Acum este Vin Mar 29, 2024 7:07 am

Ora este UTC + 2


Viitoarele albume 3rei Sud est.

Moderatori: Dedeea, Dory

Mesajde Kisss » Sâm Oct 07, 2006 5:39 pm

Ba asa e! :) Daca nu neglija 3se compunea mai intai pt 3se...nu pt Banica,Elena si mai stiu eu cine! :)
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Reclame

Mesajde crazy_girl » Sâm Oct 07, 2006 6:34 pm

Din cate am inteles.. Andreea Banica isi va lasna in curand albumul si noul clip :roll: CIk e ff bun, si Laur a muncit mult la el

mai bine muncea pt 3se..
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Sâm Oct 07, 2006 6:35 pm

La fel cred si eu Alice.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde cerber » Sâm Oct 07, 2006 9:40 pm

daca ar fi asa cum spune mariuca...ca e posibil ca el ar avea contract sa compuna numai 3 piese...e de rasu' lumii...stiu ca doar a presupus,si ca nu e asa....nu ii poate impune nimanui unui artist cate piese sa aiba pe album...ar fi stupid...albumele full(ceea ce pt mine inseamna minim 12 piese),daca is facute si bine,albumele au o tema,aduc ceva nou is cele mai bine vandute....nu compara un E.P cu un L.P. serios...inainte 3se a vandut cei drept cel mai mult la E.P.-uri(mileniul 3,imi plac ochii tai) dar acuma cand pirateria pe net e in floare nu supravietuiesc cu 6 piese pe album...si eu prefer sa scot de pe net 5 piese decat sa le cumpar cand pot cumpara alte albume full mult mai bune...asa ca 3se ar trebui sa faca un album intreg de data asta,lucrat bine,sa aiba un sound aparte...sa revolutioneze si sa inchida gura la toti cei care nu au crezut ca mai pot...primul pas cu "iubire" a fost facut...au o bila neagra pt intarzierea piesei si a clipului insa odata aparute au fost mediatizate corect si cu cap...peste tot in atar acum auzi iubire...au ajuns number 1 iar,au aparut iar peste tot...is promovati bine...daca si albumul nou va beneficia de o campanie publicitara monstru ii poate consacra a doua oara...ei is foarte aproape de un record in romania...10 ani in fruntea topurilor pt o trupa dance....multi dintre fanii lor mergeau la gradinita cand s-au lansat ei...multa lume a crescut cu ei...si pt undevotament de un deceniu,ar putea sa scoata ceva revolutionar
fericire e cand ti-amintesti cat de fericit esti cand iubesti:)
Avatar utilizator
cerber
Music Amateur
Music Amateur
 
Mesaje: 652
Membru din: Lun Mar 28, 2005 9:20 am
Localitate: la moldovenii mei:)
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde mariuca » Sâm Oct 07, 2006 9:55 pm

Cerber... ma refeream ca Laur probabil trebuie sa compuna doar 3rei piese, dar tot 3rei si cei de la win si tot 3rei si cei de la beat, in total vor fi 10 piese pe album (cu tot cu un remix). Asa au spus si la televizor.

Sunt de acord cu tine in tot ceea ce ai zis in rest si sper din tot sufletul sa fie promovat cum trebuie albumul si sa fie intr-adevar bun (cum se anunta cu Iubire)!

Oricum, albumul lor nu intarzie din cauza ca Laur mai are si alte proiecte... Daca el si-a terminat partea lui pt 3SE poate sa compuna pt multi altii si nu inseamna ca asa isi neglijeaza trupa...
Raza de soare, tu prinzi culoare in inima mea
Ma-ncalzeste si-mi da curaj sa mai pot visa
Imagine
Avatar utilizator
mariuca
Cunoscător
Cunoscător
 
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Dec 25, 2004 10:59 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Sâm Oct 07, 2006 9:57 pm

Subscriu tuturor celor scrise de Cerber Imagine
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Sâm Oct 07, 2006 10:03 pm

Mi se pare penibil sa fie aparat Laur in halul asta atat timp cat nu exista argumente pro.Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Georgiana_M » Dum Oct 08, 2006 12:43 am

hmm..eu nu pot sa zic k sunt un fan 3rei sud est..imi plac cum canta si imi place de ei da nu ma declar fan... intradevar eram pe la gradinitza de cand canta 3sudest au melodii kre miau plakut super mult si melodii kre nu prea anyway...

asta era km offtopic... so.... nush mi se pare km de aiurea faza asta lansam albumu in primavara ... ba nu il lansam in vara nu il lansam in toamna (faza mai faina e k nu au specificat in care primavara :))crek 2007.... ) sa vedem dak il lanseaza pana la urma in noiembrie...
ce vorbeati voi aici despre laur k produce pt multa lume etc etc...nu e valabil numa pt el k ..e pt toti...si dak ar fi baieti ok.. albumu asta ar fi putut fi scos d mult...pt k ce naiba au experientza.... si dak se tot fastacesc k ba il scot in primvara ... ba k nush ce (totusi din aprilie in noiembrie e destul timp ) si stiu ff bine k chestiile de genu dureaza destul k am probat o p pielea mea.... dar totushi ....3SE pt mine ( si sorry dak ii jignesc p fani ) e o formatie comerciala ( k multe altele din romania ...) scot un album pe an cu 4 melodii si 6 remixuri ....din care imi place una hai 2 maxim ... ( sincer asta cu iubire mie nu imi place delok.... si Cuore... CEI CU MODA ASTA in romania de toti scot melodii cu cate cv in spaniola???? andreea banica si aia cu fiesta ei... lavinia si aia... arsenie aku si 3 sud est... najpa najpa da cel mai najpa e k spun nishte versuri kre nu au nici o noima ...da nik nare ... Noi sa fim sanatoshi


P.S: no offence ..doar miam zis parerea...
Avatar utilizator
Georgiana_M
Nou venit
Nou venit
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Oct 08, 2006 12:26 am
Localitate: Barcelona
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Dum Oct 08, 2006 10:12 am

Foarte bine ai facut. :wink:
La faza cu versuri in spaniola sunt de acord cu tine....adica nu sh,eu n-am auzit pana acum ca ar exista "carina"Imaginecum zice Corina in piesa aia de 2 bani ai ei.Si inca multe fraze fara noima Doamne!Absolut penibile.Daca ar lua un "artist" din Romania cel putin o piesa in spaniola si i-ar compara versurile cu ceea ce canta el(artistul)cred ca ar cadea in "moarte clinica"(sau rasImagine).Piesele in spaniola mi se par de o expresivitate absoluta fata de "carina","baila","amor mio" si alte tampenii de genul asta. :roll: Iarasi....amestecul de spaniola cu engleza sau cu italiana mi se pare de un penibil "razacios".Imagine :roll:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Dum Oct 08, 2006 11:07 am

crazy_girl scrie:
10piese cu tot cu Oh Baby, IUbire si Cuore, nu??
Atunci avem 7piese noi... :-k mmm


10piese.. cam putin/slabutz.. tinand cont ca de la ultimul album a trecut un an si un pic... :? eu vroiam ceva mai mult... :?

10 cu tot cu oh baby,iubire,cuore si oh baby(extended version) deci o sa avem 6 piese noi...... :( :( cam putin dar asta este sa apara odata :D :D asta ii important sper sa merite asteptarea :D :D :D iubire ,oh baby si cuore sunt super piese mie imi plac sa speram ca asa vor fi si celelalte si cu siguranta vor fi.....in ceea ce priveste cu nr de piese pe album sunt de acord cu cei care au afirmat ca ar fi trebuit sa se ocupe intai de 3se si dupa aceea sa se ocupe de alte proiecte si asta ma refer si la mihai laur si viorel....parerea mea..asa puteau sa scoata mai mult de 10 piese totusi eu m-am asteptat sa fie mai mult de 10 piesa datorita faptului ca au amanat asa mult lansarea albumului...poate au ei motivelele lor sa faca acest lucru nimeni nu poate stii decat ei...
33333333sssssssssseeeeeeeeeeee
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Oct 08, 2006 1:09 pm

mda...
1. total de acord cu cerber
2. nu stiu. eu sunt deja 30% dezamagita... din care 15% pt ca au intarziat cu albumul atata timp si 15% pt ca albumul va avea 10piese.. :roll: ma asteptam la MULT MAI MULT atrecut muult timp.. si albumul Cu capu'n nori nu a fost unul EXCEPTIONAL :roll: (puteti sa va suparati ca zic asta, dar nu-mi pasa, e parerea mea! :!: ) ma asteptam la 12piese.. :roll: si bune.. in fine.. mai e cam 1luna pana la album.. o sa vedem...



aa.. btw: IUBIRE e de 4sapt LOCUL 1 la MTV in toate topurile!
:arrow: fiti mandrii :mrgreen:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde SZILAGYI CRISTIAN » Dum Oct 15, 2006 5:55 pm

nu stie nimeni nimic despre noul album??????????data lansarii???????? :D :D :D nu mai am rabdareeeeeeee
33333333sssssssssseeeeeeeeeeee
SZILAGYI CRISTIAN
Avansat
Avansat
 
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 30, 2004 12:21 pm
Localitate: LUPENI
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Dum Oct 15, 2006 6:08 pm

crezi ca io nu fierb? :lol: :lol: eu banuiesc ca ar trebui sa apara albumu pana in noiembrie
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Andreea Dinu » Dum Oct 15, 2006 6:53 pm

La inceputul lui noiembrie :wink:
andreea_extravagance
Imagine Imagine

Imagine
Avatar utilizator
Andreea Dinu
Începător 3se
Începător 3se
 
Mesaje: 6398
Membru din: Sâm Mar 11, 2006 9:34 pm
Localitate: Bucharest :D
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Dedeea » Dum Oct 15, 2006 7:07 pm

Astazi cineva din anturajul lor a confirmat faptul ca albumul va fi lansat pana la sfarsitul acestei luni si s-ar putea sa aiba loc si o lansare oficiala.Nu se stie sigur.(sursa noastra Ade a aflat ;) )
Avatar utilizator
Dedeea
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 10087
Membru din: Mie Apr 26, 2006 8:24 pm
Localitate: Bucuresti
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Dum Oct 15, 2006 7:10 pm

s curios daca numele albumului va fi dat de numele unei piese..io sper ca nu :roll:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde crazy_girl » Dum Oct 15, 2006 7:10 pm

ii multumim sursei. :*:mrgreen:
There is magic in mY wings...

Imagine
Avatar utilizator
crazy_girl
Addicted to Music
Addicted to Music
 
Mesaje: 4746
Membru din: Joi Iun 30, 2005 8:31 pm
Localitate: Alaturi de ingeri
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Lily » Dum Oct 15, 2006 7:44 pm

Da,sã sperãm cã se þin de cuvânt.
"Great spirits have always found violent opposition from mediocrities. The latter can't understand it when a man does not thoughtlessly submit to hereditary prejudices but honestly and courageously uses his intelligence".- Albert Einstein
Avatar utilizator
Lily
Administrator
Administrator
 
Mesaje: 4170
Membru din: Vin Iun 02, 2006 11:46 pm
Localitate: Printre vise, pe un colþ de stea
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Dum Oct 15, 2006 7:46 pm

Lily scrie:
Da,să sperăm că se ţin de cuvânt.

cum au facut si cu noul clip...can am vbit cu ei pe 21 iunie au zis ca apare in 2 sap..dupa o luna au aparut la maruta si au zis la fel :lol:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Joi Oct 19, 2006 9:11 pm

Noul album s-ar putea sa fie numit de catre baieti...simplu "Iubire". :wink:
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Vin Oct 20, 2006 3:39 pm

ce naspa...nui potrivit ca titlu de album... :wink:
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Oct 20, 2006 3:40 pm

Cum v-ar placea sa se numeasca?ImagineVariante...Imagine
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Vin Oct 20, 2006 3:48 pm

as vrea sa se cheme :lol: 'DANCE SHOW'
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde Kisss » Vin Oct 20, 2006 3:52 pm

Interesant titlu. :-k Numai sa aiba pe el piese de show. :-k
Kisss
Addicted to 3SE
Addicted to 3SE
 
Mesaje: 17086
Membru din: Sâm Apr 22, 2006 7:23 pm
Puncte de reputaţie: 0

Mesajde [M.L.V.] » Vin Oct 20, 2006 3:55 pm

mihai a zis ca or sa fie doar piese dance...
Imagine
Avatar utilizator
[M.L.V.]
Music Knower
Music Knower
 
Mesaje: 777
Membru din: Joi Iun 23, 2005 9:27 am
Localitate: BRASOV
Puncte de reputaţie: 0

Răspuns rapid
Nume utilizator:
Subiect:
Mesaj:
Întrebare
Care este numele de familie al lui Laurențiu? (începe cu "D"):
Această întrebare este o metodă de a preveni trimiterile automate de către boţii de spam.
 

AnteriorUrmătorul

Mergi la:  

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron
Furnizat de phpBB | phpBB România

Găzduire Web - Hostico