Acum este Mie Mai 01, 2024 1:04 am

Ora este UTC + 2


INFO

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

INFO

Mesajde Vizitator » Sâm Noi 27, 2004 1:20 pm

dak atzi mai aflat, asha din intamplare, ceva nou despre baietzi spunetzi-ne shi noua! plss

yo una am dat faliment la cate reviste am cumparat...... poate-poate mai gasesc shi yo ceva despre 3se....... dar in zadar :(
Ultima oară modificat de Vizitator pe Vin Mai 20, 2005 6:19 pm, modificat 1 dată în total.
Vizitator
 

Reclame

Mesajde cassy » Dum Dec 05, 2004 12:46 pm

draga Mirabela, iti pot spune eu despre prietena lui Laur..............daca vrei, desigur :D
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

ok!

Mesajde Mirabella » Dum Dec 05, 2004 1:31 pm

Bineinteles ca vreau :!: :!: chiar te rog sa-mi comunici orice informatie pe care o ai despre 3se si in special despre LAURentiu :!:
Asta daca vrei si bineinteles daca iti face placere!! :lol:
Another 3rei-Sud-Est fan... :!:
bye :!: =;
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cassy » Dum Dec 05, 2004 1:42 pm

mai mult fan Laur? :) ........pai...despre el nu stiu daca cunosc mai multe informatii decat cele pe care le stie orice fan( culese din reviste, ziare, din cartea baietilor), dar tu ai cerut niste detalii despre prietena lui Laur.
Sa ma gandesc.... :-k ........se numeste Ianula, este cu 2 ani mai mica decat Laur..........banuiesc ca este din Constanta si este f dragutza...(a aparut intr-un nr din Star)..........
ce sa mai spun?........




P.S: o chestie amuzanta.........Laur era sa ramana corigent la franceza si tatal lui s-a oferit sa-l ajute, vb cu doamna profa. dar el a refuzat, s-a ambitionat si a reusit sa ia la o ascultare un 8, iesindu-i media 6 si scapand astfel de un moment f neplacut
Avatar utilizator
cassy
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 20
Membru din: Vin Oct 29, 2004 7:43 pm
Localitate: pitesti
Puncte de reputaţie: 0

thanks..!

Mesajde Mirabella » Dum Dec 05, 2004 1:59 pm

Thanks a lot :!: for these informations...! Stiu si eu cate ceva despre copilaria lui Laur..!(adica ceva mai mult..!), pentru ca am cartea 3rei-Sud-Est-Super carte :!:
Acolo scrie detaliat despre ei, intr-o maniera impecabila.. :!: Practic, am fost absorbita de aceasta carte si cand mi se face dor rau de ei, iau cartea in mana si nu o las pana n-o citesc...! Este deosebita,frumoasa in compozitia sa si mai ales sensibila :!: (ca si ei dealtfel!)
Sfatul meu pentru cei care n-au citit-o si vor sa afle mai multe despre baieti,este sa o citeasca,este absolut minunata.. :!: Nici nu stiti ce pierdeti daca nu o cititi..!
Another 3rei-Sud-Est fan, Mirabella
bYE :!: =;
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

:-)

Mesajde lulu » Lun Dec 06, 2004 8:26 am

ianula si laur sunt impreuna de 7 ani ... dar nu cred k trebuie sa ne intereseze viata lor personala , noi suntem doar niste fani interesati de muzica lor .
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

aha ...

Mesajde Lucian » Lun Dec 06, 2004 12:24 pm

daca asta e parerea ei inseamna ca toti sunt nevoiti sa gandeasca exact CA EA!! vb in numele tau "lulule" ... nu mai vb in numele tuturor , cum sa ne exprimam parerea in acest forum daca oameni ca "lulu" vor sa ne bage in cap "parerile" lor.
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Mirabella » Lun Dec 06, 2004 1:10 pm

Eee...!eu fac exceptia de la regula...! Intradevar, ador 3rei-Sud-Est, DARador si pe Laur... :!:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

:)

Mesajde alexa » Joi Dec 09, 2004 5:12 pm

mirabella si mie imi place laur.....

imi place si de vio

imi place si de mihai.....

de restul nu :P

eu am vazut'o pe prietena lui vio si a lui mihai ...spre rusina mea nu-mi aduc aminte de cea a lui laur...dar...tin sa va spun k tipele sunt super dragute...si de treaba
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Vin Dec 10, 2004 2:06 pm

Mirabella scrie:
Eee...!eu fac exceptia de la regula...! Intradevar, ador 3rei-Sud-Est, DARador si pe Laur... :!:



mirabello .. parerea mea e ca eshti cam obsedata...mai usor...mai usor,nu tre sa tipi p`aici in gura mare...si cu scrisuri ingrosate,colorate bla bla...strici aspectul forumului!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

alexrefflex

Mesajde alexa » Vin Dec 10, 2004 5:40 pm

mama daca nu-ti convine ceva taci mai omule ca deja devi stresant...nu mai comenta atat mesajele de aici...k nu esti mama critic literar ...uita-te si u la ce postezi ...daca ne-am apuca si noi sa-ti comentam mesajele ce ar iesi...incearca si tu sa respecti oarecum numele forum-ului...ca nu e pus degeaba...si numele acestuia nu e comentarea mesajelor trimise de altii


mai oameni buni treziti-va....voi nu vedeti ce se alege din aceste forum-uri?!
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

apropo de ianula

Mesajde Vizitator » Vin Dec 10, 2004 6:08 pm

uuuffffff ce-am uitat sa va spun! acum 2 zile, 8 dec, laurentziu a dat un mic interviu ziarului Atac;titlu mare: "Laurentiu Duta o iubeste pe grecoaica Ianula <de foarte mult timp>"; unde zicea k le compune alta melodie fetelor de la blondi, au trimis un CD italienilor si asteapta raspuns, a mai spus si despre ianula, normal, k este de la el din navodari, a refuzat sa zik dak locuiesc impreuna, nu are de gand sa se insoare cu ea (dar dak are de gand,cica, cu sigurantza de anuntza):"ne este bine si fara acte","Ianula nu o sa apara niciodata in ziare"..... cam asta a zis in mare
Vizitator
 

mmmaaaaiiiiiii

Mesajde Vizitator » Mie Dec 22, 2004 12:20 pm

sa mai spuna cineva cate o noutate, nu ne lasatzi balta, k am pierdut emisiunea tonomatul dp2 unde au fost 3se (cik, asa spune un membru al site-ului); va roooog! dak aflatzi pe unde mai sunt invitatzi,pls, da-tzi o fuga pe aici 2 min, si spunetzi-ne si noua; 2 min pt fratziorii vostrii,nu mai mult... fanii 3se }{
Vizitator
 

Mesajde Elle » Mie Dec 22, 2004 3:47 pm

si k sa sara in ochi noutatzile am facut acest subiect sticky
Elle
 

TEO

Mesajde Vizitator » Joi Dec 23, 2004 11:49 am

i-am vazut ieri, 22 dec, la teo pe baieti! au adus cd-ul Viata lui Iisus , au zis k e o poveste pt copii..... da' yo tot il iau :D
se facea misto de "stele verzi", nu am vazut de la inceput si nu stiu dc (poate stiti voi) :(
se zvonea k pleaca mihai din trupa si au zis k nu e adevarat hmm cam atat

ps: mc elle, esti cea mai tare }{
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Dec 24, 2004 9:18 pm

cred ca la Ciao Darwin vor fi invitati cei d la 3SE sau poate doar Viorel
Elle
 

Re: TEO

Mesajde alexa » Dum Dec 26, 2004 3:34 pm

dely_3x scrie:
i-am vazut ieri, 22 dec, la teo pe baieti! au adus cd-ul Viata lui Iisus , au zis k e o poveste pt copii..... da' yo tot il iau :D
se facea misto de "stele verzi", nu am vazut de la inceput si nu stiu dc (poate stiti voi) :(
se zvonea k pleaca mihai din trupa si au zis k nu e adevarat hmm cam atat

ps: mc elle, esti cea mai tare }{


si eu i-am vazut pe tvr 2 si antena1 , dar dely_3x nu pleaca mihai de la 3se ci doar vrea sa faca un album solo....a zis clar pe tvr2 k NU SE DESPART ...SI NU SE VOR DESPARTI NICIODATA, dar, doar vrea un album solo....cam atat stiu ...pupici
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

apropo de emisiuni...

Mesajde Mirabella » Lun Dec 27, 2004 3:17 pm

Am auzit...de fapt, am vazut ca o sa fie invitati pe 31 dec.la petrecerea de revelion,pe antena 1!!!!
Sa va uitati..! da..??
Cel putin eu am sa fiu ochi si urechi..!!


ps:oaaaw...! ce bine ca-si fac si ei aparitia pe la TV de sarbatori..! ca sa-i mai vada si fanii si sa fie fericiti..!
Stiti cumva, au mai aparut prin vreo revista..? sa ma anunte si pe mine somebody daca stie ceva...ca sa cumpar si eu! plzzzzzzzzzzz!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mie Dec 29, 2004 7:50 pm

am gasit ceva c sigur va intereseaza.. nu este o noutate , dar nu stiam unde sa-l postez si nu avea rost sa fac un nou topic
http://www.coolgirl.ro/forum/viewtopic. ... &start=180
nu va vine sa ii strangeti d gat p cei care au postat aici??
Elle
 

wwoooww

Mesajde Vizitator » Mie Dec 29, 2004 10:12 pm

am ramas uitandu-ma k matza in calendar...... nu-mi vine sa cred! ....sau dak stau sa ma gandesc bine cam astea erau replicile celor care vroiau sa ma enerveze! dar cu timpu' vreau sa zic k si lor (celor care faceau misto de 3se k sa ma enerveze pe mine) a inceput sa le placa muzik lor; ......mdea..... sunt oameni si oameni......... gusturi si gusturi........ handicapatzi si retardatzi :wink: faptu k nu-tzi place o trupa sau un anumit gen de muzik nu inseamna k tre sa incepi sa jignesti cum nu se poate mai urat!.....serios acum! nici mie nu-mi plac manelele, dar asta nu inseamna k tre' sa le vb urat manelistilor! pur si simplu spun k nu-mi place si atat!!!
Vizitator
 

Mesajde alexa » Mie Dec 29, 2004 11:13 pm

vorba ta lulu...ma uitam ca mata'n calendar... ma enerveaza lumea care se baga cu japca in vorba...ei habar n-au ce inseamna defapt 3se si cu atat mai putin muzica lor..dak ei nu inteleg mesajul baietilor e clar cat de destepti sunt :twisted: asa k parerea cool grl-itelor e ca si cum n-ar fi...mie nu mi se pare k ei ar fi kkt cum spun ele ...gandindu-ne la cate emisiuni au fost invitati in ultima vreme...deci hai sa fim seriosi...so :arrow: go cool grl pe unde ati venit :P
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Doamne...ce prostii pot debita unii "oameni"..!

Mesajde Mirabella » Joi Dec 30, 2004 4:31 pm

Oaw...!!! Daca exista ceva care intradevar ma poate surprinde intr-un mod al naibii de NEGATIV, atunci este acest "material" ...(daca se poate numi asa..), pe care l-am vazut pe forumul Cool Girl...o stupizenie de forum cu "personaje" pe masura!!!
Asta dovedeste inca o data ca prostia si snobismul poate atinge cote surprinzatoare..la unele persoane...!
Dar sa-i lasam in ignoranta si nestiinta lor...! la inceput,cand am citit primele posturi, ma enervasem de-a binelea sa constat ca exista persoane care vorbesc intr-un mod atat de trivial despre 3se...(ex:Laurentiu Poutza..in loc de Duta...asta chiar a-ntrecut orice limita!probabil individul/a care a spus asta ar vrea sa aiba macar o farama din succesul si talentul lui Laur, dar cum nu are,isi exprima invidia prin mijloace josnice, fara sa-si dea seama ca TOCMAI asta il/o da de gol!!!asa ca sa-si roada unghiile in continuare de invidie,ca pe Laur are cine sa-l sprijine si sa-l iubeasca,...incepand cu Dumnezeu..!parerea mea e ca daca nu-ti place un anume stil de muzica, pur si simplu nu-l asculti...si gata! nu incepi sa jignesti si sa tarasti in noroi cu atata nonchalanta numele unor oameni care au muncit din greu si muncesc ca sa ajunga unde au ajuns..!!!...dar intr-un final am ajuns la concluzia ca prostia lor i-a transformat in niste oameni incurabili, niste oameni care fac umbra pamantului degeaba, care traiesc si se hranesc cu suferinta altora..!(si cand spun asta n-o spun privind doar din profilul preferintelor lor muzicale..)
Si cand te gandesti ca aceste ofense le-au fost aduse 3
baietilor de catre niste papa-lapte, niste coate-goale,pierde-vara cu varste cuprinse intre14-18ani,care nu stiu altceva decat sa butoneze pe tastatura idiotenii , sa raneasca oameni si sa critice in nestiinta de cauza...iti vine sa-ti iei campii tot intrebandu-te:DE CE DOAMNE EXISTA ATATA PROSTIE PE PAMANT???
Sunt ei, neghiobii si loazele pamantului ce sunt! ...in masura sa critice niste oameni ca 3se..! stiu ei ce inseamna sa faci muzica,cum e sa pierzi ore/zile/luni muncind in studio la un album??? nuuu...ei stiu DOAR sa critice si sa jigneasca in cel mai josnic mod..!!!
Sincer, imi pare rau sa stiu ca in lumea asta mare sunt si astfel de "oameni"! ma rog la Dumnezeu sa nu intalnesc in viata astfel de specimene..!ar fi groaznic..!!!!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

3se la tv de rev

Mesajde Vizitator » Sâm Ian 01, 2005 12:43 pm

I-am vazut!!! iupyyyyy, ce fericita sunt :) i-am vazut si in ultimele min ale anului 2004 dar si in primele min ale anului 2005 :D
au cantat in direct de la mangalia, dak nu ma insel, cu avut concert, iar yo nu am apucat sa vad decat 2 melodii: ultimul hit si amintirile :) (erau fleashk cand i-am vazut yo, inseamna k am pierdut muuult :cry: )
au mai fost la "folclorul este atacat" ; de data asta cei din muzik ushoara i-au provocat pe cei din folclor; capurile rautatzilor au fost, evident, viorel si una de la asia; viorel pe aproape tot parcursul emisiunii au strigat catre cei din folclor "FLAGELII"; in cele din urma s-au impacat, k deobicei ;)

atat de bine m-am simtzit k i-am vaut incat i-am si visat :oops: !!! primu' meu vis pe anul acesta a fost cu 3se;..... nashpa k au fost cam infumuratzi: a trebuit sa ma rog de ei 5 min sa ma lase sa-i pup, si doar viorel a cedat :oops:
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Sâm Ian 01, 2005 1:33 pm

oaww...ce supeeeerr!!! ...ca i-am vazut si eu la "Folclorul este atacat!"!!!
m-am simtit super si am avut minunata senzatie ca "intru"in 2005 alaturi de ei..! (sigur cei 3rei or sa-mi poarte NOROC in anul ACESTA...asa cum mi se intampla de cate ori ii vad la TV!)


La tv, emisiunea a fost incendiara si ca de obicei, Viorel a fost "capul rautatilor" (asa cum a spus si Laur in emisiune..!!)

Le multumesc 3baietilor ca au venit la acea emisiune, si ca prin acest mod a bucurat o multime de fani!!!

Multumesc CREATORULUI ca existati, 3rei Sud-Est...si ca aduceti CLIPE de fericire in sufletul meu..!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bobo » Sâm Ian 08, 2005 6:45 pm

:P Salut,bai !Ce faceti!Sunt si eu nou p-aici prin forum,dar sunt un fan infocat 3SE,inca de la inceput(il admiram pe Laurentiu de cand canta solo).Ce-i a lor e pus deoparte!!!!Dar partea mai urata e ca nu prea i-am cam vazut la emisiuni in ultima vreme{doar la Tv k-lumea i-am mai vazut,si la folclorul Contraataca}.Ce credeti,oare se vor desparti dupa lansarea albumului lui Mihai?Eu sper ca nu ,deoarece piata muzicala din Romania ar suferi enorm.Asadar ,noi fanii trebuie sa le aratam ce inseamna pentru noi ,nu? :P Tineti-o tot asa
P.S.Pe cand urmatorul album?
Atunci cand vă va fi mai greu(3SE),să vă gândiţi la noi(fani)mereu:P
Avatar utilizator
bobo
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 6:31 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico