Acum este Lun Mai 13, 2024 11:28 pm

Ora este UTC + 2


De ce sunt "activi" decat vreo 5,6 pe forum?

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

De ce sunt "activi" decat vreo 5,6 pe forum?

Mesajde usher » Mie Noi 24, 2004 3:43 pm

am observat ca sunt "inregistrati" in jur de vreo 50 de membri , dar decat vreo 5,6 le pasa de forum. care e solutia sa-i facem pe toti sa participe la "discutii,certuri" ?:idea:

DACA nu se face ceva eu imi dau demisia si ma "angajez" la alt forum :P
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde alexrefflex » Mie Noi 24, 2004 4:03 pm

cine stie... ma gandesc sa le arunc cate o petarda sub perna!daca ash putea :D ... poate ca nu stiu sa utilizeze forumul(parerea mea)!sau ei se multumesc doar cu cititul. voyeurishti intr-un cuvant!puneti oameni ``osu`` la treaba.mishcati si voi un deget pe tastele alea nenorocite si scrieti si voi cate ceva!!!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

fie

Mesajde usher » Mie Noi 24, 2004 4:53 pm

daca asa sta treaba , eu m-am saturat sa ma tot "iau" de toti ca sa va scot cate un amarat de cuv din gura.

Good Bye.
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

hm

Mesajde DianaRO » Mie Noi 24, 2004 5:41 pm

...de ce nu sunt si altii activi..sincer cand m.am inscris la acest forum arata "bine " pe tema discutiilor acum..fac ce fac..citesc ce ati postat si aceleasi lucruri..cearta intre usher si alexrefflex..sincer usher cati ani ziceai ca ani ? mai mult de 5 ani nu.ti dau..pana si un copil de la gradinita are mai multe minte decat tine..n.am mai gasit nimic interesant de raspuns..topicuri peste topicuri care au fost super discutate si care deja sunt expirate..pana si la rubrica "Poezii" ati facut un camp de lupta si initial era destinat ptr a prezenta si restului lumei creatiile voastre..pacat la ce s.a ajuns...
" Daruieste oamenilor mai mult decat se asteapta si fa.o cu gust. "
Avatar utilizator
DianaRO
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Noi 17, 2004 5:06 pm
Puncte de reputaţie: 0

Re: hm

Mesajde alexrefflex » Mie Noi 24, 2004 5:54 pm

DianaRO scrie:
...de ce nu sunt si altii activi..sincer cand m.am inscris la acest forum arata "bine " pe tema discutiilor acum..fac ce fac..citesc ce ati postat si aceleasi lucruri..cearta intre usher si alexrefflex..sincer usher cati ani ziceai ca ani ? mai mult de 5 ani nu.ti dau..pana si un copil de la gradinita are mai multe minte decat tine..n.am mai gasit nimic interesant de raspuns..topicuri peste topicuri care au fost super discutate si care deja sunt expirate..pana si la rubrica "Poezii" ati facut un camp de lupta si initial era destinat ptr a prezenta si restului lumei creatiile voastre..pacat la ce s.a ajuns...


no hai diana...nu cred ca te-a deranjat atat de mult.pe mine m-au amuzat chestiile astea.oricum,sa fim seriosi ca asta arata mai de graba a cimitir de remarci decat a forum 3se.in fine...si lasa-l pe usher in pace:)))))))).poate isi da demisia...vb lui! hi hih hihihihiiiii :D
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

4 daiana

Mesajde usher » Mie Noi 24, 2004 8:32 pm

daiano , daca nu as fi obligat sa caut "discutii" fi sigura ca nu as face-o , tu crezi ca mie imi convine sa-mi bag , sa-mi scot din mamica lu` alecs? p fac obligat ! sa sti ca e ca un chin pt mine ,

multumesc pt intelegere.

p.s: nu am zis niciodata cati ani am , dar daca te inter. asa mult , am 16
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

:D

Mesajde DianaRO » Mie Noi 24, 2004 10:58 pm

De deranjat mai putin,dar deja ma stresa sa vad zi de zi acelasi lucru Alex..iau usher :o te.am luat, esti mai mic ca mine, iar la 16 inteleg ca esti mai mult ca capul prin nori..
" Daruieste oamenilor mai mult decat se asteapta si fa.o cu gust. "
Avatar utilizator
DianaRO
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Noi 17, 2004 5:06 pm
Puncte de reputaţie: 0

ma bucur

Mesajde usher » Joi Noi 25, 2004 1:00 pm

ma bucur ca intelegi


p.s: Sunt mai mare si ca tine. :lol:
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Joi Noi 25, 2004 3:35 pm

daiano si pe mine ma streseaza chestia asta...dar gandeshte-te ca daca nu ar fi astea...nu ati mai avea voi ce citi!gandeste-te ca voi NU SUNTETI IN STARE SA SCRIETI NIMICA pe forum.intrati o data la 10 ani pe el si va dati mari `utilizaatori`!daca nu vrei sa mai vezi asta...pune si tu mana si scrie ceva mai interesant!
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

m-am prins

Mesajde usher » Joi Noi 25, 2004 3:55 pm

DianaRO

Data înscrierii: 17/11/2004
Mesaje: 8
Locaţie: Bucuresti

de asta esti cu nasu pe sus fato ? ca esti din bucale ? esti mai tare ca noi nu? noi suntem de la tara ... ce stim noi cum se "utilizeaza" un forum .. tu le sti pe toate , dar vad ca numa sa critici sti , nu te-am vazut facand ceva "util". asa ca bagati aerele de bucuresteanca in c0R. ( Coru Madrigal )
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde DianaRO » Joi Noi 25, 2004 5:50 pm

usher spre informatia ta ,unele persoane invata ptr FACULTATEA DE MEDICINA ..daca ai auzit de asa ceva si prefer sa.mi pierd timpul facand ceva util ptr viitorul meu..decat sa stau si sa postez la fiecare tampenie pe care o scoate.ti pe gura..si te anunt ca nu sunt nevoita sa.ti suport injuraturile si nici n.am de gand sa le accept la adresa mea - " asa ca bagati aerele de bucuresteanca in c0R. " - ,iar faza ca te.am criticat ar trebuii sa.ti puna semne de intrebari asupra comportamentului tau si a greselilor pe care le faci , iar daca tu suferi ca te.am criticat ,n.ai sa ajungi niciodata unde ti.ai propus..n.ai sa canti niciodata, daca asta ai in minte , ptr simplu motiv ca n.ai 1 element din reteta unei persoane publice : nu stii sa accepti o critica si nu sa cauti sa.ti inbunatatesti acel defect ce iti este atribuit,ptr ca data viitoare sa poti fii up si sa nu mai lasi loc de critica si sa.l schimbi cu o lauda de bine...daca ai ceva ca reply iti astept raspunsul .
" Daruieste oamenilor mai mult decat se asteapta si fa.o cu gust. "
Avatar utilizator
DianaRO
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 29
Membru din: Mie Noi 17, 2004 5:06 pm
Puncte de reputaţie: 0

cum sa nu

Mesajde usher » Vin Noi 26, 2004 7:44 am

huh ? am zis eu ca vreau sa cant ? sa cand in in cada poate ....
ce ai copilo ? te apuk` ? eu nu vreau decat sa MOR. so... scuteste-ma.
sau faza cu virgula "cantatu" era la baschalie ? ahh
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Iuliana » Dum Noi 28, 2004 12:06 pm

Lasand deoparte"certurile"sau,mai bine spus,schimbul de replici dintre cativa membri...cred ca pt ai initia si pe alti membri sa scrie este necesar sa se aduca informati noi si sa li se ceara parea...sau ceva in acest gen care sa-i faca sa viziteze mai des pagina.
Aceeasi,Anna Ilui...
Iuliana
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Noi 14, 2004 1:59 pm
Localitate: iasi
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexrefflex » Dum Noi 28, 2004 1:55 pm

Iuliana scrie:
Lasand deoparte"certurile"sau,mai bine spus,schimbul de replici dintre cativa membri...cred ca pt ai initia si pe alti membri sa scrie este necesar sa se aduca informati noi si sa li se ceara parea...sau ceva in acest gen care sa-i faca sa viziteze mai des pagina.



si ce mai astepti? invitatie speciala?
Win Production rullz!
Avatar utilizator
alexrefflex
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 223
Membru din: Vin Oct 29, 2004 3:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Nightzoom » Lun Noi 29, 2004 9:10 pm

Doar 5,6 ?? acuma sunt si eu :)) HELLO TO ALL si va astept si pe irc pe #3se :)
Nightzoom
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 2
Membru din: Lun Noi 29, 2004 8:58 pm
Localitate: in inima lu' NightAngel (ps. nu va spun cine e :)) )
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Sorrynita » Mar Noi 30, 2004 10:32 am

Nu e vorba ca nu le pasa,dar gandeste-te ca poate nu au timp sa intre prea des pe forum..Si e de-abia inceputul..sunt multi fani care nu stiu de existenta acestui forum si cand o sa fim mai multi,atunci o sa fie mai interesant..
Sorrynita
Expert
Expert
 
Mesaje: 396
Membru din: Dum Oct 31, 2004 8:38 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

mdea

Mesajde Lucian » Vin Dec 03, 2004 1:48 pm

mare dreptate ai sorino :)
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

shtiu yo!

Mesajde Vizitator » Vin Dec 03, 2004 7:51 pm

va mai spun yo un motiv: unii nu shtiu sa-shi controleze limbajul; probabil multzi shtiu k exista multe conflicte pe forumuri,in general, shi au renuntzat sa mai intre shi pe acesta :( sau altora pur shi simplu li se pre o pierdere de timp!
Vizitator
 

mmmm

Mesajde lulu » Sâm Dec 04, 2004 12:28 pm

sau poate k nu se simt bagati in seama` si le e najpa sa se bage in seama cum ma bag eu :-) sau...sunt ami tacuti si prefera sa citeasca....sau nu au timp .. sau ....
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

sau

Mesajde Lucian » Sâm Dec 04, 2004 11:13 pm

lulu scrie:
sau poate k nu se simt bagati in seama` si le e najpa sa se bage in seama cum ma bag eu :-) sau...sunt ami tacuti si prefera sa citeasca....sau nu au timp .. sau ....



sau ... sau ... sau ....

ce facem acuma ? le gasim scuze? aaa doar ne facem ca "we care" about them :) GENIUS :P
las in urma ce-a fost ... un paragraf inchis etichetat fara rost ...
Lucian
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Noi 27, 2004 10:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Eee...na!!

Mesajde Mirabella » Dum Dec 05, 2004 10:41 am

Nu mai fi rau, mai Luciane!!! (asa esti tu de obicei :?: ), era doar o intrebare retorica...!
Gandeste-te ca poate unii chiar nu au timp, (sau crezi ca toata lumea are timp ca tine..? as fi si eu curioasa de cate ori pe zi vii tu la net..! dar ma rog, nu conteaza...); Lulu are dreptate; si eu cred ca trebuie sa le acordam "the second chance" celor care nu au postat pe acest forum pana acum! Nu crezi??
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Da...!

Mesajde Mirabella » Dum Dec 05, 2004 12:16 pm

Da..! eu cred ca-ti dedici tot timpul, pentru 3rei-Sud-Est, (si nu "3 scaietzi",asa cum ii numesti tu...), nu doar timpul liber... :!: nu-i asa.. :?: ca vad ca esti omniprezentpe forum :!: BRAVOS :!: pentru acest lucru...dar uneori trebuie sa acorzi "the second chance" acelora care nu au postat pana acum...ca deh.. or fi avut ei motivele lor,nu.. :?: sau cel putin asta vreau sa cred, ca n-au postat pt. ca n-au avut timp,...ect....si nu ca n-au VRUT :!:
PS: NU CREZI CA AI FOST PUTIN CAM MULT LIPSIT DE MODESTIE ATUNCI CAND AI SPUS CA TU ESTI CEL MAI MARE/INFLACARAT...(sau cum oi fi spus tu..) fan 3se :?:
Sunt "Cu capu-n nori", simt ca "M-am indragostit", si cum "Marea" imi curge prin vene si "Doar tu" ma inalti "Alaturi de ingeri", facandu-ma sa uit ce-i "Ieri si azi"!..."Nu te las sa pleci".. "Marea" mea iubire...
Avatar utilizator
Mirabella
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 225
Membru din: Joi Noi 18, 2004 8:35 pm
Localitate: targoviste
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Dum Dec 05, 2004 11:28 pm

Lucian, Usher & Co. keep on topic or leave the forum, sau mai pe romaneste, la obiect.
Vizitator
 

Mesajde lulu » Lun Dec 06, 2004 9:16 am

Administrator scrie:
Lucian, Usher & Co. keep on topic or leave the forum, sau mai pe romaneste, la obiect.

ahhhhh de cand asteptam asta...
Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange!
Avatar utilizator
lulu
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 80
Membru din: Vin Oct 29, 2004 9:59 am
Localitate: Craiova
Puncte de reputaţie: 0

poftim?

Mesajde usher » Vin Dec 10, 2004 1:52 pm

eu ? dar eu nu am mai intrat de o saptamana , si ce ai lulu ? de ce asteptai asta?
Avatar utilizator
usher
Iniţiat
Iniţiat
 
Mesaje: 97
Membru din: Lun Noi 01, 2004 3:55 pm
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot] şi 61 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico