Acum este Mie Mai 15, 2024 8:52 pm

Ora este UTC + 2


INFO

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde alinasudest » Vin Aug 01, 2008 2:20 pm

3se pe 3 august vor canta in bacau :)
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde anusk » Sâm Aug 09, 2008 12:35 pm

azi, la orele 21:00 o sa fie 3SE pe Antena 2, la emisiunea "Conferinta de presa" :)
Avatar utilizator
anusk
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 61
Membru din: Mar Mai 27, 2008 10:57 pm
Localitate: Constanta, Cartierul Tomis Nord
Puncte de reputaţie: 0

CALLATIS

Mesajde tony » Lun Aug 11, 2008 2:58 pm

3SE vor canta pe 15 august (vineri) la Callatis.
Enjoy!!!!! :D :D
tony
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 25
Membru din: Lun Dec 13, 2004 3:08 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Sâm Aug 16, 2008 4:31 pm

Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana3se » Lun Aug 18, 2008 9:06 pm

"Sunt mandru de fetita mea"

Esti casatorit de doi ani si ai o fetita de un an de zile. Cum vede Laurentiu Duta viata de familie?
Am 32 de ani si cred ca este momentul potrivit pentru un barbat sa isi intemeieze o familie. Sunt foarte incantat de fetita, toata lumea imi spune ca seamana cu mine si ma bucur. Ne pregatim de prima ei aniversare acum, va implini un anisor pe 21 august.

Iti doresti sa mai ai copii sau te vei opri la unul singur?
Sigur ca imi doresc inca un copil. Visul oricarui barbat este sa aiba un baiat si asta imi doresc si eu. Am o fetita, acum vreau un baiat, insa ramane de vazut ce va iesi. Important e sa fie sanatos.

Pregateste ceva nou 3 Sud Est fanilor?
3 Sud Est pregateste un album nou, care va aparea in primavara 2009. Deocamdata voi scoate primul album solo din cariera mea, care va avea parte de un eveniment mare, cu ocazia lansarii, in iarna. In toamna va aparea pe piata primul single care, sper, sa prinda bine la public.

Cu ce iti ocupi timpul liber?
Timpul liber pentru mine nu exista. Este impartit intre munca la studio cu baietii si familie. Din pacate nu prea am timp de familie as acum imi doresc eu.

Cum iti petreci vacanta?
Din pacate nu am avut timp de vacanta pana acum. Voi pleca in toamna cu familia intr-o scurta vacanta, undeva la munte. E prima vacanta cu cea mica.

http://www.revistavip.net/Interviul_sap ... a_mea_/20/
Avatar utilizator
ana3se
Fan 3SE imperial
Fan 3SE imperial
 
Mesaje: 155
Membru din: Dum Oct 31, 2004 10:16 am
Localitate: husi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana_beyonce_2008 » Mie Aug 20, 2008 10:47 pm

:lol: :lol: buna nu stiu dar laur cand vorbeste despre lorena ii dau putin laicrimile in ochii :lol: :lol: :D fff draguta asteptam poze noi cu eaaaaaa macar pt noi fany cateva 1-2 .. sa vede cat de mare sa facut.... :D :D :D
jos rasismul "respecta si esty respectat"
Avatar utilizator
ana_beyonce_2008
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 127
Membru din: Joi Apr 10, 2008 6:56 pm
Localitate: pe o insula insoritaa :) :)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Daria_Desiree » Sâm Aug 30, 2008 10:49 pm

Maine, 31 august, concert 3SE in Oradea.
Imagine
Laulaa mitä kallistuksen sanoa...unohtaa mitä kallistuksen pelata...
Avatar utilizator
Daria_Desiree
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1928
Membru din: Sâm Feb 10, 2007 5:44 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Daria_Desiree » Dum Aug 31, 2008 2:08 pm

Imagine
Laulaa mitä kallistuksen sanoa...unohtaa mitä kallistuksen pelata...
Avatar utilizator
Daria_Desiree
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1928
Membru din: Sâm Feb 10, 2007 5:44 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana_beyonce_2008 » Dum Aug 31, 2008 8:23 pm

:-k ulitmul lok.......... :?
jos rasismul "respecta si esty respectat"
Avatar utilizator
ana_beyonce_2008
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 127
Membru din: Joi Apr 10, 2008 6:56 pm
Localitate: pe o insula insoritaa :) :)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Lun Sep 01, 2008 6:17 pm

ana_beyonce_2008 scrie:
:-k ulitmul lok.......... :?


exista topic special pt comentariile aparute la "INFO"

aici : http://www.3se.ro/forum/viewtopic.php?t=2506

te-as ruga viitoarele comentarii sa le postezi in acest topic:
"Discutii despre articolele aparute la INFO : orice off-topic"
Multumesc. :)
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Lun Sep 01, 2008 7:41 pm

am gasit un articol pe net..pe site la radio 21..
Piti primeste consiliere de la Laurentiu Duta




Selectionerul echipei de fotbal a Romaniei, are mai multe griji pe cap decat ne-am fi putut inchipui. Asta pentru ca, atunci cand nu e la club, mai face cate un copil, pe aici pe colo. Partea mai proasta e ca se mai gaseste cate o doamna care sa ii si reporseze faptul ca nu isi recunoaste copiii si iata cum mai aflam si noi de ei. Vica, femeia care i-a daruti recent un baietel lui Piturca, este foarte nemultumita de faptul ca Piti nu vrea sa isi recunoasca mostenitorul. Acum, trebuie sa se gandeasca si omul ca averea impartita in prea multe parti, parca nu mai e asa atragatoare, nu?

Este momentul poate, sa il punem in legatura cu Laurentiu Duta. Ar putea sa dea o mana de ajutor. Nu de alta dar el este deja tatic, si ii surade ideea sa ii ofere fetitei lui un fratior sau o surioara. Ba mai mult, el considera ca si-a cam neglijat familia din cauza carierei, dar este dispus sa remedieze acest lucru. Chiar daca munca pe care o depune pentru noul sau album solo, nu pare sa ii promita prea mul timp liber. E uimitor cate sacrificii solicita uneori cariera, nu? Pana si familia, mai ajunge pe locul doi. Dar se descurca el Laurentiu. daca nu, face si el apel la Oana Sarbu, ca si asa pare femeia buna la toate.

Cel putin pentru Robert Turcescu asa este. Oana achita facturile la banci, se ocupa cu aprovizionarea casei si ridica lucrurile de la curatatorie...deci, face de toate. E putin cu capul in nori daca ne gandim ca zilele trecute a lipsit putin de langa masina si cand s-a intors nici nu a observat ca a ramas fara capace la masina. Dar e de inteles cand traiesti alaturi de un barbat ca Robert Turcescu, nu?[....]

http://www.radio21.ro/site/stiri/barfe/ ... _Duta.html
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Daria_Desiree » Mie Sep 03, 2008 9:44 am

Laurenţiu Duţă vrea să devină pentru a doua oară tătic

Zilele următoare, mai exact pe 21 august, Laurenţiu Duţă va aniversa ziua de naştere a fetiţei lui Lorena ce va împlini un an. Pentru că timpul nu îi permite în această perioadă să acorde mai mult timp familiei sale, el a ales ca în luna septembrie să petreacă în această formulă prima lor vacanţă împreună într-o staţiune montană din ţara noastră. Potrivit unor surse apropiate, liderul trupei 3SE îşi doreşte să devină pentru a doua oară tătic, de această dată, dacă Dumnezeu va vrea al unui băieţel pentru a avea o pereche. „Am o fetiţă, acum vreau un băiat, însă rămâne de văzut ce va ieşi. Important e să fie sănă- tos”, susţine cântăreţul care în această perioadă îşi pregă teşte şi lansarea solo.

Duţă se lansează fără 3SE

Deşi nu se vehiculează nicio ruptură între băieţii de la 3SE, Laurenţiu Duţă lucrează deja la primul lui album solo. Chiar în toamna acestui an va apărea pe piaţă un single iar apoi lansarea oficială a albumului cel mai târziu în iarna acestui an. „Vreau să fie unul dintre cele mai mari evenimente de până acum. Voi continua şi alături de 3SE şi împreună cu băieţii vom scoate pe piaţă un nou album în primăvara anului viitor”, a declarat Laurenţiu Duţă. (L.V.)

Sursa:Atac-online
Imagine
Laulaa mitä kallistuksen sanoa...unohtaa mitä kallistuksen pelata...
Avatar utilizator
Daria_Desiree
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1928
Membru din: Sâm Feb 10, 2007 5:44 pm
Localitate: Oradea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana3se » Mie Sep 03, 2008 11:49 am

Laurenţiu Duţă:
„Pregătesc un album solo, primul din cariera mea”

Laurenţiu Duţă poate fi mîndru atît de cariera sa muzicală, cît şi de familia pe care şi-a întemeiat-o, artistul, căsătorit de doi ani, avînd o fetiţă în vîrstă de un an. Despre planurile sale muzicale, dar şi despre cum se împacă rolul de tătic cu cel de artist, Laurenţiu Duţă a vorbit într-un interviu acordat, în exclusivitate, cotidianului „Telegraf”.
Reporter: Ce planuri are trupa „3rei Sud Est”?

Laurenţiu Duţă: Din păcate, trupa nu are niciun plan în viitorul apropiat, pentru că eu pregătesc un album solo, primul din cariera mea, pe care îl voi lansa pe piaţa muzicală în luna decembrie. Pînă va ieşi albumul pe piaţă voi lansa primul single în luna octombrie. Eu voi semna atît muzica cît şi textul pieselor de pe viitorul album.

Rep: Ai colaborat cu alţi artişti la viitorul material discografic?

L.D: Deocamdată nu m-am gîndit la alte colaborări decît cele cu băieţii de la studio.

Rep: Cum se împacă viaţa de artist cu cea de… tătic?

L.D: Am timp atît de muzică cît şi de fetiţa mea şi chiar îmi place foarte mult, am o fetiţă superbă! Sînt foarte încîntat de fetiţă, iar toată lumea îmi spune că seamană cu mine şi mă bucur.

Rep: Îţi mai doreşti un copil?

L.D: Da, visul oricărui barbat este să aibă un băiat şi acest lucru mi-l doresc şi eu. Mi-aş dori şi un băiat, dar rămîne de văzut ce va fi, cel mai important este să fie sănătos.

Rep: Ai un mesaj pentru fanii constănţeni?

L.D: Îi iubim şi le mulţumim celor care au fost şi sînt alături de noi de atît de mult timp!

http://www.telegrafonline.ro/1220389200 ... a8221.html
Avatar utilizator
ana3se
Fan 3SE imperial
Fan 3SE imperial
 
Mesaje: 155
Membru din: Dum Oct 31, 2004 10:16 am
Localitate: husi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Dum Sep 07, 2008 5:41 pm

in seara asta 3se canta la Roman
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Dum Sep 14, 2008 5:18 pm

Laurentiu este la Duminica in familie..cu ocazia lansarii albumului Elenei Gheorghe
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dory » Mie Sep 17, 2008 12:22 am

azi e ziua lor...fac 11 anisori... :D \:D/
3se are the best!!!
Atunci cand va va fi mai greu,ascultati 3se!!!
ImagineImagine
http://nuuitasavisezi.blogspot.com/
Avatar utilizator
Dory
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 2650
Membru din: Lun Dec 03, 2007 9:25 pm
Localitate: Alaturi de ingeri...
Puncte de reputaţie: 0

-

Mesajde veronik » Mie Sep 17, 2008 7:00 pm

La MoOltzI aNi 3se:X:X:X:X:X:____va oobim mooooooooooolt d tot:X:X:X:





11 anisori:X:X:X:X
[img]http://img230.imageshack.us/img230/7777/6u8fa84bm9.jpg[/img
Avatar utilizator
veronik
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Lun Noi 26, 2007 9:44 pm
Localitate: ilfov
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Sâm Sep 20, 2008 7:54 pm

astazi la Maniacii a fost despre Callatis 2008..si au dat si 3se un interviu Sabrinei...Au spus ca anul asta nu pregatesc nimic nou..iar ca primul single al lui Laur va fi lansat prin octombrie..si albumul in decembrie..
Daca stiti cand e reluarea..sa va uitati;))
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Sâm Sep 20, 2008 11:05 pm

reluarea e la 2,50 noaptea asta
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Beatrice » Mie Sep 24, 2008 4:31 pm

http://www.1music.ro/index.php/romanian ... e-rma-2008
3rei Sud Est sunt nominalizati la categoriile : Best GROUP ( 3SE ) Best SONG ( Vorbe care dor )
Best VIDEO ( Vorbe care dor ) VOTATI !!! :P
Avatar utilizator
Beatrice
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Mie Sep 20, 2006 2:12 pm
Localitate: Covasna/Brasov
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Vin Sep 26, 2008 11:00 pm

Pe un post tv local din bacau..a fost un mic interviu cu viorel..in urma RTH ...Vio a multumit pt trofeu..si a zis ca se simte ca la scoala cand a primit premiul 1:))
si ca 3se o sa mai fie mult timp de acum inainte in muzica romaneasca 8)
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde muscel raluca » Mar Sep 30, 2008 5:03 pm

ma e adevarat ce a zis maruta acum la pro tv sa mai dau curs ica o data la zvonu ca baietii(3se) s- au despartit...este an nustiu cata oara cand scriu astia ca se depart ....dar sa vina si maruta sa o spuana asa serios imi cam fac griji.... :( :( :( cine are mai multe informatii de asta sa mi spuna si mie varog..... :wink:
muscel raluca
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 58
Membru din: Dum Iun 26, 2005 9:56 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Mie Oct 01, 2008 5:04 pm

Zvonul că membrii trupei 3rei Sud Est, respectiv Mihai, Laurenţiu şi Viorel, sunt în pragul unui “divorţ” circulă tot mai des.

Iar ieri, prezentatorul Cătălin Măruţă a anunţat, în cadrul emisiunii lui de la PRO TV, ştirea ca fiind sigură.

Contactat de Click!, Marius Mateş, impresarul trupei, ne-a oferit o declaraţie deloc alarmistă, menită să-i liniştească pe fani:

“Nu este adevărat, avem o grămadă de spectacole. Laurenţiu îşi va lansa un album solo, dar asta nu înseamnă că se despart!”.

În paralel, Mihai a “scăldat-o”, recunoscând că între au existat câteva certuri:

“Nu ştiu de ce a zis Măruţă că ne despărţim. În orice trupă mai există certuri, nu facem noi excepţie. Şi, când va fi să fie, vom face noi anunţul. Oricum, avem programate o grămadă de concerte!”.



susa- ziarul click http://www.click.ro/Vedete/se-sparge-3rei-sud-est
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vlady » Vin Oct 03, 2008 12:26 am

Un interviu cu Catalin Pentili de la Sud Est Style http://3sefan.net/2008/10/interviu-cu-c ... ntili.html

Maine seara voi publica si continuarea interviului, realatia Catalin Pentili-Sud Est Style-3rei Sud Est.
Avatar utilizator
Vlady
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1646
Membru din: Sâm Dec 10, 2005 6:36 pm
Localitate: 3seFAN.net
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Dum Oct 05, 2008 11:52 am

Duminica, 5 octombrie, la ora 11:00, in Piata Constitutiei, se va da startul celei de-a XI-a editii a Crosului Loteriei Romane, una dintre cele mai de succes competitii sportive de gen organizata in tara noastra, de catre Loteria Romana impreuna cu Federatia Romana de Atletism si Directia de Sport a Municipiului Bucuresti.
La acest eveniment, inclus in calendarele competitionale interne si internationale ale federatiilor de specialitate, participa 5 categorii de alergatori: seniori, juniori, copii, veterani si persoane cu dizabilitati.
Pentru castigatorii acestei competitii, Loteria Romana a pregatit premii importante: autoturisme Dacia Logan, aparate fitness, biciclete medicinale, MP4 Playere, aparate de masaj, DVD Recordere, scutere pentru persoane cu dizabilitati si telefoane mobile cu cartela.
Cu ocazia acestui eveniment sportiv, Loteria Romana a lansat pe piata o emisiune de loterie pasiva “Crosul Loteriei Romane”, cu premii substantiale. Aceste bilete vor participa la doua trageri organizate in data de 5 octombrie 2008 la punctul de sosire al Crosului Loteriei Romane, in Piata Constitutiei, si anume: Tragerea organizata pe baza taloanelor, la care se acorda un autoturism Dacia Logan si 175 de castiguri in bani cu valori cuprinse intre 1.000 si 10.000 lei si Tragerea organizata pe baza biletelor de joc, tragere la care, cei care au participat la Cros, au posibilitatea castigarii unul din cele 100 de telefoane mobile + cartela SIM oferite ca premii.
Toti cei prezenti la acest eveniment se vor bucura de un concert organizat impreuna cu Radio Romania Actualitati, la care vor participa nume importante ale muzicii romanesti actuale: Andra, Nico, Pro Consul, DJ Project si 3 Sud Est.
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Ce an a fost anul trecut?:
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 34 vizitatori

Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico