Acum este Joi Apr 18, 2024 6:10 am

Ora este UTC + 2


INFO

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde dea » Vin Apr 08, 2005 2:36 pm

cand incepe turneul?
in turneu se vor canta shi piesele noi?
cam cand apare noul videoclip? :armyok:
cam cum suna versurile noii melodii?cam cum e structurata melodia?
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Vizitator » Vin Apr 08, 2005 4:52 pm

dea scrie:
cand incepe turneul?
in turneu se vor canta shi piesele noi?
cam cand apare noul videoclip? :armyok:
cam cum suna versurile noii melodii?cam cum e structurata melodia?


raspunsurile la cam..? cam...? cam...? :lol: le vei afla in scurta vreme...dupa cate spune olteanu; apropo, dak tot ai vb cu vio dc nu l-ai intrebat de user-ul cu kre intra??? te bagai si tu un pic pe sub pielea lui shi poate itzi dadea un indiciu ceva 8)
Vizitator
 

Mesajde cassy » Vin Apr 08, 2005 7:59 pm

in pitesti cand vin????? k am vazut k ati scris k joi dar care joi?
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Vin Apr 08, 2005 10:48 pm

saltare.mai,olteanu dan,ce a inteles vio prin 9 piese?9 piese diferite sau 9 cu tot cu remixuri?ar fi misto sa fie noua piese noi dar,e cam greu de crezut.raspunde te rog,lumea sigur vrea sa stie detaliul asta.
te saluta si va saluta ,cerber!
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Apr 09, 2005 9:34 pm

cassy scrie:
in pitesti cand vin????? k am vazut k ati scris k joi dar care joi?

cred ca au fost joia asta
Elle
 

Mesajde dea » Sâm Apr 09, 2005 10:23 pm

cerber scrie:
saltare.mai,olteanu dan,ce a inteles vio prin 9 piese?9 piese diferite sau 9 cu tot cu remixuri?ar fi misto sa fie noua piese noi dar,e cam greu de crezut.raspunde te rog,lumea sigur vrea sa stie detaliul asta.
te saluta si va saluta ,cerber!

cam pe cand vom asculta o prima piesa din album?...cand vor filma videoclipul?.....cred ca un prim pas spre succes a fost facut=au semnat cu cat music
mi se pare nedrept ca unii dintre voi sa fi ascultat deja piesa... [-X ....cu noi,restul, cum ramane?...avem aceleasi drepturi [-(
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cassy » Dum Apr 10, 2005 11:59 am

nu au fost ........k eu stau in centrul orasului si pot vedea de la balcon dak e un concert.................si nu au fost!!!!!!
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Mar Apr 12, 2005 6:06 pm

pai Cassy...cred ca trebuia sa vina si la Pitesti...cu o zi inainte sau dupa ce au venit la Targoviste...nu-i asa??
Ca stiu ca asa faceau de obicei.. :roll: ca atunci cand vin p-aci' 'colinda" axa PLOIESTI-TARGOVISTE-PITESTI!...dar daca tu zici ca n-au venit.... :( :roll: :?
..la Tgv. au venit pe 6 aprilie...si-am facut poze cu ei, am vb si mi-au dat autografe...(hiu...ce noroc a fost pe capul meu atunci...ca nu in toate concertele reusesti sa stai/ajungi acolo unde am stat yo la concertul acesta!) {...am fost oarecum privilegiata...si sper sa mai am norocul asta chior si malte dati..}...nu numai 3se...dar cei drept, pe mine NUMAI 3se ma interesa....restul #-o
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cassy » Mie Apr 13, 2005 7:55 pm

iti dai seama k si eu tot pt 3se ma agit.............dar nu au fost!!!!!!!!!!!!!!!!:(((((((.......si nu pot sa cred k nu vor veni!!! La Ploiesti au fost?
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 15, 2005 8:38 am

cerber scrie:
saltare.mai,olteanu dan,ce a inteles vio prin 9 piese?9 piese diferite sau 9 cu tot cu remixuri?ar fi misto sa fie noua piese noi dar,e cam greu de crezut.raspunde te rog,lumea sigur vrea sa stie detaliul asta.
te saluta si va saluta ,cerber!

Nu stiu,probabil 9 piese cu tot cu remixuri tinand cont shi de timpul scurt pe care l-au avut la dispozitie(din ianuare-cand au inceput lucrul la noul album shi pana acum) dar sper sa apara cat mai repede cum o vrea sa fie da' sa fie.Shi inca ceva:EU UNUL N-AM AUZIT DELOC,NICI MAKR UN FRAGMENT DIN NOUA MELODIE>
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana si Alexandra » Sâm Apr 16, 2005 5:44 pm

Pe grupul de pe yahoo se vehiculeaza ca s-a anulat turneul!!! :( Stie cineva ceva?
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Apr 16, 2005 5:46 pm

Roxana si Alexandra scrie:
Pe grupul de pe yahoo se vehiculeaza ca s-a anulat turneul!!! :( Stie cineva ceva?


kre grup din yahoo?
Vizitator
 

Mesajde alexa » Sâm Apr 16, 2005 5:50 pm

e vorba de grupul fanilor 3se...e un fan club..sau ceva de genul ( http://groups.yahoo.com/group/3rei_Sud_Est ) si e dedicat ADEVARATILOR FANI 3SE!!!!!!!!!
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Sâm Apr 16, 2005 5:57 pm

yo cred k adevaratzi fani 3se sunt aici..... nu k asa vreau yo, dar e forumul oficial
Vizitator
 

s-a anulat turneul:(

Mesajde Roxana si Alexandra » Lun Apr 18, 2005 1:00 pm

Salut!In primul rand daca am mentionat de grupul de pe yahoo a fost doar ca sa zic exact de unde stiu...si apoi acest grup functioneaza de inainte de a aparea forumul pe site-ul oficial.Acum majoritatea fanilor de acolo sunt membrii si aici,ba chiar scriu mai mult aici decat acolo.Deci nu e un grup rival sau ceva de gen ,ci doar unul paralel.
Ce vreau sa va zic este ca am vorbit cu Mihai si a zis ca turneul s-a intrerupt.Ne pare super rau,mai ales ca deja eram in toiul pregatirilor si pentru ca ne e tare,tare dor de ei!!!!Am vrea sa nu fie adevarat,dar.....V-am pupat!Aveti grija de voi!!
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Apr 18, 2005 1:33 pm

pt ce s-a intrerupt??? :?: :?
Vizitator
 

Mesajde Sorrynita » Mar Apr 19, 2005 7:58 am

salut..vreau sa va spun ca turneul nu s-a intrerupt..ci a fost anulat..si nu exista posibilitatea de a fi reluat sau continuat in alta perioada..sunt destule zvonuri legate de motivul anularii,dar important e ca nu mai vin in nici un oras..nimeni nu s-a asteptat la asa ceva,probabil nici artistii invitati sa cante,nici baietzii nostri,nici noi..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Roxana si Alexandra » Mar Apr 19, 2005 11:05 am

Da,intr-adevar turneul nu a fost anulat si amanat,dar baietii nu prea spera sa se reea asta pentru ca nu li s-a spus ce se intampla de fapt.Speram totusi sa fie reluat si nu amanat pe vesnicie :cry: .Noi continuam pregatirile si ii asteptam in continuare ,chiar daca cu intarziere!V-am pupat!
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mar Apr 19, 2005 9:10 pm

Roxana si Alexandra scrie:
Da,intr-adevar turneul nu a fost anulat si amanat,dar baietii nu prea spera sa se reea asta pentru ca nu li s-a spus ce se intampla de fapt.Speram totusi sa fie reluat si nu amanat pe vesnicie :cry: .Noi continuam pregatirile si ii asteptam in continuare ,chiar daca cu intarziere!V-am pupat!


INCREDIBIL :!: tocmai knd aveam si yo sperantza k de data asta sa intru si yo in culise :cry:
Vizitator
 

Mesajde Roxana si Alexandra » Mie Apr 20, 2005 11:07 am

Se pare ca noul videoclip va fi lansat pe 20 mai si albumul in doua saptamani dupa,cel putin asa ne-a zis Mihai.Speram ca asa sa fie si sa nu se prelungeasca asteptarea noastra prea mult.Abia asteptam sa auzim noile pise! :D 3SE sa fie cu voi! :)
Avatar utilizator
Roxana si Alexandra
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 49
Membru din: Vin Oct 29, 2004 12:21 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Mie Apr 20, 2005 11:52 am

Destul de tarziu totusi ptr ca deja l-au filmat.Ce poate dura atat pana cand apare.E vorba de o luna de zile.Intr-o luna poti face chiar si doua melodii,dar ma rog dak asa a zis Mihai asa o fi.
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cafelyna » Mie Apr 20, 2005 2:27 pm

Buna! Va spun sigur ca videoclipul lui NEGRUTZU va aparea in jurul datei de 20 mai,iar albumul solo a lui o sa fie lansat in luna iunie,in Bucuresti!
NEGRUTZU'S NO.1 FAN!
Cafelyna
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Apr 19, 2005 8:31 pm
Localitate: IASI-ROMANIA
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde dea » Joi Apr 21, 2005 10:28 pm

Tot n-am intzeles...pe 20 mai se lanseaza noul videoclip 3se sau a lui mihai?
Avatar utilizator
dea
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 62
Membru din: Mar Mar 29, 2005 5:35 pm
Localitate: est
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 22, 2005 8:21 am

Cafelyna scrie:
Buna! Va spun sigur ca videoclipul lui NEGRUTZU va aparea in jurul datei de 20 mai,iar albumul solo a lui o sa fie lansat in luna iunie,in Bucuresti!

:idea: Asa spuneti si voi k e vb de videoclipul lui Mihai ptr k era destul de ciudat dak ar fi fost vb de 3se.Cred k noul videoclip o sa apara in maxim o saptamana.
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Cafelyna » Vin Apr 22, 2005 2:26 pm

Pe 20 mai Mihai isi lanseaza videoclipul la piesa care va promova albumul sau solo, iar dupa 2 saptamani, undeva prin luna iunie, isi va lansa albumul solo, care se va numi pur si simplu "NEGRUTZU".
Aceasta este varianta corecta si provine din surse sigure...chiar de la Mihai.Daca se vor semnala modificari, vi le voi comunica si voua.
NEGRUTZU'S NO.1 FAN!
Cafelyna
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 28
Membru din: Mar Apr 19, 2005 8:31 pm
Localitate: IASI-ROMANIA
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 29 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico