Acum este Dum Mai 12, 2024 3:22 am

Ora este UTC + 2


Dacă eşti nou,prezintă-te aici!

Un loc pentru toate lucrurile importante şi neimportante din viaţă

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde andr3utza » Vin Sep 29, 2006 6:31 pm

uuuuuuuuuuuu sa ma prezint si eu cu toate k m-am inscris mai tarziu.......
ma numesc Andreea Cristea ,sunt din zalau,am 16 ani...(17 ani in 6 ianuarie 2007 :lol: )...imi place foarte mult muzica...in special 3se.....pe langa mai ascult si altele ....Fipsyde,Atb.music instructor....imi place biliardul,imi place distractia si prietenii adevarati pe care te poti baza ....poti avea incredere in ei...nu se barfesc (acum 2 zile 2 colege la scoala sau certat si au ajuns la bataie din cauza barfelor ,)nu-mi plac minciunile,si as vrea sa ma inteleg bine cu toti fanii 3se (vad k nici unul nu vb cu mine ,pana acum,fac excepti la un.......frumusel....nui zic numele k poate se supara) cred k forum-ul a fost facut pt.toti fanii 3se.asa k toti au dreptul sa intre pe forum chear dak la unii nu le convine,(dak se inteleg 2-3 bine pe forum si sunt pe forum de mai mult timp,pe cei nou veniti nici nu-i baga nimeni in seamna,frumos din partea voastra.Eu va salut pe toti vi va urez mult succes si sper k o sa ne intelegem bine sa fim o echipa TOTI PENTRU UNU ,UNUL PENTRU TOTI,sa fim uniti sa ramanem mereu fani adevarati ca ingerasii astia 3 (3se) sa ramana mereu 3 in 1 sa aiba puterea si norocul de a merge mai departe ....si mai incolo de sfarsit.Asta depinde ei ,dar si de noi fanii 3se dak nu ar fi fanii cum ar fi?.....dar si dak nu ar fi ei imaginativa voi cum ar fi......ziua mereu in noapte......
Deci fara numar penrtu toti cei care sunt fani si in special pentru 3se tineti-o tot asa iar fanii sa nu se schimbe sa ramana mereu aceeasi ,indiferent ce va fi in viitor sa aveti inima plina de iubire ....pt.3se eu sunt foarte mandra de 3se,toata lumea cine ma intreaba ce formatie imi place....le spun;3 Sud Est,si imi spun....da canta fain (frumos) tot timpul au cantat .....bine ,piesele patrund foarte repede la inimioara ....aproape orcui.In 30 iulie au avut baietii un concert la Zalau,a fost extraordinar de frrumos ,super,si aia mici 9-10 ani erau la 2 noaptea la concert,au fost si alte formatii ... dar nu prea dansa lumea ....sincer va rog sa ma credeti eram inconjurata de fani 3se cand au venit pe scena toata lumea tipa ,au inceput sa danseze......hai ma sa nu credetzi k yo mam lasat.......dai pe sistem turbat.....a fost cel mai frumos concert pe care l-am vazut din viata mea. Multe salutari la toti...sper k nu vati plictisit? aaaaaaaaa aici era sa ma descriu am 3 frati........haideti fetelor .......k va asteapta .....nu ma laud dar chear sunt frumosi......SI NU IMI PLACE SCOALA ,mama numai cand aud de matematica si chimie imi vine ....sa o iau pe langa scoala..... :)
Avatar utilizator
andr3utza
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 3893
Membru din: Dum Sep 24, 2006 3:11 pm
Localitate: Peste tot si nicaieri
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde Andreya_3se » Vin Sep 29, 2006 7:45 pm

frumoasa prezentare Andreyutza...eu sunt Andreya...sper sa te simiti bine la noi!! :D
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Vin Sep 29, 2006 8:06 pm

Foarte frumoasa prezentare,e adevarat.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabitzul » Vin Sep 29, 2006 9:57 pm

frumoasa descriere andreyutza :roll: sper sa-ti placa de noi si sa nu ne parasesti niciodata :wink:
Imagine
- Adio de acuma-ti spun... de-acum nu-ti voi mai fii o piedica in drum... destul am plans... destul am tanguit...destul....e prea mult.
Avatar utilizator
gabitzul
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1628
Membru din: Joi Aug 24, 2006 9:11 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Vin Sep 29, 2006 10:14 pm

Imagine Bun Venit, Andreyutza!! Sper sa te simti cat mai bine aici, alaturi de fanii 3se... Imagine

sper sa nu pleci prea curand :roll:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Sâm Sep 30, 2006 4:09 pm

andreyutza_3se scrie:
uuuuuuuuuuuu sa ma prezint si eu cu toate k m-am inscris mai tarziu.......
ma numesc Andreea Cristea ,sunt din zalau,am 16 ani...(17 ani in 6 ianuarie 2007 :lol: )...imi place foarte mult muzica...in special 3se.....pe langa mai ascult si altele ....Fipsyde,Atb.music instructor....imi place biliardul,imi place distractia si prietenii adevarati pe care te poti baza ....poti avea incredere in ei...nu se barfesc (acum 2 zile 2 colege la scoala sau certat si au ajuns la bataie din cauza barfelor ,)nu-mi plac minciunile,si as vrea sa ma inteleg bine cu toti fanii 3se (vad k nici unul nu vb cu mine ,pana acum,fac excepti la un.......frumusel....nui zic numele k poate se supara) cred k forum-ul a fost facut pt.toti fanii 3se.asa k toti au dreptul sa intre pe forum chear dak la unii nu le convine,(dak se inteleg 2-3 bine pe forum si sunt pe forum de mai mult timp,pe cei nou veniti nici nu-i baga nimeni in seamna,frumos din partea voastra.Eu va salut pe toti vi va urez mult succes si sper k o sa ne intelegem bine sa fim o echipa TOTI PENTRU UNU ,UNUL PENTRU TOTI,sa fim uniti sa ramanem mereu fani adevarati ca ingerasii astia 3 (3se) sa ramana mereu 3 in 1 sa aiba puterea si norocul de a merge mai departe ....si mai incolo de sfarsit.Asta depinde ei ,dar si de noi fanii 3se dak nu ar fi fanii cum ar fi?.....dar si dak nu ar fi ei imaginativa voi cum ar fi......ziua mereu in noapte......
Deci fara numar penrtu toti cei care sunt fani si in special pentru 3se tineti-o tot asa iar fanii sa nu se schimbe sa ramana mereu aceeasi ,indiferent ce va fi in viitor sa aveti inima plina de iubire ....pt.3se eu sunt foarte mandra de 3se,toata lumea cine ma intreaba ce formatie imi place....le spun;3 Sud Est,si imi spun....da canta fain (frumos) tot timpul au cantat .....bine ,piesele patrund foarte repede la inimioara ....aproape orcui.In 30 iulie au avut baietii un concert la Zalau,a fost extraordinar de frrumos ,super,si aia mici 9-10 ani erau la 2 noaptea la concert,au fost si alte formatii ... dar nu prea dansa lumea ....sincer va rog sa ma credeti eram inconjurata de fani 3se cand au venit pe scena toata lumea tipa ,au inceput sa danseze......hai ma sa nu credetzi k yo mam lasat.......dai pe sistem turbat.....a fost cel mai frumos concert pe care l-am vazut din viata mea. Multe salutari la toti...sper k nu vati plictisit? aaaaaaaaa aici era sa ma descriu am 3 frati........haideti fetelor .......k va asteapta .....nu ma laud dar chear sunt frumosi......SI NU IMI PLACE SCOALA ,mama numai cand aud de matematica si chimie imi vine ....sa o iau pe langa scoala..... :)



Welcome Imagine Sper sa ne intelegem sooper Imagine
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde princess:* » Dum Oct 01, 2006 10:47 am

sooper frumoasa descrierea....bine-ai venit....dar..la ce profil de liceu esti? :-P
Imagine
Avatar utilizator
princess:*
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 154
Membru din: Mar Sep 19, 2006 11:42 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 01, 2006 10:48 am

Bine ai venit Andreyutza!Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bobokool » Dum Oct 01, 2006 12:20 pm

Irina si cu asta am zis tot!!!
Avatar utilizator
bobokool
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Oct 01, 2006 11:37 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 01, 2006 12:21 pm

Bine ai venit!Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Oct 01, 2006 12:56 pm

Bine ai venit,Irina.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Oct 01, 2006 1:00 pm

Bun venit, Irina! ImagineSper sa stai mult pe la noi si sa te simti bine.... :wink:

alice_ada ... astept un add :mrgreen:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde yonut » Dum Oct 01, 2006 4:12 pm

Bun venit tuturor ;) :D
Imagine
Avatar utilizator
yonut
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1349
Membru din: Joi Aug 10, 2006 1:23 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Oct 01, 2006 4:14 pm

in sfarsit mai postezi si tu... :roll:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde yonut » Dum Oct 01, 2006 4:15 pm

Mda,cand am timp postez :D
Imagine
Avatar utilizator
yonut
Music Lover
Music Lover
 
Mesaje: 1349
Membru din: Joi Aug 10, 2006 1:23 pm
Localitate: Botosani
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bobokool » Dum Oct 01, 2006 6:35 pm

mersi de primire..poate devin si eu fana 3se :D =))))))
Avatar utilizator
bobokool
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 27
Membru din: Dum Oct 01, 2006 11:37 am
Localitate: bacau
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreya_3se » Dum Oct 01, 2006 7:35 pm

Bine ai venit Irina..eu sunt Andreya :D sper sa te simti bine la noi.
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Oct 01, 2006 7:35 pm

Încercãm sã îþi dãm "virusul".
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde gabitzul » Dum Oct 01, 2006 8:48 pm

bun venit irina sper sa-ti placa de noi si sa postezi cat poti u de mult :wink:
scuze pt intarziere :roll:
Imagine
- Adio de acuma-ti spun... de-acum nu-ti voi mai fii o piedica in drum... destul am plans... destul am tanguit...destul....e prea mult.
Avatar utilizator
gabitzul
Music Expert
Music Expert
 
Mesaje: 1628
Membru din: Joi Aug 24, 2006 9:11 pm
Puncte de reputaţie: 0

inca o fata noua

Mesajde bebek » Lun Oct 02, 2006 11:07 am

salut!sunt simona cita,sunt din magurele jud.ifov,si m-am inscris asa tarziu pt.ca deabia acum mi-am bagat net. :oops: sper sa ne intelegem bine.vreau sa va spun ca-i iubesc pe baieti,sunt cei mai tari. :D chiar acum i-am vazut in emisiune la maruta.
bebek
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Oct 02, 2006 10:48 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreya_3se » Lun Oct 02, 2006 11:10 am

Bine ai venit Simona,eu sunt Andreya..speram sa stai cat mai mult la noi.. :D
Caut subtitarare la "Dialogue avec mon jardinier" daca are cineva sa-mi dea un PM pls!!
Andreya_3se
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 5174
Membru din: Sâm Iun 10, 2006 2:38 pm
Localitate: Pe net..
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Lun Oct 02, 2006 11:49 am

Bine ai venit,Simona.Sunt convinsã cã o sã îþi placã aici.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Lun Oct 02, 2006 12:39 pm

Bine ai venit Simona.
Ultima oară modificat de Kisss pe Lun Oct 02, 2006 12:52 pm, modificat 1 dată în total.
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde bebek » Lun Oct 02, 2006 12:52 pm

bine v-am gasit!ma bucur ca pot vb cu voi. :D
bebek
Bobocel
Bobocel
 
Mesaje: 17
Membru din: Lun Oct 02, 2006 10:48 am
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Lun Oct 02, 2006 1:58 pm

ImagineWelcome. Desigur, poti vb orice cu noi Imagine
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Ahrefs [Bot], Yandex [Bot] şi 67 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico