Acum este Vin Mar 29, 2024 12:39 pm

Ora este UTC + 2


Cele mai frumoase momente din viaţă.

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Cele mai frumoase momente din viaţă.

Mesajde Elle. » Dum Apr 17, 2005 6:21 pm

Sunt sigura ca fiecare dintre voi a trait momente minunate in viata , asa ca am deschis acest subiect sa ne povestiti si noua cateva dintre ele..

later edit: una dintre aceste momente frumoase s-a intamplat pe cand aveam in jur de 13 ani , cand profa de muzica m-a ales pe mine sa cant solo la inceperea unui concurs.. era ciudat ca am fost aleasa chiar eu , desi erau fete mai mari care erau mai dezghetate ca mine.. eram mai rusinoasa .. am fost rosie ca racul cand am inceput sa cant, dar mi-a trecut repede.. oricum de falsat n-am falsat , ba chiar am fost felicitata :) ..

un alt moment deosebit a fost la un concert 3SE la Eforie Sud.. am trecut prin clipe destul de naspa in acea perioada si parca acel concert m-a facut sa trec peste toate.. nu stiu cum , dar cand m-am intors acasa eram cu totul alta persoana(de atunci am devenit fana 3SE ;) )...
Ultima oară modificat de Elle. pe Joi Apr 28, 2005 9:40 pm, modificat de 3 ori în total.
Elle.
 

Reclame

Mesajde alexa » Lun Apr 18, 2005 1:32 pm

mama...pai daca as sta sa va povestesc cele mai frumoase momente din viata mea ..... cred ca v-as plictisi enorm..sunt multe de povestit...dar cert e ca printre cele mai frumoase momente din viata mea au fost acelea cand am stat de vorba cu baietii nostri.....tremuram teribil cand vorbeam cu ei..si park inima imi batea tare tare , dar in acelais timp statea....a fost minunat..si mi-as mai dori :P ..si cum au decurs aceste momente v-am mai povestit pe forum..cautati si revedeti :P
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Vizitator » Lun Apr 18, 2005 1:35 pm

alexa scrie:
mama...pai daca as sta sa va povestesc cele mai frumoase momente din viata mea ..... cred ca v-as plictisi enorm..


atat de frumoase sunt incat ne plictisesc :lol:
Vizitator
 

Mesajde olteanu dan » Mie Apr 20, 2005 12:11 pm

un moment frumos din viata mea ar fi acela cand scoate 3se un nou videroclip/album si,in general,toate intamplarile care-i implica si pe 3se sunt frumoase.
Avatar utilizator
olteanu dan
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 156
Membru din: Vin Oct 29, 2004 8:48 am
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde alexa » Mie Apr 20, 2005 2:14 pm

dely ...rautacioasa mica..... :) ma refeream k sunt multe..si mi-ar lua mult timp sa le scriu si cand vezi un msg de 10000000000 de randuri...vrei sa zici k nu te sperii si citesti asa printre randuri sau chiar sari peste el ?! :) mai..... :P
imi plac 3SE ... deci imi plac si de cei carora le plac 3SE...so: would u be my friend?! kiss
Avatar utilizator
alexa
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 198
Membru din: Dum Dec 05, 2004 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Sâm Iun 04, 2005 11:44 am

:roll: pai nu trebuie sa le scrii pe toate...selectezi cateva si ajunge ;)
Elle
 

Clipe de neuitat....

Mesajde KYM » Mar Iun 21, 2005 12:05 am

Chiar acum traiesc unul din cele mai frumoase momente din viata, alaturi de prietenul meu scump Dan. I love you baby 8) Astfel de clipe pe care le petrecem alaturi de persoanele dragi sunt de neuitat si ne fac viata mai frumoasa! In afara de asta, am o familie minunata cu care am impartit multe lucruri de-alungul timpului precum si cu prietenii mei. :D In fine, tot ce conteaza este sa ne bucuram din plin de viata :wink:
KYM
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 22
Membru din: Dum Iun 19, 2005 11:39 pm
Localitate: Constanta
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Mar Iun 21, 2005 11:06 am

:D si eu traiesc unul dintre cele mai frumoase momente din viata in clipa asta... de la inceputul iernii ma tot doare gatul , am luat o groaza de medicamente si nu mi-a trecut , dar azi mi-a scris medicul niste mentosane de la care nu ma mai doare gatul timp de cel putin o ora dupa ce le-am luat :wink:
Elle
 

Mesajde Roxana Borsan » Mie Iun 22, 2005 12:10 pm

cel mai frumos moment din viata mea a fost ziua in care m-am indragostit de Laur de la prima privire :P
Roxana
Avatar utilizator
Roxana Borsan
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 33
Membru din: Vin Noi 12, 2004 9:41 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Mar Iul 19, 2005 7:20 am

unul din putinele momente extrem de fericite cu siguranta a fost can am ascultat pt prima data 3 sud est[in 1997]si miau placut de can am auzit primele sunete 3se :D ....
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Vin Iul 22, 2005 1:47 pm

pai,cele mai fericite momente din viata mea le-am petrecut alaturi de iubita mea,nu are rost sa ii spun numele.era viata mea si tot ce imi doream dar se intampla de multe ori sa nu stii cat de mult tii la cineva decat atunci cand pierzi.m-am purtat urat cu ea si am parasit-o.acum mi-e greu sa stiu ca are mereu in gand pe altcineva si ca nu vrea sa mai auda de mine.as da orice sa nu fi gresit si sa ii fi spus de mai multe ori ca o iubesc :cry: "sunt clipe in viata mea cand ti-as spune tot ce simt dar stiu ca n-ar conta,tu nu m-ai asculta",cam asta e piesa care descrie cel mai bine ce simt de atata timp.acum,sigur nu vrea sa-si mai aminteasca de mine dar cu ea am petrecut cele mai frumoase clipe.asa ca am un sfat pt cei care citesc:"sa va ganditi mereu inainte de a lua o decizie.de multe ori nu primesti o a doua sansa"
va saluta cerber,numai bine!
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Elle » Vin Oct 07, 2005 1:51 pm

un moment special a fost ieri cand am aflat ca s-a nascut nepotzelul meu :mrgreen:
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Oct 07, 2005 1:55 pm

yepyyyyy sa-tzi traiask \:D/ cum il cheama?
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Oct 07, 2005 1:58 pm

thnx... \:D/

il cheama Adam :wink:
Elle
 

Mesajde Vizitator » Vin Oct 07, 2005 2:01 pm

o asteptam si pe Eva :P
Vizitator
 

Mesajde Elle » Vin Oct 07, 2005 2:02 pm

:lol: poti astepta mult si bine :P
Elle
 

Mesajde Vizitator » Sâm Oct 29, 2005 5:17 pm

:lol: ok :lol: yo tot astept :P

pt mine momentele fericite din viatza sunt chiar acelea knd sunt mai putzin fericita... :oops: suna aiurea, stiu, dar de fiecare data knd am avut momente proaste cei dragi au fost aproape de mine, au stiut sa ma ajute sa trec peste ele ff repede :oops: si ma simt, intr-un fel, prost pt k nu-i pot rasplati... pt mine inseamna enorm de mult knd cineva ma ajuta moral
Vizitator
 

Mesajde Andreea Dinu » Lun Aug 28, 2006 4:19 pm

Cele mai frumoase momente sunt cele de la concerte, cand ii imbratisez pe cei de la 3SE... bine, sunt mai multe :-P
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreya_3se » Sâm Sep 02, 2006 7:02 am

Pot sa spune k,chiar acum traiesc unele dintre cele mai frumoase momente din viata,alaturi de prietenul meu scump,Gabitzu.I love you!!! Imagine
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Dum Sep 03, 2006 12:39 pm

pai vara asta 2 luni am fost la tara prin botosani...de mic merg acolo da anu asta a fost priam data cand mia fsot f dor de brasov...eram in tren sa ma uitam cum intram in brasov..parca ma uitam la nu sti uce oras de afara :lol: :lol: ..si a 2a zi mam si dus in oras..
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Sep 04, 2006 3:04 pm

Cand imi revad familia! :?
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Lun Sep 04, 2006 7:32 pm

as fi fericit sa o intalnesc pe adela :lol:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Lun Sep 18, 2006 1:49 am

pai ..sunt multe ..cred ca ..a fost ziua ..cand am luat examenu de capacitate .....am intrat la liceu ......zilele de nastere ale lu mama ,tata ,fratele ..(desi eu nu prea arat sunt momente f f f frumoase) ..cand am luat bacu ..cand am intrat la facultate ...cand am auzit ca am scapat de armata =)))))))))))))))))=))))))))))))))))))))))))..........cand am fost la film priam oara cu nebunii din liceu ;))..;))..atat deocamdata :D
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde ky_l3ru » Lun Sep 18, 2006 2:04 am

sunt mai multe :P
ky_l3ru
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 2783
Membru din: Lun Iun 05, 2006 6:11 pm
Localitate: bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Lun Sep 18, 2006 10:56 am

Nu as putea sa nominalizez un anume moment,pt ca incerc sa traiesc viata cu ficare clipa care se scurge si sa ma bucur de eaImagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

Următorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot], Yandex [Bot] şi 54 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico