Ultima vizită a fost: Sâm Dec 16, 2017 9:09 am Acum este Sâm Dec 16, 2017 9:09 am

Ora este UTC + 2

[ 24 mesaje ] 
Autor Mesaj
MesajScris: Lun Iun 05, 2006 6:06 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Puncte de reputaţie: 0
Aici mi-ar placea sa scrieti despre...iubire!Cum suntem si asa putini si ca o familie ar fi frumos sa impartasim si celorlalti sentimente...anumite intamplari din viata noastra care ne-au marcat,amintiri... O:)
Puteti incepe prin a scrie de ex care e idealul vostru de femeie/barbat(fizic sau moral...cum vreti),sa povestiti ceva despre o relatie de vara sau eu stiu de ce anotimp...care a ramas in mintea voastra kiar dak a fost de scurta durata,dezamagiri in dragoste,o relatie care v-a marcat in bine sau rau,nunti...botezuri..cum v-ar placea sa se numeasca copiii vostri,cati v-ar placea sa aveti... :lol: Orice...in legatura cu IUBIREA! :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Iun 05, 2006 6:46 pm 
Neconectat
Începător 3se
Începător 3se

Mmm...interesant topic! :wink: Pai....baiatul ideal pt mine....hm...e greu de spus, avand in vedere k sunt prea pretentzioasa! Shi as vrea sa am 1 copil, adik o fetitza! :P Dar nu acum!O poveste .....o sa va spun alta data, k acum nu prea am timp! :wink:

Imagine

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Iun 05, 2006 7:45 pm 
Neconectat
Avansat
Avansat

Iubire?Hmm...ce-i aia? :lol: Pai...Iubirea nu mi-a adus prea multe bucurii, asa ca m-am lasat de practicarea acestui sport extrem. Cea mai penala faza a fost cand am pus capat unei relatii de un an printr-un SMS.Dar partea mai proasta e ca mai tin inca la fata respectiva :( ...Asta e...Show must go on! :) Iar sfatul meu pt toti este urmatorul : Fratii mei, daca tineti la cineva, aveti grija de persoana respectiva si pretuiti-o, ca o pierdeti si abia atunci va dati seama ce mult inseamna pt voi :cry:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Iun 05, 2006 7:59 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Mami... :lol: :lol: :lol: si eu am pus capat unei relatii printr-un sms :lol: :lol: :lol: Decat sa-mi ceara ala explicatii.... :roll: :roll: :roll:
Ceva haios sa va zic...avand un frate mai mare(26) intotdeauna el umbla cu prietenii lui si eu cu okii dupa prietenii lui :mrgreen: pt k intotdeauna mi-au placut baietii mai mari...si avea el un prieten...nah toata gashka lui era celebra si prindea la fete :wink: si prietenul asta al lui kiar nu-mi placea in momentul respectiv,insa no problem..k aveam eu prietene care il placeau...si astea toata ziua se holbau la el.Ele preferau sa ne strangem mai mult pe la mine pe acasa pt k venea si fratiorul cu gashka lui si asa se puteau face "imperekeri" :mrgreen: Si tipul asta ...culmea...credea ca eu sunt cea care il place si il atentiona pe fratiorul de ma lua la suturi k sunt in clasa a 7-a si k sa-mi fac prieten abia pe la 18 :roll: :roll: :roll: ...Nah..pana la urma mi-am facut muuuult mai devreme..da el n-a aflat :wink:
Si trecand anii am ajuns...sa fiu cu acel tip,care ma vedea MICA in cls a 7-a.Prietenele mele mureau cand au auzit vestea ca sunt cu el..nu le venea sa creada mai ales ca eu am fost cu el dupa ce s-a despartit de iubita lui(cu care eu buna prietena de altfel)dupa o relatie de 6 ani.Tipul voia o relatie serioasa..el avand 26...iar eu NU :mrgreen: Asa ca acum suntem doar amici O:)

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Iun 05, 2006 8:55 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

ah... pai daca ma apuc eu sa scriu... o sa va plictisesc... pe scurt:
Barbatul ideal pt mine.. hmmm... nu stiu... romantismul si umorul trebuie neaparat sa fie! In rest... sa vedem ce o sa fie :P
Intr-un timp aveam o parere groaznica despre dragoste... nu mai vroiam sa aud de asa ceva... au fost multe dezamagiri... dar am invatat sa trec peste... mai ales cand ai prietenii aproape.. totul trece!!! :) Dar am invatat sa las totul in urma si sa merg mai departe.. si acum pai.. nu e nimic nou :mrgreen: distractie si flirt cat cuprinde :mrgreen:

Imagine

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Iun 06, 2006 12:02 am 
Neconectat
Music Lover
Music Lover

Idealul meu de femeie e cea care se trezeste dimineata ... eo dorm rupt si vine la cap si ma trezeste ca nu are zahar pt cafea ... sa merg sa cumpar ... cea care dak vreau sa merg la o bere zice ca vrea ea sa bem ceaiul impreuna ... cea care e furiuoasa si devine din ce in ce mai frumoasa ... femeia perfecta e cea care nu e deloc perfecta si care stie sa ihmi puna otet in orice ciorba sau care ihmi pregateste hainele pt munca ... care sa ma certe ca stau la meci si nu am grija de casa sau cea care ... cand vin beat din oras se enerveaza si nu mai vorbeste cu mine dar ihi trece si ma iubeste si mai tare ... cea care ihmi spala hainele fara sa-mi ceara nimik si eo tocmai din priviri sa stiu ca ma iubeste ...

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Iun 06, 2006 12:09 am 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Doamne bunok...de unde atata romantism pe capul tau??? :roll: :roll: :roll: :lol:
Mah la mine foarte important e ca baiatul lui mami :mrgreen: sa fie brunet si sa aiba okii negri!In rest...ne vom intelege noi! :mrgreen:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Aug 25, 2006 11:00 am 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

idealu meu de fata ....peste 1.70 inaltime ;))...;)).;))..sa ma inteleaga :D....si sa fie sincera cu mine :D..ca daca nu ii rup capatana ..hahahahah=))))))))))))))....(glumeam desigur ) ..:D

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Noi 22, 2006 9:39 pm 
Neconectat
Music Expert
Music Expert

..brunet..ochii(nu prea conteaza)..sincer..sa ma accepte asa cum sunt..si sa ma ubeasca.. :)

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Noi 22, 2006 11:28 pm 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

N-am.Imagine
La anu' poate imi aduce Mos Craciun.ImagineImagineImagine

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Noi 23, 2006 10:52 am 
Neconectat
Moderator
Moderator

Vantuuuuuu Sor'me,vantul Imagine

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Joi Noi 23, 2006 10:57 am 
Neconectat
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE

Ma gadila Vantu'.Imagine

Sus

Subiectul mesajului: eU si eA
MesajScris: Lun Mar 05, 2007 1:12 am 
Neconectat
Iniţiat
Iniţiat

offtopic: vad ca baietii nu prea au calcat pe aici.

ontopic: idealul meU in iubire? pai sa stie sa fie finuta, sa se comporte ca o fata, nu ca un baiat. nu imi prea plac fetele cu comportament de baiat

preferabil sa aiba parul lungut [sa ma joc cu el :oops:], sa aiba ochii frumosi [sunt maniac dupa ochi] si sa stie a ma iubi.

acum sunt super fericit pentru ca am un fel de all in one in eA. am gasit tot ce cautam intr-o singura persoana. ma bucur. ma bucur enorm.

referitor la povesti, intamplari, etc... la noI doi mai totul e "mai altfel". noI nu suntem un cuplu ca toate celelalte. noI avem ceva in plus [sau ceilalti au ceva in minus :p]

suntem de 3 luni si 7 zile [azi] impreuna, ne stim de 4 luni si 1 zi [tot azi calculat] si sincer... abia astept sa treaca anii pe sub talpile noastre, privindu-ne de jos in sus cum ne tinem de mana.

de povestit ceva anume nu stiu - poate va zice eA ce si cum. sunt multe chestii frumoase de care imi aduc aminte cu placere.... o las pe eA sa va zica daca vrea si are timp sa povesteasca :oops:

eU sunt cam presat de timp si de o mica ameteala + drere de cap. :(

aaa... si apropo: tE iubeAsC pui. dar tU stiai, nu? 8)

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Mar 18, 2007 3:28 pm 
Neconectat
Începător 3se
Începător 3se

Ce parere aveti despre relatiile la distanta? Dureaza sau ochii care nu se vad se uita? :D

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Mar 18, 2007 7:21 pm 
Neconectat
Music Expert
Music Expert

de multe ori se uita...dar nu zic ca nu sunt si cazuri care fac exceptie de la regula..depinde de ambii parteneri si de dragostea ce-i leaga..

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum Mar 18, 2007 10:17 pm 
Neconectat
Moderator
Moderator

Sunt de parere ca e foarte posibil acest lucru ImagineDaca exista dorinta ambilor parteneri de a continua relatia,de a se respecta unul pe altul si de a-si acorda toata increderea se poate lega o poveste frumoasa care sa devina realitate.
Iubiti-va mult si bucurati-va de fiecare moment Imagine

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mie Mar 21, 2007 12:06 am 
Neconectat
Începător 3se
Începător 3se

:) Asa zic si eu k o sa existe...dar totusi a atat de greu :cry: :cry: :cry: nimic nu mai e cum era inainte.. :cry: :cry: :cry: :cry:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Mar 27, 2007 7:22 pm 
Neconectat
Trendy
Trendy

idealul meu de barbat:brunet, mai inalt ca mine, care sa imbine romantismul cu umorul;
cat despre relatii..am o relatie care dureaza de 4 ani si 8 luni....bine, k pe drum era sa ma pierd(draq s-o ia de ispita)..am am reusit sa trec peste asta fara sa-mi insel prietenul...as fi pierdut prea multe, o relatie frumoasa, o iubire sincera, vorbe frumoase..toate astea pt o prostie care mi se parea ceva mai bun..bine k am deschis ochii la timp :D

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Iul 30, 2007 12:39 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

nu zic nimic...decat k '' Dragostea Nu Moare '' si dragostea la distanta se poate... :lol: ( traiesc experienta ) daca apar probleme ....si chestii ..si bla bla bla ...minte.., pe mine ma poate minti ...dar pe ''altcineva'' NU, cu timpul o sa vada k s-a mintit pe el insusi...

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun Iul 30, 2007 3:06 pm 
Neconectat
Începător 3se
Începător 3se

Pt mine baiatul ideal e brunet cu ochi caprui si care sa ma inteleaga, deja l-am gasit de vreo 7 luni :lol:

De ce?
-Nu am pic de experienţă în acest sens!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Mar Iul 31, 2007 11:32 pm 
Neconectat
Music Lover
Music Lover

Femeia ideala e tot cea care ... are puterea sa se uite in ochii tai si sa planga dak asta simte sau sa rada dak asta sitmte care sa te sarute dak asta simte care sa te mangaie dak asta simte care sa te strige dak asta simte care sa nu vorbeasca cu tine dak asta simte si care ... sa iti spuna tot timpul ce simte
:oops:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Aug 03, 2007 9:24 pm 
Neconectat
Începător 3se
Începător 3se

^ cat de frumos ai spus Hordy :)

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Vin Aug 03, 2007 11:34 pm 
Neconectat
Music Lover
Music Lover

Asta cred desi mie greu acuma ... nu mai vreau idealuri nu mai vreau femei nu mai vreau decat sa fiu eo singur si grijile mele :(

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: Sâm Aug 04, 2007 3:34 pm 
Neconectat
Addicted to Music
Addicted to Music

Bine zici Hordy ...''eu si grijile mele '' m-am gandit si eu bine dar de mult timp...incat azi am zis gata mie insami ...mi-am schimbat nr. de tel chiar azi ...'' mie imi plac insistentele k numai asa ma face sa cred ca tine la mine '' :lol: oricum nu v-a fi niciodata al meu ...asta inseamna ca am gresit persoana...in sensul bun ( mai bine nu stiam de existenta lui...brunet :->...iti taie suflarea...imi place k e tare glumez ...baga niste juraminte de iubire knd ma indoiesc de el...dar cum am zis ..am gresit persoana :cry: )
Dragostea e ca si o ''raie'' te mananca din calcaie ...Imagine

Sus

[ 24 mesaje ] 

Ora este UTC + 2