedic melodia Confidential a maestrului Ombladon featuring Bitza. Citez: "Nu mai da vorba mai departe, o sa auzi acum ce nu vezi in fapte?Nu mai spune intr-un final, tot ce-auzi e confidential". Dar se pare ca voi nu stiti asta si pentru ca nu va puteti pune lacat la gura, nu meritati increderea lui Laurentiu care, apropo, nu i-a vorbit niciodata de rau pe baieti si eu stiu mai bine decat oricine asta. da? nu s-a dat ranit pentru ca a fost o chestie de comun acord. Doar a fost dezamagit, atat si nimic mai mult.
In al doilea rand, pe voi, ca simplii fani, nu va priveste viata personala a baietilor. Vorbiti, iubitele mele colege, despre muzica lor si nu cred ca puteti spune ca nu aveti despre ce pentru ca, in domeniul muzical, 3SE face, slava Domnului, destule. Lasati barfa, pentru ca incepand cu 1 mai 2005 voi curata genul asta de oameni din fan-cluburi, pentru ca ei ne trag in jos.
3SE sunt delicati, de bun simt, respectuosi, nu vorbesc de rau, nu susotesc pe la colturi.
Problema e ca majoritatea, nu numai voi, nu inteleg ca un presedinte de fan-club reprezinta trupa in ochii fanilor. Sunt atatia fani in tara care nu au acces direct la baieti. Ajung la ei, prin voi. Iar daca voi sunteti asa, se gandesc ca si baietii va seamana. Lucru totalmente FALS!
3SE inseamna prietenie, respect, iubire, caldura, intelegere, iar daca nu va puteti conforma, apucati-va de alte alea. Nu va tine nimeni aici. Dar daca sunteti SE, respectati-ne mentalitatea.
In speranta ca astfel de incidente nu vor mai avea loc si ca fiecare f.c isi va intelege rostul si locul, va multumesc din suflet.
Ioana Sava
Buna,
Sunt Ioana, coordonator fan-cluburi Blondy si 3se pe tara si, pentru orice probleme legate de4 baieti, ma puteti contacta. Idem si pentru infiintarea de fan-cluburi.
Ioana Sava
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Feb 02, 2005 1:05 pm
Localitate: Ploiesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Feb 02, 2005 5:19 pm

poate pun o intrebare mult prea tupeista, dar si tu ai facut afirmatzie care nu prea merita sa nu fie "barfita" un pic asha.... :oops: ea este :"si eu stiu mai bine decat oricine asta" , intrebarea este : chiar asa de apropiatzi suntetzi incat sti mai multe k oricine despre baietzi?? dak da, probabil esti mai mult decat un coordonator al fan-cluburilor...... probabil, ei, nu spun nimik confidentzial cuiva cu care nu prea au tangetze... parerea mea
Vizitator
 

Mesajde Andytzu » Mie Feb 02, 2005 5:29 pm

Nu vreau sa fiu rautacios dar chestia cu "Stiu asta mai bine decat oricine" imi suna a lauda de sine!Na k am facut si rime!Si referitor la chestia cu...citez:Voi curata fan-cluburile...cine iti da tie dreptul de a scoate un fan care ii iubeste pe cei de la 3SE dintr-un fan club?In loc sa-i atragi ii scoti din fan-cluburi?Super...Apropo...daca vreau si eu pot afla cum sta treaba intre 3SE si Animal X asa ca(citat din alexrefflex):Nu mi te mai da cocos p'acia da?
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Pixelina » Mie Feb 02, 2005 7:12 pm

Dely stai linistita nu ma infurii asa de rapid, doar m-am alterat un pic. :wink: Vorba lui Andytzu, prea suna a lauda de sine. Eh in fine, ce-om stii noi ce s-a intamplat cu adevart. Ce e cert e ca Animal X, (cum spun americanii) "got heir 5 min of fame". Gata s-au dus, si daca se pun pe picioare din nou, bravo lor, sa dea bice!
PvP FTW!
Avatar utilizator
Pixelina
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Lun Ian 10, 2005 8:31 am
Localitate: FL, USA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana si Alexandra » Joi Feb 03, 2005 8:37 am

buna!Ne cerem scuze fata de baieti daca am gresit..asta e ..uneori incerci sa faci ca k lucrurile sa iasa mai bine si ele ies mai rau...daca ei nu vor sa mai mergem la fan club atunci nu vom mai face asta,desi ne doare foarte tare sa renuntam dupa ce am muncit aproape 3 ani ...Si asta doar pentru ca ii iubim!Nu stiu ce legatura ai tii tu(ioana)cu 3se dar vreau sa stii ca noi ii vom iubi si ii vom respecta mereu,iar ei sper ca stiu asta...Chiar daca nu vom mai merge la fan club si nu la vom mai trimitre mesaje ii vom purta in suflet mereu!Asta este!Sa aveti mare grija de voi!
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Joi Feb 03, 2005 9:12 pm

Fetelor,voi chiar ati pus la suflet tot ce a zis...Ioana asta :?: Sa curete fan cluburile...auzi!!!Am crezut k ma stric de ras!Si apropo,draga Ioana,o sa verific daca tu intr-adevar ai vreo legatura cu baietii si, daca intr-adevar ai, o sa-i informez pe baieti despre "amenintarile" tale!Serios...chiar detest sa ma uit la ce ai scris!Si detest pe cineva care se lauda...
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

aha

Mesajde Luchian » Joi Feb 03, 2005 10:32 pm

Si acuma pt Ioana Sclava , pardon Sava , acuma tu ce faci ? incerci sa-i inchizi gura cu amenintzari c-o sa curetzi nush ce ? daca ai trecut la amenintzari inseamna ca au/are dreptate in legatura cu "aia" 3 studentzi.
Amenintzarile sa le tzii pt mamica si taticu tau acasa nu pe "FORUMU meu" domn`soaro :P

daca chiar vrei sa le inchizi gura foloseste prv-ul.

ai postat 2 mesaje consecutive intr-un interval de mai putin de 2 ore deci ai o atentionare... data viitoare vei primi avertisment. Elle
Bleoju Lucian inc.
Luchian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Ian 19, 2005 11:10 am
Localitate: everywhere
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana si Alexandra » Vin Feb 04, 2005 10:57 am

salut!Am o intrebare si eu pt Ioana!Tu de unde te stii cu baietii?Cine ti-a dat tie permis sa faci curat in fan cluburi?macar sa stiu si eu asta..Nu crezi ca trebuia intai sa te prezinti si dupa aia sa faci atata scandal?Astept ceva date despre tine pe forum Ne o lua de rau dar asa credem noi ca e normal...Poti sa ne si suni sau macar sa ne dai un tel unde sa te sunam pt ca suntem f curioase.(0722933454)
Va pupam pe toti si speram ca v-ati facut deja planuri pentru valentine's day! :D Pupici!
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Sâm Feb 05, 2005 11:09 am

m-am saturat de atatia pseudofani care spun ca:"ii iubesc pe cei de la 3se!!!!", si de fapt, n-au altceva mai bun de facut decat sa0i vorbeasca de rau! :evil:
nu va mai luati de Ioana-bravo ei dak stie atat de multe despre baieti!!
atacand-o pe ea,ii atacati in mod indirect pe cei de la 3se(toata lumea stie cat de mult isi iubesc ei fanii)
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Feb 05, 2005 11:23 am

ce va facetzi dak ea chiar are dreptate :idea: nu mai fitzi asa rai.... dak minte e treaba ei, nu tre'sa ne afecteze pe noi

ps: nu conteaza cine-i vinovat, conteaza k 3se exista :!: (asta k sa nu fiu off-topic :D )
Vizitator
 

Mesajde Roxana si Alexandra » Lun Feb 07, 2005 7:52 am

salut!Am d facut un anunt!
Din nefericire pentru Ioana noi tinem o legatura foarte stransa cu baietii si tot ce aflam despre ei tinem sa ne fie confirmat chiar de baieti!Asa ca Ioana vreau sa stii ca Laurentiu ne-a rugat sa iti spunem ca ne-a sunat el si ne-a rugat sa iti transmitem sa iti vezi de treaba ta si sa nu mai inventezi lucruri!Sa stiti ca de acum nu vom mai crede pe nimeni care se trezeste peste noapte nu stiu ce presedinte de fan club national!
Noi i-am trimis un mesaj lui Laur si el ne-a sunat inapoi si ne-a spus clar ca el nu o cunoste pe fata asta si sa nu o mai bagam in seama..A spus ca daca are vre-un mesaj sa ne transmita el ne cunoste si ne spune el,nu ne trannsmite prin nu stiu ce fata...Si nu o spunem ca sa ne dam mari pe aici ci pentru ca este adevarul..
Asa ca Ioana termina cu inventiile pentru ca baietii chiar sunt saturati de astfel de situati!Cum sa spui ca ne dai tu afara din fan club??????Da cine esti tu?Laurentiu habar nu are cine este Ioana nu stiu care...El nu a spus niciodata ca i-am tradat increderea,ca il deranjam cu mesaje sau alte lucruri pe care i le-ai spus tu Ioana Mirelei,presedinta fan clubului Iasi,cand ai sunat-o!Nu imi venea sa cred cand ne-a sunat Laur si a ramas super stupefiat de ce ii spuneam ca a zis fata asta...
Daca nu ne crezi i-a legatura cu baietii si vezi daca e adevarat.De altfel oricine poate sa verifice daca 3se o cunosc pe fata asta si vor vedea ca vor primi acelasi raspuns...
Sincer nu stiu cum pot unii oameni sa fie atat de meschini incat sa inventeze orice pentru a se baga in seama..Noi ii iubim enorm pe baieti si asta e adevarul fara a fi exagerat!IAR EI STIU ASTA!!!!
Speram sa mai verifice cineva ca sa ne credeti ca nu inventam..Intrebati-l pe Laur daca e adevarat ce am scris si o sa vedeti ca nu vrem sa ne dam noi mari ci doar sa fim corecti...V-am pupat si aveti grija de voi!
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Lun Feb 07, 2005 5:17 pm

Am verificat si eu!I-am trimis lui Laur un SMS si l-am intrebat de Ioana Sava.Iar raspunsul il reproduc intocmai:"Nu este ea presedinte."Asa ca,draga Ioana,uite ca nu ti-a mers cu noi :P
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Ioana Sava » Mie Feb 16, 2005 1:15 pm

Am spus ca stiu mai bine ca oricine asta pt ca am venit dintr-un anumit crec, iar pe baietii de la Animal X i-am cunoscut destul de bine. stiu ceea ce se vorbeste sau s-a vorbit. ioertati-ma daca v-am gresit cu ceva.
Apoi multumesc sincer tuturor acelora care ma sustin. Lucrurile se vor lamuri,iar vinovatii se vor face de cacao. sincer.
pt iubita alexa si cine se mai simte, vreau doar sa stii ca am inregistrate convorbirile cu tine si, in cazul in care as vrea sa fiu vaca, i-as arata lyui Marius si eventual lui Laurentiu.
Laur e un baeiat mult prea simtit si din respect si lipsa de chef de a se certa cu tine, tace si inghite.
Iarta-ma papusa, da nu imi spui tu mie ca pe tine te tine laur in puf si nimeni nu te poate schimba. ca nu esti tu dumnezeu.
Iar f-c nu e al tau, e al fanilor.clar?
In rest va pup dulce. atat.
p.s: eu presedinta de f,c. pe tara sunt doar la Blondy. in rest doar ajut
Buna,
Sunt Ioana, coordonator fan-cluburi Blondy si 3se pe tara si, pentru orice probleme legate de4 baieti, ma puteti contacta. Idem si pentru infiintarea de fan-cluburi.
Ioana Sava
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Feb 02, 2005 1:05 pm
Localitate: Ploiesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mie Feb 16, 2005 2:23 pm

Buna!
N-as vrea sa ma "bag" si eu in toate aceste discutii "picante",dar din cate am vazut eu in semnatura ta, Ioana, acolo scrie:...presedinte al fan-club-ului national Blondy si 3rei Sud-Est..." (sau cam asa ceva!)
...iar eu (cel putin EU,...dar observ ca nu numai eu) am inteles din acea semnatura a ta, ca esti presedinta f c si la 3rei Sud-Est (nu numai la Blondy)...si asta pt ca asa te-ai exprimat facandu-ne sa credem ca esti presedinta f c national ...al 3se!
...acum exita 2 "posibilitati' si anume: ori noi(fanii) nu te-am inteles pe tine bine, referitor la acest lucru) , ori tu nu te-ai exprimat bine..!...si nu stiu de ce, tind sa cred mai degraba cea de-a doua posibilitate...asa ca altadata, fii atenta la ce spui! [-X pt. ca aceasta "neintelegere" a constituit "motorul" "certei" dintre voi, si asta nu mi-a placut deloc!!!

ps:...sa ar mai fi o posibilitate: aceea ca Ioana a lansat aceasta "veste" cu scopul sa verifice cat de bine sunt informati si cat dde mult stim noi, fanii despre REGI!...dar se pare ca nu i-a mers! SAC-SAC! asta cred eu!)
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andytzu » Mie Feb 16, 2005 4:32 pm

Oppa...presedinta de Fc national Blondy...a?Nu vreau sa continuu cearta,dar mi se pare ca te-ai laudat degeaba!Nu stiu oricum ce legatura ai cu cu cei de la 3rei Sud Est,dar stiu ca daca mai insistam poate recunosti ca nici presedinta de fc Blondy nu esti :lol:
Plang in noapte, nu stiu ce sa cred...
Avatar utilizator
Andytzu
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 251
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:29 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico