Acum este Joi Apr 18, 2024 6:00 am

Ora este UTC + 2


Intra vreodata baietii de la 3se pe forum?

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Lorry » Mar Mar 29, 2005 7:25 pm

Hai nu fi asa ...spune ne si noua sa nu murim curiosi...pai e frumos? :?:
Just be cool!
Lorry
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 10
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:13 pm
Localitate: brasov
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde lorri » Vin Apr 01, 2005 12:32 pm

In primul rand salutare tuturor. Asta pentru ca sunt noua pe forum.
In al doilea rand, eu chiar cred ca baietii intra pe forumul asta, am chiar un interviu cu Laur, in registrul special dedicat lor, in care spune ca in programul lui zilnic intra si internetul.
Si acum hai sa ne gandim, de ce sa intri pe net si sa nu intri si pe forumul care iti este dedicat tocmai tie?
Eu creed ca 3se citesc tot ce scriem noi aici (si nu numai aici) despre ei si chiar participa la discutii. Acuma e normal sa nu ne spuna care sunt ei.
Ganditi-va numai ce ar insemna asta pentru ei. O sumedenie de intrebari, de cereri si alte lucruri de genul asta care in doua cuvinte cred ca ar putea fi numite "disconfort psihic".
Si cred ca le si place sa fie "invizibili" pe aici (daca as fi in locul orcaruia dintre ei eu asa as gandi), pentru ca asa pot afla exact ce si cum se crede despre ei.
Raspundeti-mi sincer:
Daca ati sti cu siguranta ca ei intra pe forumul asta, si ati sti cu aceeasi exactitate si care dintre utilizatori sunt ei, ati mai fi obiectivi in aprecierile si afirmatiile voastre sau ati tinte spre subiectivism? Doar de ochii lor?

Asta a fost doar umila mea parere. Corectati-ma daca voi considerati ca gresesc.
Cu respect Lorri
Sunt "Clipe" in viata mea cand "Se asterne toamna" si "Am nevoie de tine" pentru "O alta zi in paradis".
lorri
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Apr 01, 2005 11:44 am
Localitate: Acolo unde e nevoie de mine.
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Apr 01, 2005 1:30 pm

lorri scrie:
Raspundeti-mi sincer:
Daca ati sti cu siguranta ca ei intra pe forumul asta, si ati sti cu aceeasi exactitate si care dintre utilizatori sunt ei, ati mai fi obiectivi in aprecierile si afirmatiile voastre sau ati tinte spre subiectivism? Doar de ochii lor?


logic! uite-te si tu putzin la mesajele noastre! deja shtim k baietzii intra, si totushi nu ne sfiim (cel putzin eu) sa ne dam cu parerea; sunt obiectiva in tot ceea ce fac si spun! dak noi nu ne-am spune parerile proaste, imaginatziva k baietzii n-ar mai inainta deloc, ar ramane la acelasi nivel. este adevarat k unii deja au inceput sa posteze mesaje in kre le ia apararea baietilor doar cu gandul pt a fii vazutzi cu ochi "dulci" de 3se. in fine, sunt oameni si oameni, nu totzi sunt la fel ... fiecare cu defectele lui si cu valoarea lui
Vizitator
 

Mesajde alexa » Vin Apr 01, 2005 7:34 pm

dely_3x scrie:
lorri scrie:
Raspundeti-mi sincer:
Daca ati sti cu siguranta ca ei intra pe forumul asta, si ati sti cu aceeasi exactitate si care dintre utilizatori sunt ei, ati mai fi obiectivi in aprecierile si afirmatiile voastre sau ati tinte spre subiectivism? Doar de ochii lor?


logic! uite-te si tu putzin la mesajele noastre! deja shtim k baietzii intra, si totushi nu ne sfiim (cel putzin eu) sa ne dam cu parerea; sunt obiectiva in tot ceea ce fac si spun! dak noi nu ne-am spune parerile proaste, imaginatziva k baietzii n-ar mai inainta deloc, ar ramane la acelasi nivel. este adevarat k unii deja au inceput sa posteze mesaje in kre le ia apararea baietilor doar cu gandul pt a fii vazutzi cu ochi "dulci" de 3se. in fine, sunt oameni si oameni, nu totzi sunt la fel ... fiecare cu defectele lui si cu valoarea lui


sunt deacord cu tine....si as putea completa cu: dak nu le-am spune parerea noastra ei , probabil, n-ar sti c e d schimbat, nu? iar..k unii le iau apararea pt a creste in ochii lor......mi se pare penibila gandirea lor..eu una mai mult as aprecia o parere critica de la un prieten (cum suntem noi pt ei) decat o dulcegarie.....care nu ma face sa ma schimb cu absolut nik....m-ar face sa cred k sunt perfecta....desi e inevitabil sa crezi k esti intru-tot perfect....asadar(pt cei care cred k vor creste in ochii lor ...bla bla) reveniti fratilor pe pamant.....si ei sunt oamnei si nu's perfecti.....desi sunt f buni.....f buni nu e = cu perfect......eu una urasc perfectiunea pt k nu mai ai ce descoperi si completa la cineva perfect...my opinion.....don't shoot..:P
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

hmmm

Mesajde Yrynna » Vin Apr 01, 2005 10:14 pm

Buna intrebare.Cred k raspunsul se afla pe acest forum,asa k,keep searching :P
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde lorri » Sâm Apr 02, 2005 9:16 am

Eiii, scuzati-ma daca ce am scris eu v-a deranjat, imi spuneam doar parerea.
Si ceea ce vroiam sa spun este ca daca ati sti cu exactitate care din useri sunt ei, eu cred ca v-ati schimba putin atitudinea fata de cei in cauza. Nu am zis ca ar incepe sa se scrie pe forum mesaje pline de dulcegarii si aprecieri ale unor fapte sau calitati inexistente, ca doar nu e un forum despre Laura Andresan.
Iar daca faza cu useri care scriu frumos doar pentru a fi remarcati de baieti era cumva, direct sau indirect, adresata mie, va rog sa-mi permiteti sa va spun ca a trect pe langa mine. La fel cum si eu am trecut de mult de varsta la care credeam ca tot ce zboara se mananca.
Sunt "Clipe" in viata mea cand "Se asterne toamna" si "Am nevoie de tine" pentru "O alta zi in paradis".
lorri
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Apr 01, 2005 11:44 am
Localitate: Acolo unde e nevoie de mine.
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde denyssa » Sâm Apr 02, 2005 4:25 pm

eu...sa va spun si eu ceva..? sunt de acord cu lorri :D : :lol: :oops: :oops:
Zambetul celor care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange...!
denyssa
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 34
Membru din: Vin Apr 01, 2005 2:18 pm
Localitate: Alba - Iulia
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde olteanu dan » Vin Apr 15, 2005 5:51 pm

parerea mea este k dak am afla cine sunt nu am mai vb tot ceea ce vb acum ptr k acum poate k mai spunem si unule lucruri putin rautacioase(si nu neaparatr despre ei) si vom fi un pic mai prudenti in ceea ce scriem.
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Vin Apr 15, 2005 6:27 pm

olteanu dan scrie:
parerea mea este k dak am afla cine sunt nu am mai vb tot ceea ce vb acum ptr k acum poate k mai spunem si unule lucruri putin rautacioase(si nu neaparatr despre ei) si vom fi un pic mai prudenti in ceea ce scriem.


probabil tu, dar nu totzi! nu totzi suntem subiectivi; si din punctul meu de vedere este tot una faptul k INTRA DAR NU LAS MESAJE, faptul k INTRA DAR LAS MESAJE CU UN NICK PE KRE NU IL STIE NIMENI si faptul k INTRA DAR LAS MESAJE CU UN NICK PE KRE IL STIM TOTZI ; si spun asta pt k eu stiu sigur k intra si totusi nu ma feresc sa vb pe sleau ;)
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Lun Apr 18, 2005 10:23 am

Elle...da-mi voie sa te contrazic :!:
Legat de chestia...ca Laur intra pe forum-uri, pe diferite forum-uri...asta la inceput sa zicem ca am crezut-o....pana la momentul cand au venit (ei. 3se!), au venit aici in Targoviste pe 6 aprilie in concert!
...si cand au venit aici, am reusit (spre norocul meu) sa vb. putin cu fiecare dintre ei...si putin mai MUULT cu Laur!...si evident ca l-am intrebat daca intra pe forum...si vreau sa va spun ca am fost de-a dreptul SOCATA cand mi-a spus ceva de genul..."Forum...forumul 3se?? aaaa...pai..sincer sa fiu nu prea intru...adica n-am intrat niciodata...!"
Pana acum, credeti-ma ca nu am vrut sa spun asta pe forum in ideea ca nu voiam sa va dezamagesc...credeam ca e mai bine asa...sa credeti ca TOTUSI mai intra si ei pe forum...dar cum eu prefer sa stiu ADEVARUL oricat de crud ar fi el...nu m-am lasat pana nu am vb. cu ei si pana nu am auzit din gura lui ...adevarul! (eiii, bineee! nu stiu daca ceea ce mi-a zis este purul adevar dar un lucru il stiu sigur: ca am fost socata sa aud ce mi-a zis!)
Si sa fi vazut faza 'caraghioasa", daca-i pot spune asa...cum stateam eu langa autocarul "Eurotombola" (cu care au venit toate vedetele care au cantat in concert)...si stateam eu langa Laur si vb. despre forum si chipurile ii explicam cum sa intre pe forum...cu username si toate cele...!...si se arata interesat sa afle de la mine ca pe forum sunt o multime de fani care asteapta cu sufletul la gura un mesaj de la ei!
Acu...nu stiu...cred ca Vio si Mihai mai intra pe forum...cand am vb. cu Vio, am remarcat o oarecare urma de interes pe fata lui si o mica ezitare la intrebarea mea daca intra pe forum!
Da! ...si cam asa sta situatia! ...eu doar am vrut sa va spun un lucru absolut CONCRET...sa nu va las sa visati!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Apr 18, 2005 1:30 pm

k intodeauna dely tre'sa comenteze :oops:
dak a-tzi stii cat ma abtzin sa nu comentez despre laur....ahhhhh.....ufffff, in orice caz... ne-a mai ramas o sperantza :!: ca-n totdeauna sperantza moare ultima :wink:
Vizitator
 

Mesajde Mirabella » Mar Apr 19, 2005 9:39 am

Bineinteles, Deliutza! ...ca speranta moare ULTIMA!...si chiar si eu care am vb. cu el (Laur)..si mi-a zis in fata ca nu a intrat pe forum...chiar si eu mai SPER ca va intra intr-o zi pe acest forum...




PS: ...ceea ce am apreciat in acea seara la concert, la Laur al nostru, a fost SINCERITATEA!...faptul ca mi-a spus in fata un lucru nu tocmai placut...dar decat sa ma fi mintit....ca intra pe forum si de fapt sa n-o faca....mai bine ASA!
I'll always love 3rei-sud-est!
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bombonica » Dum Mai 22, 2005 6:26 pm

bine ar fi dak ar intra si baietii p forum.. :P
poate asa ar vedea si ei cat d mult ii iubesc fanii si cat d tare isi doresc sa-i vada.nu inteleg d c nu veniti mai des in orasele noastre.. in bacau n-ati mai venit d 2 ani... :cry: iar cand n intalnim sunteti foarte surprinsi d reactiile noastre..cand am fost la laur acasa, in navodari, nu-i venea sa creada k am mers "atat d mult" doar k sa-l vad p el..fanii 3se ar face orice pt voi! va iubim mult! si va asteptam intr-un concert in bacau! :)
visele noastre se-mplinesc..si fericita zambesc..
Avatar utilizator
bombonica
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 87
Membru din: Lun Mai 09, 2005 8:39 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Lun Noi 07, 2005 8:53 pm

bah...va asigur ca intra!!! :lol: numai k intra,citesc...se amuza...si ies.doar nu o sa-si faca si ei usere:)) k sa le explodeze calcu cnd intra la mes private:))....cu asha fani :P......
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Noi 07, 2005 9:17 pm

alexrefflex scrie:
bah...va asigur ca intra!!! :lol: numai k intra,citesc...se amuza...si ies.doar nu o sa-si faca si ei usere:)) k sa le explodeze calcu cnd intra la mes private:))....cu asha fani :P......

Exista o limita ...de mesaje private care sunt stocate.Cand este depashita limita incep sa se shtearga.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Lun Noi 07, 2005 9:21 pm

ilica scrie:
alexrefflex scrie:
bah...va asigur ca intra!!! :lol: numai k intra,citesc...se amuza...si ies.doar nu o sa-si faca si ei usere:)) k sa le explodeze calcu cnd intra la mes private:))....cu asha fani :P......

Exista o limita ...de mesaje private care sunt stocate.Cand este depashita limita incep sa se shtearga.



bine geniule...bine...am spus-o asha... in fine?tu de ce stai pe forum?iti place sa enervezi lumea??? :lol: ...duci lipsa?mai mergi si u la baieti ..poate-ti trece!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Noi 07, 2005 9:26 pm

alexrefflex scrie:
ilica scrie:
alexrefflex scrie:
bah...va asigur ca intra!!! :lol: numai k intra,citesc...se amuza...si ies.doar nu o sa-si faca si ei usere:)) k sa le explodeze calcu cnd intra la mes private:))....cu asha fani :P......

Exista o limita ...de mesaje private care sunt stocate.Cand este depashita limita incep sa se shtearga.



bine geniule...bine...am spus-o asha... in fine?tu de ce stai pe forum?iti place sa enervezi lumea??? :lol: ...duci lipsa?mai mergi si u la baieti ..poate-ti trece!

Da,eu ghicesc in stele ce vrei tu sa zici.Nu enervez oamenii.
Nu ma duc la baietii de la 3se ...ca daca ii enervez. :lol:
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde julien_forever » Joi Noi 10, 2005 5:46 pm

din cate am inteles...viorel e cel mai activ :wink:
Trimit un S.O.S,iubirea s-o salvez,vreau cineva sa-mi raspunda...3se
Avatar utilizator
julien_forever
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 35
Membru din: Joi Noi 10, 2005 5:28 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Noi 10, 2005 5:47 pm

de-ar fi aja shi pe mess................
Vizitator
 

Mesajde julien_forever » Joi Noi 10, 2005 5:48 pm

nu stiu cine mi-a zis...da viorel e penal rau pe messenger :lol: :lol: :lol:
Trimit un S.O.S,iubirea s-o salvez,vreau cineva sa-mi raspunda...3se
Avatar utilizator
julien_forever
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 35
Membru din: Joi Noi 10, 2005 5:28 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Noi 10, 2005 5:50 pm

avand in vedere k vio intra pe forum, te rugam sa ne dai detalii despre afirmatzia ta d mai sus :mrgreen: dc e penal?
Vizitator
 

Mesajde julien_forever » Joi Noi 10, 2005 5:56 pm

pai aceea persoana mi-a zis k e fff glumetz ... stie sa faca atmosfera etc. :wink:
Trimit un S.O.S,iubirea s-o salvez,vreau cineva sa-mi raspunda...3se
Avatar utilizator
julien_forever
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 35
Membru din: Joi Noi 10, 2005 5:28 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Noi 10, 2005 5:58 pm

aaaaa credeam k zici "penal" in sensu' rau :)
face glume, dar mai rar :)
Vizitator
 

Mesajde julien_forever » Joi Noi 10, 2005 6:00 pm

dely_3x scrie:
aaaaa credeam k zici "penal" in sensu' rau :)
face glume, dar mai rar :)

mai rar? :o pe scena face panarama k naiba
Trimit un S.O.S,iubirea s-o salvez,vreau cineva sa-mi raspunda...3se
Avatar utilizator
julien_forever
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 35
Membru din: Joi Noi 10, 2005 5:28 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Joi Noi 10, 2005 6:01 pm

jtiu .... dar el are net la studio si nu sta prea mult la taclale
dak ii pui o intrebare itzi raspunde greu, deobicei, si foarte scurt... un cuvnt doua.. :(

ai sa razi, dar Mihai e muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult mai de treaba si mai vorbaretz k vio ;)
Vizitator
 

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico