Acum este Vin Apr 19, 2024 6:12 am

Ora este UTC + 2


Aberaţii

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Alex`andra » Mar Noi 27, 2007 10:20 pm

yo yo yo...neatza "ma gang" :lol:

am trecut si eu sa va zc numai nb si take care :*:*
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Violette » Mie Noi 28, 2007 8:02 am

Neatza copii :D ...abia m-am trezit dar mor de somn si de dor :? ! Cine ar fi crezut ca o sa ma implic asa tare in relatie?Eu si el in niciun caz nu ne-am gandit la asta :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Mie Noi 28, 2007 8:03 am

netaza all :*:* ....mai am si eu o jum de ora pana sa ajung la "carcera" si am trecut pe aici sa ma mai trezesc putin :wink: k sa nu adorm k si ieri [app am adormit eu si unu din colegii de bank in ora :oops: ]

azi sper sa treca repede ziua asta k eu de pe acum nu mai am rabdare :evil:


have a nice day and take care :lol:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Mie Noi 28, 2007 9:38 am

iaca k mi-am facut timp si d forum, foarte fericita p chestia asta... Nu-i asa k imi tineti pumnii k joi am examen?! :oops: :-P Poopz la toata lumea, yo ma duc la culcare k e 11:38, o zi buna pt voi si somnik pufos pt mine :roll: :)
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Mie Noi 28, 2007 5:30 pm

^ La ce ai examen? :? Oricum bafta :wink:
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde andr3utza » Mie Noi 28, 2007 5:45 pm

Saluti :lol: :!: ....care ce faceti... :?:
Azi am avut teza la economie...''mno'' teze din astea sa tot dau :lol: ...subiectul continea 3 pagini...cu de toate ( grila, A/F, complectari , definitzii, etc.) ..profa ne mai ajuta la cate o intrebare ... :lol: ..ne mai explica ce tre sa scriem ..mai era cate unu din clasa care gandea cu voce tare :lol: ...etc etc

Azi mai facusem si o prostioara...trebuia sa ducem cecurile la semnat...si eu nu aveam scris numele pe el...( si nu am stiut ) o colega la fel nu avea scris numele pe el...pe urma zice sefu' clasei 1 cec fara nume...colega zice ...eu nu am numele pe el...din nou sefu' clasei ink 1 cec fara nume...asta e al meu :roll: ..faza e ca,colega mea si'a completat cecu' , ala de la ea fiind al meu k eu imi stiam codu' la cec...73..al ei fiind cu ...88...dupa ce l'a completat ece sa fi facut , l'am completat si eu pe al ei ..la inceput cand ne'a dat diriga cecurile imi amintesc k ne'a zis sa nu incurcam cecurile k's pe coduri :lol: ...varamea mi'a zis k la posta cand se scot alocatiile se introduce in calculator si codul ala chiar de jos...acuma ma intreb daca e vreo problema :?: :roll: daca nu ne trecem imputernicit una la cealalta pe cec :lol:
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Mie Noi 28, 2007 7:06 pm

Yello! Imagine

Andreutza,Andreutza unde iti e tie gandul? Imagine :lol:

Super zi Imagine....maine la facultate sa dau bobo cu lichior la fete pt ziua de vineri si apoi vacantaaaaaaaa pana luni Imagine...cand am o lucrare,dar cine sa invete ca am week'end-ul cam ocupat Imagine
Vine vine uite-l ca vine Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Mie Noi 28, 2007 9:59 pm

`seara 22ror.....acum am sosit si eu pe al casutza mea...am fost al ziua unei amice de-a mele si nu mai pot...ne-a saturat mama ei cu mankre kt pt o saptaluna =))



nb all si kiss ya :-h :wink:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Joi Noi 29, 2007 7:29 pm

Ciao ! Imagine Imagine

Pfiu,am terminat si curatenia Imagine Sunt pregatita pentru ziua de maine Imagine

Venit mami si aparut si primul cadouas Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreya_3se » Vin Noi 30, 2007 11:04 pm

Buna seara tuturor!
Maine sper sa fie frumos afara ca imi sarbatorez ziua. :?
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Dec 01, 2007 12:14 pm

Imagine neata all.....1 DECEMBRIE....patriotismu` asta :roll: apropo..:BINE K TRAITI :!: LOALEEEEEEEEE =))



am facut si eu curatenie in casa cu tot cu sarbatoarea lor Imagine si o baitza buna si calda am mai facut Imagine pe romaneste m-am facut "gigea" k sa pot pleca linistita la concertul lui MoRandy Imagine



cand revin de la concertu` vietii lu` ala....va pov si voua cum le-a mears lor efectele speciale [k din alea sunt facute muzik lor] amanunte picante k stiu k lui Laury ii "plac" al nebunie 8)
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Sâm Dec 01, 2007 1:22 pm

'Na ziulicaaa! Imagine

De cand nu am mai dat eu pe la Aberatii?Aoleu,mi-era un dor. Imagine

O zi frumoasa tuturor,plina de soare cum e la mine,plina de veselie si de oameni dulciii.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mady_u45 » Sâm Dec 01, 2007 1:34 pm

Salutare!!!!!!!!!!!!! Abia astept sa vina seara sa plec la distractie :mrgreen:
Regizorul, către tânăra actriţă:
-În noua mea piesa, va trebui să joci rolul unei fete nevinovate, care nu a avut de-a face cu băr-baţii. Crezi că poţi juca acest rol?
-Nu pot, domnule regizor.
De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!
Avatar utilizator
mady_u45
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 7076
Membru din: Dum Oct 29, 2006 8:29 pm
Localitate: Oneşti, jud. Bacău
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Laury » Sâm Dec 01, 2007 2:22 pm

Alex`andra scrie:
Imagine neata all.....1 DECEMBRIE....patriotismu` asta :roll: apropo..:BINE K TRAITI :!: LOALEEEEEEEEE =))



am facut si eu curatenie in casa cu tot cu sarbatoarea lor Imagine si o baitza buna si calda am mai facut Imagine pe romaneste m-am facut "gigea" k sa pot pleca linistita la concertul lui MoRandy Imagine



cand revin de la concertu` vietii lu` ala....va pov si voua cum le-a mears lor efectele speciale [k din alea sunt facute muzik lor] amanunte picante k stiu k lui Laury ii "plac" al nebunie 8)


Asta mai lipsea, sa te faci si u Randista :!: :lol: Eu nu particip la marele eveniment...daca nu vine si big moga n-are rost(el merge doar la concertele din afara tarii,nu la d astea din Romania :roll:;eu ii doresc sa ajunga muzica lui in toate colturile lumii,pana in groenlanda si acolo sa se opreasca...ce-i prea mult strica ).Yo p moga il iubesc si raman cu regretul ca nu voi avea ocazia sa-l cunosc niciodata-trag aer in piept,suspin in gand si imi trece :lol: .

Acum lasand gluma la o parte, m-am uitat la tv la 5 concerte morandi si d fiecare data au avut probleme cu sunetul si au intrerupt ,,arta cantatului''.N-au renuntat ei asa usor,cum sa plece de pe scena :!: au prezentat dansatoarele de vreo 20 d ori ca sa umple timpul:,,aici o avem pe Ionela din Ciorogarla,18 ani ,marile ei pasiuni sunt muzica si dansul ''si tot asa.Din ce am vazut pana acum,sincer pot spune ca sunt foarte interesante concertele din ,,morga lui andi''.

Astept de la u toate detaliile,sa nu-ti scape nimic :!: :!: :!: ,poate are vreo influenta ,,pozitiva'' prezenta lui Skraosky pe acolo :twisted:
Laury
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1507
Membru din: Vin Iul 20, 2007 5:49 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Dec 01, 2007 2:27 pm

^ nici nu rad tare eu[skraosky] de ii sare cd`ul la fraier =))


numa asa voi putea urla k o descreierata pe acolo =))
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Sâm Dec 01, 2007 8:29 pm

Citat:
^ La ce ai examen? Confused Oricum bafta Wink


Am avut examen la "Hospitality & Management"... Ma rog e un curs despre hotele... Mercic de bafta, am avut nevoie. :oops:
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Dec 01, 2007 8:46 pm

zback ppl de la concert Imagine


spre marea mea surpirndere....a fost zupper :-P chiar mi`a placut 8) pakt k nu a durat asa mult :cry: au cantat doar cateva piese :evil: pt k aveau dupa aceea concert la Cluj unde se grabeau sa ajunga :?



au av o prezenta scenica fenomenala :wink: un animator pe nume "Dj Juliano" care a intretinut "dialogul" cu publicul pe tot parcursul concertului Imagine si 6 dansatoare zupper care au facut show...chiar se vedea k se pricep tipele la ceea ce faceau :D [plus un tip la clape,unu la bass,si unul la nuj ce fel de instrument ce a realizat mare parte din efectele lor speciale 8)]



cat depre cantat.....Randy a fost zupper tipu`...nu a avut fitze deloc....asa cum au multi artisti romani :roll: a fost un moment knd el s-a pus in genunchi in fata publicului si a cantat asa mare partr dintr-o melodie Imagine



mie mi-a placut concertul.....chiar nu ma asteptam la asa o reprezentatie din parte lui Randy....pakt k nu a vn si Moga...k astfel ar fi putut fi un LIVE 100 % [Randy a cantata partea sa live si partea ce i`ar fi revenit lui Moga a fost "realizata" de cd :evil: :cry: ]
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Laury » Sâm Dec 01, 2007 9:02 pm

^

Bla,bla bla....

Inevitabilul s-a produs,te facusi Randista :| sau ai fost si inainte,dar erai mascata...,,tradare,tradare,dar s-o stim si noi'' :lol:

Normal ca au cantat putin,daca doar atata pot;nicidecum motivul nu era ca trebuia sa ajunga la alt concert in Cluj(mai nou,de 2saptamani,isi duc existenta prin zona noastra :roll: ).Ce as fi vrut sa-l vad in genunchi(oare isi anticipeaza omu` viitorul? e tare increzator :lol: ) =P~ ah,ii faceam o poza de nota 100 8)

Restul mustrarilor vor avea loc intre patru ochi,adica la etaju` unu sau la parter...vom vedea
:lol:
Laury
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1507
Membru din: Vin Iul 20, 2007 5:49 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Dec 01, 2007 9:21 pm

^ tot "bla bla" iti dau eu tie u femeie bolunda la cap :twisted: :twisted:


sa vz u numai cum aterizezi ude la etaju` 1 la parter :lol: atunci tot "randista" iti dau eu tie 8)



faza e k nu am nimic cu el,....l-am vz la 2 m de mine at knd era in masina ce l-a adus [app....numarul la duba era:B 56 SWJ] {am tinut minte k sa stie Laury ce masina sa incendieze :twisted: } si nu m-am isterizat deloc...amin k si el e om....



insa e faza e alta...omu` a kntat bine,a fost de tb cu publicu` si a av prestatie scenik zupper....si kn cnv face cv bun,un lucru de calitate,eu mereu o recunosc...si u ,Laury, stii prea bine asta :lol:


asa k deageaba "il iuby" u pe MO+Randy k de data asta m-a surprins placut 8)
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Laury » Sâm Dec 01, 2007 9:38 pm

Alex`andra scrie:
^ tot "bla bla" iti dau eu tie u femeie bolunda la cap :twisted: :twisted:


sa vz u numai cum aterizezi ude la etaju` 1 la parter :lol: atunci tot "randista" iti dau eu tie 8)



faza e k nu am nimic cu el,....l-am vz la 2 m de mine at knd era in masina ce l-a adus [app....numarul la duba era:B 56 SWJ] {am tinut minte k sa stie Laury ce masina sa incendieze :twisted: } si nu m-am isterizat deloc...amin k si el e om....



insa e faza e alta...omu` a kntat bine,a fost de tb cu publicu` si a av prestatie scenik zupper....si kn cnv face cv bun,un lucru de calitate,eu mereu o recunosc...si u ,Laury, stii prea bine asta :lol:


asa k deageaba "il iuby" u pe MO+Randy k de data asta m-a surprins placut 8)



Auzi u femeie,te data asta te iert...

Inteleg conditiile in care s-a desfasurat concertul la -6grade C simturile tale au fost amortite,plus ca stiuuuu sigur ca a folosit ceva fum pe scena asa pentru spectacol,dar de fapt e vorba de niste substante pentru a atrage publicul si pentru a-l surprinde in mod placut.Din cauza asta te simti u acum asa :lol:

Cum adica a venit cu duba :lol: zici k au venit de la spitalu` Socola..erau si in camasi de forta(d alea cu maneci lungi,cik tot pt show).Nu-ti dai si tu seama dupa nr...auzi k SWJ:Salvati Walkeru` Jalnic,ce vrei mai bine d asa :!:
Laury
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1507
Membru din: Vin Iul 20, 2007 5:49 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Dec 01, 2007 9:48 pm

nu a fost asa frig [cu toate k a avut loc in aer liber...concertu`] si am fost in totalitatea deplinatatilor mele mintale :-P


asa k nu am fost "sedata" [sau drogata] cu nimic :twisted: a facut show bun si gata :!: degeaba ai u acu` gargauni pe creier si nu vrei sa recunosti :cry:


acu` saracu` a vn si el cu ce a putut....ce dak cu o duba :?: si aia e mijloc de transport >:P poate a vn cu aia pt k avea de dus si restul membrilor trupei sale...aia ce i`am enumerat mai sus....of of,,,incapatanata mai esti :evil:
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Laury » Sâm Dec 01, 2007 10:03 pm

^
Da,da, la gramada toata lumea in duba:una bucata randist,una bucata tobe,una bucata suvita din carliontii marca big moga,etc.

Deja incepi sa-l alinti,sa-ti fie mila de el-saracu`-,mai Ale ma faci sa cred altceva :? Asta....cum il cheama...randi face parte din gasca lui moga ca si smiley,incep sa intru la idei :o .Smiley a declarat la happy hour ceva tare interesant(un lucru ce se intampla dupa cate un concert tare solicitant),dar ca s-a lasat de sportul ala cu admiratoarele,fiindca are o iubita :oops: :lol:

Prea multa publicitate facem noi aici,zici k a fost concert Madonna :lol:
Laury
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1507
Membru din: Vin Iul 20, 2007 5:49 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Alex`andra » Sâm Dec 01, 2007 10:13 pm

bine k ai cedat u prima....asa k ....concertu` a fost zupper...


bine k am terminat aici k pana maine puteam continua...ma si gandesc cum imi bolunzesti capu` cu ei cu tot :roll:


mnezo m`ajute :?
Avatar utilizator
Alex`andra
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3159
Membru din: Mar Aug 14, 2007 7:26 pm
Localitate: Orasul Ingerilor Demonizati >:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde 3seluver » Dum Dec 02, 2007 3:57 am

Manana ma duc la concert Avril Lavigne, nu mor dupa ea, da' am auzit k stie sa cante:) Abia astept, o sa impart si eu opinii cand ma intorc:D :-P
what goes around comes around... what goes up, must come down...
3seluver
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 2072
Membru din: Lun Oct 16, 2006 5:58 am
Localitate: Vancouver, Canada
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Violette » Dum Dec 02, 2007 8:35 am

^ vreau si eu la concert la Avril :D ...imi plsce din ce in ce mai mult fata asta!
Imagine
Avatar utilizator
Violette
Trendy
Trendy
 
Mesaje: 3401
Membru din: Dum Mai 21, 2006 8:43 pm
Localitate: galati
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Yandex [Bot] şi 75 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico