Ultima vizită a fost: Joi Feb 22, 2018 10:56 am Acum este Joi Feb 22, 2018 10:56 am

Ora este UTC + 2

[ 745 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Următorul

Pe care il preferatzi?
Laurentiu Duta 93%  93%  [ 127 ]
Marius Moga 7%  7%  [ 10 ]
Voturi totale : 137
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Mai 14, 2006 8:36 pm 
Neconectat
Music Amateur
Music Amateur

Puncte de reputaţie: 0
dely_3x scrie:
ANNYBLONDY scrie:
AHA... DECI NU-I IUBITI NU?dak ii iubiti de ce nu rasp fratilor?

a fi fan 3se nu inseamna sa raspunzi la orice afirmatzie sau intrebare
de knd bagi tu mana in foc k noi nu suntem fani 3se? inceark sa te abtzii de la afirmatzii ilogice pe kre numai un copil PANA in 12 ani le poate sustzine....

si chiar nu vad la ce-am putea raspunde :roll:

MAI FATA, dak ai ceva cu mine sa stii k exista mesageria privata! aaaaaaaaaaaa si ink ceva nu am spus k nu sunteti fani draga,citeste mai bine deschide ochii :shock: #-o k scoti din gura doar prostii :-& ,sincer nu stiu de ce esti u moderator :?:

:wink: Fara rautati pls,Ilica

You're not here with me
You never said goodbye

Sus

Reclame

Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Mai 14, 2006 8:51 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Sincer...eu nu sh de ce aberezi tu pe aici. :roll: Pt k esti off topic.Dak ai kef de cearta mergi la "Samanta de scandal"!Acolo ne vom cunoaste mai bine...Btw:eu sunt adela :mrgreen:

Ultima oară modificat de Kisss pe Mar Mai 23, 2006 3:44 pm, modificat 1 dată în total.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Mai 22, 2006 9:22 am 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

opa... it seems like the new album is here....
MIND FIELDS :o
E un album complex care imbina diferite stiluri....iar piesa in greaca se numeste "Mikala" si va fi al doilea single extras pe album care va beneficia si de clip..in vara..

altceva... mey... e destul de ciudatzel albumul.. dar unele piese.. sunt adorabile.. cum ar fi: "I belong to you" , "Crazy world" si "Still waiting for your love"
Albumul contine 20 piese (15 piese + 4 negative + Aruru):
Mind fields
Volio amar te
Mikala
Fill me up inside
Ezayem
Rock`n roll my baby
A la lujeba
Daleh cumnaleh
Come home
Hello goodbye
Still waiting for your love
Crazy morld
I belong to you
Endless love
Falling asleep
+ negativele
Late september
Sun light
Summer rain
Ocean`s vibe chill out
+ Aruru (e cantecul de leagan de la inceputul videoclipului "Fallin' asleep" )

mie in general.. imi place... e reusit, bravo lui Moga :o

personal, Mikala nu mi se pare cine stie ce.. si mai sunt cateva ciudate :|

Imagine

Sus

Subiectul mesajului: laur & moga
MesajScris: Lun Mai 22, 2006 1:28 pm 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

nu ash vrea sa mint acum. mi sa intamplat sai intalnesc pe amandoi, nu este ata de interesant cine face mai multa muzica si cu ce seamana eu spun ca si moga poate face la fel avand in vedere ca este cel mai rapid pe melodie cam 25 de minute cu tot cu text.....
nu tin cu unul nici cu celalalt, problema este cam asa este vorba de popularitatea pe care o ai, sa zice laur cant in 3se nu apare pe piatza videoclipuri scene si altele, pe cand moga foarte putin.... eu nu cred ca a avut o trupa de la laur atata succes sau mult timp indelungat in top pe cand la moga da...
dar nu aici am vrut sa ajung, ci la modul de a vorbi cu o persoana... spre exe... am fost d.j. la un club in buc unde ma-m intalnit cu laur cat si cu mogavreau sa spun ca laur nici nu a vrut sa stea de vorba :!: ( cu mult timp in urma dupa spusele lui urma sa ma ajute pe plan muzical dar... :?:) pe cand moga chiar ma invitat la masa lui unde erau niste tipe super se vede clar ospitalitatea iar pe plan muzical ma ajuta..... :D

intre cele doua persoane se vede diferentele

ganditi si voi....

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Mai 22, 2006 2:47 pm 
raspunsul tau mi se pare... defapt chiar este plin de subiectivism! pt k te legi DOAR de un singur caz... si tocmai al tau; itzi intzeleg frustrarea, insa dak ai cere si parerea altora, a mai multor persoane kre au intrat in contact cu ambii compozitori ai sa vezi k balantza inclina in favoarea lui Laur! si n-o spun pt k sunt fan! si eu inainte aveam o parerea super buna despre caracterul lui moga, ma contraziceam cu totzi pe forum-uri k el nu e chiar asa varza pana knd, mai multe persoane, mi-au confirmat k.... la tv e la tv, dar in spatele camerelor nu-i chiar asa!
dak esti abia la inceputul colaborarii cu Moga.... nu-tzi spun decat sa nu-tzi formezi o parere batuta in cuie.. asa din prima, mai ai rabdare!

in legatura cu ospitalitatea..... ea nu se "masoara" knd e vorba de afaceri! nu cred yo k moga te-a acceptat k-ar fi el ospitalier :lol: gandeste-te putzin, dak esti bun in ceea ce faci inseamna k asta e motivul :!:
si in plus, din spusele altora, n-ai tu degete inmultzite cu 10 la cate persoane a refuzat moga :lol: :wink:

ps: cum te numesti?

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Mai 22, 2006 8:02 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

stii, cineva destept a zis: "APARENTELE INSEALA!" deci.. asta poate insemna k in privinta lui Laur te-ai inselat... poate lui nu i-a placut.. mai stii???nu poti condamna omul... sau poate era ocupat/obosit... nu incerc sa-i gasesc scuze, ci iau toate variantele in calcul :wink:
deci... si in privinta lui Moga te poti insela.. poate l-ai prins intr-o pasa buna, sau a crezut k poati avea succes! :wink:
deci... nu poti judeca pe cineva numai de la prima intalnire/primul cuvant zis....

btw: poate te prezinti si tu :roll:

Imagine

Sus

Subiectul mesajului: Re: laur & moga
MesajScris: Mar Mai 23, 2006 10:57 am 
by the way...
bebe scrie:
eu nu cred ca a avut o trupa de la laur atata succes sau mult timp indelungat in top pe cand la moga da...

Imagine
Animal X nu-tzi spune nik :roll: sau Blondy? sau... acum a luat-o de la cap cu Andreea Banik :wink: sau.... etc Imagine

Sus

Subiectul mesajului: lulu-moga
MesajScris: Mar Mai 23, 2006 3:10 pm 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

nu ma-m contrazis cu nimeni...
ma face-ti sa cred din ce spunetzi ca voi sunte-ti fermi convinsi ca laur este the best....
iar dupa cum se vede sunte-ti funi inraiti laur sau 3se....
intrebarea afost cine este cel mai bun....
si nu la-m apreciat pe moga ca a stat de vorba cu mine....
cu laur ma-m intalnit de mai multe ori iar modul lui de comportament este acelasi....
si despre moga te contrazic cred ca nu-l cunosti..... :?:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Mai 23, 2006 3:26 pm 
Neconectat
Painter/3sefan10
Painter/3sefan10

Vroiai sa zici ca tu esti fana inraita moga. Altfel nu vad de ce ii iei apararea pe un forum 3SE.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Mai 23, 2006 3:44 pm 
tzi-e frik sa te prezintzi? :roll:

citeste regulamentul si ai sa vezi k tre'sa-tzi motivezi afirmatziile facute...
intr-adevar, sunt fan, dar ii iau apararea pe buna dreptate si cu MOTIV cu tot! citeste si ai sa vezi k mi-am motivat afirmatziile, dak ma potzi contrazice fa-o, dar numai cu argument pt a ne putea convinge ;) ! altfel tot ce spui tu e egal cu 0 ;)

k sa intzelegi mai bine.... de ce crezi tu k noi suntem ferm convinsi k laur e cel mai bun? :roll: nu tzi-a zis nimeni si nici nu credem asa ceva...

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Mai 23, 2006 4:03 pm 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

nu sunt fun a nici unia din aceshti compozitori....
ba chiar mai mult nu am nici o treba nici cu unul nici cu celalalt....
eu doar mi-am spus parerea si doar vreau sa ma realizez pe plan profesional si nimic altevasa poti fi fun moga nu merge nu....
dar sa fii fun lulu da se poate nu ca el este de la 3se....
numele meu este michel iar eu am venit sa-mi spun opinia.....
atata timp cat nu se poate dovedi asta ca lulu este mai bun, nu avetzi dreptate....

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Mai 23, 2006 4:09 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

bebe scrie:
ca lulu este mai bun

Michel esti fata sau baiat?!Cred k nu stai in romania,nu?! :mrgreen:
Yo ca sa fiu ON...zic k laur e bun...bineinteles si moga are proiecte de succes...hai sa fim seriosi!Asta se vede cu okiul liber...doar dak sunt fan 3se nu inseamna ca nu accept adevarul.Asa cum a zis si dely,animal x kiar au avut succes dar si moga are trupe care sunt in top pe pozitii bune.Deocamdata laur nu prea are...asteptam sa vedem.Cred k animal x a avut cel mai mare impact...in rest...laur nu prea a stat in topuri cu alte trupe.. :roll: :roll: :roll:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Mai 23, 2006 6:48 pm 
adela scrie:
Cred k animal x a avut cel mai mare impact...in rest...laur nu prea a stat in topuri cu alte trupe.. :roll: :roll: :roll:

ei nu... mai "fano", ce informata esti :roll:

vreau sa incep cu... ceva kre am mai zis-o de NENUMARATE ori si pun pariu k o voi mai spune! :lol: (pt a nu mai primi acuzatzii asemanatorare cu cele de mai sus) nu degeaba sunt eu fan 3se, au avut si au multe realizari, multe calitatzi k artishti, cantaretzi,oameni etc.. inainte de a ma numi fan al unei trupe/unui solist mai intai ii urmaresc mai multe aspecte si abia apoi decid.... din moment ce am zis DA, EU SUNT FAN 3SE inseamna k AU, frate, MULTE CALITATZI ce trebuie admirate, rasplatite etc ! deci, unde am vrut sa ajung, mi se pare absolut firesc sa le iau apararea knd cineva spune ceva neadevarat despre ei, cu atat mai mult, nu vreau sa mai aud afirmatzii gen "suntetzi fani si d'asta spunetzi asa/d'aia ii luatzi apararea" cu atat mai putzin cu cat ne-am si justificat vorba :wink:

probabil ai impresia k noi il uram pe moga sau nu-i apreciam valoarea... stai linistit, dak ai fi citit in urma ai fi vazut k si pe el il admiram si il respectam pt ceea ce face (cu mici exceptzii :P )

am o intrebare, ai zis k lulu nu e mai bun, da' moga e mai bun decat el? 8) da' vreau parerea ta, sincera!

ps: lasatzi omu'-n pace... sa va vad cum reactzionatzi atunci knd mai intra aia sa injure.... :idea: pur si simplu si-a spus parerea si ar trebui sa-i multzumim...deocamdata

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Mai 23, 2006 7:39 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Mah...eu n-am zis ca nu le apreciez calitatile(alea vocale..,de artisti...de ce vrei u dely-pt k eu personal ca oameni nu ii cunosc...nu poti afirma k poti cunoaste un om dak il vezi pe scena,la un interviu,la tv...pe mess sau mai stiu eu ce.E greu in ziua de azi sa cunosti cu adevarat o persoana langa care poate ai trait o viata :roll: dar pe baietzii de la 3se :?: ).Eu am tot respectul pt ei si munca lor...sunt adevarati profesionisti.Poate michel a fost subiectiv/a...insa orice e posibil.Nu sunt convinsa nici k laur e un sfant...v-am zis nu-i cunoastem ca oameni insa discutia sau sb discutiei era in legatura cu muzica pe care o face laur/respectiv moga si nu cu privire la cum sunt ei ca oameni.Eu zic k ambii sunt buni in ceea ce fac...si nu ar trebui comparati...asa cum ziceau si baietii de la 3se intr-un interviu...fiecare cu stilul lui.E loc pt toata lumea. :wink:

P.S.Michel ne pare rau k nu avem un topic dedicat pt cei care au fost dezamagiti intr-un fel sau altul de unul dintre cei 3 baieti.Probabil va crea cineva un astfel de topic...pt k vad ca sunt din ce in ce mai multi care se plang...Insa nu va imaginati k dak vine unul si altul sa-i fak de kko cu anumite afirmatii(despre care nu stim dak sunt sau nu adevarate)noi nu vom mai fi fani sau nu-i vom mai iubi. :wink:

Dely mai spune si mie un alt proiect al lui laur care a avut succes din ala de a rupt piatza ...k eu nu mai stiu :roll: :roll: :roll:
Iar dak sunt fana 3se nu inseamna k tre sa imi placa toti cei carora 3se le compun...sau u esti fana trident!? :roll: Hai sa fim seriosi!Imi place muzica celor de la 3se...dar asta nu inseamna k trebuie sa fiu fana tuturor trupelor carora ei le compun... :lol:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Mai 23, 2006 7:59 pm 
adela.... mesaju' ii era dedicat lui bebe, nu tzie :roll: tzie nu tzi-am zis decat <<ei nu... mai "fano", ce informata esti >>
si oricum te-ai ambalat degeaba, n-am zis si nici nu cred k am lasat de intzeles k as fi fanul tuturor trupelor create de 3se ... pur si simplu am zis k animal x nu e singura trupa ce a avut succes datorita lui laur... nu le stiu pe toate, dar doua exemple tot itzi dau: candy (pe vremea knd le compunea el, evident) si blondy.... le potzi nega succesul? dak nu existau probleme personale candy ar fi fost o adevarata concurentza pt an x :)

acum fac un off-topic, dar... merita, zic eu. e adevarat k nu-l cunosc personal pe laur, dar atata timp kt studiezi psihologia...... itzi potzi da seama esentzialul; atunci knd te duci la un psiholog n-are nevoie sa stea luni/ani langa tine k sa te cunoask.... doar itzi pune cateva intrebari, eventual te pune sa desenezi ceva si gata, stie cine esti!
si in plus... nu stiu, poate sunt eu prea obisnuita, dar nu cred k ai nevoie de psihologie prea multa sa observi macar cateva aspecte sau diferentze intre doua persoane Imagine

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Mai 23, 2006 8:20 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Eh...mah dely!!! :lol: Stii u ca ma ambalez asa usor...sau enervez?Mi-am dat cu parerea in legatura cu subiectul topic-ului.Doar despre asta era vorba nu?!Hai sa nu luam parerile ca pe ceva personal in caz ca nu cadem de acord intr-o anumita privinta!Am observat ca se intampla asta pe forum...fratilor discutam doar! :roll: Nu ne dam in cap acum k e X sau Y mai bun.
CONCLUZIA:si laur si moga...fiecare in felul lor sunt buni in ceea ce fac. :wink:

In legatura cu candy...da,au avut si ele oleaca de succes dar nu poti afirma ca piatza a fost bulversata de aparitia lor :shock:
Blondy nu e proiect 100% laur asa k.... :roll: si nu mi se pare cine stie ce...nu vad topurile date peste cap cum au fost in cazul celor de la animal x.In fine...ma astept la ceva mult mai bun din partea lui...stiu k e bun in ceea ce face si ma va uimi placut. :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 1:31 am 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

Adela, ai dreptate.fiecare e bun in felul sau.Poate cuiva nu-i place de laur, poate cuiva de moga.Gusturile difera.Mie imi plac ambii, dar e mai bun Laur

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 6:54 am 
Neconectat
Cunoscător
Cunoscător

Mai multe persoane au spus pe alt forum k Moga e gay :mrgreen:
Laurentiu se casatoreste.. CU O FATA!

Acum sincer.. ce a scos Moga in ultimul timp e cam slabutz... albumul Morandi e kiar slab, pe tot albumul are o piesa ffffff misto, aia "Crazy world" si 2 care mai merg (fallin` asleep si mikala- care are ritm cat de cat bun, dar niste versuri tampite). Simplu... am auzit k scot Triple Pack Album (cu 3 cd'uri :P ).. dak toate melodiile sunt ca "Oficial imi merge bine" cred k o sa ne cam plictiseasca si din cate am inteles Cream va scoate un album produs cik in 48 de ore..

Succesul unei trupe nu se regaseste numai in RT100, poti sa stai 2 mil de ani in el, dak albumele nu se vand, dak lumea se uita la concertele tale k la felul 20 si nu intelege nimic. Cel mai clar exemplu => M&G care prin topuri erau mari si tari, dar la vanzari de albume au stat fffff prost, fapt recunoscut si de Tataeeeeeeeee (gie :mrgreen: )

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 10:58 am 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Ai dreptate in ceea ce spui skypi...tocmai de aia e importanta imaginea pe care o trupa si-o creaza si modul in care isi atrage fanii.Sa ai vanzari e foarte important...sa te cunoasaca lumea...sa ai strategie.Ideal ar fi sa stai si in topuri si sa ai si vanzari.Dar sincer eu nu-mi aduc aminte prea bine de M&G astia...poate au stat in topuri...dar nu crezi k urmarea ar fi trebuit sa fie...BOMBA?!Adica sa aiba vanzari bune?!Uite de exemplu mie proiectul Morandi mi se pare ceva de umplutura in momentul de fata...pt k si-au facut un nume cu primele 2 piese si acum baga Moga album facut in nu sh cate secunde de iti vine sa o iei la fuga...piata muzicala e corupta rau.Se fac multe aranajamente,important e sa se vorbeasca despre tine mai nou...nu conteaza ce...poate presa sa speculeze si ca esti debil.

Cat despre faptul ca moga e gay...ar trebui sa creezi un topic special...sincer,fara suparare. :roll: Pt ca aici vorbim de muzica pe care moga/laur o fac. :wink:
Si daca ar fi gay,care e problema?E treaba lui cum se satisface...ar fi tot om.Hai sa nu facem discriminari de genul asta...totusi. :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 11:03 am 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

sal all....
(dely_3x mody) oricinei ai fi tu, shi nu ash vrea sa te superi chiar te rog, vreau sa stii un singur lucru, traieshte la prezent, nu sta in trecut, pentru ca prezentul shi viitorul este cel care-tzi ofera zambetul de azi shi bucuria de maine......
au fost shi alte trupe straine care au stat in topuri shi au fost cu mult mai buni ba chiar sunt sigur k iai apreciat shi poate chiar ai fost fun, nu...
- poate chiar mai ascultzi muzica lor, shi mai ascult animalx shi melodiile vechi chiar shi cele noi, cu toate ca nu mai sunt facute de laur cum se spune..... :idea:
asculd 3se shi nu cred k se supara nimeni, shi mie`mi place.....

dar vreu sa-tzi spun ceva.....cunosc o groaza de persoane care au studiat asha ceva....... studiezi psihologia.... majoritatea sau in mare parte a celor care studiaza vad doar un singur drum (numai inapoi) si nu shtiu de ce ( am fost psiholog shi am decis k nu are rost sa stau sa dau cu parerea ce fel de persoana este aia sau ala,,, traieshti intrun mediu inchis si stai tot timpul sa judeci persoanele, mie im pare rau sa-tzi spun asta dar asta am simtzito...)

am sa-tzi raspund adela, merci pentru ajutor...
sunt baiat si am fost afara....am lucrat la un studiou chiar printre cele mai mari din europa, nu-mi plac laudarile, acum lucrez acasa la un proiect superb dar nu singur si sper ca pana in vara sa reusesc..

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 2:00 pm 
adela, candy a avut MARE succes knd s-a lansat :!: e adevarat k au trecut catziva ani si probabil d'aia nu-tzi mai amintesti exact... dar au avut!
faptul k nu au fost mediatizate k an x (deshi ma indoiesc) e partea a doua, dar eu mi-aduc aminte cum toate prietenele mele fredonau "lasa-ma in pace" incat ma plictisisem :) si le-am vazut destul de des la tv; nu mai stii perioada aia, in kre moga nu-si facuse ink aparitzia, si toata lumea cum auzea k s-a lansat un nou proiect Laurentziu Dutza erau cu urechile ciulite :D :wink:
blondy n-au fost mereu "ale lui Laur", dar a fost o perioada in kre numai el le-a compus... sau cel putzin ele numai de Dutza pomeneau

bebe, nu stiu de ce zici k traiesc in trecut Imagine
probabil pt k am dat exemple de trupe kre au avut succes in trecut... le-am dat pt k prin alea Laur si-a aratat valoarea, nu conteaza k au fost in trecut sau in prezent.. tot proiecte create de el sunt; multzi se indoiesc de valoarea lui Laur deoarece il eclipseaza un anume copiator de muzik :roll:

probabil ai dreptate intr-o oarecare masura, numa' k nu-ntzeleg mai exact ce inseamna la tine acel drum "inapoi"...
dak ai fost psiholog ar trebui sa stii k nu totzi sunt la fel :) si nu stiu kt de inchisa sunt :lol: :D judec sa ma apar knd cineva ma "atak", judec pt a-mi justifik parerea, judec pt k sunt moderator si tre'sa va spun knd incalcatzi regulamentul :lol: etc .... toata lumea judeca in diferite situatzii
in fine... as spune yo muuuult mai multe... probabil ai observat si tu, in psihologie se poate vorbi o gramada despre un subiect, aparent banal :)
merci mult pt impresie, dar data viitoare s-o spui la Aberatii k deja ne lungim prea mult cu off-ul :)

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 2:41 pm 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

sincer nu vreau sa te superi ce afirmasem mai devreme......
sa ne referim la lulu, toate trupele pe care mi le-ai spus sunt din trecutul lui. acum in prezent nu are nimic.... shi hai sa-ti mai spun ceva....adevarata valoare a unui compozitor, solist, artist, sau orice ar fi el se vede de zi cu zi si aici nu mha potzi contrazice eu nu zic ca totzi la un moment dat avem momente de pauza, dar cine vrea sa stea in frunte nu da semne de oboseala :idea: ....

eu sincer din cate imi dau seama sincer nu pari a fi un fun, eshti cu totul mai mult decat un fun, cred ca eshti o persoana mult apropiatha lui sau.......

iar partea cu judecatul pe care mi-ai spuso este cam asha::::
-----(((( judec sa ma apar knd cineva ma "atak", judec pt a-mi justifik parerea, judec pt k sunt moderator si tre'sa va spun knd incalcatzi regulamentul etc .... toata lumea judeca in diferite situatzii ))))

da ai perfecta dreptate ce spui :wink: dar sa-tzi spun un lucru.......
--------nu potzi judeca o persoana
--------sa judegi pentru alta
--------sau sha le dai afirmatzi (( sa pretinzi cha asha este mai bine ))

succes in tot ce-tzi doresti :armyok:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 3:09 pm 
Neconectat
Expert
Expert

oameni bunu..daca masuram valoarea celor doi artisti..in saptamanile petrecute in rt100..ei bine..sa zicem si de mandinga cu piesa" soarele meu"...care a stat destul de mult..participand de altfel si la eurovision..

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 9:46 pm 
bebe scrie:
sincer nu vreau sa te superi ce afirmasem mai devreme......

offff yo tot incerc sa pun kt mai multe fetzishoare zambitoare ( :) :roll: :lol: :D etc) sa va fac sa intzelegetzi k nu sunt " :x "
statzi linistitzi k.... dupa atatzia ani ar fi si culmea sa ma mai supar din atat :)

Citat:
eu sincer din cate imi dau seama sincer nu pari a fi un fun, eshti cu totul mai mult decat un fun, cred ca eshti o persoana mult apropiatha lui sau.......

cu alte cuvinte sunt obsedata, sau ce? :lol: :lol: k apropiata nu sunt.. dak te refereai k am fi rude sau prieteni si d'aia le iau apararea asa mult :) pur si simplu sunt fooaaarte comunicativa pe forum

Citat:
succes in tot ce-tzi doresti

merci mult :*

revenind la subiect.... tu crezi k cei kre stau in fruntea preferintzelor majoritatzii oamenilor au neaparat valoare mai mare?:)
Dutza nu va mai fi niciodata mediatizat cum a fost odata pt k au inceput sa apara mai multzi compozitori.. si presa cauta sa ofere informatzii cat mai multe si nu doar de la un singur om sau o singura trupa.
moga a stat o vara intreaga plus toamna in preferintzele oamenilor cu melodia beijo de la morandi..... dar ce valoare are dak muzik e copiata? :?:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mai 24, 2006 10:14 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Dak ar fi sa o luam pe pista asta...sa fim seriosi...si laur s-a inspirat!!!Fanii stiu lucrul asta...si ar fi culmea sa nu recunoastem... :lol: :lol: :lol:

Sus

[ 745 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Următorul

Ora este UTC + 2