Acum este Vin Mai 03, 2024 9:08 am

Ora este UTC + 2


SudEstFan's

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

SudEstFan's

Mesajde 3SudEstBoys » Mar Dec 13, 2005 11:22 pm

Fani 3se din toata tara. Doresc sa infiintez unica organizatie 3se din tara.
Cei ce vor sa participe la proiect sa ma contacteze.
Cu mult respect !!!
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde ilica » Mie Dec 14, 2005 12:09 pm

Pai...ce ishi propune sa faca acesta organizatie?Ce ar trebui sa faca un membru al acestei organizatii?Cred ca trebuie sa ne dai mai multe detalii.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Mie Dec 14, 2005 4:48 pm

Pai, ar terbui sa mearga la toate concertele sa arate ca sunt fani adevarati sa faca schimb de poze prin e-mail.
Ideea e sa nu mai avem o suta de mii de fan cluburi. sa avem un singur grup, nu fan club, o singura echipa care sa ne sustinem idolii.
Zi de zi se tot infiinteaza alte fan cluburi prin tara dar si in Buc. care vor sa fie recunoscute de baieti.
Asa cu acest grup vom fii toti recunoscuti indiferent de unde suntem.
cam asta e ideea.
Daca va surade va astept datele voastre (nume, prenume, tel., data nasterii si localitatea) pe privat.


Cu mult respect.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Dec 14, 2005 5:42 pm

fara suparare, dar mi se pare o aberatzie ce zici.....
nu-i potzi aduna pe totzi, din intreaga tzara, kre sunt inscrisi in acest "grup", pt un concert!!! schimburi de poze potzi face si pe net... potzi face si cu cei de la tine din orash.... kre sunt sau nu sunt inscrisi in fan clubul din zona respectiva :!:
si nu sunt o suta de mii de fan cluburi...... se infiintzeaza cate unul pe zona

dak acest grup, de kre zici tu, are anumite avantaje... mai merge, dar asa... doar de dragul de a ma inscrie..... [-X nu merge... sorry
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstBoys » Mie Dec 14, 2005 5:57 pm

Normal ca exista avantaje. Un prieten de-al meu a facut acest lucru pt. trupa lui preferata (vtj) si a reusit sa adune fani din toata tara.
Avantajul ar fi ca am forma o singura organizatie la nivel de tara, recunoscuta de toata lumea (si de baieti).
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Dec 14, 2005 6:09 pm

mda... oau.... tot nu m-ai convins
cu intalnirea fanilor din toata tzara...... foarte greu! yo nu m-ash duce la intrunire dak nu ar fi in buc... de asemenea, nici altzii nu vor veni! si doar sa ma intalnesc cu cateva persoane... tot nu-i vad rostul! decat sa ne cunoaste, sa ne privim de cateva ori in ochi... putzina distractzie.. si gata intrunirea :) urmatoarea nu se stie knd va avea loc... nu au timp si nici bani sa-i piarda doar asa.... de dragul de a vedea si altzi fani...

Citat:
Avantajul ar fi ca am forma o singura organizatie la nivel de tara, recunoscuta de toata lumea (si de baieti).

si? :lol: cu ce ne alegem? e tot una dak suntem sau nu recunoscutzi.... singura chestie cu kre ne putem lauda e un act, probabil, nu stiu sigur

in fine... n-am zis sa nu-l facetzi, dar mi se pare pierdere de timp! si nu vad mari rezultate
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstBoys » Mie Dec 14, 2005 6:29 pm

Scopul acestui grup este de a arata idolilor nostri ca suntem uniti indiferent de unde am fi si ca ii sustinem in tot ceea ce fac ei.

Acest proiect a dat rezultate in cazul altei formatii si "grupul" a fost recunoscut de catre toti membri trupei, acestia avand o sectiune separata pe forumul trupei. SI este cel mai de seama "grup".
Vreau sa organizez acest grup, deoarece este un mod de a le arata baietzilor ca pasiunea pt. muzica lor a reusit sa ne apropie si sa sparga barierile distantei. Cel mai bun exemplu pot fi chiar eu care mi-am intalnit iubirea vietii datorita existentei lor, iar distanta nu a fost deloc de neinvins.

Sper ca acest proiect sa dea rezultate si in cazul trupei noastre.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Dec 14, 2005 6:35 pm

moama, cate ash comenta, dar dupa aia spui k sunt rea :oops: deshii asta e adevarul

dar te rog sa mai spui si celalalt motiv, kre mi l-ai spus pe mess si eu nu sunt de acord cu tine ;)
nu de alta.... dar sa intzeleaga lumea mai bine kre e scopul tau (ma rog... unul din ele)
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstBoys » Mie Dec 14, 2005 9:04 pm

Am vb. si cu Mihai despre idee si a zis "ok, daca e posibil faceti". \:D/
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Mie Dec 14, 2005 9:52 pm

lol si te asteptai la alt raspuns? aici depinde de noi, fanii.... cum vrem sa ne organizam.. totzi din tzara in acelasi grup (dar se desfiintzeaza toate fan cluburile oficiale) sau pe zone.. cu fan cluburi...
eventual, dak ma intrebatzi pe mine, s-ar putea face un fan club central si atunci knd e nevoie acesta sa-i anuntze pe totzi presedintzii de anumite chestii... iar presedintzii pe membrii.... dak ma intzelegetzi
dar eu.. nu sunt de acord cu desfiintzarea fan cluburilor oficiale
Vizitator
 

Mesajde ilica » Mie Dec 14, 2005 10:07 pm

Nici nu cred ca se doreshte desfiintarea acelor fan club-uri oficiale.Cred ca se doreshte sa fie o evidenta clara a fanilor 3se.Una e sa spui ca ai...8 fan club-uri(unde pot fi shi cate 10mii de fani),shi alta e sa zici ca ai...1 milion de fani.Bine...intuitia imi spune ca e ceva mai mult in spatele acestui...proiect...dar in fine. :?
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Mie Dec 14, 2005 10:48 pm

Nu se doreste deloc desfiintarea fan cluburilor, si nu este nimic ascuns in spatele acestui proiect.
Vreti sa va inscrieti sau sa participati la proiect, dati-mi mesaj.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstGirl » Mie Dec 14, 2005 10:58 pm

Mda !! ideea mi se pare interesanta...nu e neaparat sa se desfintzeze fan cluburile oficiale dely !! asta ar insemna o colaborare...a trecut destul timp de cand nu prea mai tinem legatura cu alti fani din zonele unde exista fan club cat si cu cei din tara unde nu exista nici un fel de activitate intre fani...eu zic ca prin proiectul acesta ne-am cunoaste si de ce nu...s-ar face noi prieteni..sau chiar povesti de dragoste(cazul meu \:D/ :D ) Oricum..eu sunt obisnuita` sa merg hai hui prin tara la concertul idolilor nostrii. v-am pupat P.S o noua revenire .....am stat mult in umbra..asta e ....BACUL E MONSTRUOS =))
Fan Club 3rei Sud Est Zalau !!!
Avatar utilizator
3SudEstGirl
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 03, 2004 9:55 pm
Localitate: Zalau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Dec 15, 2005 8:17 am

ma mai faci si mincinoasa :x ce-ai scris aici, mah?!
3SudEstBoys scrie:
Ideea e sa nu mai avem o suta de mii de fan cluburi. sa avem un singur grup, nu fan club, o singura echipa care sa ne sustinem idolii.


si pe mess unde imi spuneai sa nu mai existe fan cluburi a caror presedintzi sa se bucure k au un act...
hai neaga k ai zis asa....

si acum o dai la intors.. k nu vrei sa se desfiintzeze
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstBoys » Joi Dec 15, 2005 8:38 am

Ziceam sa nu mai exista asa zisele fan cluburi, care exista doar pt. a avea cineva dc sa se bucure ca are o "functie" si si face nimic pt. asta.
Exact cum ai zis si tu cand te-am intrebat daca esti intr-un fan club si ai zis "cik", tocmai ca sa nu mai existe aceste "cik" fan cluburi doar pt. a avea dc sa se mandreasca o persoana sau alta.

Eu vreau sa facem aici o organizatie in care toti sa ne implicam cu sustinerea si imrastierea informatiilor despre 3se.
Oricum inca n-am primit nici un e-mail cum ca ar dori cineva sa se implice in acest proiect.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Dec 15, 2005 12:22 pm

am spus "cik" pt k nu'sh dak mai exista acele foi... s-au tot auzit zvonuri si nu stiu sigur! dar dak mai exista acele foi, atunci DA, sunt inscrisa!
si nu intzeleg dc ma tot intrebi pe mess dc sunt contra ta....... nu sunt! atata timp cat nu se desfiintzeaza acele fan cluburi, nu am nik impotriva infiintzarii lui! dar dak se infiintzeaza cu scopul distrugerii celorlalte fan cluburi (cu pretextul k "nu trebuie sa mai existe persoane kre sa se bucure de o functzie!") atunci nu sunt de acord!.... yo nu stiu nici un presedinte kre nu-si doreste sa tzina legatura cu membrii clubului... aici depinde si de fani, cat de mult isi doresc intalnirile... si diferite activitatzi, ma intzelegetzi?
Vizitator
 

Mesajde 3SudEstBoys » Joi Dec 15, 2005 1:11 pm

Nu e vorba de desfiintarea nimanui, daca te-ai fi uitat un pic pe site-ul ala care ti l-am dat intelegeai mult mai bine despre cum stau lucrurile.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Joi Dec 15, 2005 1:59 pm

Mai va spun eu ca nu prea o sa aveti shanse cu intalnirile intre fani.Au incercat multe fan club-uri dar...nu prea sunt shanse.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Joi Dec 15, 2005 2:01 pm

Macar la concerte sa ne intalnim undeva.
Intrati pe forumul trupei voltaj si veti vedea cum se descurca un astfel de grup si care este rolul lui.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Joi Dec 15, 2005 3:01 pm

SudEstFan's va asteapta sa participati si sa facem ca acest proiect sa prinda viata si sa ia amploare.
SudEstFan's vrea sa fie, si va fi, un grup al persoanelor cele mai bine informate in legatura cu concertele si aparitiile (radio,tv) a baietzilor, si a persoanelor capabile sa imprastie informatia in cadrul grupurilor cat mai largi, pt. a-si atinge scopul informatia sosita si a se putea bucura cat mai multa lumea de ea, si baietzi de suportul nostru.

Asteptam cat mai mutli presedinti de fan cluburi si persoane ative in acest grup
Pt. a va inscrie o puteti face la:
Yahoo! ID:cristinet86
e-mail: cristinet3@gmail.com
phone: 0726 19 40 91 (numai pt. mesaje)
adress: Str. Plt. Petre Ionescu, nr.8, bl.9, sc.2, ap.60, sector 3, Bucuresti

Lasati-va numele, o modalitate de contact, si cat de mult vreti si puteti sa va implicati in acest proiect.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Sâm Dec 17, 2005 10:02 am

Si inca ceva, nimeni nu va avea de castigat nimic de pe urma unei functii (ca am auzit de la cineva cum ca eu as fi presedinte), probabil doar respect pt. ceea ce face si felului si cat e mult se implica, din partea tuturor.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Mar Dec 20, 2005 8:49 pm

Miane dupa ora 19:00 3se in Parc Sebastian.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3SudEstBoys » Mie Dec 21, 2005 11:33 pm

Joi 22 dec., 3se vor aparea la Tonomatul dp2, iar seara dupa ora 19:00 vor avea concert in Piata Sebastian.

De sarbatori vor canta la Pro TV si pe 1 la TVR.
Be Happy
Avatar utilizator
3SudEstBoys
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 322
Membru din: Dum Noi 07, 2004 8:42 pm
Localitate: Bucuresti--Salajan
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Dec 22, 2005 8:31 am

nu mai scrie aici! n-are nici o legatura cu topic-ul! noutatzile se scriu la INFO sau APARITZII TV sau... depinde.. dar n-are nici o legatura aparitzia lor la tv cu grupul acesta ;)
Vizitator
 

Mesajde Yrynna » Vin Dec 23, 2005 3:22 pm

Ideea asta suna f. bine da e cva greu de realizat, si chiar dak reusesti, n-o sa se tina toti de ea
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Facebook [Bot] şi 22 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico