Acum este Vin Mar 29, 2024 8:28 am

Ora este UTC + 2


Pareri despre concertele 3SE (la care am fost)

Discuţii despre 3 Sud Est şi muzica lor

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde ilica » Dum Mar 19, 2006 2:00 pm

Pai...fa-o,poate...se intampla minunea.Pana la urma decat nimic...merge shi asha.
Shi eu tot mi-am rugat un prieten din USA ,care lucreaza la un post de radio de acolo, sa ii difuzeze,shi i-a difuzat...dar nimic. :(
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Yrynna » Dum Mar 19, 2006 2:02 pm

Sa plece si ii dau niste mel(sper sa le difuzeze) :(
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Mar 19, 2006 5:48 pm

am vb si eu cu cineva care e propietarul unui club din spania, de pe plaja, si mi-a promis ca o sa difuzeze :D :D :D
sa ne ajute Dumnezeu! [-o< 8-[
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alinasudest » Dum Mar 19, 2006 8:59 pm

sunt in strainatate posturi romanesti de radio..unde sunt difuzati baietii..dar nu e de ajuns
Imagine
Avatar utilizator
alinasudest
Expert
Expert
 
Mesaje: 469
Membru din: Sâm Noi 06, 2004 4:14 pm
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

3SE

Mesajde Andreea Dinu » Dum Mar 19, 2006 9:16 pm

Vom vedea mai incolo ce-o mai fii!
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Dum Mar 19, 2006 11:07 pm

Nu,pentru ca noi vrem ca strainii sa ii asculte,nu romanii.Ashtia ii shtiu deja.
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Lun Mar 20, 2006 10:19 am

la vara eu plec in spania, pe litoral. am o cunostiinta care are o terasa pe plaja. promit ca voi pune cat de mult 3se pot :D :D :D :D
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Yrynna » Lun Mar 20, 2006 11:19 am

Yo plec in vaknta in strainatete si pote imi skpa vreu cd p- :twisted: acolo
O sinucidere fara durere...si fara sange...asculta manele!
A friend in need is a friend indeed, but da best of friends is a friend with weed!
Avatar utilizator
Yrynna
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1175
Membru din: Joi Mar 31, 2005 3:02 pm
Localitate: In da club!
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ilica » Lun Mar 20, 2006 12:55 pm

Asha mai,poate reushim sa ii ajutam cumva. :P
Imagine
Vand toate casetele si posterele cu mercenaru de Duta!Pentru informatii dati pm!
Avatar utilizator
ilica
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2520
Membru din: Lun Aug 22, 2005 8:13 pm
Puncte de reputaţie: 0

3SE

Mesajde Andreea Dinu » Mar Apr 04, 2006 6:31 pm

Parerea mea despre concerte este k sunt cele mai tari! Cele mai frumoase, cele mai reusite...si lista e infinita!
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Dum Apr 16, 2006 8:15 pm

Concertul de ieri (15 aprilie) din Piata Revolutiei Bucuresti a fost intr-adevar reusit in ce ii priveste pe 3SE, dar nu si pe organizatori! Asta din cauza ca scena era foarte ciudata: era o parte in spate unde erau monitoarele si o prelungire foarte mare si inalta in fata! Cum multi din cei care au urcat pe scena au facut play-back, astia au stat in varful scenei si a fost ok, dar 3SE au stat mai mult in spate de tot dupa monitoare pt ca ei venisera acolo sa cante de-adevaratelea... De asta nu mi-au iesit prea bine nici pozele, nu a fost nici o atmosfera foarte calda, desi noi (fanclubul din Bucuresti) i-am sustinut cat am putut...
Au cantat foarte bine, 6 piese: Se-asterne toamna, Poveste de dragoste, Te voi pierde, Clipe (dance), Alaturi de ingeri si Cu capu-n nori! Ceea ce a fost foarte frumos este ca au cantat de fapt un remix al piesei Te voi pierde, care suna super si ni s-a parut noua ca era ceva mai greu de cantat...
Cam asta a fost... Mihai cu Laur il numeau pe Viorel "Salsa" si chiar a mai facut Vio cativa pasi de dans pe scena (in afara de coregrafie... la care a mai gresit cate putin...)
Concertul a fost filmat integral, asa ca s-ar putea sa il dea tot la televizor, probabil pe ProTV sau Pro Cinema (poate de Paste, dar nu stiu nimic sigur...) :wink:
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Apr 16, 2006 8:31 pm

multumim enorm Mariuca (eu cel putin)!!! FFF DRAGUT DIN PARTEA TA K NE-AI POVESTIT TOT!

nu mai scrie tot mesajul colorat si/sau marit! scri asa doar dak vrei sa scotzi un cuvant/cateva cuvinte in evidentza. dely
sa traitzi, am inteles ;)
Ultima oară modificat de crazy_girl pe Mie Apr 19, 2006 1:55 pm, modificat de 2 ori în total.
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Mie Apr 19, 2006 1:33 pm

Foarte frumos concertul din Piata Revolutiei. Parerea mea este k niciodata 3rei Sud Est nu ne vor dezamagi intr-un concert! Imi place mult cum se poarta cu fanii...mie imi place tot la ei! Sunt minunati!
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Dum Apr 30, 2006 8:35 am

Mariuca, ne povestesti shi noua cum a fost aseara in Parcul Sebastian, pls?
Stiu k voi ati fost! :wink:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Dum Apr 30, 2006 7:47 pm

Din pacate eu personal nu am fost la concert (am fost plecata din localitate...) :cry: Dar fetele din fanclub au fost acolo: baietii au cantat devreme printre primii (probabil pt ca dupa aia s-au dus la Brasov), au cantat 4 piese: Poveste de dragoste, Clipe, Alaturi de ingeri si Cu capu-n nori, bineinteles live! Cred ca nu a fost o atmosfera f frumoasa pt ca prin parcul ala sunt mai multi oameni care iubesc manelele si nu pe 3SE! Totusi, la sfarsit erau gramada pe ei pt autografe. :wink: Pe scena au multumit fetelor din fanclub pt ca sunt acolo, dar dupa ce au coborat au plecat f repede si nu au apucat sa mai afle noutati de la ei.
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ana3se » Lun Mai 01, 2006 3:59 pm

buna.dupa cum a spus si alina ieri a fost concert cu baietii in hirlau,un oras misc din judetul iasi.baietii erau pentru prima oara aici dar se poate spune ca am asistat la cel mai reusit concert al baietilor.atmosfera a fost foarte frumoasa , 1000 de oameni izbucnind atunci cand baietii au intrat pe scena.la un moment dat roly a fost nevoit sa ridice volumul la microfoane pentru ca baietii nu se mai auzeau, ci multimea care canta la fiecare piesa. baietii au cantat 10 piese :ieri si azi, amintirile, poveste de dragoste, se asterne toamna, m-am indragostit, de dorul tau, alaturi de ingeri(remix), clipe, te voi pierde si cu capu'n nori.cel mai comic moment a fost inainte de piesa cu capu'n nori cand toata lumea striga numele piesei si baietii au spus ca nu vor canta piesa pentru ca s-a sters de pe banda .si in plus de asta au observat ca de fiecare data cand ei canta aceasta piesa toata lumea uita de scoala si de ce a invatat ,uita de servici e cu capu'n nori...au spus ca melodia va fi despre flori.si cand a inceput piesa au spus ca sa avem grija ca vom uita tot si ca toti vom fi cu capu'n nori. la acest concert am avut norocul sa ajung si eu impreuna cu cei din fancclub(husi) .dupa concert am fost dupa baietii in hotelul unde acesia dadeau autografe si faceau poze.l-am felicitat pe laur pentru ziua lui si acest cu o parere de rau a spus ca intra in categoria celor de 30 de ani.tot pe laur l-am intrebat in legatura cu premiile mtv si ne-a spus ca nu cred ca vopr fi prezenti la premii.mihai ne-a spus ca au inregistrat 2 piese pentru urmatorul album care urmeaza sa fie procesate si masterizate si a spus ca cat de curand trebuie sa scoata single si ca va fi inainte de album.a spus ca va fi frumos ,asa ca in urmatoarea perioada sa ne asteptam la un nou single al baietilor.cam atat despre concertul din hirlau...
Ultima oară modificat de ana3se pe Lun Mai 01, 2006 5:19 pm, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
ana3se
Fan 3SE imperial
Fan 3SE imperial
 
Mesaje: 155
Membru din: Dum Oct 31, 2004 10:16 am
Localitate: husi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Lun Mai 01, 2006 4:02 pm

suppper... multumim ana pt info :* :wink:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Mai 01, 2006 4:22 pm

Scuze, Mariuca, n-am stiut! :(
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde madalina_3se » Lun Mai 01, 2006 5:15 pm

adevarul este ca-mi este foarte dor de un concert 3se :D ,multumim pt.info ana3se. Toti asteptam cu nerabdare noul single 3se si desigur urmatorul album. :wink:

in leg.cu Laur n-ar trebui sa-i para rau chiar dak in curand va intra in categoria celor de 30 de ani, nu pare deloc asa :P
Imagine
''Dream the impossible, because dreams do came true'' EW
Avatar utilizator
madalina_3se
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 607
Membru din: Mie Iun 01, 2005 2:13 pm
Localitate: Giurgiu
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Mai 01, 2006 5:25 pm

yo zik ka-l tradeaza keliuta :lol: :lol: :lol:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde viata mea-3SE » Lun Mai 15, 2006 11:44 pm

pai da sa va zic si yo despre un concert.Pe 4 martie 2006 au fost la noi, in Chisinau.Concertul a fost super, fanii foarte multumiti, toti fericiti.Au cantat 12 piese (aproape intotdeauna canta 12).Am ramas placut impresionata de atmosfera creata si de modul in care s-au prezentat baietii, de atunci imi plac nespus de mult.A fost suuuper!!!
viata mea-3SE
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 12
Membru din: Joi Apr 20, 2006 6:01 pm
Localitate: intr-o gara cu vise pierdute
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Sâm Iun 03, 2006 11:06 pm

Ieri si azi au fost in Bucuresti doua concerte cu 3rei Sud Est! Primul (cel de pe 2 iunie) s-a tinut in fata Palatului Parlamentului, chiar la intrarea principala, pt copiii orfani. Au cantat numai 3rei Sud Est 9 piese (Poveste de dragoste, Amintirile, Se-asterne toamna, Te voi pierde, De dorul tau, Clipe, M-am indragostit, Alaturi de ingeri si Cu capu-n nori) evident, live! La sfarsit au impartit cadouri copiilor si chiar vroiau sa participe la concursul de desenat cu creta pe asfalt :mrgreen: (mai ales Viorel, care a vrut sa inceapa desenul pe masina lui Mihai :lol: )

Concertul de astazi a fost in fata la Romexpo (a fost putin cam proasta organizarea si sunetul ca si la cel de ieri) pe o scena mica, dar ei au cantat (tot live, bineinteles!!!) 8 piese (cele de ieri fara M-am indragostit). Nefiind garduri toata lumea s-a adunat langa scena cand au venit ei. Din pacate nu erau prea multi oameni pt ca nu a fost prea mediatizat concertul si nu prea se stia de el... Cu toate astea, baietii au cantat foarte frumos!!
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Lun Iun 05, 2006 9:51 pm

salutare tuturor!e foarte adevarat ca nu a fost mediatizat concertul de pe 3 iunie de la Romexpo si oricum in plinatele impartite cu 1 sapt inainte era scrisa ora 18 ceea ce nu a fost adevarat si astfel am pierdut concertul ajungand mai tarziu :cry:
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Mar Iun 06, 2006 7:31 pm

Bine ai venit Dedeea!Te asteptam si la celalalte topicuri! :armyok:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Mar Iun 06, 2006 8:20 pm

Bun venit, Deea!! :wink:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 48 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico