Ultima vizită a fost: Mie Oct 17, 2018 2:59 pm Acum este Mie Oct 17, 2018 2:59 pm

Ora este UTC + 2

[ 10051 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 403  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Noi 14, 2005 10:07 pm 
Neconectat
Bobocel
Bobocel

Puncte de reputaţie: 0
Roberta scrie:
sint uimita ca se permite pe acest forum ca cineva sa se comporte astfel,precum Luci.sint uimita.chiar lasati acest forum pe mana acestui analfabet?chiar nu exista un administrator,poate oricine sa faca ce vrea pe aici?sa va fie rusine!asta nu este forum demn de 3se.

"sint" , esti de la tzara ??? se scrie SUNT !!!

"acest forum pe mana acestui " = prostie curata :)

si exact, nu e forum demn de 3se atata timp cat ei nici macar "SALUT" nu au zis, si din cate stiu eu, forumul e pt fanii 3se, nu pt 3se. in fine, tu stii mai bine "Yrynno"

Sus

Reclame

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Noi 14, 2005 10:11 pm 
nu cred k este yrynna :| :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Noi 16, 2005 11:07 am 
Neconectat
Cunoscător
Cunoscător

Mai fratilor, replicile lui Luchi sunt de-a dreptul penibile.Te-am vazut in poze, te autodenumeai "muia".Aveai mare dreptate.Si fara replica, analfabetule.De pe forum a plecat cel mai bun user, Ilica, din cauza ta, un mare d*****c

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Noi 16, 2005 11:13 am 
da' tu park itzi luaseshi adio de la noi :lol:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Noi 16, 2005 3:28 pm 
Neconectat
Cunoscător
Cunoscător

dely_3x scrie:
da' tu park itzi luaseshi adio de la noi :lol:

Parca, dar uite ca nu e asa...astept ban-ul

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Noi 23, 2005 5:42 pm 
punk scrie:
bun, imi cer scuze pentru "mari looseri". dracii pe care ii am.
deci recunosc ca am gresit numai in asta.

lol pe cuvant dak va intzeleg pe unii :lol: intratzi pe forum sa va sustzinetzi o idee si va enervatzi la culme :lol: atunci de ce mai intratzi, e asa placut sa ai nervi? :lol: in fine, era doar o intrebare retorik... pun pariu k nici voi nu stitzi

respect Luchi pt asta :mrgreen: :wink:

scuzele se accepta... k nah, a greshi este omeneshte! dar avertizarea ramane pt k atzi vb foarte urat! un alt exemplu (de kre mi-am adus aminte spre bucuria voastra) este titlul initzial al topic-ului, kre avea in componentza sa un cuvant in engleza kre se traduce cu un sinonim cu "posterior"

nici macar nu-s obligata sa va dau explicatzii.... dar... sa nu zicetzi k sunt nush cum #-o

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Noi 24, 2005 9:13 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

Tinand cont ca s-a implinit o saptamana de cand L***i nu a mai postat,shi i-am promis lui Dely ca daca o saptamana acesta nu va mai posta ma intorc pe forum,...m-am intors. :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Noi 25, 2005 10:38 am 
bine ai revenit :lol:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Noi 25, 2005 11:26 am 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

Multumesc Dely. :P

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Noi 27, 2005 1:55 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

dely_3x scrie:
prin sondaj..... adik merg angajatzii lor pe strada si intreaba lumea ;) adik dak ai ocazia sa te intalnesti cu ei....... :? doar asa ii potzi "vota"
Oare...?Ar fi cam greu.Poate vor face prin telefon.Oare care o fi eshantionul?Shi oare vor alege un eshantion reprezentativ pentru toata populatia? :? E ciudat cu sondajele astea.Sper sa nu faca vreo gresheala.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Noi 28, 2005 10:02 pm 
hm.... ash fi vrut sa raspund la topic-ul viorel&crazy , dar ar fi insemnat sa fac off....

yo ii dau dreptate lu' andytzu, nu stau sa-tzi explic dc tu, ilica, nu ai dreptate, dar knd vezi k toata lumea are ceva cu tine......... ar trebui sa-tzi pui o intrebare... ia vezi, stii ce intrebare?
ar trebui s-o lashi mai moale cu frazele de genu' "sunt un tip perfectionist", stii foarte bine k nu-mi place (si 90% din populatzie nu suporta) mentalitatea asta... si poate ajung din neputintza mea sa transform in putintza de a ma lega k lumea si de tine..... iar la cat suferi de tine si nu acceptzi nici o critik la adresa ta (mda... deci tu vrei sa te lase altzii sa-tzi spui parerea, dar tu pe altzii nu-i lashi sa si-o spuna) park vad cum vei parasi iar forumul.....
mai lasa-ne de incapatzanarea asta... nici de doi lei... nu zice nimeni sa nu fi incapatzanat, dar nu abuza de ea.... stii proverbul ala.... ce e mult strik!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Noi 28, 2005 11:20 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

dely_3x scrie:
hm.... ash fi vrut sa raspund la topic-ul viorel&crazy , dar ar fi insemnat sa fac off....

yo ii dau dreptate lu' andytzu, nu stau sa-tzi explic dc tu, ilica, nu ai dreptate, dar knd vezi k toata lumea are ceva cu tine......... ar trebui sa-tzi pui o intrebare... ia vezi, stii ce intrebare?
ar trebui s-o lashi mai moale cu frazele de genu' "sunt un tip perfectionist", stii foarte bine k nu-mi place (si 90% din populatzie nu suporta) mentalitatea asta... si poate ajung din neputintza mea sa transform in putintza de a ma lega k lumea si de tine..... iar la cat suferi de tine si nu acceptzi nici o critik la adresa ta (mda... deci tu vrei sa te lase altzii sa-tzi spui parerea, dar tu pe altzii nu-i lashi sa si-o spuna) park vad cum vei parasi iar forumul.....
mai lasa-ne de incapatzanarea asta... nici de doi lei... nu zice nimeni sa nu fi incapatzanat, dar nu abuza de ea.... stii proverbul ala.... ce e mult strik!

Hm...probabil ca acum ar fi trebuit sa te atac shi eu...dar nu o voi face...pentru ca eu te apreciez.
Imi pun o intrebare...dar nu imi place raspunsul... :? Este clar ca la ora actuala sunt singurul care poate vedea shi partile negative ale artishtilor preferati...Sau oricum singurul care le shi spune.Ma ingrijoreaza foarte tare asta. :?
Accept criticile la adresa mea,dar doar daca sunt motivate.Eu ce critici aduc ,incerc sa le justific.Nu critic pe nimeni asha...de dragul de a critica.
Nu cred ca este problema mea daca 90% din populatie nu accepta perfectionismul... :roll: Asha sunt.Nu imi ghidez viata dupa ce zic altii...ma apreciez shi ma respect pentru ceea ce sunt.
Shtii foarte bine de ce am parasit forum-ul...nu are sens sa repet. :roll:
Nu voi parasii NICIODATA forum-ul pentru ca cineva ma critica,este sau ar fi, absurd.Voi incerca sa aflu ce nu ii convine acelei persoane la mine,shi de ce.Incerc apoi sa imi justific comportamentul,sa-mi auto evaluez comportamentul ...shi cam atat.
Sper sa nu mai fie continuat in mod absurd acest...mini-conflict, pentru ca nu vreau sa se supere...Elle. :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Noi 29, 2005 3:20 pm 
va continua la prima ta abatere....

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Dec 05, 2005 4:08 pm 
ilica scrie:
Accept parerile tuturor dar...hai sa ii lasam in pace.Sa fie liberi.Sunt inca foarte tineri.Se shtie ca barbatii se maturizeaza shi imbatranes mai greu ca femeile deci...sunt foarte tineri.Sa se bucure de viata. :twisted:

aha..deci dupa tine femeile de 30 de ani sunt deja niste babe :x

ma intreb daca tu umbli cu fete de 12 ani doar pt ca ele nu-s batrane si sunt la fel de mature ca tine :P

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Dec 05, 2005 4:16 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

Elle scrie:
ilica scrie:
Accept parerile tuturor dar...hai sa ii lasam in pace.Sa fie liberi.Sunt inca foarte tineri.Se shtie ca barbatii se maturizeaza shi imbatranes mai greu ca femeile deci...sunt foarte tineri.Sa se bucure de viata. :twisted:

aha..deci dupa tine femeile de 30 de ani sunt deja niste babe :x

ma intreb daca tu umbli cu fete de 12 ani doar pt ca ele nu-s batrane si sunt la fel de mature ca tine :P

Nu sunt babe dar nici pushtoaice.
Tip de 20 de ani cu femeie de 30 nu prea vezi pe cand invers o groaza.
Eu umblu cu fete de 16-18

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Dec 05, 2005 4:17 pm 
:roll: si alea de varsta ta ce au? raie? :P

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Dec 05, 2005 4:28 pm 
fetele la 12 ani nu's pushtoaice?!?!?!? :shock: atunci.... imi sustzin parerea in continuare... nu te-ai maturizat suficient
btw...ce diferentza e intre tine si o fata de 17 ani si ce diferentza e intre unu' de 30 si una de 20? :roll:
omul se maturizeaza mult intre 20 si 30.... dar intre 16 si 20 ink mai crede k raiul e pe pamant..... cu excepzii, evident

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Dec 05, 2005 6:11 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

dely_3x scrie:
fetele la 12 ani nu's pushtoaice?!?!?!? :shock: atunci.... imi sustzin parerea in continuare... nu te-ai maturizat suficient
btw...ce diferentza e intre tine si o fata de 17 ani si ce diferentza e intre unu' de 30 si una de 20? :roll:
omul se maturizeaza mult intre 20 si 30.... dar intre 16 si 20 ink mai crede k raiul e pe pamant..... cu excepzii, evident

Nu sunt pushtoaice la 12 ani,sunt copile. :twisted:
Intre mine shi una de 17...nu e mare diferenta,de aceea le shi aleg pe acestea.Iar intre unul de 30 shi una de 20...tot asha ,nu este mare diferenta.Deja personalitatea s-a format.La varstele astea amandoi ishi cam doresc acelashi lucru. :roll:
Sunt suficient de matur. :twisted:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Dec 06, 2005 2:10 pm 
yo cunosc persoane kre s-au schimbat EXTREM de mult intre 20 si 24.... dar depinde acum de fiecare.... de mediul in kre traiesc si alte criterii

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Dec 06, 2005 8:35 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

dely_3x scrie:
yo cunosc persoane kre s-au schimbat EXTREM de mult intre 20 si 24.... dar depinde acum de fiecare.... de mediul in kre traiesc si alte criterii

Exact ,depinde de mediu.De evenimentele ce au loc in acea perioada...shi multe alte lucruri.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Dec 07, 2005 12:07 am 
Neconectat
Nou venit
Nou venit

salut...

u shall respect my word...

la fel cu au facut si persoanele alea de s-au schimbat

Honorary Badge of Spamm

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Dec 07, 2005 9:13 am 
Neconectat
Music Lover
Music Lover

Sal mey, fany nebuny! Am revenit si yo

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Dec 07, 2005 12:29 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

Bine ai revenit mai.Te ashteptam de ceva timp.Ai cam intarziat. :P

Iar tu DOOMneZeUl'LoR...eshti ciudat.Ce ascuzi tu? :?

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Dec 07, 2005 2:03 pm 
Neconectat
Nou venit
Nou venit

da DOOMneZeUl'LoR i shall respect your word... and we shall respect eachother and so on...happy ending...nu???

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Dec 07, 2005 3:53 pm 
Neconectat
Nou venit
Nou venit

rankin='super-user' scrie:
and we shall respect eachother and so on...happy ending...nu???

Sunteti aici impreuna? :)

Sus

[ 10051 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 403  Următorul

Ora este UTC + 2